Eliška Trollerová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Výška
178 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
321
Procento vítězství
56.7%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Loko Karlovy Vary 7 - 1.1 0.6 0 0/0.6 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 12 - 10.8 4.2 0.4 1.2/2.3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 12 - 10.2 4 0.2 1.7/2.9 57.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 12 - 16.4 6.7 0.6 1.3/3.7 36.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 7 - 16.0 5.6 1.3 1/2.1 46.7 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A Loko Karlovy Vary 10 - 19.0 6.4 0.7 4.1/5.5 74.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Loko Karlovy Vary 10 - 17.3 4.4 1.2 4.9/8 61.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 2 22.5 3.0 1 /2 0 1/1 100.0 1.5 1.5
2020/21 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 3 26.3 9.0 1 /3.3 1.3 3/4 75.0 3.7 2.0
2018/19 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 6 - 7.7 2.3 0.3 2/2.5 80.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A Loko Karlovy Vary 3 - 11.3 2.3 0.7 4.7/6.3 73.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Loko Karlovy Vary 2 - 26.5 5 2.5 9/9 100.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor BK Loko K. Vary "A" 14 - 2.3 1.1 0 0.1/0.3 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor BK Loko K. Vary "A" 6 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Nejmladší minižáci BK Loko K.Vary 7 - 2.7 1.3 0 0.1/0.6 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - Finále OP BK Loko K. Vary 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor BK Loko K. Vary 3 - 4.7 1.7 0 1.3/3 44.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A BA K. Vary 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA K. Vary 14 - 5.8 1.9 0.3 1.2/2.6 47.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA K. Vary 6 - 7.5 2.2 0.2 2.7/3.7 72.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A BA K. Vary 4 - 13.5 5 1 0.5/2.5 20.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA K. Vary 10 - 13.2 3.7 /3.7 1.1 2.5/4.1 61.0 1.6 10.0
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A BA K. Vary 3 - 17.3 4 1.3 5.3/7.3 72.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - 2. kolo BA K. Vary 1 - 21.0 3 1 12/17 70.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Chomutov 4 - 8.8 3.5 /3.5 0.5 0.3/0.5 50.0 1.3 7.3
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Chomutov 9 - 7.8 2.2 /2.2 0.4 2/3.2 62.1 1.4 5.1
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 2 - 10.5 2 2 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 16 16.3 3.3 0.4 /2.4 0.3 1.4/2.5 57.5 0.6 2.6
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BK Loko K. Vary 14 - 16.7 5.3 0.8 3.8/5.6 67.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BK Loko K. Vary 10 - 23.3 5.5 2 6.3/8.9 70.8 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 22 24.3 6.1 1.2 /4.2 1.1 0.4/0.9 47.4 1.7 4.4
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 24 34.8 15.6 4 /9.2 1.9 1.9/3.3 57.5 2.3 16.0
2021/22 ženy - RENOMIA Final 4 SLO 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 30.0 8 4 2/6 33.3 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 1 - 9.0 1 2 1/2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Basket Slovanka 2 20.0 4.5 1.5 /5 0 1.5/2 75.0 2.0 1.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka 6 33.3 9.2 1.5 /6.5 1.8 0.7/1.3 50.0 3.2 6.3
2022/23 ženy - základní část Sokol Pečky 2 23.5 9.0 1 /4 2 1/2 50.0 1.0 11.0
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník SLO 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Basket Slovanka 6 29.3 10.8 2.8 /7.2 1.3 1.2/2.5 46.7 2.2 10.2
2022/23 ženy - Final 4 SLO 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - play-off Sokol Pečky 3 19.7 3.0 0.7 /2 0.3 0.7/0.7 100.0 1.0 0.7
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 2 32.0 8.5 1 /5.5 1.5 2/2 100.0 2.0 11.0
2023/24 ženy - základní část SLO 10 8.9 1.4 0.4 /1.2 0.2 0/0.2 0.0 1.4 -0.4
2023/24 ženy - skupina A Slovanka Roudnice 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2023/24 juniorky U19 - základní část Tygři Praha 15 28.4 9.1 2.6 /7.1 1 0.9/1.8 51.9 2.3 6.4
2023/24 ženy - Český pohár žen SLO 1 13.0 2.0 1 /2 0 0/1 0.0 1.0 3.0
Průměr za kariéru 15.7 9.1 9.9 2.9 0.8 1.8/2.9 111.9 1.7 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Basket Slovanka 17. 11. 2018 2018/19
2B body 12 Sokol Kladno 19. 11. 2016 2016/17
3B body 6 USK Praha 26. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 26. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 13 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Body 31 BKDěč U17G 25. 5. 2019 2019/20
Užitečnost 34 Basket Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 9 BK Havířov 29. 1. 2023 2022/23
Plus/minus 18 SBŠ Ostrava 8. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 7 0:00 12.7 5.7 0.0 0.3 0.0 0.4/1.1 37.5 1.3
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 17.2 4.4 0.0 2.0 0.0 2.4/4.0 60.0 1.8
BK Strakonice 7 0:00 11.9 2.4 212.5 1.0 140.0 4.0/4.7 84.8 1.3
DBaK 8 0:00 10.4 3.4 0.0 0.4 0.0 2.5/4.9 51.3 2.4
Sokol Kladno 6 0:00 13.3 5.8 0.0 0.3 0.0 0.7/1.8 36.4 0.8
BK Strakonice 7 0:00 11.0 4.0 0.0 0.4 0.0 1.7/4.0 42.9 3.0
HB Basket 4 0:00 19.0 5.8 0.0 1.3 0.0 3.8/5.3 71.4 3.0
DBaK 6 0:00 10.8 4.2 208.3 0.2 0.0 2.0/3.2 63.2 1.5
BK Chomutov 4 0:00 16.0 3.5 350.0 2.0 160.0 3.0/5.0 60.0 2.0
HB Basket 7 0:00 9.1 3.1 440.0 0.7 500.0 0.7/2.1 33.3 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 20.0 6.3 0.0 0.3 0.0 6.3/8.7 73.1 2.0
SBŠ Ostrava 6 32:23 10.0 2.2 33.3 1.5 30.0 1.2/2.0 58.3 1.8
BA Sparta 6 0:00 8.8 3.5 300.0 0.2 0.0 1.3/2.0 66.7 2.2
BK Strakonice 5 28:40 10.0 2.2 34.4 1.4 31.8 1.4/2.0 70.0 1.8
USK Praha 2 0:00 23.0 6.0 0.0 1.5 0.0 6.5/10.0 65.0 3.5
HB Basket 4 30:45 11.0 3.5 50.0 0.5 25.0 2.5/3.0 83.3 1.3
USK Praha 4 27:12 11.0 1.5 31.6 2.3 42.9 1.3/2.0 62.5 1.5
BC Slaný 2 0:00 21.5 7.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Žabiny Brno 2 32:55 21.0 5.5 55.0 2.5 41.7 2.5/3.5 71.4 3.0
BA Sparta Praha 5 23:48 8.2 2.6 48.1 0.6 21.4 1.2/2.4 50.0 3.2
Basket Ostrava 2 37:18 20.5 7.0 66.7 1.0 25.0 3.5/6.0 58.3 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 20.5 4.0 0.0 2.0 0.0 6.5/10.5 61.9 2.0
Sokol H. Králové 4 29:16 10.0 2.0 32.0 1.3 27.8 2.3/4.0 56.3 1.8
Basket Slovanka 2 0:00 19.5 6.5 0.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
DBaK U13 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
KP Brno 2 33:08 18.5 4.5 40.9 2.5 29.4 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 18.0 3.0 0.0 0.5 0.0 10.5/14.5 72.4 2.5
Sluneta Ústí n.L. 2 18:27 18.0 3.0 75.0 3.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta 4 24:25 8.8 3.0 50.0 0.5 20.0 1.3/3.5 35.7 0.8
Loko Trutnov 3 24:05 11.7 2.0 25.0 2.3 43.8 0.7/2.0 33.3 2.3
KP Brno 3 0:00 11.3 3.0 225.0 1.0 300.0 2.3/3.7 63.6 1.3
Levhartice Chomutov 2 35:46 17.0 4.5 42.9 2.0 80.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.7
Tygři Praha 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 15.5 4.5 300.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 4.0 0.0 0.5 0.0 6.0/8.5 70.6 1.0
TJ Sokol Toužim 6 0:00 4.5 2.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 23:03 6.8 1.0 22.2 0.8 23.1 2.5/5.0 50.0 1.0
KP Brno 3 32:04 8.7 2.0 22.2 1.0 23.1 1.7/2.7 62.5 3.0
USK Praha 5 25:01 5.0 1.4 38.9 0.6 25.0 0.4/1.0 40.0 2.0
Loko Trutnov 4 21:18 6.3 1.3 50.0 1.3 26.3 0.0/0.5 0.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 36:10 11.5 4.0 50.0 1.0 22.2 0.5/0.5 100.0 3.0
HB Basket 5 22:54 4.6 1.4 43.8 0.6 21.4 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Sokol Nusle 1 0:00 21.0 5.0 0.0 1.0 0.0 8.0/13.0 61.5 3.0
BK Havířov 3 18:46 6.7 0.3 11.1 1.0 27.3 3.0/3.3 90.0 2.7
BK Strakonice 4 13:58 5.0 0.8 60.0 0.8 42.9 1.3/1.8 71.4 1.5
Žabiny Brno 2 25:57 10.0 2.5 29.4 1.5 37.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Havířov 4 20:59 5.0 0.8 33.3 1.0 33.3 0.5/0.5 100.0 0.8
USK Praha 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
B. Jablonec n. N. 2 26:46 9.0 2.0 23.5 1.0 22.2 2.0/2.5 80.0 2.0
Levhartice Chomutov 4 24:03 4.5 0.8 15.0 0.8 14.3 0.8/1.5 50.0 1.3
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
K2 Prostějov 2 32:00 7.5 1.5 33.3 1.0 18.2 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové 3 29:37 5.0 1.0 15.0 1.0 21.4 0.0/0.0 0.0 2.7
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 15.0 4.0 100.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 1.0
Studánka Pardubice 2 28:26 7.0 2.0 36.4 1.0 22.2 0.0/1.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 14.0 2.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.0 87.5 1.0
Tygři Praha 2 38:46 7.0 1.5 23.1 1.0 22.2 1.0/1.5 66.7 3.5
Sokol Nusle 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BKHAV 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
DBaK 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
OLM 1 21:29 7.0 1.0 20.0 1.0 33.3 2.0/4.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 32:00 6.0 0.0 0.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Ostrava 1 29:09 6.0 0.0 0.0 2.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Sokolov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
DBaK 6 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 10:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BaK Alkal Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Toužim 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články