Lucie Vavrochová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
282
Procento vítězství
56%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Krajský přebor 5na5 DBaK 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A DBaK 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A DBaK 4 - 0.5 0.3 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A DBaK 20 - 8.4 3.5 0.2 1/2.2 44.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. A DBaK 6 - 1.2 0.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina A 9. - 11. místo DBaK 2 - 17.5 8 0.5 0/1 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A DBaK 2 - 17.5 5.5 1.5 2/2.5 80.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A DBaK 9 - 19.4 7.6 0.7 2.3/5 46.7 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A DBaK 4 - 11.0 2.3 1.8 1.3/2 62.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A DBaK 9 - 17.6 6.3 1.1 1.6/3 51.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A DBaK 11 - 13.2 3.2 1.6 1.9/3 63.6 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out A DBaK 5 - 9.6 3 1 0.6/1.4 42.9 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 11 - 17.2 5.4 1.8 1/1.6 61.1 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 11 10.5 1.3 0.5 /1.8 0.1 0.1/0.3 33.3 0.7 -0.4
2017/18 kadetky U17 - skupina A DBaK 7 - 7.7 2.1 1 0.4/0.9 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga DBaK 7 - 5.9 1.7 0.6 0.7/1.1 62.5 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 10 - 8.8 2.5 1 0.8/1.1 72.7 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 1 18.0 11.0 4 /7 1 0/0 0.0 - 7.0
2018/19 kadetky U17 - skupina B HB Basket B 2 - 7.5 2.5 0.5 1/1 100.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 22 18.8 6.6 2.1 /5.7 0.6 0.5/1.3 42.9 2.7 0.4
2018/19 juniorky U19 - skupina A DBaK 11 - 10.4 3.8 0.8 0.3/1.1 25.0 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 8 - 10.5 3.3 1.1 0.6/1.6 38.5 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 16.0 5.0 1 /3.3 1 0/0.7 0.0 3.3 -0.7
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 17.0 2.5 1 /3 0 0.5/1 50.0 2.5 -4.0
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 19 21.4 5.4 1.9 /5.6 0.2 1/1.9 51.4 2.6 2.8
2019/20 juniorky U19 - skupina A DBaK 10 - 12.2 4.6 0.8 0.6/1.6 37.5 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 5 - 6.4 2 0.6 0.6/1.4 42.9 - -
2020/21 ženy - skupina A HB Basket 4 - 4.5 1.8 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 11 - 8.5 2.5 0.9 0.9/1.2 76.9 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 23 14.0 4.0 0.9 /2.3 0.6 0.4/0.8 50.0 1.5 3.3
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 2 - 7.0 2 1 0/1 0.0 - -
2022/23 ženy - základní část Sokol Nusle 9 21.6 3.4 1.3 /2.6 0.2 0.1/0.7 16.7 1.6 2.6
Průměr za kariéru 25.2 6.2 8.3 2.8 0.7 0.7/1.5 130.3 2.0 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 HB Aritma 24. 9. 2022
2B body 2 OLM 3. 12. 2022
3B body 1 DSK Brandýs 8. 10. 2022
Obranné doskoky 2 Pod 9. 10. 2022
Útočné doskoky 2 VSP 25. 9. 2022
Doskoky celkem 3 DSK Brandýs 8. 10. 2022
Body 7 DSK Brandýs 8. 10. 2022
Užitečnost 5 Pod 9. 10. 2022
Asistence 3 BSK KP Brno 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Strakonice 25. 3. 2017 2016/17
2B body 15 Aritma Praha 5. 11. 2016 2016/17
3B body 6 BK Sojky Pelhřimov 11. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 8 Levhartice Chomutov 4. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 KP Brno 24. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 9 Levhartice Chomutov 4. 12. 2021 2021/22
Body 36 Sojky Pelhřimov 28. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 14 BK Strakonice 2. 11. 2019 2019/20
Asistence 6 BA Sparta Praha 13. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 základní část HB Aritma 34:27 3 1 100.0 0 0.0 1/3 33.3
25. 9. 2022 základní část VSP 21:49 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
8. 10. 2022 základní část DSK Brandýs 25:42 7 2 100.0 1 25.0 0/0 0
9. 10. 2022 základní část Pod 16:55 4 2 100.0 0 0.0 0/2 0.0
22. 10. 2022 základní část Žabiny Brno B 16:45 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
23. 10. 2022 základní část BSK KP Brno 23:30 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 základní část Sokol Pečky 22:49 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2022 základní část Studánka Pardubice 14:39 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 základní část OLM 17:10 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 9 193:46 31 12 52.2 2 18.2 1/6 16.7
Průměr 9 21:31 3.4 1.3 52.2 0.2 18.2 0.1/0.7 16.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 7 0:00 9.3 2.9 0.0 0.4 0.0 2.3/3.7 61.5 2.7
Loko Karlovy Vary 3 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Sokol Kladno 4 0:00 12.3 4.5 0.0 1.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
BC Slaný 3 0:00 15.7 6.3 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Loko Karlovy Vary 3 0:00 14.3 2.7 0.0 2.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
KP Brno 8 17:43 4.8 1.4 26.2 0.6 19.2 0.1/0.5 25.0 2.8
BK Havířov 5 18:31 7.4 3.4 50.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 1.8
Pod 4 4:13 9.0 3.0 600.0 0.8 300.0 0.8/1.3 60.0 1.5
BA Sparta 3 0:00 11.7 3.0 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 11.7 4.0 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BK Klatovy 6 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Loko Trutnov 5 19:55 6.4 1.4 33.3 0.8 21.1 1.2/1.6 75.0 2.2
Sokol Kladno 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Loko Karlovy Vary 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
BCM Sokolov 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
BC Slaný 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 0.5
SBŠ Ostrava 5 7:06 5.8 1.6 66.7 0.2 25.0 2.0/3.2 62.5 2.6
BKHAV 5 0:00 5.8 1.6 0.0 0.6 0.0 0.8/1.2 66.7 2.8
Žabiny Brno 5 19:06 5.8 1.6 33.3 0.4 13.3 1.4/2.8 50.0 2.8
Sokol Nilfisk H. Králové 6 21:42 4.8 1.8 34.4 0.3 11.8 0.2/0.7 25.0 2.7
BA Sparta 5 20:29 5.6 1.8 37.5 0.4 14.3 0.8/1.2 66.7 1.8
BK Strakonice 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 6 0:00 4.7 0.8 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Basket Slovanka 4 0:00 7.0 1.8 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
Basket Slovanka 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
BSK Jičín 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 25.0 10.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Basket Slovanka 5 15:40 4.8 1.6 36.4 0.4 14.3 0.4/1.2 33.3 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 23.0 5.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
USK Praha 6 18:56 3.7 1.2 35.0 0.3 18.2 0.3/1.0 33.3 2.3
HB Basket 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 4:44 7.0 2.3 100.0 0.7 50.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 5.3 1.5 0.0 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OSK Olomouc 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Tygřice Louny 1 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Vlčice Žďár 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Basket Říčany 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
SBŠ Ostrava 3 5:06 5.7 1.7 83.3 0.7 100.0 0.3/0.7 50.0 -
SŠMH Handicap Brno 5 0:00 3.4 1.0 0.0 0.4 0.0 0.2/0.8 25.0 1.6
Levhartice Chomutov 3 11:32 5.0 1.7 83.3 0.3 20.0 0.7/2.7 25.0 2.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 4 12:30 3.5 1.5 46.2 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
OLM 2 8:35 7.0 2.5 83.3 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Strakonice 2 13:02 6.0 1.5 37.5 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 24:07 5.5 0.5 20.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
USK Praha 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BA Sparta Praha 2 14:54 4.5 1.5 30.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DSK Brandýs 1 25:42 7.0 2.0 100.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Havířov 2 22:50 3.5 0.5 50.0 0.5 14.3 1.0/1.0 100.0 2.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Loko Trutnov 2 16:21 3.0 0.5 50.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 2 8:21 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Levhartice Chomutov 2 14:04 3.0 1.5 27.3 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Strakonice B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KP Brno 2 10:39 2.5 0.5 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 9:56 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
DBaK Blovice (mix) ( 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Strakonice 2 15:08 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BSK KP Brno 1 23:30 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno B 1 16:45 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 6:57 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Kladno 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
HB Aritma 1 34:27 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
VSP 1 21:49 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 22:49 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SKB Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 14:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0