Anežka Nenadálová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
189
Procento vítězství
63.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo Sokol Nusle 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" NusU13G 7 - 5.4 2.6 0 0.3/1.3 22.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze NOBILES Nusle 17 - 1.6 0.7 0 0.2/1.1 21.1 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 NusU13G 7 - 2.6 1.3 0 0/0.6 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D TJ Sokol Nusle 10 - 4.2 2.1 0 0/0.4 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B Sokol Nusle 7 - 4.4 2 0 0.4/0.9 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Základní fáze Nusle B 9 - 6.2 3.1 0 0/0.7 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B Sokol Nusle 10 - 3.2 1.3 /1.3 0.1 0.3/0.8 37.5 1.2 1.5
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C TJ Sokol Nusle 6 - 7.7 3.3 0.2 0.5/1.2 42.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - 2. kolo Sokol Nusle 2 - 5.0 1 0.5 1.5/3 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 6 - 2.8 1.2 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B Nobiles 10 - 9.6 3.9 0.3 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Nobiles 8 - 8.9 2.3 1.4 0.3/0.4 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A Sokol Nusle 4 - 4.5 1.3 0.5 0.5/1.5 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 4 - 6.0 1.3 0.8 1.3/3.5 35.7 - -
2020/21 juniorky U19 - Skupina A Sokol Nusle B 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sokol Nusle 6 - 4.5 1.7 0.2 0.7/1.5 44.4 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Sokol Nusle 14 - 8.4 2.8 0.4 1.5/3.2 46.7 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Sokol Nusle 10 - 7.4 2.3 0.5 1.3/2.6 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A Sokol Nusle 10 - 14.3 5.3 0.6 1.9/4.4 43.2 - -
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 11 2.6 0.8 0.1 /0.5 0.2 0.1/0.2 50.0 0.5 0.2
2022/23 juniorky U19 - Skupina B Sokol Nusle 10 - 10.8 3 1.1 1.5/3.6 41.7 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 12 - 11.6 3.1 1.2 1.9/2.7 71.9 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina Sokol Nusle 2 - 10.5 2 1 3.5/5.5 63.6 - -
Průměr za kariéru 27.0 0.2 6.2 2.2 0.4 0.8/1.7 124.4 1.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BLC Sparta 13. 10. 2022
2B body 7 BK Brandýs n.L. 2. 10. 2022
3B body 4 DSK Basketball B 1. 2. 2023
Obranné doskoky 2 Pod 9. 10. 2022
Doskoky celkem 2 Pod 9. 10. 2022
Body 20 DSK Basketball B 1. 2. 2023
Užitečnost 2 DSK Brandýs 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BKDěč U17G 9. 2. 2022 2021/22
2B body 10 Loko Karlovy Vary 31. 3. 2022 2021/22
3B body 4 DSK Basketball B 1. 2. 2023 2022/23
Obranné doskoky 2 Pod 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 2 Pod 9. 10. 2022 2022/23
Body 25 BKDěč U17G 9. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 7 OSK Olomouc 30. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část HB Aritma 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část VSP 2:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/6 16.7
1. 10. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/3 66.7
5. 10. 2022 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/2 100.0
8. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 6:30 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
9. 10. 2022 základní část Pod 6:31 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2022 Základní fáze BLC Sparta 0:00 19 5 0.0 1 0.0 6/6 100.0
15. 10. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/3 0.0
16. 10. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 10. 2022 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
9. 11. 2022 Základní fáze Babynec 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část Studánka Pardubice 3:06 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 4 0 0.0 1 0.0 1/4 25.0
19. 11. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/6 50.0
20. 11. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 19 3 0.0 3 0.0 4/8 50.0
30. 11. 2022 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 6 0 0.0 1 0.0 3/6 50.0
6. 12. 2022 Základní fáze Basket Říčany 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
11. 12. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 12. 2022 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část BA Sparta 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 základní část BA Sparta 1:12 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 16 3 0.0 3 0.0 1/2 50.0
18. 1. 2023 Základní fáze BLC Sparta 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/6 33.3
21. 1. 2023 základní část VSP 1:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2023 základní část HB Aritma 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 1. 2023 Základní fáze Babynec 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 1. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/4 100.0
28. 1. 2023 finálová skupina BK Loko Karlovy Vary 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/4 50.0
29. 1. 2023 finálová skupina DBaK 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/7 71.4
1. 2. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 20 3 0.0 4 0.0 2/2 100.0
5. 2. 2023 základní část DSK Brandýs 6:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 35 28:28 277 72 1.440.0 29 414.3 46/81 56.8
Průměr 35 0:48 7.9 2.1 1.440.0 0.8 414.3 1.3/2.3 56.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 7 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.1/2.7 42.1 3.1
USK Praha B 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.3 46.2 2.0
Legendy Litoměřice B 2 0:00 17.5 5.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 16.5 5.5 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
Bižuterie Jablonec n.N. 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.8 26.7 2.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 15.0 3.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Basket Říčany 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BLC Sparta 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
DSK Basketball B 2 0:00 14.5 2.5 0.0 2.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BC Benešov 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
DBaK 4 0:00 6.0 1.3 0.0 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Loko Trutnov 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Žabiny Brno B 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 1.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
OSK Olomouc 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK Jičín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 7.0 0.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
DBaK 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
Studánka Pardubice 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Babynec 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Basket Říčany 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
BC Vysočina 3 0:00 4.0 1.3 200.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 0.3
Sokol Kladno 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/3.3 20.0 2.7
USK Praha 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
HB Basket 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
HB Basket 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
KP Brno B 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BS Č. Brod 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 6.0 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Basket Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
DSK Brandýs 2 6:40 2.0 0.0 0.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 1 3:06 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
Pod 1 6:31 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Horní Počernice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/2.7 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Aritma Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Bor 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pod U13G(ms) 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 2 2:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
HB Aritma 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -