Marie Holá

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
DSK Basketball Brandýs
Výška
183 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
359
Procento vítězství
62.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 13 - 6.9 3.3 /3.3 100.0 0 0.0 0.3/0.9 33.3 0.9 5.4
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A ŠBK P-H Sadská 12 - 13.5 5.9 /5.9 100.0 0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.7 11.2
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 10 - 7.6 3.5 0.0 0 0.0 0.6/1.1 54.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 7.4 3.1 0.0 0 0.0 1.2/1.4 84.6 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G ČBrU13G 18 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/2.6 39.1 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ČBr U11 (mix) 32 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0.1/0.5 12.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 9 - 5.9 2.9 0.0 0 0.0 0.1/0.3 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 Sad U12G 9 - 6.4 3 0.0 0 0.0 0.4/0.8 57.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 2 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C ŠBK P-H Sadská 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 3 - 12.0 5.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Sad U13G 10 - 7.7 3.3 0.0 0 0.0 1.1/1.8 61.1 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Sad U13G 9 - 6.8 3.2 0.0 0 0.0 0.3/0.6 60.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 1-2 Sad U13G 2 - 14.5 6 0.0 0 0.0 2.5/2.5 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G ŠBKSad U11G 6 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B ŠBKSad U11G 6 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo ŠBKSad U11G 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 1-3 místo "B" ŠBKSad U11G 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BKČ.B.U12G 9 - 3.0 1.2 0.0 0 0.0 0.6/0.9 62.5 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BKČ.B.U12G 8 - 2.8 1.4 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 9 9.6 1.6 0.8 /1.3 58.3 0 0.0 0/0 0.0 0.2 1.9
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále ŠBK SadU12G (kv) 4 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 2.9 1.4 0.0 0 0.0 0.1/0.4 20.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 10 - 6.0 2.7 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 8 - 12.1 5.4 0.0 0 0.0 1.4/2.8 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 11.4 5.2 0.0 0 0.0 1.1/1.8 59.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 - 8.3 3.7 100.0 0 0.0 1/1.7 60.0 1.0 6.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 - 15.0 5 0.0 0 0.0 5/6 83.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 11.5 6.5 3 /4 75.0 0 0.0 0.5/1 50.0 0.5 8.5
2021/22 juniorky U19 - skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 24.0 10 0.0 0.5 0.0 2.5/3 83.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 2 - 16.5 6 /6 100.0 0 0.0 4.5/7 64.3 1.5 12.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo ŠBK P-H Sadská 2 - 15.0 6 /6 100.0 0 0.0 3/4 75.0 0.5 13.5
2021/22 juniorky U19 - skupina C ŠBK P-H Sadská 4 - 9.3 3.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3.3 46.2 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 16 30.7 14.8 6.2 /12.9 48.1 0.1 10.0 2.2/3 72.9 1.1 16.7
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 9 14.3 6.9 3.1 /5.9 52.8 0 0.0 0.7/1.6 42.9 0.8 4.9
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 9 14.3 6.9 3.1 /5.9 52.8 0 0.0 0.7/1.6 42.9 0.8 4.9
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 12 28.8 18.7 8.1 /12.9 62.6 0 0.0 2.5/3.8 65.2 2.0 19.3
2022/23 ženy - základní část BRA 20 20.6 9.2 3.6 /7.1 50.7 0.1 18.2 1.7/2.4 70.2 1.0 8.6
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník BRA 3 17.0 14.7 6.3 /8.7 73.1 0 0.0 2/3 66.7 0.7 13.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A HB Basket 8 28.4 12.5 5 /13.6 36.7 0 0.0 2.5/4 62.5 2.0 10.0
2022/23 juniorky U19 - play-off HB Basket 3 33.0 13.7 4.7 /12.3 37.8 0 0.0 4.3/6 72.2 2.0 18.0
2022/23 ženy - play-off BRA 2 21.5 13.0 6 /13 46.2 0 0.0 1/2 50.0 0.5 16.0
2022/23 juniorky U19 - MČR HB Basket 3 21.7 9.7 3.3 /5.7 58.8 0 0.0 3/5 60.0 0.3 10.7
2022/23 ženy - final4 BRA 2 21.5 8.0 4 /7 57.1 0 0.0 0/0 0.0 1.0 6.5
2022/23 ženy - baráž o ŽBL 23/24 BRA 2 10.5 6.0 2.5 /4.5 55.6 0 0.0 1/2 50.0 1.0 6.5
2023/24 juniorky U19 - základní část HB Basket 17 19.7 8.2 3.6 /7.3 50.0 0 0.0 0.9/1.2 80.0 1.3 9.2
2023/24 ženy - základní část BRA 10 11.9 2.4 0.8 /3.5 22.9 0.1 25.0 0.5/0.5 100.0 0.7 0.2
2023/24 ženy - Český pohár žen BRA 2 15.0 9.5 2.5 /6.5 38.5 0 0.0 4.5/4.5 100.0 1.5 8.0
Průměr za kariéru 21.6 7.2 7.6 3.3 81.0 0.0 3.1 1.0/1.7 157.2 0.9 4.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Sparta 25. 10. 2023
2B body 11 Sluneta Ústí n.L. 7. 10. 2023
3B body 1 KPB 16. 12. 2023
Obranné doskoky 4 Žabiny Brno 17. 2. 2024
Útočné doskoky 5 BA Sparta Praha 14. 1. 2024
Doskoky celkem 8 Žabiny Brno 17. 2. 2024
Body 22 Sluneta Ústí n.L. 7. 10. 2023
Užitečnost 25 Loko Trutnov 12. 11. 2023
Asistence 3 Levhartice Chomutov 27. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BŠ Tygři Praha 27. 4. 2019 2018/19
2B body 15 Loko Trutnov 13. 11. 2021 2021/22
3B body 1 BC Slaný 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 Sluneta Ústí n.L. 16. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 12 Tygři Praha 22. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 16 Sluneta Ústí n.L. 16. 4. 2023 2022/23
Body 32 Loko Trutnov 13. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 46 Loko Trutnov 13. 11. 2021 2021/22
Asistence 5 BK Strakonice 6. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 základní část BA Sparta Praha 15:40 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 základní část Tygři Praha 15:42 8 3 75.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 9. 2023 základní část CHO 12:12 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 základní část KPB 15:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 23:46 22 11 55.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 základní část Levhartice Chomutov 33:45 22 9 69.2 0 0.0 4/4 100.0
13. 10. 2023 základní část TRU 15:19 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 10. 2023 základní část SBŠ Ostrava 26:13 7 3 21.4 0 0.0 1/2 50.0
20. 10. 2023 základní část HKR 13:54 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2023 základní část Žabiny Brno 15:47 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 10. 2023 Český pohár žen BA Sparta 16:18 9 2 40.0 0 0.0 5/5 100.0
27. 10. 2023 základní část SLO 6:49 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 základní část Sokol H. Králové 20:09 4 1 12.5 0 0.0 2/4 50.0
12. 11. 2023 základní část Loko Trutnov 27:16 18 7 70.0 0 0.0 4/4 100.0
15. 11. 2023 Český pohár žen SLO 14:04 10 3 37.5 0 0.0 4/4 100.0
18. 11. 2023 základní část USK 11:33 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 základní část SLA 16:49 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 základní část USK Praha 21:10 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 základní část KP Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 základní část CHO 5:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 základní část KPB 12:06 8 2 50.0 1 100.0 1/1 100.0
17. 12. 2023 základní část BK Strakonice 10:21 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 základní část Tygři Praha 21:10 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 základní část BA Sparta Praha 29:06 12 5 38.5 0 0.0 2/2 100.0
19. 1. 2024 základní část HKR 9:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 základní část Levhartice Chomutov 16:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 18:27 12 6 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 základní část Žabiny Brno 19:16 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 základní část SBŠ Ostrava 20:49 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 29 484:14 183 75 43.6 1 12.5 30/34 88.2
Průměr 29 16:41 6.3 2.6 43.6 0.0 12.5 1.0/1.2 88.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 7 29:04 16.7 6.9 52.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.3
USK Praha 4 28:54 17.3 7.3 59.2 0.0 0.0 2.8/4.0 68.8 1.5
Sokol H. Králové 5 28:29 12.4 4.8 36.9 0.0 0.0 2.8/5.2 53.8 1.0
Levhartice Chomutov 6 22:15 9.7 4.0 60.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.8
BA Sparta Praha 6 20:08 9.7 4.3 46.4 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.2
Basket Slovanka 4 0:00 13.3 6.5 100.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 0.8
BK Strakonice 4 12:12 12.5 5.5 84.6 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
Loko Trutnov 5 27:13 9.8 4.2 39.6 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 1.0
Žabiny Brno B 4 18:57 11.8 4.8 47.5 0.3 33.3 1.5/2.0 75.0 0.8
Basket Slovanka 4 17:28 11.3 5.0 58.8 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 2.0
Tygři Praha 4 26:07 10.8 4.8 55.9 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
USK Praha 6 0:00 7.2 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Basket Slovanka 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 11.3 5.3 160.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
Žabiny Brno 4 22:15 8.3 3.3 43.3 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.0
Pod U13G(ms) 6 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.2 28.6 0.7
Bra U12G 6 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
Loko Trutnov 1 30:10 32.0 15.0 71.4 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
STR 3 15:10 10.3 4.7 58.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 3 15:40 10.0 4.7 63.6 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 -
DBaK 2 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
HB Aritma 2 18:47 14.5 5.5 55.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
OLM 2 26:29 14.0 4.5 42.9 0.5 25.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 9.3 4.3 144.4 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 -
USK Praha 4 0:00 7.0 3.5 200.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
USK Praha 2 32:11 14.0 7.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 3 19:26 9.0 3.3 38.5 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 0.7
Lokomotiva Trutnov 3 0:00 9.0 4.3 325.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Žabiny Brno 3 20:00 8.7 3.0 39.1 0.0 0.0 2.7/2.7 100.0 1.3
Basket Slovanka 3 21:45 8.7 3.3 62.5 0.3 33.3 1.0/1.0 100.0 1.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 25.0 11.0 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 -
Pas U13G 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Havířov 3 18:26 7.7 3.7 50.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
Válečnice Děčín 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
KP Brno 3 24:54 7.3 3.0 26.5 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
HB Basket 2 15:16 10.5 5.0 62.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BSK KP Brno 2 26:51 10.5 3.5 43.8 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
Válečnice Děčín 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
BraU11G 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
SLA 2 22:01 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 5.7 1.7 166.7 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 1.3
K2 Prostějov 1 0:00 17.0 5.0 100.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 1.0
BA Sparta 3 18:44 5.7 2.0 50.0 0.0 0.0 1.7/1.7 100.0 1.7
AŠ MB U12 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
Pod 2 24:39 8.5 4.0 53.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Poděbrady 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
KP Brno 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
DBaK 3 0:00 5.0 2.0 120.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Tygři Praha 1 34:13 15.0 6.0 35.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 2 8:11 7.0 3.5 87.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 2 23:26 7.0 3.0 35.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VSP 2 21:13 7.0 2.5 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
SKla U12G 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
SokKla U12G(kv) 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
SLO 2 10:26 6.0 2.0 36.4 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
HB Basket 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 23:31 5.5 2.5 27.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sla U13G 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Levhartice Chomutov B 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Nusle 1 25:49 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Strakonice 1 29:46 10.0 4.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
USK Praha B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.5 1.5 150.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
KPB 2 13:36 4.0 1.0 25.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 -
Basket Ostrava 1 32:04 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
CHO 2 8:50 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 33:22 4.0 1.0 20.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TRU 1 15:19 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
HKR 2 11:42 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
B. Jablonec n. N. 1 13:22 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 16:49 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Sokol H. Počernice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 11:33 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sad U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -