Lucie Ceralová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
193 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
347
Procento vítězství
59.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina A BK Baník Most 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B Levhartky Chomutov 3 - 4.3 2 0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Levhartice Chomutov 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Levhartice Chomutov 20 - 12.8 5.9 0 1/2.4 42.6 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina A Levhartky Chomutov 3 - 16.0 6.7 0 2.7/5 53.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 11.0 4.5 0 2/5.5 36.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Levhartice Chomutov 3 - 12.7 6 0 0.7/1.3 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 12 - 11.8 5.5 0 0.8/2.7 31.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Levhartice Chomutov 12 - 22.4 10.5 0 1.4/3.3 43.6 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 14 - 21.1 9.7 0 1.6/2.7 60.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Levhartice Chomutov 12 - 20.6 9.6 0 1.4/2.7 53.1 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina Levhartice Chomutov 7 - 3.0 1.1 0 0.7/1 71.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 16.3 7 0 2.3/4.3 53.8 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 12.0 4.5 0 3/4 75.0 - -
2017/18 kadetky U17 - o extraligu 17/18 Levhartice Chomutov 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 14 - 18.6 8.5 0 1.6/3.2 51.1 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 22 21.6 6.5 3 /5.9 0 0.5/1.2 37.0 1.7 7.7
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Levhartice Chomutov 16 - 18.9 8.8 0 1.3/2.4 51.3 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 6 18.0 7.7 3.2 /7.7 0 1.3/2 66.7 1.0 11.3
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 11.3 5.3 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 13.5 6.5 0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 kadetky U17 - kvalifikace Levhartice Chomutov 3 - 17.0 7.7 0 1.7/2 83.3 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 21 33.3 14.6 6.5 /13.7 0 1.7/3.3 50.0 2.5 17.4
2018/19 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 8 - 15.1 6.8 0 1.6/2.4 68.4 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 9 - 8.7 3.9 0 0.9/1.7 53.3 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 5 8.6 3.6 1.8 /3.2 0 0/0 0.0 - 5.0
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Levhartice Chomutov 3 - 7.0 3.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 20 32.6 15.2 6.9 /14.5 0 1.5/2.8 52.7 2.6 18.1
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 13 - 16.1 7.4 0 1.3/1.7 77.3 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 4 - 13.0 5.8 0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 ženy - skupina B CHO 1 10.0 2.0 1 /4 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 10.8 4.8 0 1.3/1.5 83.3 - -
2020/21 ženy - základní část CHO 7 5.1 1.6 0.6 /1.3 0 0.4/0.4 100.0 0.1 2.1
2020/21 ženy - Český pohár žen CHO 3 6.0 1.3 0.3 /1.7 0 0.7/1.3 50.0 0.7 0.3
2020/21 ženy - Play off CHO 3 9.7 2.0 1 /2.3 0 0/0.7 0.0 0.3 3.7
2020/21 ženy - O 5.-8. MÍSTO CHO 3 2.0 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 - 0.7
2021/22 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 14.0 6 /6 0.3 1.3/1.8 71.4 1.8 11.8
2021/22 ženy - základní část CHO 10 10.4 1.6 0.7 /2.9 0 0.2/0.2 100.0 0.9 0.1
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 6 16.7 4.7 2 /4.3 0 0.7/1.2 57.1 1.2 5.8
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 8 - 15.8 6.6 0.4 1.4/2.3 61.1 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 25 28.6 8.5 3.8 /9.8 0.1 0.4/1.1 40.7 2.0 12.5
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Levhartice Chomutov B 2 - 13.5 4 /4 1 2.5/2.5 100.0 1.0 12.5
2021/22 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 3 20.0 9.0 3.7 /6 0 1.7/1.7 100.0 2.3 10.7
2021/22 ženy - final4 BK Brandýs n.L. 2 15.5 5.0 2 /7.5 0 1/1 100.0 0.5 6.5
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 3 30.7 7.3 3.3 /8 0 0.7/1.3 50.0 3.3 13.3
2022/23 ženy - základní část CHO 1 8.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -
2022/23 ženy - základní část DSK Brandýs 2 17.5 7.5 3 /6 0 1.5/1.5 100.0 1.5 7.0
Průměr za kariéru 33.5 9.6 12.0 5.4 0.0 1.1/2.0 238.4 1.7 4.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BSK KP Brno 25. 9. 2022
2B body 5 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Obranné doskoky 1 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Útočné doskoky 2 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Doskoky celkem 3 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Body 12 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Užitečnost 11 BSK KP Brno 25. 9. 2022
Asistence 1 BSK KP Brno 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Havířov 2. 12. 2018 2018/19
2B body 22 Sokol Kladno 8. 10. 2016 2016/17
3B body 2 BK Brandýs n.L. 16. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 17 Loko Trutnov 26. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 8 BA Sparta 9. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 23 HB Basket 4. 12. 2021 2021/22
Body 46 Sokol Kladno 8. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 35 KP Brno 16. 2. 2020 2019/20
Asistence 6 Loko Trutnov 15. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 základní část Žabiny Brno B 14:42 3 1 33.3 0 1/1 100.0
25. 9. 2022 základní část BSK KP Brno 20:15 12 5 55.6 0 2/2 100.0
30. 9. 2022 základní část KPB 8:25 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 3 43:22 15 6 50.0 3/3 100.0
Průměr 3 14:27 5.0 2.0 50.0 0.0 1.0/1.0 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 6 0:00 21.3 9.2 0.0 0.0 0.0 3.0/5.7 52.9 2.5
BA Sparta 6 0:00 19.8 9.3 0.0 0.0 0.0 1.2/3.2 36.8 2.3
DBaK 9 0:00 12.3 5.7 728.6 0.0 0.0 1.0/1.8 56.3 1.2
KP Brno 9 22:09 10.8 5.0 52.3 0.0 0.0 0.8/1.3 58.3 1.7
BK Strakonice 7 0:00 13.9 6.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 47.4 1.3
BK Strakonice 7 24:04 13.1 5.4 60.3 0.0 0.0 2.3/3.4 66.7 2.0
SBŠ Ostrava 8 17:33 11.4 5.0 58.8 0.0 0.0 1.4/3.3 42.3 1.9
BK Havířov 9 20:49 9.6 3.9 53.0 0.0 0.0 1.8/2.8 64.0 1.2
BA Sparta 6 27:16 13.2 6.2 55.2 0.0 0.0 0.8/2.3 35.7 3.0
DBaK 4 0:00 18.8 8.3 0.0 0.0 0.0 2.3/5.0 45.0 1.8
Basket Slovanka 5 0:00 14.8 6.8 0.0 0.0 0.0 1.2/2.6 46.2 1.6
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 34.0 16.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kladno 4 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.0
USK Praha 6 31:09 11.3 5.2 41.3 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.2
Loko Trutnov 5 29:48 13.0 6.0 48.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.6
Sokol Nilfisk H. Králové 5 29:40 13.0 6.2 52.5 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 2.2
Žabiny Brno 6 30:03 10.7 4.8 42.0 0.0 0.0 1.0/1.8 54.5 1.7
BSK Jičín 3 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
HB Basket 4 0:00 15.0 7.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 1.8
HB Basket Praha 5 0:00 11.8 4.8 0.0 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 2.0
KP Brno 3 0:00 19.3 9.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.3
HB Basket 6 30:07 9.3 4.2 43.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 27.5 11.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.5
BC Slaný 2 0:00 27.5 13.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Kladno 3 0:00 18.0 8.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Basket Slovanka 5 30:31 10.4 5.0 51.0 0.0 0.0 0.4/1.8 22.2 1.4
BA Sparta Praha 3 0:00 17.3 8.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.3
Loko Karlovy Vary 5 0:00 10.0 4.4 0.0 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 1.8
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 16.3 7.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
HB Basket 5 13:54 9.8 4.4 104.8 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
USK Praha 4 0:00 12.3 5.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 3.5
Studánka Pardubice 6 19:40 8.0 3.7 47.8 0.0 0.0 0.7/1.8 36.4 0.7
Loko Karlovy Vary 4 0:00 11.8 5.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.8
BK Strakonice 4 0:00 11.8 5.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.3
Žabiny Brno 2 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BKHAV 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.3
Žabiny Brno B 5 17:33 6.2 2.4 46.2 0.0 0.0 1.4/1.6 87.5 1.8
Sla 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 3 29:14 10.0 5.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Klatovy 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.5 5.5 137.5 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
Lokomotiva Liberec 1 0:00 26.0 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 13.0 4.0 200.0 0.5 0.0 3.5/3.5 100.0 1.0
TB Č. Budějovice 1 0:00 25.0 7.0 0.0 1.0 0.0 8.0/13.0 61.5 4.0
BK Havířov 2 32:58 12.5 6.0 52.2 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BA Sparta Praha 3 27:42 8.0 4.0 36.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
B. Jablonec n. N. 3 14:46 7.3 3.0 50.0 0.3 100.0 0.3/1.0 33.3 0.3
KP Brno 2 26:01 10.5 3.5 36.8 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SBŠ Ostrava 4 7:08 4.8 2.0 72.7 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
Loko Trutnov 2 33:05 9.0 4.0 42.1 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 2 32:00 8.5 3.5 31.8 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BC Slaný 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 2 32:14 8.5 4.0 38.1 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Strakonice 2 31:15 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Havířov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
SKB Strakonice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 4.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kladno 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Studánka Pardubice 2 29:32 7.0 3.5 41.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TRU 6 5:02 2.2 1.0 46.2 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.7
BSK KP Brno 1 20:15 12.0 5.0 55.6 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 25:51 11.0 4.0 57.1 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
USK Praha 2 30:07 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 3 10:28 2.7 1.0 37.5 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pečky 1 23:34 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
STR 3 8:38 2.7 1.0 75.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Sokol Nusle 2 15:28 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 6 5:59 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.2
Havířov 2 11:17 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLO 4 6:15 1.5 0.8 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 1 18:49 4.0 1.0 12.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
ZAB 4 11:04 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.3
Sokol Nusle 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SLA 3 3:46 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Karlovy Vary 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 12:25 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 4 4:31 0.5 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 6 0:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články