Anna Jedličková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Žabiny Brno
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
244
Procento vítězství
61.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina C SK Bruntál 19 - 12.9 5.9 0 1.2/4.7 24.7 - -
2015/16 starší žákyně U15 - skupina E SK Bruntál 8 - 11.6 5.1 0 1.4/4 34.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - Základní část SK Bruntál 2 - 9.0 4.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina D SK Bruntál 8 - 17.3 8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Základní část SK Bruntál 8 - 15.1 6.8 0.3 0.9/2.9 30.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F SK Bruntál 10 - 21.7 7.7 1.2 2.7/7 38.6 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina D SK Bruntál 10 - 13.4 4.8 0.4 2.6/4.2 61.9 - -
2017/18 žáci U15 - skupina F SK Bruntál 8 - 7.0 2.4 0.5 0.8/2.3 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 13 - 11.5 4.3 0.5 1.5/3.4 45.5 - -
2017/18 žáci U15 - Základní část SK Bruntál 1 - 4.0 1 0 2/4 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A SBŠ Ostrava U14 3 - 13.7 5 0.3 2.7/6.3 42.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo SBŠ Ostrava U14 2 - 11.0 2 2 1/4.5 22.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 10 - 16.8 5.8 /5.8 0.3 4.3/7.1 60.6 2.5 11.5
2018/19 starší žákyně U15 - skupina E SK Bruntál 10 - 32.8 10.5 2.8 3.4/5.9 57.6 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina D SK Bruntál 13 - 24.3 7.8 2.2 2.1/5.3 39.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Žabiny Brno 16 - 9.6 2.8 /2.8 0.6 2.3/4.1 56.1 2.8 5.1
2018/19 kadetky U17 - play-out C Žabiny Brno B 4 - 12.8 3.8 1 2.3/4 56.3 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 19 24.7 12.3 2.6 /6.9 1.3 3.4/5.8 58.2 3.7 8.2
2019/20 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 7 - 10.3 2.4 1.1 2/3.1 63.6 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C Žabiny Brno B 4 - 14.8 3.8 2 1.3/2 62.5 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 4 12.3 12.5 3.5 /5.8 1.3 1.8/3.5 50.0 4.3 8.5
2021/22 ženy - základní část Žabiny Brno B 16 19.5 7.9 1.8 /4 0.9 1.7/2.4 69.2 2.4 5.6
2021/22 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 20 23.5 11.9 2.9 /7.3 1.3 2.4/3.8 64.0 2.8 9.0
2021/22 ženy - play-off Žabiny Brno B 2 23.5 4.5 1.5 /3.5 0 1.5/2 75.0 2.5 -
2021/22 juniorky U19 - MČR Žabiny Brno 3 13.0 8.0 2 /4.3 1 1/3.3 30.0 2.7 1.7
2022/23 ženy - základní část Žabiny Brno B 8 15.1 3.8 0.8 /2.1 0.5 0.8/1.8 42.9 2.6 -0.5
2022/23 juniorky U19 - skupina B Žabiny Brno 8 30.3 13.1 2.6 /7.4 1.1 4.5/6.1 73.5 2.9 15.6
Průměr za kariéru 29.5 7.4 13.6 4.4 0.9 2.1/4.2 160.9 3.1 3.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Sokol H. Králové 5. 11. 2022
2B body 5 K2 Prostějov 28. 9. 2022
3B body 3 BA Sparta Praha 18. 11. 2022
Obranné doskoky 8 Loko Trutnov 6. 11. 2022
Útočné doskoky 3 Loko Trutnov 6. 11. 2022
Doskoky celkem 11 Loko Trutnov 6. 11. 2022
Body 23 BA Sparta Praha 18. 11. 2022
Užitečnost 23 K2 Prostějov 28. 9. 2022
Asistence 8 BK Havířov 15. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 STRABAG Zlín 18. 4. 2018 2017/18
2B body 16 TBS Přerov 11. 11. 2018 2018/19
3B body 5 Basket Valmez 25. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 11 Levhartice Chomutov 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 4 BK Strakonice 5. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 11 Levhartice Chomutov 20. 9. 2020 2020/21
Body 52 TJ Šumperk 29. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 33 SBŠ Ostrava 16. 11. 2019 2019/20
Asistence 8 BA Sparta Praha 2. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část DSK Brandýs 17:34 7 2 100.0 1 100.0 0/1 0.0
25. 9. 2022 základní část Pod 13:54 7 1 100.0 1 33.3 2/4 50.0
28. 9. 2022 skupina B K2 Prostějov 26:04 16 5 50.0 0 0.0 6/10 60.0
1. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 32:10 10 1 20.0 2 50.0 2/6 33.3
8. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 16:46 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 19:28 6 1 50.0 1 50.0 1/3 33.3
15. 10. 2022 skupina B BK Havířov 30:30 5 1 16.7 0 0.0 3/4 75.0
16. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 19:28 12 3 50.0 1 50.0 3/4 75.0
22. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 14:55 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část BA Sparta 15:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 38:54 18 3 25.0 1 20.0 9/11 81.8
6. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 35:01 7 2 25.0 1 16.7 0/0 0
12. 11. 2022 základní část OLM 16:05 4 1 50.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 11. 2022 základní část Havířov 7:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 29:13 14 3 42.9 1 16.7 5/6 83.3
18. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 30:36 23 3 60.0 3 50.0 8/8 100.0
Celkem 16 362:50 135 27 35.5 13 25.0 42/63 66.7
Průměr 16 22:40 8.4 1.7 35.5 0.8 25.0 2.6/3.9 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 5 0:00 19.6 8.4 0.0 0.4 0.0 1.6/3.0 53.3 4.6
Basket Ostrava 5 0:00 19.0 8.6 226.3 0.2 100.0 1.2/1.8 66.7 2.6
STRABAG Zlín 4 0:00 23.5 7.8 0.0 1.3 0.0 4.3/6.3 68.0 3.0
BK Havířov 5 0:00 17.6 7.2 0.0 0.6 0.0 1.4/4.6 30.4 3.8
FM 4 0:00 17.8 8.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
TBS Přerov 2 0:00 35.0 14.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.5 72.7 4.0
BK Frýdek-Místek U19 4 0:00 17.5 6.8 0.0 0.8 0.0 1.8/3.0 58.3 3.0
OSK Olomouc 4 0:00 15.0 5.3 0.0 0.3 0.0 3.8/9.8 38.5 2.5
SŠMH Brno 5 0:00 11.8 3.4 0.0 0.4 0.0 3.8/8.8 43.2 3.2
BA Sparta Praha 4 22:32 14.0 2.3 40.9 2.0 53.3 3.5/5.0 70.0 3.3
Lokomotiva Krnov 2 0:00 27.5 8.0 0.0 2.5 0.0 4.0/9.5 42.1 3.5
Basket Ostrava 3 0:00 17.3 5.7 0.0 1.3 0.0 2.0/6.7 30.0 3.3
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 24.5 7.5 0.0 1.5 0.0 5.0/9.0 55.6 3.5
HB Basket 3 17:11 14.0 3.7 45.8 1.0 27.3 3.7/7.7 47.8 4.7
B. Jablonec n. N. 2 23:38 19.5 4.0 53.3 2.0 44.4 5.5/7.0 78.6 4.0
BKHAV 2 0:00 18.5 7.0 100.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
KP Brno 2 26:47 18.5 3.5 58.3 1.5 16.7 7.0/9.5 73.7 4.0
SBŠ Ostrava 2 25:39 18.0 1.5 30.0 3.5 50.0 4.5/5.5 81.8 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 17.5 4.5 0.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Havířov 3 30:25 11.0 1.7 35.7 1.3 25.0 3.7/6.3 57.9 3.3
SBŠ Ostrava 3 14:06 11.0 2.7 61.5 1.0 30.0 2.7/4.3 61.5 3.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 11.0 3.7 0.0 1.0 0.0 0.7/5.3 12.5 2.0
Loko Trutnov 3 19:48 11.0 3.0 42.9 1.0 27.3 2.0/3.3 60.0 3.3
Levhartice Chomutov 2 29:10 16.0 2.0 33.3 3.0 54.5 3.0/4.5 66.7 1.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 15.5 4.0 100.0 1.0 100.0 4.5/7.5 60.0 3.5
K2 Prostějov 2 27:38 15.0 4.0 47.1 0.5 11.1 5.5/8.0 68.8 2.0
Levhartice Chomutov 3 30:57 10.0 2.3 25.9 1.0 16.7 2.3/3.7 63.6 4.0
Loko Trutnov 3 28:43 9.7 2.3 35.0 1.0 20.0 2.0/3.0 66.7 2.3
SBŠ Ostrava B 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
BK Havířov 2 29:32 14.0 3.5 43.8 1.5 21.4 2.5/7.0 35.7 3.5
Valosun KP Brno 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Loko Krnov 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
HB Basket 3 15:44 9.0 2.7 47.1 0.7 20.0 1.7/2.3 71.4 3.0
Sokol H. Králové 4 19:32 6.8 1.8 29.2 0.3 10.0 2.5/4.0 62.5 2.8
Studánka Pardubice 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Sokol Nusle 3 16:41 8.7 1.3 33.3 1.3 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 2 24:39 13.0 3.5 50.0 1.5 50.0 1.5/4.0 37.5 4.0
USK Praha 2 27:55 12.5 3.5 35.0 1.0 25.0 2.5/4.5 55.6 2.0
USK Praha 2 0:00 12.5 3.5 100.0 1.0 100.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Studánka Pardubice 3 21:06 8.3 2.3 70.0 1.0 60.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BK Strakonice 3 6:14 8.0 2.7 72.7 0.7 50.0 0.7/3.0 22.2 2.0
STHAV 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Basket Slovanka 2 18:37 11.5 2.0 44.4 1.0 33.3 4.5/7.5 60.0 4.5
Studánka Pardubice 1 0:00 22.0 7.0 100.0 0.0 0.0 8.0/17.0 47.1 4.0
HB Basket 3 7:47 7.3 2.3 63.6 0.3 33.3 1.7/2.7 62.5 2.7
Basket Slovanka 2 13:51 11.0 4.0 50.0 1.0 22.2 0.0/1.5 0.0 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.5 3.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 10.5 2.5 100.0 0.5 100.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BK Chomutov 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
KP Brno B 3 0:00 6.3 0.3 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Sokol H. Králové 2 11:08 9.0 2.0 36.4 1.0 40.0 2.0/4.0 50.0 4.5
BK Brandýs n.L. 3 25:09 6.0 2.3 46.7 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
USK Praha 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 17.0 5.0 100.0 1.0 100.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BC Benešov 1 21:40 15.0 2.0 100.0 3.0 75.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Pečky 3 18:00 5.0 1.3 36.4 0.3 16.7 1.3/2.0 66.7 3.0
BA Sparta 3 17:03 4.7 1.0 33.3 0.3 14.3 1.7/2.0 83.3 2.7
BA Sparta 3 5:27 4.7 1.7 71.4 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 3.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BC Nový Jičín 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 2.7
HB Aritma 2 19:23 6.5 1.0 33.3 0.5 16.7 3.0/4.5 66.7 2.0
Havířov 3 16:23 4.0 1.0 30.0 0.3 16.7 1.0/1.3 75.0 1.3
BK Strakonice 1 17:51 11.0 5.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Studánka Pardubice 1 21:42 10.0 3.0 37.5 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 2.0
KP Brno 1 0:00 10.0 3.0 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 10.0 2.0 100.0 1.0 100.0 3.0/6.0 50.0 5.0
Basketpoint F-M 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
USK Praha 1 22:43 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
KP Brno 1 29:58 8.0 1.0 11.1 1.0 20.0 3.0/4.0 75.0 4.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
B. Jablonec n. N. 1 20:24 8.0 1.0 16.7 2.0 33.3 0.0/2.0 0.0 3.0
DSK Brandýs 1 17:34 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Pod 1 13:54 7.0 1.0 100.0 1.0 33.3 2.0/4.0 50.0 4.0
Snakes Háj 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OLM 1 16:05 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Strakonice 1 18:07 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
VSP 1 7:54 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0