Anja Válková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
256
Procento vítězství
50%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 BK Studánka Pardubic 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BK Studánka Pardubic 4 - 2.3 1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BK Studánka Pardubic 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubice B 10 - 2.8 1.3 0 0.2/0.6 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BK Studánka Pardubice 8 - 5.5 2.5 0 0.5/0.8 66.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BK Studánka Pardubic 5 - 3.6 1.8 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 5.5 2.5 0 0.5/1.7 30.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BK Studánka Pardubice 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubice 12 - 6.1 2.8 0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 10 - 2.1 1 0 0.1/0.3 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BK Stud.Pard.U13G 12 - 5.6 2.7 0 0.3/1.7 15.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" BK Stud.Pard.U12G 8 - 8.4 3.8 0 0.9/2.1 41.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 2.7 1 0 0.7/1.5 44.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.B2 BK Stud.Pard.U12G 8 - 7.9 3.4 0 1.1/2.1 52.9 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BK Stud.Pard.U12G 4 - 14.8 7 0 0.8/1.3 60.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BK Stud.Pard.U12G 4 - 16.8 7.8 0 1.3/2 62.5 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BK Studánka Pardubic 2 - 2.5 1 0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 4 - 4.0 1.8 0 0.5/2.5 20.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E Studánka Pardubice 12 - 5.4 2.3 0.2 0.3/2.5 10.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I BK Studánka Pardubic 18 - 7.4 3.5 0.1 0.2/0.7 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 7.0 2.5 0.5 0.5/2 25.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" BK Stud.Pard.U13G 6 - 16.3 7.8 0.2 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 BK Stud.Pard.U13G 6 - 10.0 5 0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Studánka Pardubice 12 - 2.8 1.3 0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B Studánka Pardubice 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - 5 - 8 BK Studánka Pardubic 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - o 7. misto BK Studánka Pardubic 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C Studánka Pardubice 3 - 2.0 1 /1 0 0/0.7 0.0 1.7 -0.3
2018/19 kadetky U17 - základní část Studánka Pardubice 2 18.5 0.5 0 /4 0 0.5/1 50.0 1.5 -4.5
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C Studánka Pardubice 9 - 8.6 3.6 0.2 0.8/1.8 43.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B Studánka Pardubice 11 - 6.5 2.3 /2.3 0.5 0.6/2 31.8 4.0 1.2
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Studánka Pardubice 4 - 5.8 2.3 0.3 0.5/1.8 28.6 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Studánka Pardubice 6 17.3 1.3 0.3 /2.7 0.2 0.2/0.3 50.0 2.7 -5.5
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 11.7 4.3 0.7 1/2.7 37.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 12 - 4.5 1.5 0.3 0.5/1.3 40.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Studánka Pardubice 12 - 11.7 4.5 0.7 0.7/1.4 47.1 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Studánka Pardubice 1 - 17.0 7 1 0/1 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 3 - 5.7 2.7 0 0.3/3 11.1 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 12.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 14 - 10.6 3.4 1.1 0.6/2 28.6 - -
Průměr za kariéru 32.0 0.6 6.4 2.7 0.2 0.4/1.3 131.8 2.1 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol H. Počernice 9. 1. 2022
2B body 9 BK Brandýs n.L. 12. 12. 2021
3B body 3 Basket Slovanka B 3. 1. 2022
Obranné doskoky 2 DBaK 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 DBaK 19. 6. 2021
Doskoky celkem 3 DBaK 19. 6. 2021
Body 21 BK Brandýs n.L. 12. 12. 2021
Užitečnost 3 DBaK 19. 6. 2021
Asistence 1 DBaK 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Pod U12G 8. 10. 2016 2016/17
2B body 12 BASlov U13 30. 9. 2017 2017/18
3B body 3 Sokol Nusle 17. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 4 SBŠ Ostrava 10. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 1 SBŠ Ostrava 6. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 4 SBŠ Ostrava 10. 5. 2019 2018/19
Body 29 FM 19. 5. 2019 2019/20
Užitečnost 12 Sokol Nusle 17. 2. 2019 2018/19
Asistence 1 SBŠ Ostrava 6. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B DBaK 19:01 4 2 50.0 0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 4:31 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 10 3 0.0 1 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B Tygři Praha B 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 6 1 0.0 1 1/2 50.0
10. 11. 2021 skupina B Basket Slovanka B 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 5 1 0.0 1 0/2 0.0
14. 11. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 11 3 0.0 1 2/8 25.0
27. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 6 3 0.0 0 0/2 0.0
28. 11. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 10 2 0.0 2 0/1 0.0
12. 12. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 21 9 0.0 1 0/0 0
3. 1. 2022 skupina B Basket Slovanka B 0:00 14 2 0.0 3 1/2 50.0
5. 1. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 16 5 0.0 2 0/0 0
8. 1. 2022 skupina B Tygři Praha B 0:00 21 7 0.0 2 1/3 33.3
9. 1. 2022 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 11 3 0.0 1 2/6 33.3
Celkem 16 23:32 153 50 1.250.0 15 8/28 28.6
Průměr 16 1:28 9.6 3.1 1.250.0 0.9 0.5/1.8 28.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCSlaU12G 4 0:00 18.3 9.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.3
Biž. Jablonec n. N. 4 0:00 17.8 6.8 0.0 1.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.5
TJ Svitavy 4 0:00 14.3 6.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
SKla U12G 4 0:00 13.3 5.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.0
HBU13G(ms) 4 0:00 12.3 5.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 5 0:00 9.0 3.4 0.0 0.6 0.0 0.4/1.2 33.3 2.0
BASlov U13 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Pastelka MB(ms) 4 0:00 9.3 3.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BA Říč U13G 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
AŠ MB U12 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 80.0 0.3
Sokol H. Králové B 5 0:00 6.4 2.4 0.0 0.2 0.0 1.0/3.2 31.3 3.6
FM 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sla U13G 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 14.5 5.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Pod U12G 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 -
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Ostrava 3 0:00 6.7 2.3 116.7 0.3 100.0 1.0/4.7 21.4 3.3
Královští Sokoli 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Basket Slovanka B 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
KlS U13G 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol H. Počernice 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
BC Kolín 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Bra U12G 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
OSK Olomouc 3 0:00 5.3 2.0 100.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
Žabiny Brno B 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 3.7
KP Brno 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Sokol Hradec 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
BC Vysočina 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 3.3 1.3 500.0 0.3 100.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sad U12G 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SBŠ Ostrava 3 21:25 3.0 0.7 15.4 0.3 11.1 0.7/1.3 50.0 2.3
BK KARA Trutnov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.3
Basket Ostrava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
BK Havířov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BSK TJ Jičín - kval 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BKHAV 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK 1 19:01 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pce 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 4:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Havířov 2 20:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
MČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -