Tereza Vojtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
Sokol Nusle
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
304
Procento vítězství
68.1%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B USK Praha 2 - 5.0 1.5 0.0 0 0.0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A USK Praha 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/1.3 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D USK Praha 12 - 5.7 1.9 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 47.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 14 - 6.6 2.1 0.0 0.5 0.0 0.8/1.7 45.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina A USK Praha 3 - 3.3 0.3 0.0 0.7 0.0 0.7/3.3 20.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo USK Praha 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 13 - 9.4 2.6 0.0 0.9 0.0 1.4/2.2 64.3 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 6 - 9.3 1.7 0.0 1.2 0.0 2.5/3.3 75.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 6 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze USK Praha 8 - 5.1 2.1 0.0 0 0.0 0.9/2.6 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo USK Praha 9 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.4/1.3 33.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze USK Praha 17 - 6.1 2.8 0.0 0 0.0 0.6/1.4 41.7 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze USK Praha 16 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.5/1.6 32.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 USK Praha B 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 8 - 4.1 1 /1 100.0 0.5 100.0 0.6/2.3 27.8 1.4 1.1
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 8.6 2.1 /2.1 100.0 1 100.0 1.3/2.6 48.6 2.2 5.0
2018/19 kadetky U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 7.5 2 0.0 0.7 0.0 1.4/2.1 65.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 12 - 13.0 3 0.0 1.6 0.0 2.3/3.8 60.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Tygři Praha 5 - 10.0 1.6 0.0 1 0.0 3.8/6 63.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 5.3 0.3 0.0 1.3 0.0 0.7/2 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 4 - 14.8 4.8 0.0 1 0.0 2.3/4.5 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 10.0 3.0 1.5 /3 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 4.5
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 9.5 4 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 10.6 3.6 0.0 0.9 0.0 0.9/1.9 46.2 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 20 21.2 5.8 1.8 /4.8 37.5 0.3 27.3 1.3/2.2 60.5 1.9 4.3
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 16 17.0 4.6 1.7 /3.7 45.8 0.3 19.0 0.5/1.1 47.1 1.3 2.4
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 2 27.0 11.5 2.5 /8 31.3 1 28.6 3.5/3.5 100.0 2.0 11.5
2022/23 ženy - základní část Studánka Pardubice 19 20.9 7.7 2.3 /5.2 44.4 0.4 21.6 1.8/2.4 77.8 1.4 5.3
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 12 21.0 6.7 1.8 /5.3 34.4 0.7 32.0 1/1.8 54.5 1.7 6.4
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Tygři Praha 8 20.1 5.4 1.4 /4.9 28.2 0.8 33.3 0.4/0.8 50.0 1.5 4.4
2022/23 juniorky U19 - MČR Tygři Praha 3 26.3 9.0 4 /8.3 48.0 0.3 20.0 0/0.7 0.0 2.3 8.3
2023/24 ženy - základní část Sokol Nusle 18 6.9 1.7 0.5 /1.6 31.0 0.1 28.6 0.4/0.6 70.0 0.8 0.5
2023/24 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 20 - 12.7 4.4 0.0 0.8 0.0 1.7/2.4 70.8 - -
Průměr za kariéru 20.2 5.9 6.8 2.1 36.7 0.5 27.4 1.1/2.0 98.4 1.6 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Pirelli A 24. 10. 2023
2B body 7 Babynec 6. 3. 2024
3B body 4 Aritma Praha B 20. 11. 2023
Obranné doskoky 4 Sokol Pečky 11. 2. 2024
Útočné doskoky 3 VSP 18. 11. 2023
Doskoky celkem 4 Sokol Pečky 11. 2. 2024
Body 23 Aritma Praha B 13. 3. 2024
Užitečnost 8 Sokol Pečky 11. 2. 2024
Asistence 1 BA Sparta 5. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 B. Jablonec n. N. 8. 2. 2020 2019/20
2B body 8 BK Kralupy junior 12. 12. 2015 2015/16
3B body 4 Aritma Praha B 20. 11. 2023 2023/24
Obranné doskoky 7 Žabiny Brno B 4. 2. 2023 2022/23
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Body 25 TJ Sokol Kladno 30. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 27 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022 2022/23
Asistence 5 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 základní část Havířov 4:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 základní část OLM 9:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 10. 2023 Základní fáze BLC Sparta 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
12. 10. 2023 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 základní část Sokol Pečky 4:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 základní část Studánka Pardubice 15:37 8 2 66.7 1 100.0 1/1 100.0
18. 10. 2023 Základní fáze BK Prosek A 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/3 100.0
24. 10. 2023 Základní fáze BK Pirelli A 0:00 10 2 0.0 0 0.0 6/8 75.0
1. 11. 2023 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
4. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 2:56 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 základní část BA Sparta 4:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 11. 2023 Základní fáze Babynec 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
15. 11. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 základní část VSP 10:18 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2023 základní část STR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2023 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 22 5 0.0 4 0.0 0/0 0
29. 11. 2023 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 7 0 0.0 2 0.0 1/2 50.0
8. 12. 2023 Základní fáze BC Libo 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
12. 12. 2023 Základní fáze HB Basket A 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
6. 1. 2024 základní část HB Aritma 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 základní část HB Aritma 12:43 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
11. 1. 2024 Základní fáze BLC Sparta 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 1. 2024 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 základní část OLM 4:16 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2024 základní část Havířov 9:49 2 1 50.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 1. 2024 Základní fáze BK Prosek A 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/4 50.0
31. 1. 2024 Základní fáze BK Pirelli A 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 2. 2024 základní část Studánka Pardubice 5:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 základní část Sokol Pečky 10:31 5 2 100.0 0 0.0 1/1 100.0
20. 2. 2024 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část BA Sparta 7:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov B 8:39 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 3. 2024 Základní fáze Babynec 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/3 100.0
13. 3. 2024 Základní fáze Aritma Praha B 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/3 100.0
19. 3. 2024 Základní fáze DSK Basketball B 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 4. 2024 Základní fáze HB Basket A 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/5 40.0
6. 4. 2024 základní část BSK KP Brno 7:55 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
7. 4. 2024 základní část Žabiny Brno B 6:22 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 38 125:09 284 96 331.0 17 242.9 41/58 70.7
Průměr 38 3:17 7.5 2.5 331.0 0.4 242.9 1.1/1.5 70.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 6 7:48 12.0 3.7 157.1 0.7 50.0 2.7/4.7 57.1 1.5
TJ Sokol Kladno 3 0:00 19.7 4.3 0.0 2.7 0.0 3.0/5.3 56.3 1.3
HB Basket 5 14:33 9.4 2.8 53.8 1.0 250.0 0.8/2.0 40.0 1.8
Aritma Praha B 2 0:00 22.5 6.0 0.0 3.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Nusle 4 20:42 10.8 2.3 56.3 1.3 50.0 2.5/3.3 76.9 2.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
B. Jablonec n. N. 4 5:32 9.8 3.3 260.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.5 3.3
Levhartice Chomutov 5 22:13 7.8 2.4 46.2 1.0 62.5 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 13.0 4.3 0.0 1.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 9.3 2.8 0.0 1.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
DBaK 4 0:00 8.8 2.0 0.0 0.8 0.0 2.5/6.5 38.5 1.0
Loko Trutnov 4 20:50 8.8 1.8 33.3 1.3 55.6 1.5/2.3 66.7 2.5
Babynec 2 0:00 17.0 5.0 0.0 1.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 7.8 1.8 0.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
HB Aritma 6 12:44 4.7 1.0 30.0 0.7 26.7 0.7/0.8 80.0 1.0
BK Prosek A 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BC Benešov 3 18:04 9.0 3.3 47.6 0.3 25.0 1.3/2.0 66.7 1.0
BK Pirelli A 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 8.3 2.3 100.0 0.7 100.0 1.7/2.3 71.4 2.0
VSP 4 17:45 6.0 2.0 42.1 0.3 16.7 1.3/1.5 83.3 1.3
TJ ČZU Praha 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
HB Basket A 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
SBŠ Ostrava 4 12:00 5.8 1.3 41.7 0.3 16.7 2.5/3.5 71.4 2.0
HB Basket Praha 6 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 2.2
BA Sparta 5 15:30 4.6 2.0 55.6 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
Válečnice Děčín 2 0:00 11.5 3.0 100.0 1.0 100.0 2.5/4.5 55.6 2.5
ŠBK Borotín 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
BSK KP Brno 4 19:32 5.3 2.0 44.4 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
BLC Sparta 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pečky 5 12:03 4.0 1.6 53.3 0.0 0.0 0.8/1.0 80.0 1.8
Žabiny Brno 4 21:11 5.0 1.5 31.6 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 4 23:30 5.0 2.0 36.4 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol H. Králové 4 20:27 4.8 1.3 33.3 0.3 25.0 1.5/2.5 60.0 2.5
B. Jablonec n. N. 2 24:23 9.0 3.0 60.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.3
DSK Basketball B 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 3.3
Sokol Nusle 1 0:00 16.0 1.0 0.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
USK Praha 4 14:39 3.8 1.3 35.7 0.3 50.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Basket Slovanka 5 19:18 3.0 0.8 14.8 0.2 11.1 0.8/1.2 66.7 1.4
BK Strakonice 5 15:50 3.0 1.0 29.4 0.2 20.0 0.4/1.0 40.0 0.8
OLM 4 10:55 3.5 1.3 38.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.5 100.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
Žabiny Brno B 4 16:15 3.3 1.3 26.3 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Legendy Litoměřice B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 12.0 1.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Pod 2 20:00 5.5 0.5 33.3 1.0 40.0 1.5/2.0 75.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Chomutov 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BRA 2 23:51 4.5 1.5 27.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Studánka Pardubice 2 10:26 4.0 1.0 40.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BC Libo 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
HB Basket 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
HB Basket 2 0:00 3.5 0.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 11:33 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BC Slaný 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
DBaK 3 0:00 2.3 0.3 100.0 0.3 100.0 0.7/2.7 25.0 1.7
PORG Basket 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Havířov 4 11:46 1.5 0.3 16.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
DBaK 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov B 2 5:47 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -