Magdaléna Jarošová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BŠ Tygři Praha B
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
238
Procento vítězství
57.6%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 0.8 0.3 0 0.2/0.8 20.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 16 - 1.3 0.4 0 0.4/1.8 21.4 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 18 - 2.3 0.9 0 0.5/0.9 52.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B BA Sparta Praha 14 - 1.1 0.4 0 0.2/1.1 20.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 5 - 4.8 2.4 0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 14 - 3.9 1.7 0 0.5/1.6 31.8 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA Sparta Praha 3 - 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B BC Slaný 3 - 7.0 3 0 1/4.7 21.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 9 - 3.7 1.6 0 0.6/1.9 29.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A BC Slaný 4 - 4.8 1.5 0 1.8/4.8 36.8 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 14 - 7.6 3.5 0 0.6/1.4 47.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 13 - 1.6 0.7 0 0.2/0.6 37.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA Sparta 2 - 3.0 1 0 1/3 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 BC Slaný 3 - 4.0 1.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out A BA Sparta B 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A BC Slaný 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 7 - 13.4 4.7 0.7 1.9/3.6 52.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 20 - 8.1 2.9 0.5 0.9/2.4 37.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 7.3 2.7 0.7 0/0.7 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha B 15 - 11.6 3.7 0.8 1.9/3.1 59.6 - -
2020/21 juniorky U19 - Skupina A Tygři Praha 2 - 5.0 1 0.5 1.5/2 75.0 - -
2021/22 ženy - základní část Sokol Pečky 19 4.6 0.7 0.1 /0.6 0.1 0.3/0.4 75.0 0.4 -0.6
2021/22 juniorky U19 - skupina A BŠ Tygři Praha B 10 - 8.1 2.8 0.4 1.3/2.6 50.0 - -
2021/22 ženy - play-off Sokol Pečky 3 8.3 0.0 0 /2.3 0 0/0 0.0 0.3 -2.7
2022/23 ženy - základní část Sokol Pečky 8 4.9 0.9 0.3 /1.1 0.1 0/0 0.0 0.1 -0.3
Průměr za kariéru 23.1 0.7 4.2 1.5 0.2 0.6/1.5 80.1 1.6 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 VSP 23. 10. 2022
3B body 1 Havířov 25. 9. 2022
Obranné doskoky 1 Havířov 25. 9. 2022
Doskoky celkem 1 Havířov 25. 9. 2022
Body 4 VSP 23. 10. 2022
Užitečnost 4 VSP 23. 10. 2022
Asistence 1 Havířov 25. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 TJ Sokol Stěžery 16. 11. 2019 2019/20
2B body 11 BK Beroun 17. 11. 2016 2016/17
3B body 3 BK Ústí n. O. 23. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 2 BC Benešov 4. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 HB Aritma 27. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 BC Benešov 4. 3. 2022 2021/22
Body 25 Pří U15 14. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 4 VSP 23. 10. 2022 2022/23
Asistence 1 Studánka Pardubice 11. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část OLM 1:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 základní část Havířov 15:25 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
8. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 2:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část HB Aritma 4:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 základní část VSP 13:28 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část Sokol Nusle 1:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část BA Sparta 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 8 38:37 7 2 22.2 1 25.0 / 0.0
Průměr 8 4:49 0.9 0.3 22.2 0.1 25.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sojky Pelhřimov 4 0:00 8.5 2.5 0.0 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 3.3
BC Slaný 3 0:00 8.3 1.7 0.0 0.7 0.0 3.0/4.0 75.0 2.7
Baník Most 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
USK Praha 5 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/2.8 14.3 2.2
Basket Slovanka 5 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.2 31.3 1.4
Basket Slovanka 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.3
BC Slaný 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
DBaK 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Bor 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Loko Trutnov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BCM Sokolov 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
VSP 6 10:12 0.7 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Tygřice Louny 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 2 9:34 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno B 3 3:54 1.3 0.3 33.3 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
HB Basket Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA K. Vary 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Havířov 3 8:16 1.0 0.0 0.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Nusle 2 3:23 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BSK Jičín 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 4:06 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Valosun KP Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
HB Basket Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Basket Říčany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK KP Brno 3 2:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Loko Karlovy Vary 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Nusle 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
HB Aritma 3 2:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 2 1:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 1:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -