Kooperativa NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 4
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
12. 9. 2020
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vošahlík
Michal Scholze
Zdeněk Ringsmuth 84
107
15
32
40
47
61
72
Review
základní část 1. kolo 1
NH Ostrava
Královští sokoli
12. 9. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík 66
73
12
18
28
43
50
55
Review
základní část 1. kolo 2
USK Praha
BK KVIS Pardubice
12. 9. 2020
17:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Miroslav Macela 69
99
14
33
32
51
50
78
Review
základní část 1. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
13. 9. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Miroslav Macela 94
96
22
32
50
51
69
76
Review
základní část 1. kolo 5
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
11. 9. 2020
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Robert Vyklický
Ivor Matějek
Michal Kubiš
Petr Andrle
78
61
21
15
46
32
66
49
Review
základní část 1. kolo 6
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
12. 9. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Blahout
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Pavel Hlaváček
91
77
24
22
46
39
67
60
Review
základní část 2. kolo 8
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
13. 11. 2020
17:00
Městská hala míčových sportů-nová Jakub Kec
Matěj Záruba
Tomáš Linhart
Robert Paulík
87
74
27
22
49
48
65
59
Review
základní část 2. kolo 9
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
13. 11. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Martin Kučírek
Lukáš Ulrych
Zdeněk Ringsmuth
93
83
22
26
42
44
66
60
Review
základní část 2. kolo 11
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 9. 2020
17:30
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Rudolf Salvetr
Lukáš Hartig
Miroslav Macela 76
79
25
20
49
41
65
55
Review
základní část 2. kolo 12
NH Ostrava
USK Praha
16. 9. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Michal Scholze
Jan Hecl
Pavel Hlaváček
87
83
30
18
42
39
69
66
Review
základní část 2. kolo 10
BK Opava
Tuři Svitavy
16. 9. 2020
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Jiří Jedlička
Zdeněk Latík
107
72
35
18
58
34
79
51
Review
základní část 2. kolo 7
Královští sokoli
BK ARMEX Děčín
16. 9. 2020
19:00
Sportovní hala Třebeš Martin Kučírek
Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
Petr Andrle 79
83
23
23
43
41
59
63
Review
základní část 3. kolo 13
USK Praha
Královští sokoli
19. 9. 2020
17:30
SH Folimanka Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Ivo Melichárek
Zdeněk Ringsmuth
84
68
23
18
47
30
65
44
Review
základní část 3. kolo 14
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
20. 9. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček
93
67
19
17
41
31
68
49
Review
základní část 3. kolo 15
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
19. 9. 2020
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Petr Andrle
88
79
21
19
39
36
66
58
Review
základní část 3. kolo 17
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
19. 9. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Filip Dombrovský
Robert Paulík 95
98
19
42
52
58
74
75
Review
základní část 3. kolo 18
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
16. 12. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Hruša
Marek Vošahlík
Matěj Záruba
Zdeněk Ringsmuth
95
86
17
20
49
41
70
69
Review
základní část 3. kolo 16
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
13. 1. 2021
19:45
SOU Spojů Kolín Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Matěj Záruba
Miroslav Macela
93
80
20
28
51
44
71
56
Review
základní část 4. kolo 22
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
6. 1. 2021
17:30
hala Sportovní gymnázium Petr Blahout
Marek Vošahlík
Matěj Záruba
Roman Šikner
90
82
19
28
50
40
70
63
Review
základní část 4. kolo 23
NH Ostrava
Tuři Svitavy
23. 9. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Ivo Melichárek
Zdeněk Latík
82
81
20
15
31
40
56
64
Review
základní část 4. kolo 21
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
23. 9. 2020
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Petr Nejezchleb
Kamil Karafiát
Robert Paulík
101
70
23
16
46
37
70
52
Review
základní část 4. kolo 19
Královští sokoli
Basket Brno
6. 1. 2021
19:00
Sportovní hala Třebeš Jan Baloun
Jakub Kec
Michal Perlík
Zdeněk Ringsmuth
88
66
27
15
48
35
62
49
Review
základní část 4. kolo 24
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 9. 2020
19:15
SH Folimanka Petr Blahout
Vlastimil Kurz
Štěpán Pokorný
Pavel Hlaváček
76
72
19
23
44
41
56
58
Review
základní část 4. kolo 20
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
13. 1. 2021
20:15
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Blahout
Jakub Kec
Štěpán Pokorný
Petr Andrle
99
69
31
13
55
31
74
45
Review
základní část 5. kolo 30
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
22. 12. 2020
16:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Jan Jeřáb
Jan Hecl
Zdeněk Ringsmuth
86
76
23
16
44
32
62
51
Review
základní část 5. kolo 26
USK Praha
Tuři Svitavy
26. 9. 2020
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Kamil Karafiát
Michal Perlík
Pavel Volejník
90
72
20
13
41
39
70
55
Review
základní část 5. kolo 25
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští sokoli
27. 9. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Baloun
Michal Scholze
Štěpán Pokorný
Zdeněk Ringsmuth
76
75
18
23
37
40
55
59
Review
základní část 5. kolo 27
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
21. 11. 2020
18:00
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Matej Kovačovič
Miroslav Macela
74
72
17
13
30
33
53
50
Review
základní část 5. kolo 28
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
26. 9. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Marek Vošahlík
Michal Kubiš
Robert Paulík 93
94
31
29
53
49
69
68
Review
základní část 5. kolo 29
BK ARMEX Děčín
BK Opava
21. 11. 2020
18:45
ARMEX Sportcentrum Ivor Matějek
Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Pavel Volejník 68
77
23
16
44
38
53
58
Review
základní část 6. kolo 31
Královští sokoli
ERA Basketball Nymburk
21. 11. 2020
17:30
Sportovní hala Třebeš Martin Kučírek
Jiří Jedlička
Jan Hecl
Robert Paulík 52
102
14
27
34
49
42
84
Review
základní část 6. kolo 33
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
13. 11. 2020
17:30
hala Sportovní gymnázium Jan Baloun
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Pavel Hlaváček
87
75
20
16
34
40
57
51
Review
základní část 6. kolo 34
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
3. 10. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Jan Baloun
Vlastimil Kurz
Ondřej Zatloukal
Pavel Hlaváček
88
74
28
22
49
39
69
56
Review
základní část 6. kolo 35
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
16. 12. 2020
17:30
SH Folimanka Ivor Matějek
Jakub Kec
Štěpán Pokorný
Petr Andrle
84
76
18
16
34
38
66
58
Review
základní část 6. kolo 36
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
21. 11. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Rudolf Salvetr
Lukáš Ulrych
Petr Andrle
90
88
19
23
36
47
59
58
Review
základní část 6. kolo 32
BK Opava
Basket Brno
3. 10. 2020
18:30
Víceúčelová hala Opava Robert Vyklický
Marek Vondráček
Jan Hecl
Miroslav Macela
93
71
37
18
47
34
72
51
Review
základní část 7. kolo 38
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 11. 2020
17:30
SOU Spojů Kolín Petr Blahout
Petr Nejezchleb
Petr Baudyš
Zdeněk Ringsmuth 86
90
26
28
51
56
66
76
Review
základní část 7. kolo 37
Tuři Svitavy
Královští sokoli
7. 10. 2020
18:00
SH Na Střelnici Petr Blahout
Vlastimil Kurz
Michal Perlík
Petr Andrle 86
97
28
19
48
47
65
66
Review
základní část 7. kolo 39
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
7. 10. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Kamil Karafiát
Ivo Melichárek
Zdeněk Latík 75
76
15
18
36
44
58
56
Review
základní část 7. kolo 40
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
25. 11. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Petr Blahout
Lukáš Hartig
Pavel Hlaváček
94
75
22
16
46
34
65
56
Review
základní část 7. kolo 42
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
7. 10. 2020
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivor Matějek
Jakub Kec
Marek Vošahlík
Pavel Volejník
100
87
27
18
48
40
76
65
Review
základní část 7. kolo 41
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
7. 10. 2020
18:30
Městská hala míčových sportů-nová Martin Kučírek
Jan Jeřáb
Štěpán Pokorný
Robert Paulík 70
78
16
19
39
40
61
53
Review
základní část 8. kolo 43
Královští sokoli
BK Opava
11. 10. 2020
17:00
Sportovní hala Třebeš Jan Baloun
Petr Nejezchleb
Tomáš Linhart
Pavel Volejník 69
101
20
23
34
47
46
76
Review
základní část 8. kolo 44
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
10. 10. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Miroslav Macela
105
59
19
16
40
32
71
39
Review
základní část 8. kolo 48
Tuři Svitavy
BC GEOSAN Kolín
10. 10. 2020
17:00
SH Na Střelnici Ivor Matějek
Marek Vondráček
Petr Baudyš
Robert Paulík 79
89
17
24
37
52
60
64
Review
základní část 8. kolo 46
BK ARMEX Děčín
USK Praha
10. 10. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Jakub Kec
Matej Kovačovič
Zdeněk Ringsmuth 76
81
15
27
32
47
59
62
Review
základní část 8. kolo 45
NH Ostrava
Basket Brno
13. 1. 2021
19:45
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
Zdeněk Latík 64
80
14
18
32
37
50
60
Review
základní část 8. kolo 47
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
13. 1. 2021
20:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Baloun
Michal Scholze
Michal Perlík
Zdeněk Ringsmuth 70
81
18
13
36
39
58
63
Review
základní část 9. kolo 50
BK REDSTONE Olomoucko
Tuři Svitavy
16. 11. 2020
17:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Kučírek
Marek Vondráček
Matěj Záruba
Zdeněk Latík 86
96
19
27
43
54
65
71
Review
základní část 9. kolo 52
Basket Brno
USK Praha
17. 11. 2020
17:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Hruša
Michal Scholze
Michal Kubiš
Robert Paulík
89
85
18
17
43
38
71
61
Review
základní část 9. kolo 53
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
23. 1. 2021
17:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kec
Marek Vondráček
Jiří Jedlička
Robert Paulík 66
95
14
37
32
59
46
84
Review
základní část 9. kolo 49
BC GEOSAN Kolín
Královští sokoli
16. 11. 2020
17:45
SOU Spojů Kolín Jakub Kec
Jan Jeřáb
Michal Perlík
Pavel Hlaváček
95
93
27
25
51
58
74
78
Review
základní část 9. kolo 51
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 11. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Zdeněk Ringsmuth
88
87
27
20
47
48
62
73
Review
základní část 9. kolo 54
BK Opava
BK KVIS Pardubice
16. 11. 2020
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Kamil Karafiát
Jiří Jedlička
Petr Andrle
85
69
25
19
49
39
71
59
Review
základní část 10. kolo 57
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
15. 11. 2020
15:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Baloun
Marek Vošahlík
Pavel Volejník
88
72
20
20
39
39
59
52
Review
základní část 10. kolo 56
NH Ostrava
BK Opava
18. 11. 2020
17:00
SH Ostrava-Tatran Jan Baloun
Vlastimil Kurz
Marek Vondráček
Zdeněk Latík 94
106
32
24
52
50
69
70
Review
základní část 10. kolo 59
Tuři Svitavy
BK ARMEX Děčín
19. 11. 2020
17:00
SH Na Střelnici Robert Vyklický
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Petr Andrle
78
69
14
24
42
44
54
60
Review
základní část 10. kolo 60
BC GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
18. 11. 2020
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Kamil Karafiát
Lukáš Hartig
Petr Andrle
98
85
26
13
49
38
70
69
Review
základní část 10. kolo 55
Královští sokoli
BK KVIS Pardubice
18. 11. 2020
18:00
Sportovní hala Třebeš Jakub Kec
Lukáš Kapaňa
Ivo Melichárek
Zdeněk Ringsmuth
75
73
14
19
44
36
59
48
Review
základní část 10. kolo 58
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
19. 11. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Ivor Matějek
Michal Scholze
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 79
89
22
27
46
44
62
74
Review
základní část 11. kolo 64
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 12. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Martin Kučírek
Marek Vondráček
Lukáš Ulrych
Zdeněk Ringsmuth
102
85
35
25
63
52
86
72
Review
základní část 11. kolo 66
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
3. 12. 2020
17:30
hala Sportovní gymnázium Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Matěj Záruba
Zdeněk Ringsmuth
101
79
15
22
47
43
77
56
Review
základní část 11. kolo 61
BK REDSTONE Olomoucko
Královští sokoli
3. 12. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jakub Kec
Jiří Jedlička
Filip Dombrovský
Petr Andrle 79
98
11
25
29
52
53
79
Review
základní část 11. kolo 62
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
2. 12. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Michal Scholze
Michal Perlík
Pavel Volejník 75
105
27
29
37
55
56
81
Review
základní část 11. kolo 63
Basket Brno
Tuři Svitavy
3. 12. 2020
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Hruša
Marek Vošahlík
Lukáš Kapaňa
Robert Paulík
88
75
25
19
50
43
68
59
Review
základní část 11. kolo 65
BK Opava
USK Praha
2. 12. 2020
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Ondřej Zatloukal
Pavel Hlaváček
92
79
28
14
51
34
66
61
Review
základní část 12. kolo 70
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
5. 12. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Blahout
Lukáš Kapaňa
Lukáš Hartig
Pavel Volejník
105
74
29
18
56
34
85
54
Review
základní část 12. kolo 67
Královští sokoli
NH Ostrava
5. 12. 2020
18:15
Sportovní hala Třebeš Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Matej Kovačovič
Petr Andrle
99
91
25
28
52
50
75
75
Review
základní část 12. kolo 69
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 12. 2020
18:15
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Michal Scholze
Kamil Karafiát
Zdeněk Latík
93
75
27
13
45
33
67
53
Review
základní část 12. kolo 71
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
5. 12. 2020
18:15
SOU Spojů Kolín Jakub Kec
Jan Jeřáb
Tomáš Linhart
Pavel Hlaváček
83
64
17
22
40
45
62
58
Review
základní část 12. kolo 72
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
5. 12. 2020
18:15
ARMEX Sportcentrum Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Lukáš Ulrych
Roman Šikner
89
73
19
20
45
37
66
56
Review
základní část 12. kolo 68
BK KVIS Pardubice
USK Praha
5. 12. 2020
18:40
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Marek Vošahlík
Marek Vondráček
Miroslav Macela
73
72
20
31
43
47
60
63
Review
základní část 13. kolo 76
Tuři Svitavy
BK Opava
9. 12. 2020
18:30
SH Na Střelnici Jan Baloun
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Petr Andrle 83
90
16
25
33
45
56
58
75
75
Review
základní část 13. kolo 77
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
9. 12. 2020
18:30
Sportcentrum SLUNETA Jakub Kec
Štěpán Pokorný
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
93
76
26
27
50
42
73
59
Review
základní část 13. kolo 78
USK Praha
NH Ostrava
9. 12. 2020
18:30
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Jiří Jedlička
Ivo Melichárek
Miroslav Macela
99
78
20
22
51
34
68
53
Review
základní část 13. kolo 73
BK ARMEX Děčín
Královští sokoli
9. 12. 2020
18:30
ARMEX Sportcentrum Ivor Matějek
Marek Vondráček
Michal Kubiš
Pavel Hlaváček
99
94
19
25
36
56
61
73
86
86
Review
základní část 13. kolo 75
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
9. 12. 2020
18:45
SOU Spojů Kolín Martin Kučírek
Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
Roman Šikner 80
96
23
23
40
47
63
76
Review
základní část 13. kolo 74
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
9. 12. 2020
19:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Blahout
Marek Vošahlík
Matěj Záruba
Robert Paulík 72
94
21
24
42
44
61
66
Review
základní část 14. kolo 83
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
12. 12. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Michal Kubiš
Pavel Volejník
99
73
30
26
53
44
81
58
Review
základní část 14. kolo 80
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 12. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Filip Dombrovský
Robert Paulík 68
94
20
26
39
46
63
71
Review
základní část 14. kolo 81
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
13. 12. 2020
17:30
hala Sportovní gymnázium Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Michal Perlík
Miroslav Macela 78
86
21
11
36
41
54
61
Review
základní část 14. kolo 79
Královští sokoli
USK Praha
12. 12. 2020
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Hruša
Marek Vošahlík
Jan Hecl
Roman Šikner 94
98
28
28
43
50
64
76
Review
základní část 14. kolo 82
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
12. 12. 2020
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Blahout
Lukáš Kapaňa
Tomáš Linhart
Zdeněk Latík
82
72
13
16
35
34
55
53
Review
základní část 14. kolo 84
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
12. 12. 2020
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Jan Baloun
Michal Scholze
Lukáš Hartig
Pavel Hlaváček
94
87
26
23
43
42
68
66
Review
základní část 15. kolo 89
Tuři Svitavy
NH Ostrava
19. 12. 2020
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Petr Baudyš
Petr Andrle
94
62
25
15
52
28
70
49
Review
základní část 15. kolo 88
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
19. 12. 2020
17:45
SOU Spojů Kolín Jakub Kec
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Roman Šikner
86
68
25
19
50
42
72
56
Review
základní část 15. kolo 85
Basket Brno
Královští sokoli
19. 12. 2020
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Blahout
Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
Robert Paulík
93
82
24
18
49
46
74
60
Review
základní část 15. kolo 86
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
19. 12. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Martin Kučírek
Rudolf Salvetr
Štěpán Pokorný
Pavel Hlaváček 53
115
23
30
34
58
41
92
Review
základní část 15. kolo 87
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
19. 12. 2020
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Lukáš Ulrych
Zdeněk Latík 86
91
33
22
63
51
75
76
Review
základní část 15. kolo 90
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
19. 12. 2020
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Baloun
Marek Vošahlík
Michal Perlík
Pavel Volejník 81
83
24
17
44
39
63
61
Review
základní část 16. kolo 92
Tuři Svitavy
USK Praha
23. 12. 2020
16:00
SH Na Střelnici Petr Blahout
Petr Nejezchleb
Lukáš Hartig
Pavel Hlaváček
77
66
24
16
48
31
66
46
Review
základní část 16. kolo 91
Královští sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 12. 2020
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Ivor Matějek
Štěpán Pokorný
Filip Dombrovský
Roman Šikner
89
78
18
11
43
29
72
52
Review
základní část 16. kolo 96
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
29. 12. 2020
17:00
Městská hala míčových sportů-nová Jan Baloun
Petr Blahout
Tomáš Linhart
Petr Andrle 92
101
25
21
48
51
70
78
Review
základní část 16. kolo 93
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
29. 12. 2020
17:30
SH Ostrava-Tatran Martin Kučírek
Jiří Jedlička
Michal Kubiš
Zdeněk Latík 85
110
20
25
31
53
63
75
Review
základní část 16. kolo 94
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
29. 12. 2020
17:30
hala Sportovní gymnázium Petr Hruša
Lukáš Kapaňa
Matej Kovačovič
Zdeněk Ringsmuth 76
88
15
17
35
40
60
65
Review
základní část 16. kolo 95
BK Opava
BK ARMEX Děčín
7. 1. 2021
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Jiří Jedlička
Robert Paulík
87
71
21
18
47
30
75
54
Review
základní část 17. kolo 97
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli
2. 1. 2021
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Baloun
Jan Jeřáb
Petr Baudyš
Zdeněk Ringsmuth
120
63
35
14
66
22
95
42
Review
základní část 17. kolo 99
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
27. 12. 2020
17:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Marek Vošahlík
Matěj Záruba
Pavel Hlaváček
89
81
29
16
42
37
55
55
73
73
Review
základní část 17. kolo 102
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 1. 2021
17:00
SH Na Střelnici Robert Vyklický
Jakub Kec
Lukáš Ulrych
Pavel Hlaváček
83
72
22
20
46
36
62
55
Review
základní část 17. kolo 101
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
25. 1. 2021
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Michal Scholze
Lukáš Hartig
Pavel Volejník
93
77
35
15
51
37
75
59
Review
základní část 17. kolo 98
Basket Brno
BK Opava
3. 2. 2021
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Hruša
Rudolf Salvetr
Matěj Záruba
Robert Paulík 81
86
21
19
47
39
63
73
Review
základní část 17. kolo 100
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
2. 1. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Blahout
Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
Zdeněk Latík 93
100
20
14
37
40
61
60
82
82
Review
základní část 18. kolo 103
Královští sokoli
Tuři Svitavy
9. 1. 2021
17:00
Sportovní hala Třebeš Martin Kučírek
Michal Scholze
Ondřej Zatloukal
Pavel Volejník
87
79
27
22
48
47
68
64
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
3. 2. 2021
17:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Lukáš Hartig
Michal Perlík
Zdeněk Ringsmuth
77
63
15
24
36
34
56
47
Review
základní část 18. kolo 106
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
6. 1. 2021
17:30
SH Ostrava-Tatran Martin Kučírek
Petr Nejezchleb
Marek Vondráček
Petr Andrle
88
81
17
27
39
46
62
67
Review
základní část 18. kolo 107
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
9. 1. 2021
17:30
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Ivor Matějek
Matěj Záruba
Petr Andrle
86
73
22
17
44
36
67
51
Review
základní část 18. kolo 104
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
9. 1. 2021
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Rudolf Salvetr
Jan Jeřáb
Roman Šikner 80
106
18
31
35
58
58
82
Review
základní část 18. kolo 108
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
27. 1. 2021
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Kamil Karafiát
Pavel Hlaváček 67
101
19
27
45
53
53
72
Review
základní část 19. kolo 111
Basket Brno
NH Ostrava
16. 1. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová Jan Baloun
Jan Jeřáb
Michal Perlík
Pavel Hlaváček
86
50
20
18
42
28
63
39
Review
základní část 19. kolo 114
BC GEOSAN Kolín
Tuři Svitavy
16. 1. 2021
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Blahout
Jakub Kec
Jiří Jedlička
Roman Šikner
84
80
21
13
45
32
64
51
Review
základní část 19. kolo 109
BK Opava
Královští sokoli
16. 1. 2021
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Hruša
Štěpán Pokorný
Ivo Melichárek
Miroslav Macela
80
61
20
12
45
29
65
43
Review
základní část 19. kolo 112
USK Praha
BK ARMEX Děčín
18. 1. 2021
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček
82
80
21
12
35
29
60
49
72
72
Review
základní část 19. kolo 113
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 1. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Lukáš Hartig
Robert Paulík 76
90
16
22
34
43
49
63
Review
základní část 19. kolo 110
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
23. 9. 2020
18:45
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Jan Baloun
Matěj Záruba
Miroslav Macela 91
97
22
35
54
55
78
72
Review
základní část 20. kolo 115
Královští sokoli
BC GEOSAN Kolín
23. 1. 2021
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Ivor Matějek
Rudolf Salvetr
Lukáš Ulrych
Zdeněk Latík 96
102
25
26
49
50
68
78
Review
základní část 20. kolo 116
Tuři Svitavy
BK REDSTONE Olomoucko
23. 1. 2021
17:00
SH Na Střelnici Martin Kučírek
Vlastimil Kurz
Michal Kubiš
Petr Andrle
80
72
21
16
43
30
60
56
Review
základní část 20. kolo 119
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
25. 9. 2020
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Martin Kučírek
Tomáš Linhart
Matej Kovačovič
Zdeněk Ringsmuth
95
75
25
18
46
40
73
56
Review
základní část 20. kolo 118
USK Praha
Basket Brno
23. 1. 2021
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Štěpán Pokorný
Filip Dombrovský
Pavel Hlaváček 69
70
17
18
29
44
49
55
Review
základní část 20. kolo 120
BK KVIS Pardubice
BK Opava
22. 1. 2021
17:45
hala Sportovní gymnázium Robert Vyklický
Petr Hruša
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth
76
73
19
20
39
38
59
50
Review
základní část 20. kolo 117
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
23. 1. 2021
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Blahout
Michal Scholze
Matěj Záruba
Pavel Volejník 87
89
24
18
51
44
68
66
Review
základní část 21. kolo 123
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
30. 1. 2021
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jakub Kec
Petr Nejezchleb
Filip Dombrovský
Roman Šikner
104
88
25
24
47
42
75
60
Review
základní část 21. kolo 121
BK KVIS Pardubice
Královští sokoli
31. 1. 2021
18:00
hala Sportovní gymnázium Ivor Matějek
Marek Vošahlík
Matej Kovačovič
Miroslav Macela
85
79
19
8
45
31
62
58
Review
základní část 21. kolo 122
BK Opava
NH Ostrava
30. 1. 2021
18:00
Víceúčelová hala Opava Petr Blahout
Štěpán Pokorný
Jiří Jedlička
Petr Andrle
89
78
25
24
44
33
65
49
Review
základní část 21. kolo 124
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 1. 2021
18:00
Městská hala míčových sportů-nová Robert Vyklický
Lukáš Kapaňa
Michal Kubiš
Zdeněk Latík
100
72
26
22
51
45
77
59
Review
základní část 21. kolo 125
BK ARMEX Děčín
Tuři Svitavy
30. 1. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Jan Baloun
Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček 70
85
17
23
31
46
51
72
Review
základní část 21. kolo 126
BK REDSTONE Olomoucko
BC GEOSAN Kolín
30. 1. 2021
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Kamil Karafiát
Ivo Melichárek
Robert Paulík 87
94
16
30
39
48
63
74
Review
základní část 22. kolo 127
Královští sokoli
BK REDSTONE Olomoucko
6. 2. 2021
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Jakub Kec
Jiří Jedlička
Petr Baudyš
Pavel Hlaváček 103
105
23
30
57
59
89
82
Review
základní část 22. kolo 128
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
6. 2. 2021
18:00
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Lukáš Hartig
Pavel Volejník
100
84
23
25
54
45
71
63
Review
základní část 22. kolo 129
Tuři Svitavy
Basket Brno
6. 2. 2021
18:00
SH Na Střelnici Petr Blahout
Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Miroslav Macela 77
92
24
29
38
53
62
74
Review
základní část 22. kolo 130
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
6. 2. 2021
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vošahlík
Jan Jeřáb
Matěj Záruba
Zdeněk Ringsmuth 90
98
28
23
51
43
72
73
Review
základní část 22. kolo 131
USK Praha
BK Opava
6. 2. 2021
18:00
SH Folimanka Jan Baloun
Michal Scholze
Lukáš Ulrych
Roman Šikner
88
87
15
21
39
46
56
62
Review
základní část 22. kolo 132
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
6. 2. 2021
18:00
SH Ostrava-Tatran Martin Kučírek
Lukáš Kapaňa
Kamil Karafiát
Petr Andrle
81
78
20
23
44
46
66
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
24 Jakub Šiřina OPA 34 41 33.0 18.1 4.3/7.6 56.3 2.2/7.3 30.4 2.9/3.9 73.9 0.8 3.0 3.8 7.6 2.0 3.3 0.1 4.7 2.4 21.0
1 Adam Číž KOL 31 40 36.8 18.1 1.9/4.5 42.8 3.6/9.8 36.7 3.6/4.3 83.0 0.4 4.6 5.0 6.9 1.0 2.8 0.1 5.5 2.0 22.3
34 Lee Edward Skinner KOL 30 41 34.0 16.6 4.8/8.9 54.5 1.4/3.9 36.0 2.7/3.7 73.5 3.1 5.7 8.8 3.0 1.5 1.3 0.1 3.6 1.9 22.9
9 Ondřej Šiška DEC 28 34 31.8 18.1 4.6/7.9 58.4 1.9/6.0 30.9 3.4/4.9 68.5 0.8 4.2 5.0 6.1 1.4 4.3 0.0 5.7 2.9 20.3
24 Lamb Autrey UNL 32 37 33.8 15.1 3.8/6.9 54.9 1.5/4.2 34.8 3.1/3.6 85.8 1.7 5.4 7.1 5.4 1.8 2.5 0.1 3.4 1.6 22.6
4 Tomáš Vyoral PCE 30 28 34.4 19.6 4.5/8.7 51.4 1.6/5.9 27.7 5.8/7.1 81.3 0.9 4.6 5.5 6.0 0.9 3.0 0.1 6.9 2.4 23.6
14 Martin Gniadek OPA 32 41 24.7 12.9 3.1/5.3 57.8 1.7/4.4 39.4 1.6/1.9 0.0* 1.4 3.6 4.9 3.3 0.9 2.0 0.0 2.8 3.4 14.3
8 Ondřej Sehnal USK 24 31 35.4 16.7 4.0/8.0 50.2 1.9/6.8 27.8 3.0/5.5 54.4 0.4 5.4 5.8 8.0 1.7 3.5 0.1 6.9 3.0 21.4
3 Omar Prewitt NBK 28 39 21.7 12.8 2.6/4.8 54.5 1.6/4.3 36.3 2.8/3.3 85.4 1.0 2.8 3.8 3.4 1.2 1.4 0.1 2.8 1.7 15.5
17 Javion Blake BRN 25 40 22.7 12.4 2.8/5.8 49.1 1.4/3.9 35.1 2.7/3.7 73.3 0.5 2.3 2.8 1.9 0.6 1.0 0.0 3.6 1.9 11.9
1 Peter Sedmák HKR 37 36 25.4 13.6 4.3/7.6 56.3 0.8/2.8 29.0 2.7/3.4 80.2 1.1 3.0 4.1 1.4 0.5 1.9 0.0 3.2 2.6 13.0
5 Tomáš Pomikálek DEC 33 34 30.5 14.4 3.7/6.2 60.2 1.5/5.2 29.0 2.4/2.9 82.8 1.9 5.4 7.4 1.4 0.9 1.4 0.0 3.4 2.6 17.0
11 Matěj Svoboda SVI 26 34 28.5 13.9 3.4/6.1 55.5 1.7/5.9 29.4 1.9/2.5 75.0 1.6 3.8 5.5 1.6 1.0 2.1 0.0 2.8 2.5 12.7
4 David Pekárek OLO 26 30 33.7 15.7 3.4/6.9 49.0 1.6/4.8 32.4 4.3/5.2 82.6 1.4 5.1 6.4 1.4 0.8 2.2 0.0 4.5 2.3 17.7
0 Justus Alleyn OVA 26 28 33.6 16.8 3.7/8.0 46.0 2.2/6.7 33.2 2.8/3.4 80.2 0.4 2.3 2.7 4.1 0.9 2.9 0.1 3.9 3.1 12.9
32 Pavol Lošonský HKR 34 31 27.7 15.0 5.6/9.3 60.3 0.4/1.4 0.0* 2.8/3.5 80.4 1.6 4.7 6.3 1.6 0.5 2.5 0.0 3.6 2.7 16.5
77 Vojtěch Hruban NBK 33 35 23.2 13.2 3.5/5.9 59.1 1.5/4.0 38.1 1.6/2.0 80.3 0.6 1.7 2.4 2.9 1.3 1.6 0.1 2.1 2.1 13.1
9 Kamil Švrdlík PCE 35 35 32.1 13.1 4.7/8.1 57.6 0.6/2.2 25.6 2.1/3.2 65.2 2.3 3.9 6.2 1.9 0.7 2.3 0.0 3.3 2.8 14.5
10 Jerrick Harding NBK 24 28 20.0 16.3 4.3/7.2 59.2 1.8/4.5 40.5 2.4/2.8 83.5 0.4 2.4 2.8 1.8 1.0 1.0 0.1 2.8 1.6 16.2
10 Devante Rashad-Keith Wallace KOL 30 36 27.9 12.4 1.4/3.1 44.1 2.8/6.7 41.7 1.3/1.7 0.0* 0.8 2.8 3.6 2.5 1.3 1.8 0.0 1.8 2.4 11.6
9 Filip Novotný KOL 23 42 29.9 10.3 1.3/2.8 47.1 2.2/6.1 35.7 1.1/1.5 0.0* 1.2 2.5 3.7 1.9 0.9 1.1 0.0 1.8 2.5 9.1
33 Filip Halada HKR 30 36 27.7 11.9 2.4/4.8 51.5 1.9/4.6 41.6 1.3/1.8 0.0* 1.0 3.6 4.7 0.9 0.7 1.3 0.0 1.9 1.9 11.4
8 Nemanja Barac HKR 32 29 30.0 14.3 4.2/6.8 61.1 1.4/4.4 32.6 1.6/2.8 57.3 1.4 3.8 5.2 3.4 1.2 3.0 0.0 3.3 3.1 14.9
44 Ladislav Pecka UNL 31 35 30.8 11.8 3.9/6.8 57.4 0.9/3.0 30.2 1.3/1.8 0.0* 2.1 4.0 6.1 1.8 1.1 1.7 0.0 2.6 2.7 13.7
10 Radek Farský BRN 23 41 23.4 10.0 1.5/3.3 45.2 1.8/5.1 34.6 1.7/2.3 74.7 0.6 2.2 2.8 2.2 0.6 2.0 0.0 2.6 2.9 7.7
0 Derek Hanes UNL 27 35 23.6 11.7 3.5/6.4 55.4 0.7/2.5 27.3 2.6/3.1 83.5 0.3 1.7 2.0 2.4 0.9 1.9 0.0 2.8 2.3 10.5
31 Nemanja Bezbradica OLO 29 22 29.7 18.6 4.0/8.0 50.3 2.5/6.5 39.2 2.9/4.3 68.1 2.2 5.7 7.9 1.0 0.4 2.9 0.0 4.6 2.7 18.2
15 Jan Štěrba USK 27 36 29.8 11.2 2.0/3.8 54.1 1.5/3.8 38.4 2.7/3.6 74.0 2.1 4.6 6.7 1.4 1.1 1.6 0.0 2.9 2.3 14.9
20 Hayden Dalton NBK 26 40 22.2 9.9 2.2/3.6 59.7 1.3/3.5 37.4 1.7/2.0 86.3 1.3 4.7 5.9 1.9 0.6 1.1 0.0 1.5 1.8 13.6
33 Jakub Slavík OPA 23 42 27.1 9.4 2.6/5.0 52.9 0.7/2.3 28.6 2.2/3.2 66.9 2.5 3.6 6.1 1.0 1.3 1.3 0.0 2.9 2.4 12.1
20 Šimon Puršl BRN 25 31 26.8 12.7 4.7/8.3 57.2 0.3/1.2 0.0* 2.4/3.7 63.8 2.5 6.0 8.5 1.5 0.5 1.9 0.0 3.8 2.5 17.1
18 Viktor Půlpán BRN 26 38 28.3 10.4 3.8/6.8 56.2 0.3/1.8 0.0* 1.7/3.2 54.2 1.3 3.4 4.7 5.2 1.9 2.3 0.1 3.1 2.0 15.3
25 Pavel Slezák SVI 38 33 25.2 11.9 1.5/3.1 49.5 2.3/6.4 36.3 1.8/2.2 85.9 1.0 1.4 2.4 1.9 0.8 0.8 0.1 2.6 2.4 10.5
11 Michal Mareš USK 29 36 30.1 10.8 1.8/3.2 54.3 2.1/5.7 36.4 1.1/1.4 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.4 0.7 0.7 0.1 1.7 2.8 8.1
8 Jan Švandrlík OPA 28 41 27.8 9.4 1.3/2.5 50.0 2.0/5.8 34.3 0.9/1.1 0.0* 1.8 3.2 5.0 0.8 1.0 0.7 0.0 1.3 2.3 9.4
3 František Váňa OLO 24 30 30.2 12.5 2.2/4.9 44.9 2.0/6.5 31.3 2.0/2.5 77.6 1.1 3.4 4.5 2.4 1.3 1.6 0.1 2.4 3.0 10.9
21 Aleksandar Yanev Georgiev BRN 32 36 26.0 10.4 2.7/4.8 57.3 1.1/3.1 33.6 1.8/2.8 64.0 1.4 3.0 4.3 1.4 0.4 1.5 0.0 2.7 1.6 11.2
13 Filip Kroutil DEC 26 34 29.9 10.9 1.6/3.4 48.7 2.0/4.4 46.0 1.5/1.8 0.0* 0.9 2.0 2.9 2.2 1.0 1.3 0.0 1.9 1.9 11.5
1 Thomas Dunans PCE 29 27 30.5 13.7 4.2/7.6 54.9 1.2/3.7 32.7 1.7/2.8 60.5 0.8 4.9 5.7 4.1 1.6 2.5 0.1 3.5 2.3 18.4
77 Peda Stamenkovic HKR 34 33 32.0 11.2 2.8/4.8 58.5 1.2/3.4 35.7 1.9/2.6 74.1 0.7 3.7 4.4 8.1 1.6 3.2 0.1 3.4 1.6 19.4
23 Luděk Jurečka OPA 38 41 24.4 9.0 0.8/1.7 0.0* 1.9/4.8 40.1 1.6/1.8 0.0* 0.8 2.3 3.1 1.4 0.9 0.5 0.1 1.5 1.7 9.8
15 Dalibor Fait UNL 28 34 21.7 10.8 2.4/3.7 64.6 1.4/4.1 34.1 1.8/2.5 71.8 1.3 2.7 4.0 0.9 0.8 1.3 0.0 1.7 2.9 10.3
23 Lukáš Palyza NBK 32 31 20.9 11.5 1.4/2.9 49.4 2.4/4.9 49.0 1.5/1.8 0.0* 1.0 2.0 3.1 1.5 0.5 0.9 0.1 1.7 1.8 11.5
15 Ondřej Peterka HKR 31 37 27.5 9.4 1.5/2.6 56.7 1.9/5.4 34.3 0.9/1.2 0.0* 0.8 3.6 4.4 2.4 0.9 0.8 0.1 1.2 1.4 10.9
31 Jakub Krakovič BRN 31 40 25.4 8.7 2.4/5.4 45.3 0.7/2.2 31.0 1.8/2.5 71.3 1.9 4.0 5.9 2.5 0.7 1.7 0.0 2.5 3.2 10.6
9 Filip Zbránek OPA 31 33 21.5 10.4 2.1/3.9 54.7 1.0/3.2 31.8 3.1/3.8 79.5 1.7 2.5 4.2 1.0 0.9 1.3 0.0 3.1 2.9 10.8
32 Retin Obasohan NBK 29 24 20.5 13.9 3.6/5.6 64.2 1.1/2.8 38.8 3.5/5.0 70.6 0.8 3.0 3.8 4.0 2.1 2.2 0.1 5.3 2.3 19.7
33 Stephen Zimmerman NBK 26 35 17.9 9.4 4.2/6.7 62.1 0.0/0.1 0.0* 1.0/2.1 48.6 3.3 4.4 7.7 1.7 1.0 1.4 0.0 2.0 1.5 15.8
22 Jiří Jelínek KOL 35 42 17.0 7.8 2.1/3.5 60.3 0.8/2.9 27.5 1.2/1.5 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.8 0.7 0.7 0.0 1.6 3.0 7.3
14 Gligorie Rakočevič UNL 27 32 24.5 10.1 3.8/7.1 53.1 0.2/0.6 0.0* 2.0/2.5 79.0 2.0 4.9 6.9 0.6 0.5 2.5 0.0 3.7 2.8 12.5
8 Roman Marko SVI 36 30 29.2 10.6 1.7/3.1 54.3 2.0/6.0 33.3 1.2/1.5 0.0* 0.5 3.2 3.6 6.6 1.2 2.2 0.1 2.1 2.4 14.0
35 Michal Svoboda PCE 23 29 29.7 10.4 1.5/3.8 39.6 1.9/5.2 37.1 1.6/1.9 0.0* 1.2 3.5 4.7 2.7 0.8 2.3 0.0 2.3 2.6 10.3
44 Zane Haden Waterman OVA 26 16 32.3 18.5 4.0/7.4 54.2 2.0/4.8 41.6 4.5/5.6 80.0 2.1 6.6 8.7 1.4 1.1 3.3 0.0 4.5 3.1 20.8
9 Radek Pumprla OVA 27 27 29.9 10.9 3.1/5.9 51.9 0.7/3.2 21.8 2.6/3.3 77.8 0.9 2.4 3.3 4.1 1.4 1.7 0.1 4.0 2.6 13.5
44 Lukáš Feštr OLO 28 32 25.1 8.9 2.7/5.0 52.8 0.8/2.4 30.8 1.3/1.8 0.0* 0.2 1.9 2.1 3.2 0.5 1.5 0.1 2.4 1.7 9.3
13 Josef Potoček PCE 26 35 21.5 8.1 1.1/2.2 50.0 1.6/3.8 42.5 1.0/1.3 0.0* 0.7 0.7 1.4 1.0 0.5 0.9 0.0 1.1 2.3 5.4
25 Marek Vyroubal USK 21 36 25.6 7.7 1.8/3.8 48.5 0.8/2.2 36.3 1.6/2.4 65.9 0.6 1.7 2.3 2.7 0.7 1.9 0.0 2.8 2.8 7.4
32 Jakub Petráš KOL 28 42 17.1 6.6 2.7/4.3 62.6 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.1 53.9 2.4 3.1 5.5 0.5 0.4 1.0 0.0 2.1 2.3 9.8
11 David Machač KOL 42 39 18.7 7.1 2.3/3.9 57.5 0.6/1.8 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.3 1.9 3.2 0.7 0.4 0.7 0.0 1.5 1.5 7.8
6 Prokop Slanina PCE 27 28 23.0 9.7 3.5/6.4 54.2 0.3/0.9 0.0* 1.8/2.4 75.0 2.2 3.3 5.5 1.1 0.7 0.8 0.1 2.0 2.7 11.8
15 Václav Bujnoch SVI 28 26 23.8 10.4 1.8/3.6 50.5 1.7/5.0 32.8 1.8/2.3 78.3 1.3 4.2 5.5 1.5 0.8 0.8 0.1 2.7 2.6 11.9
11 Richard Bálint BRN 19 41 15.8 6.6 1.0/2.0 47.6 1.3/3.4 39.3 0.6/0.8 0.0* 0.6 0.6 1.2 1.4 0.5 1.0 0.0 0.7 1.8 4.4
21 Dominik Heinzl OVA 27 24 26.3 11.1 4.2/8.7 48.1 0.3/0.7 0.0* 1.9/2.8 68.2 2.3 3.0 5.3 0.7 0.3 1.0 0.0 2.4 2.4 11.2
12 Miroslav Kvapil OPA 29 38 16.2 6.9 2.3/3.5 64.9 0.3/1.1 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.3 2.7 4.1 0.7 0.4 0.6 0.0 1.6 2.4 8.5
20 Domagoj Proleta USK 24 20 26.1 13.1 4.1/7.0 59.0 0.8/2.1 38.1 2.5/3.5 71.0 1.6 3.0 4.5 1.2 0.5 2.1 0.0 2.3 2.6 12.0
3 David Žikla DEC 24 34 19.2 7.6 2.1/3.6 57.7 0.9/2.5 35.7 0.8/1.1 0.0* 0.9 2.1 2.9 0.6 0.4 1.2 0.0 1.3 3.1 5.2
21 Delvon Johnson SVI 33 29 30.1 8.9 4.0/6.3 63.6 0.0/0.1 0.0* 0.8/2.0 41.4 1.9 5.8 7.7 2.1 0.9 1.8 0.0 1.9 2.4 14.3
4 Petr Benda NBK 40 37 19.9 6.9 2.5/4.3 57.5 0.4/1.3 0.0* 0.8/1.1 0.0* 1.8 2.8 4.5 1.8 0.9 0.8 0.1 1.2 1.7 10.1
7 Filip Šmíd OVA 30 27 28.6 9.0 2.5/5.3 46.9 0.8/3.0 27.5 1.6/3.5 46.3 1.2 3.6 4.8 2.0 0.6 2.0 0.0 3.1 1.9 9.0
21 Radovan Kouřil OLO 27 30 27.9 8.1 2.0/4.1 48.4 1.1/3.7 30.9 0.7/1.0 0.0* 0.5 3.1 3.6 5.9 0.9 2.3 0.1 1.6 2.0 10.9
98 Jakub Tůma NBK 24 38 19.6 6.2 1.5/2.7 54.9 0.9/2.1 43.0 0.5/0.9 0.0* 0.8 1.1 1.9 2.8 1.1 1.1 0.1 1.7 1.8 7.9
0 Marek Welsch SVI 22 34 18.5 6.8 1.6/3.4 46.5 0.8/2.8 27.7 1.4/2.0 70.6 0.6 1.2 1.8 3.4 0.9 2.1 0.0 2.9 1.4 7.9
17 Petr Bohačík OVA 37 16 32.8 13.9 4.9/7.4 66.9 0.7/3.2 21.6 2.0/4.6 43.8 2.9 9.6 12.5 2.7 1.4 2.9 0.1 4.9 2.8 22.6
31 Martin Kříž NBK 29 27 20.3 8.2 2.7/4.4 60.0 0.6/1.3 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.7 2.9 4.7 1.9 0.8 0.9 0.1 1.5 2.3 11.0
17 Marcel Bátovský USK 22 35 17.1 6.1 1.0/1.6 0.0* 1.2/3.0 41.3 0.5/0.9 0.0* 0.3 1.4 1.7 0.7 0.6 0.7 0.0 0.8 2.1 4.6
20 Spencer Svejcar UNL 27 15 31.2 14.1 3.0/5.9 50.6 2.1/5.3 39.2 1.9/2.4 77.8 0.9 3.0 3.9 2.3 1.3 1.5 0.1 2.6 2.0 14.1
24 Šimon Ježek DEC 32 24 24.4 8.8 2.6/4.7 54.9 0.7/2.6 27.0 1.5/2.0 73.5 0.9 2.0 2.9 1.3 0.8 1.4 0.0 1.9 2.7 7.0
12 Patrick Samoura USK 21 16 30.5 13.0 3.2/6.9 46.4 0.9/3.3 26.9 4.0/5.5 72.7 1.2 3.9 5.1 3.8 1.7 2.0 0.1 4.5 2.9 15.8
8 Eduard Kotásek DEC 24 29 25.9 7.1 1.1/2.9 38.1 0.9/2.5 36.1 2.2/2.6 85.1 0.9 1.6 2.5 2.3 0.9 1.7 0.0 2.6 2.6 7.3
21 Luboš Kovář NBK 21 36 16.5 5.5 1.7/2.8 61.4 0.5/1.6 0.0* 0.7/0.8 0.0* 1.3 2.4 3.7 0.8 0.6 0.7 0.0 1.1 1.4 7.6
1 Rostislav Dragoun SVI 26 30 20.6 6.6 1.5/3.0 50.6 1.0/3.2 30.2 0.7/1.2 0.0* 1.6 1.8 3.4 1.3 1.0 0.7 0.1 1.5 2.5 6.5
5 Jiří Šoula HKR 27 30 20.6 6.4 1.1/2.8 41.0 1.1/2.1 50.8 0.9/1.3 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.8 0.7 0.8 0.0 1.7 1.6 6.3
14 Dominik Štěpán OLO 24 31 19.1 6.0 2.6/4.5 56.7 0.0 0.0* 0.8/1.2 0.0* 2.1 2.1 4.2 0.7 0.4 1.1 0.0 1.2 2.3 7.1
2 Marek Sehnal SVI 26 30 16.0 6.1 1.2/2.0 57.4 1.0/2.6 39.0 0.8/1.1 0.0* 0.6 1.4 2.1 0.6 0.5 0.3 0.1 1.2 1.5 5.9
22 Jayvaughn Pinkston SVI 30 15 22.9 12.1 2.9/5.9 50.0 0.8/2.8 28.6 3.9/5.8 66.7 0.9 4.3 5.2 1.8 1.0 2.7 0.0 4.1 3.6 11.4
6 Tucker Haymond UNL 27 12 27.7 14.4 2.9/5.5 53.0 1.8/4.5 38.9 3.3/4.4 75.5 1.1 3.1 4.2 1.7 0.8 1.3 0.1 4.2 2.2 15.4
80 Pavel Grunt DEC 27 33 15.2 5.1 1.9/3.7 52.9 0.0/0.3 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.3 1.8 3.2 0.6 0.4 1.5 0.0 1.7 2.7 4.3
14 Petr Heřman PCE 28 29 19.4 5.5 1.8/3.3 53.7 0.4/1.3 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.1 3.3 4.4 1.0 0.9 1.5 0.0 1.2 2.1 7.1
8 Jan Kozina BRN 27 42 14.4 3.7 0.4/0.9 0.0* 0.7/2.1 31.8 0.9/1.3 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.5 0.8 0.7 0.1 1.7 2.6 4.0
13 Kevin Týml OVA 20 29 17.7 5.4 1.6/2.7 57.0 0.4/1.4 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.8 1.7 2.5 1.2 1.1 1.7 0.0 1.3 1.6 5.9
10 Jalen Joseph Henry OLO 26 14 30.4 11.0 2.6/5.9 43.4 1.2/3.8 32.1 2.2/2.9 75.6 2.7 4.4 7.1 1.3 0.9 2.0 0.0 3.3 2.8 13.1
9 Jakub Nečas BRN 18 29 17.7 5.2 0.7/1.6 0.0* 1.0/2.2 44.4 1.0/1.4 0.0* 1.0 2.1 3.1 1.3 0.2 1.1 0.0 1.1 2.1 5.4
11 Martin David UNL 25 27 17.4 5.4 0.9/2.0 44.4 0.9/2.8 31.6 1.0/1.4 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.8 0.3 0.8 0.0 1.7 2.3 3.2
22 Nathan Bradley Jr DEC 25 9 29.2 16.1 4.0/7.1 56.3 1.9/5.3 35.4 2.4/3.7 66.7 0.9 1.9 2.8 1.3 1.6 2.1 0.1 2.9 1.6 13.2
6 Michal Šotnar UNL 30 18 26.1 7.8 1.3/2.3 57.1 1.3/4.6 28.9 1.2/1.6 0.0* 0.2 1.7 1.9 5.4 0.9 1.8 0.2 2.3 2.4 9.5
11 David Škranc PCE 26 28 19.3 4.9 0.9/1.9 0.0* 0.9/3.1 29.5 0.2/0.3 0.0* 0.7 2.5 3.2 1.1 0.6 0.7 0.1 0.6 1.6 5.1
2 Dominez Burnett PCE 29 10 29.7 12.7 3.1/6.2 50.0 1.3/4.5 28.9 2.6/3.5 74.3 0.8 4.9 5.7 3.7 1.3 2.0 0.2 3.7 1.9 16.0
66 Jan Koloničný HKR 29 32 14.3 3.9 1.4/2.8 50.6 0.1/0.2 0.0* 0.9/1.6 0.0* 1.0 2.5 3.5 0.4 0.3 0.6 0.0 1.5 2.1 5.0
33 Robert Rikić USK 32 8 26.5 15.3 6.1/9.9 62.0 0.0 0.0* 3.0/4.1 72.7 2.6 5.1 7.8 1.4 0.9 2.3 0.1 3.9 4.3 19.3
18 Štěpán Svoboda OVA 22 21 19.6 5.7 1.6/3.4 47.9 0.6/2.4 23.5 0.8/1.2 0.0* 0.7 1.0 1.7 1.0 0.4 1.0 0.0 1.1 2.8 2.0
21 Martin Mach DEC 22 32 16.5 3.6 1.3/2.5 51.9 0.1/0.8 0.0* 0.7/1.4 0.0* 1.5 2.4 3.9 0.7 0.6 0.8 0.0 1.4 2.7 4.7
2 Theodor Dlugoš KOL 25 33 13.3 3.4 0.4/1.0 0.0* 0.7/2.9 23.7 0.5/0.7 0.0* 0.2 0.8 0.9 0.8 0.5 0.9 0.0 0.9 1.8 1.0
43 Jakub Jokl BRN 26 29 12.7 3.9 1.4/2.5 57.5 0.0 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.9 1.6 2.5 0.3 0.1 0.5 0.0 1.2 2.1 4.0
10 Jakub Merešš PCE 26 17 19.9 6.5 2.2/4.8 46.9 0.3/1.5 0.0* 1.2/1.9 0.0* 2.1 3.4 5.4 1.1 0.2 1.3 0.0 1.8 2.4 7.2
9 Lukáš Kantůrek HKR 24 35 16.7 3.1 0.4/1.1 0.0* 0.6/2.4 26.5 0.5/0.7 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.6 0.6 1.1 0.0 1.1 1.8 2.7
73 František Rylich NBK 20 33 12.8 3.3 0.5/1.2 0.0* 0.7/1.6 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 1.1 0.6 0.6 0.1 0.2 1.4 2.7
14 Petr Macháč USK 22 33 12.6 3.2 1.2/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.9/2.0 0.0* 1.5 1.3 2.7 0.2 0.3 1.0 0.0 1.5 2.2 3.1
18 Jan Maděra UNL 23 36 15.3 2.9 0.6/1.3 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.5 0.4 0.6 0.0 0.7 1.8 1.8
7 Lukáš Bukovjan OPA 24 35 14.3 2.8 0.7/2.1 32.4 0.3/1.4 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.4 0.9 1.3 1.9 0.6 1.4 0.0 1.7 1.4 2.2
0 Blake Schilb USK 38 8 28.3 12.0 2.5/4.8 52.6 1.6/3.3 50.0 2.1/2.6 81.0 1.0 3.9 4.9 2.0 1.0 1.6 0.2 2.6 2.0 14.6
7 Martin Kolář USK 24 32 12.8 3.0 1.0/2.1 49.3 0.3/1.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.0 1.1 2.1 0.6 0.4 0.5 0.0 0.5 1.7 1.8
42 Zdeněk Nehyba BRN 26 23 11.7 3.7 0.5/0.9 0.0* 0.8/2.8 29.2 0.2/0.3 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 1.5 0.9
23 Lukáš Stegbauer UNL 26 19 15.9 4.5 0.9/1.5 0.0* 0.8/2.8 30.2 0.2/0.3 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.6 0.3 0.4 0.1 0.7 0.8 4.6
41 Jan Karlovský UNL 22 27 8.6 3.1 1.1/2.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.7 0.7 1.4 0.4 0.4 1.1 0.0 0.5 1.7 1.8
21 Jan Křivánek KOL 28 22 15.3 3.7 0.7/1.5 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.9 0.1 0.5 0.1 0.9 1.1 3.9
94 Petr Šafarčík NBK 28 21 14.2 3.8 0.8/1.7 0.0* 0.6/1.7 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.5 1.2 1.8 1.1 0.6 0.6 0.1 0.7 1.8 3.0
12 Lukáš Sychra OLO 23 24 12.0 3.3 1.0/1.5 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.7 0.3 0.3 0.1 0.5 1.6 2.8
28 Alanen Aapeli Elmeri Ristonpoika BRN 26 12 13.8 5.9 1.3/2.1 64.0 0.8/2.2 38.5 0.8/1.2 0.0* 0.4 2.2 2.6 1.1 0.8 0.6 0.2 1.7 1.8 7.3
10 Matěj Snopek OVA 21 19 17.3 3.5 1.3/3.3 38.1 0.1/0.7 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.2 1.8 3.1 0.7 0.6 0.8 0.0 0.9 2.1 2.8
11 Nestor Boyko DEC 23 24 8.9 2.7 0.5/0.7 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.6 0.0 0.5 1.0 1.3
13 Ondřej Husták BRN 18 17 11.3 3.8 1.3/2.5 52.4 0.1/0.4 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.5 0.1 0.5 0.1 1.3 1.1 5.5
19 Lukáš Brožek HKR 24 20 10.4 3.3 0.5/1.2 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.5 0.2 1.0 0.0 1.3 2.0 1.5
7 Adam Klepač OLO 21 31 12.8 1.9 0.3/0.7 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.2 0.4 0.0 0.6 1.7 1.0
20 Jiří Štěpánek OPA 24 18 10.4 3.2 0.8/1.6 0.0* 0.4/1.9 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.6 1.1 1.6 0.3 0.2 0.6 0.0 0.6 1.6 1.7
17 Erik Klepač OLO 21 20 11.4 2.9 0.6/1.1 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 1.3 1.6 0.6 0.2 0.5 0.1 0.4 1.3 2.5
12 Petr Křivánek BRN 19 30 10.8 1.9 0.5/1.6 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.2 0.8 1.0 1.3 0.3 0.5 0.1 0.8 0.9 2.0
4 Martin Nábělek OVA 24 5 23.4 11.0 0.4/1.4 0.0* 2.8/6.2 45.2 1.8/1.8 0.0* 0.2 2.0 2.2 1.6 0.2 2.4 0.1 2.4 3.4 7.2
10 Leon Šantelj OLO 27 6 24.7 9.0 3.7/4.7 78.6 0.3/1.0 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.8 3.5 4.3 0.7 0.2 1.8 0.1 2.0 3.7 8.5
90 Miloš Macura USK 31 4 22.3 13.0 5.8/8.8 65.7 0.3/1.5 0.0* 0.8/3.3 23.1 2.3 2.5 4.8 1.3 0.5 1.5 0.2 3.5 2.8 12.3
33 Craig Owen Osaikhwuwuomwan DEC 31 4 22.0 12.5 4.3/5.5 77.3 0.8/3.3 23.1 1.8/3.3 53.8 2.5 7.8 10.3 1.0 0.3 1.5 0.2 3.0 2.8 17.5
Tomáš Havlík OVA 23 31 11.2 1.5 0.3/0.7 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.4 0.3 0.2 0.1 0.4 1.6 -0.2
7 Adam Goga SVI 25 27 11.1 1.7 0.3/0.7 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 1.0 1.2 1.6 0.4 0.7 0.1 0.4 2.0 1.6
6 Ondřej Švec USK 19 15 13.0 3.1 0.7/1.7 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.8 0.5 1.4 0.0 1.3 1.3 1.0
21 Francis Fernand Torreborre KOL 29 11 12.7 3.8 1.1/1.6 0.0* 0.1/1.5 0.0* 1.4/1.6 0.0* 0.3 1.3 1.5 2.5 0.7 0.4 0.6 1.6 1.4 6.4
24 Dominik Lukáč OVA 22 21 10.9 1.9 0.4/0.9 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.1 0.3 0.0 0.3 2.0 -0.8
6 Adam Urbánek OVA 29 6 21.3 6.5 1.0/2.7 37.5 1.5/4.5 33.3 0.0/0.2 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.8 0.8 0.8 0.2 1.0 2.2 3.3
35 Gianluca Prošek OVA 22 3 26.3 11.3 3.0/6.7 45.0 1.0/2.7 37.5 2.3/3.3 70.0 0.7 2.3 3.0 1.7 1.3 2.0 0.3 3.0 4.3 8.0
3 Tomáš Tkadlec PCE 23 24 8.3 1.4 0.3/0.8 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.1 0.3 0.4 0.0 0.3 1.4 -0.3
21 František Fuxa USK 22 25 7.4 1.2 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.4 0.1 0.6 0.0 0.5 1.4 0.6
13 Johan Haiblík UNL 22 26 8.3 1.1 0.3/0.9 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.2 0.3 0.5 0.0 0.5 1.7 -0.3
11 Michal Svojanovský PCE 21 12 10.8 2.3 0.5/1.4 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.3 1.3 1.6 1.2 0.3 1.1 0.1 0.8 1.3 1.7
33 Dominik Žák OVA 21 8 11.6 3.0 1.3/2.6 47.6 0.0 0.0* 0.5/0.6 0.0* 1.9 1.3 3.1 0.1 0.8 1.0 0.0 0.5 1.0 4.1
55 Luka Rupnik NBK 28 3 25.7 7.3 1.3/2.7 50.0 1.3/4.3 30.8 0.7/0.7 0.0* 1.3 3.7 5.0 6.3 2.0 2.7 0.8 2.7 2.7 13.7
5 Davell Roby BRN 26 4 14.8 5.0 1.0/2.3 44.4 0.8/1.8 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 3.0 0.0 1.8 0.4 0.8 1.3 4.3
15 Jakub Houška DEC 40 8 11.0 2.3 0.6/1.5 0.0* 0.1/1.5 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.6 2.3 2.9 0.5 0.5 0.8 0.1 0.9 2.3 1.5
9 Matěj Dáňa USK 18 6 13.2 2.8 0.3/0.7 0.0* 0.7/2.7 25.0 0.2/0.7 0.0* 0.5 2.0 2.5 0.3 0.2 0.0 0.0 0.7 0.7 3.2
25 Jakub Skalička DEC 23 14 5.6 1.1 0.4/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.2 0.4 0.6 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 1.2 0.4
13 Dalibor Vlk USK 20 10 4.6 1.5 0.5/1.2 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.3 0.5
6 Lukáš Bobek DEC 22 21 7.7 0.7 0.2/0.5 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.5 0.1 0.6 0.0 0.2 1.0 -0.2
78 Jan Mička OPA 20 13 6.5 1.2 0.2/0.3 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.2 0.0 0.4 0.0 0.5 0.7 0.4
19 Filip Petružela USK 25 13 7.2 1.1 0.5/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.6 0.3 0.9 0.2 0.1 0.6 0.0 0.4 1.5 -0.2
4 Jan Hlobil SVI 25 14 5.4 1.0 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.1 0.4 0.0 0.1 1.4 -0.1
33 Juraj Páleník OVA 22 6 13.5 2.2 0.8/1.8 0.0* 0.2/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 0.7 1.5 0.3 0.7 0.3 0.2 0.5 2.2 0.2
0 Rostislav Jirák NBK 22 16 6.6 0.8 0.3/0.8 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.3 0.1 0.4 0.8 0.2 0.8 0.1 0.8 1.1 0.0
34 Michal Chlumecký HKR 21 8 9.3 1.5 0.8/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.9 1.5 2.4 0.1 0.1 0.4 0.0 0.3 0.8 3.0
35 Jan Trávníček OLO 20 14 6.1 0.9 0.3/0.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.1 0.1 0.1 0.1 0.2 0.4 0.6
0 Tomáš Dvořák PCE 19 6 9.0 1.8 0.2/1.0 0.0* 0.3/1.5 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.5 0.0 0.7 0.1 0.7 1.0 0.0
41 Nikola Šćekić DEC 27 4 12.8 2.8 1.0/2.5 40.0 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.5 2.8 3.3 0.3 0.0 0.5 0.1 1.0 4.3 0.0
6 Filip Kábrt NBK 19 3 11.7 3.3 0.7/1.3 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.3 2.0 1.7
11 Benjamín Navrátil OVA 18 12 6.8 0.8 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.6 0.1 0.5 0.1 0.3 0.3 0.2
13 Tomáš Mráz HKR 21 13 8.5 0.7 0.1/0.2 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.4 0.8 0.2 0.0 0.5 0.0 0.2 1.0 -0.5
Marek Volný OVA 19 7 7.4 1.3 0.3/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.1 0.0 0.3 0.1 0.3 1.7 0.3
27 Matěj Wiesner UNL 20 12 4.1 0.7 0.1/0.2 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.2 0.1 0.0 0.6 -0.3
16 Karel Mikeš Vlasák DEC 21 15 5.2 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.1 0.0 0.5 0.0 0.1 0.9 -0.8
7 Filip Sertič DEC 20 1 13.0 7.0 1.0/2.0 50.0 1.0/1.0 0.0* 2.0/5.0 40.0 2.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 9.0
13 Pavel Novák KOL 20 9 5.8 0.8 0.2/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.7 0.1 0.1 0.2 0.1 0.2 0.4 0.7
5 Jiří Svojanovský SVI 19 7 3.7 1.0 0.0/0.1 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.3 0.3 0.0 0.0 0.1 0.7 -0.4
24 Pavel Dohnal OLO 18 10 5.0 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.1 0.0 0.1 0.1 0.2 0.5 0.3
17 Lukáš Rozsypal DEC 20 4 6.5 1.5 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.5 0.3 0.8 0.2 1.0 0.5 0.3
1 Adam Šiška OVA 20 6 9.0 1.0 0.3/1.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.7 0.7 1.3 0.5 0.2 0.8 0.1 1.0 0.8 0.3
8 Jakub Rytíř OLO 19 2 4.5 2.5 0.5/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.0
24 Ondřej Výcha PCE 23 8 4.6 0.6 0.1/0.4