Veronika Prokešová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
176
Procento vítězství
50%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižákyně U13 - Skupina ZÁPAD KP Brno 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E KP Brno 8 - 0.6 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.8 16.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. D SKB Tišnov 8 - 6.3 2.3 0.0 0.1 0.0 1.4/5.9 23.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 2 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/2 0.0 1.0 1.0
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E KP Brno 10 - 6.1 2.8 0.0 0 0.0 0.5/3 16.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina D Jiskra Kyjov 12 - 6.0 2.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 3 - 7.0 3 /3 100.0 0.3 100.0 0/0.7 0.0 2.0 4.3
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B KP Brno 14 - 4.3 1.5 0.0 0.3 0.0 0.4/1.7 25.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A KP Brno 3 - 3.3 0.7 100.0 0.7 100.0 0/0 0.0 3.0 0.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR KP Brno 3 7.7 0.7 0.3 /1 33.3 0 0.0 0/0.7 0.0 0.7 0.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo KP Brno 2 - 4.0 1 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C KP Brno 14 - 8.4 3.6 0.0 0.1 0.0 0.9/3 28.6 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 15 9.2 1.0 0.3 /1.7 19.2 0 0.0 0.3/0.8 41.7 1.1 0.5
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga KP Brno 10 - 6.3 1.5 0.0 0.3 0.0 2.4/4.4 54.5 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 4 - 9.8 3.8 0.0 0.3 0.0 1.5/4.3 35.3 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část KP Brno 4 7.8 7.5 3 /4.3 70.6 0.3 25.0 0.8/2.8 27.3 1.3 3.8
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 14 18.7 5.9 1.4 /5.6 25.6 0.4 16.1 1.9/3.4 56.3 1.8 3.4
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 8 - 10.0 3 0.0 0.6 0.0 2.1/3.4 63.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část KP Brno 26 22.0 8.9 2.2 /8.5 25.2 0.5 18.7 3/6.5 46.4 2.4 6.5
2021/22 juniorky U19 - play-out B KP Brno B 3 - 11.0 2.7 0.0 1 0.0 2.7/7 38.1 - -
2022/23 ženy - základní část BSK KP Brno 1 2.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina C KP Brno 8 - 9.9 3.8 0.0 0.1 0.0 2/3.3 61.5 - -
Průměr za kariéru 24.9 5.9 6.2 2.1 67.7 0.2 37.1 1.3/3.3 84.7 2.0 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BK Frýdek-Místek 15. 1. 2023
2B body 7 BK Frýdek-Místek 15. 1. 2023
3B body 1 Basket Ostrava 14. 1. 2023
Body 21 BK Frýdek-Místek 15. 1. 2023
Užitečnost -1 DSK Brandýs 21. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Loko K. Vary 9. 2. 2020 2019/20
2B body 9 TJ Rožnov pod Radhoštěm 20. 10. 2018 2018/19
3B body 2 Žabiny Brno 24. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 Sokol H. Králové 7. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 3 HB Basket 27. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 Tygři Praha 26. 3. 2022 2021/22
Body 22 BSK CTJ Jičín 10. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 17 Sokol H. Králové 7. 4. 2022 2021/22
Asistence 3 BK Havířov 24. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
5. 11. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina C Basket Ostrava 0:00 7 2 0.0 0 3/4 75.0
17. 11. 2022 Skupina C KP Brno B 0:00 16 7 0.0 0 2/4 50.0
20. 11. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 0:00 16 7 0.0 0 2/4 50.0
10. 12. 2022 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 12 6 0.0 0 0/2 0.0
11. 12. 2022 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 1 0 0.0 0 1/2 50.0
14. 1. 2023 Skupina C Basket Ostrava 0:00 6 1 0.0 1 1/2 50.0
15. 1. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 21 7 0.0 0 7/8 87.5
21. 1. 2023 základní část DSK Brandýs 1:55 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 9 1:55 79 30 3.000.0 1 16/26 61.5
Průměr 9 0:12 8.8 3.3 3.000.0 0.1 1.8/2.9 61.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 4 0:00 8.8 2.5 0.0 0.5 0.0 2.3/5.5 40.9 3.0
Renocar Podolí 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
Sokol H. Králové 5 9:33 6.0 1.4 58.3 0.6 30.0 1.4/3.2 43.8 0.8
BA Sparta 3 22:20 9.3 2.0 27.3 0.3 14.3 4.3/7.7 56.5 2.3
Žabiny Brno B 4 0:00 6.8 1.0 0.0 0.8 0.0 2.5/3.8 66.7 1.8
HB Basket 5 14:09 5.2 1.4 25.0 0.2 9.1 1.8/5.0 36.0 2.4
Levhartice Chomutov 3 24:57 8.3 2.7 34.8 0.3 16.7 2.0/5.3 37.5 1.0
Žabiny Brno 4 18:29 6.3 1.0 13.8 0.5 22.2 2.8/5.8 47.8 1.3
Loko Trutnov 2 26:48 12.0 2.0 28.6 1.5 27.3 3.5/5.5 63.6 3.5
BKHAV 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Basket Ostrava 2 19:19 11.0 3.5 38.9 0.5 33.3 2.5/4.0 62.5 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 0.5
Žabiny Brno 6 0:00 3.3 0.8 0.0 0.3 0.0 0.7/2.2 30.8 1.8
Studánka Pardubice 3 15:01 6.7 2.3 70.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Strakonice 3 14:56 6.7 2.0 28.6 0.7 28.6 0.7/1.3 50.0 3.0
Loko Trutnov 5 12:02 3.8 1.0 29.4 0.0 0.0 1.8/3.4 52.9 1.2
K2 Prostějov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/5.5 9.1 4.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 2:23 4.5 2.0 200.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
SBŠ Ostrava 4 13:35 4.5 1.0 26.7 0.3 25.0 1.8/4.0 43.8 1.3
USK Praha 3 16:53 5.7 1.7 27.8 0.3 33.3 1.3/3.3 40.0 2.7
BK Vyškov 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 3.5
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
KP Brno B 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 150.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
TJ Rožnov pod Radhoštěm 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 2 22:28 7.5 3.0 28.6 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 2 22:01 7.5 2.0 33.3 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 1.5
Žabiny Brno 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Basket Slovanka 2 27:09 7.0 1.5 21.4 0.5 11.1 2.5/5.0 50.0 2.0
Tygři Praha 2 20:23 7.0 2.0 19.0 0.5 16.7 1.5/7.5 20.0 4.5
DBaK 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Blansko 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tygři Praha 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Loko K. Vary 1 0:00 10.0 1.0 0.0 0.0 0.0 8.0/12.0 66.7 3.0
BK Havířov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
Basket Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 16:19 7.0 2.0 22.2 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 14:29 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 4:05 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 12:51 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Havířov 1 23:40 5.0 2.0 25.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
HB Basket 1 11:37 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
OSK Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 2 8:45 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 11:33 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 15:39 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BSK Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Žabiny Brno B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Chomutov 1 5:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DSK Brandýs 1 1:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -