Anna Benešová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
228
Procento vítězství
53.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 6 - 7.3 3.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 14 - 4.4 1.9 0 0.7/1.3 55.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 14 - 3.2 1.2 0.1 0.6/0.8 72.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 11 - 15.6 6.8 0.3 1.2/2.5 48.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina D Renocar Podolí 6 - 13.3 5.3 0.3 1.7/4.8 34.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 9 - 7.3 3.1 0 1.1/1.6 71.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 10 - 3.4 1.1 0.2 0.6/0.8 75.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B KP Brno 3 - 7.3 2.3 0.3 1.7/3 55.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo KP Brno 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B KP Brno 3 - 3.7 1 0 1.7/2.3 71.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 1.5 0.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 13 - 11.9 5 /5 0.1 1.7/3.2 53.7 1.5 8.9
2018/19 kadetky U17 - základní část KP Brno 4 11.8 3.5 1.3 /2.3 0 1/1.3 80.0 1.0 4.8
2018/19 kadetky U17 - skupina C KP Brno B 12 - 14.7 5.7 0.2 2.8/5 56.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 11 - 7.5 2.8 /2.8 0.3 1/2.2 45.8 1.9 4.4
2018/19 kadetky U17 - play-out C KP Brno B 6 - 11.7 4.2 0.3 2.3/3.3 70.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off KP Brno 3 18.0 5.0 1.7 /2.3 0.3 0.7/1 66.7 1.7 2.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR KP Brno 3 23.3 7.7 2 /7.3 0 3.7/4 91.7 2.3 -
2019/20 juniorky U19 - základní část KP Brno 3 6.3 0.7 0 /1 0 0.7/0.7 100.0 - -0.3
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 18 24.6 5.1 1.8 /3.7 0.3 0.6/1.2 47.6 1.9 4.2
2019/20 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 8 - 6.6 2.1 0.4 1.3/1.5 83.3 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C KP Brno B 6 - 7.3 2.7 0.2 1.5/2.2 69.2 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část KP Brno 2 19.0 3.5 1 /2 0.5 0/0 0.0 1.5 1.0
2020/21 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 2 - 16.5 4.5 1.5 3/4 75.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část KP Brno 4 10.5 9.0 4 /5 0 1/1.5 66.7 1.5 9.8
2021/22 ženy - základní část BSK KP Brno 14 15.1 1.5 0.4 /1.6 0.2 0/0 0.0 1.3 -0.5
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 11 11.4 1.8 0.3 /1.3 0.3 0.5/0.5 83.3 1.7 0.2
2022/23 ženy - základní část BSK KP Brno 9 10.3 1.6 0.2 /0.6 0.3 0.1/0.2 50.0 0.4 1.8
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 11 - 10.2 3 1.2 0.6/0.8 77.8 - -
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina KP Brno 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 32.3 5.1 6.7 2.5 0.2 1.0/1.6 264.5 1.3 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Studánka Pardubice 16. 10. 2022
2B body 8 Studánka Pardubice 16. 10. 2022
3B body 3 KP Brno B 28. 9. 2022
Obranné doskoky 1 Havířov 12. 11. 2022
Útočné doskoky 2 Sokol Nusle 23. 10. 2022
Doskoky celkem 2 Sokol Nusle 23. 10. 2022
Body 25 Studánka Pardubice 16. 10. 2022
Užitečnost 8 OLM 13. 11. 2022
Asistence 3 Sokol Nusle 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Vyškov 26. 9. 2020 2020/21
2B body 14 Žabiny Brno B 4. 11. 2017 2017/18
3B body 3 KP Brno B 28. 9. 2022 2022/23
Obranné doskoky 9 HB Basket 19. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Sluneta Ústí n.L. 5. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 9 Loko Trutnov 3. 10. 2020 2020/21
Body 32 Žabiny Brno B 4. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 27 Loko Trutnov 3. 10. 2020 2020/21
Asistence 6 BA Sparta 20. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 9. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 19 5 0.0 3 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Studánka Pardubice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část Sokol Pečky 4:47 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 25 8 0.0 2 0.0 3/3 100.0
22. 10. 2022 základní část BA Sparta 9:56 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část Sokol Nusle 14:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část Havířov 26:01 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část OLM 23:18 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
17. 11. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
10. 12. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
11. 12. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 základní část Žabiny Brno B 4:39 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
8. 1. 2023 základní část Žabiny Brno B 9:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 1. 2023 finálová skupina Basket Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2023 základní část Sokol Pečky 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 21 93:04 126 35 700.0 16 266.7 8/11 72.7
Průměr 21 4:25 6.0 1.7 700.0 0.8 266.7 0.4/0.5 72.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 5 0:00 11.4 4.8 0.0 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 1.8
BKHAV 5 0:00 9.4 3.6 112.5 0.2 0.0 1.6/2.6 61.5 2.0
Žabiny Brno B 3 0:00 15.7 5.0 0.0 1.0 0.0 2.7/6.0 44.4 1.3
HB Basket 7 17:01 6.3 2.3 69.6 0.3 50.0 0.9/1.3 66.7 2.3
BSK TJ Jičín 3 0:00 14.0 5.0 0.0 0.3 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
OSK Olomouc 4 0:00 9.8 3.8 125.0 0.3 100.0 1.5/2.3 66.7 0.5
Studánka Pardubice 3 1:37 12.3 3.7 1.100.0 1.3 400.0 1.0/1.0 100.0 0.3
Loko Trutnov 4 22:29 8.5 3.3 59.1 0.3 16.7 1.3/1.8 71.4 1.3
Sluneta Ústí n.L. 2 14:31 15.0 4.5 52.9 1.0 28.6 3.0/4.0 75.0 2.0
SŠMH Handicap Brno 6 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.5
KP Brno B 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 4 0:00 6.5 2.3 128.6 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
USK Praha 5 0:00 5.0 2.0 111.1 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 1.4
Sokol Nilfisk H. Králové 4 5:54 6.3 2.3 64.3 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
Levhartice Chomutov 3 24:45 8.0 3.3 50.0 0.3 16.7 0.3/1.3 25.0 2.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
BK Blansko 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 0:00 5.0 2.0 114.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.8
OSK Olomouc 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BA Sparta 3 26:44 5.3 2.7 72.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
DBaK 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
HB Basket 4 6:26 3.8 1.8 350.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.5
Basket Ostrava 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Basket Ostrava 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 23:41 6.0 1.5 50.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol H. Králové 4 17:08 2.8 0.8 37.5 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
Žabiny Brno B 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Strakonice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Havířov 5 0:00 1.6 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
BC Benešov 2 14:59 3.5 1.0 66.7 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 3.5 1.0 200.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Basket Slovanka 2 23:19 3.0 1.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Aritma 1 31:01 5.0 1.0 10.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 24:11 2.5 0.5 33.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 1 18:53 5.0 1.0 25.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 12:37 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK Praha 2 12:38 2.5 0.0 0.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Havířov 2 13:00 2.5 0.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Havířov 1 25:19 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 2 17:28 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Chomutov 2 8:41 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 1 23:18 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
Žabiny Brno B 4 4:17 0.8 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta Praha 1 5:07 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 12:27 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Žabiny Brno 1 17:19 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Pečky 4 3:51 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 23:36 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 1:48 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 2 12:37 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Nusle 3 15:52 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Panter Javorník 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
VSP 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 7:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 1 2:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 13:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -