Kamila Kusá

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
290
Procento vítězství
65.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BK Studánka Pardubice 6 - 1.7 0.8 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - play-off 9-12 BK Studánka Pardubic 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina B - 5x5 BK Studánka Pardubic 6 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 BK Studánka Pardubic 8 - 5.6 2.6 0.0 0 0.0 0.4/1.6 23.1 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Studánka Pardubic 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 6.8 3 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BK Studánka Pardubic 4 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BK Studánka Pardubic 2 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/4 12.5 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice B 20 - 4.4 2 0.0 0 0.0 0.4/1.1 31.8 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BK Studánka Pardubice 6 - 13.5 6.3 0.0 0 0.0 0.8/1.3 62.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BK Studánka Pardubic 10 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice-kval 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 7.8 3 0.0 0 0.0 1.8/3.7 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BK Studánka Pardubice 2 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B BK Studánka Pardubice-kval 3 - 1.0 0.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 2 - 18.0 9 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 16 - 4.5 1.8 0.0 0.1 0.0 0.6/1.3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 7 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Stud.Pard.U13G 22 - 5.1 2.3 0.0 0 0.0 0.6/1.3 44.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" BK Stud.Pard.U12G 3 - 12.3 5.7 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 9.2 4.2 0.0 0 0.0 0.8/2.2 38.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 BK Stud.Pard.U12G 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Studánka Pardubice 10 - 2.1 0.8 0.0 0 0.0 0.5/1.2 41.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BK Studánka Pardubic 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C Sokol Nilfisk H. Králové B 12 - 5.6 2.4 0.0 0 0.0 0.8/1.9 39.1 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I Sokol Hradec Králové 16 - 7.4 3.2 0.0 0.1 0.0 0.9/2 43.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Hradec 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/6 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní MČR 4 - 8.3 4 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Sokol Nilfisk H. Králové B 10 - 9.7 3.1 0.0 0.7 0.0 1.4/2.6 53.8 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Final Four Sokol Hradec Králové 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 starší minižáci U13 - finále Sokol Hradec Králové 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Sokol Nilfisk H. Králové 11 - 13.4 5.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2 59.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Sokol Hradec 18 - 11.3 4.1 0.0 0.6 0.0 1.4/2.9 49.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Sokol Nilfisk H. Králové 8 - 7.9 2.9 0.0 0.4 0.0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Sokol Hradec 1 - 11.0 4 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - Finále Sokol Hradec 1 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Sokol Nilfisk H. Králové 3 - 9.0 2.3 100.0 1.3 100.0 0.3/0.7 50.0 1.7 7.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Nilfisk H. Králové 2 - 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Sokol H. Králové B 5 - 7.2 2.4 0.0 0.4 0.0 1.2/2.6 46.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol H. Králové 7 - 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.4 20.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Sokol H. Králové B 5 - 8.8 3 0.0 0 0.0 2.8/6.6 42.4 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 4 8.0 10.0 3.5 /5.8 60.9 0.5 50.0 1.5/3 50.0 2.3 7.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 2 14.0 4.0 0.5 /4.5 11.1 1 25.0 0/0 0.0 2.5 -2.5
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 4 19.8 12.3 4.3 /10.8 39.5 1 36.4 0.8/3.3 23.1 2.3 8.8
Průměr za kariéru 32.2 0.5 6.3 2.6 23.5 0.2 23.5 0.7/1.7 163.2 1.7 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Tygři Praha 9. 10. 2021
2B body 5 Tygři Praha 9. 10. 2021
3B body 4 HB Basket 10. 10. 2021
Obranné doskoky 6 Tygři Praha 9. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Žabiny Brno 25. 9. 2021
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 9. 10. 2021
Body 21 HB Basket 10. 10. 2021
Užitečnost 18 HB Basket 10. 10. 2021
Asistence 3 HB Basket 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Basket Slovanka 19. 9. 2020 2020/21
2B body 13 Pod U12G 8. 10. 2016 2016/17
3B body 4 KP Brno 26. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 Tygři Praha 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 9. 10. 2021 2021/22
Body 28 Pod U12G 8. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 18 HB Basket 10. 10. 2021 2021/22
Asistence 3 HB Basket 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 základní část Žabiny Brno 22:31 9 4 28.6 0 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní část KP Brno 0:00 8 4 100.0 0 0.0 0/1 0.0
2. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 11:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 základní část Tygři Praha 28:13 11 5 38.5 0 0.0 1/6 16.7
10. 10. 2021 základní část HB Basket 27:43 21 4 33.3 4 50.0 1/4 25.0
16. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 16:38 8 1 33.3 2 28.6 0/0 0
Celkem 6 106:27 57 18 34.6 6 31.6 3/13 23.1
Průměr 6 17:44 9.5 3.0 34.6 1.0 31.6 0.5/2.2 23.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 5 0:00 9.0 2.8 0.0 0.6 0.0 1.6/3.2 50.0 2.8
TJ Svitavy 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
BSK TJ Jičín - kval 4 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.3
Pod U12G 1 0:00 28.0 13.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Biž. Jablonec n. N. 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 2.5
KP Brno 3 0:00 8.3 1.7 0.0 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Tygři Praha 2 14:06 12.0 5.0 76.9 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.5
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 11:15 11.0 4.5 47.4 0.5 33.3 0.5/1.5 33.3 2.5
HB Basket 1 27:43 21.0 4.0 33.3 4.0 50.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 5 0:00 4.0 1.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 0.6
Sla U13G 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
BK Havířov 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
AŠ MB U12 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 4 0:00 3.8 0.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
K2 Prostějov 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
Sokol Hradec 5 0:00 2.2 0.6 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
Basket Ostrava 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basket Slovanka 1 17:36 11.0 3.0 37.5 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SŠB Pardubice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BSK Continental TJ J 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 16:38 8.0 1.0 33.3 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko K. Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol ZVUS H. Králové 5 0:00 1.0 0.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.8
Sad U12G 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Žabiny Brno B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BKHAV 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 4.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Pce 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 14:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 11:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -