Eduard Kotásek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK ARMEX Děčín
Výška
189 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
461
Procento vítězství
63.3%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 žáci U15 - skupina B BCM Nymburk 12 - 8.2 3 0 2.2/3.5 61.9 - -
2011/12 žáci U15 - liga B BCM Nymburk 14 - 11.7 4.4 0 2.9/3.8 75.5 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Pod14 15 - 28.3 11.3 0.3 4.7/7.3 65.1 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Pod14 2 - 19.0 8 0 3/4.5 66.7 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BCM Nymburk 13 - 19.2 5.8 0.8 5.2/8.1 63.8 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 18 - 6.8 2.1 0.3 1.8/3.2 57.9 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BCM Nymburk 3 - 3.3 0.3 0.7 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 1 - 6.0 1 1 1/1 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část BCM Nymburk 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.5
2013/14 junioři U19 - skupina A BCM Nymburk B 20 - 10.0 2.7 0.4 3.6/4.5 78.9 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Nymburk 20 - 10.1 2.7 0.6 3.2/4.5 70.8 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Nymburk 4 - 16.3 4.3 0.8 5.5/6.8 81.5 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Nymburk 1 21.0 10.0 2 0 6/7 85.7 3.0 6.0
2014/15 junioři U19 - základní část BA Nymburk 18 16.1 2.6 0.6 /1.8 0.1 1.1/1.4 76.0 2.0 4.4
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 3 - 16.3 5 1 3.3/5 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 - 12.9 4.1 0.6 2.7/4.4 61.9 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 13.0 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.3 1.7
2014/15 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 9.7 1.7 1 3.3/4 83.3 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 34.0 15.5 4 0 7.5/8.5 88.2 3.5 25.5
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 8 14.6 3.4 0.8 /1.6 0.1 1.5/2.3 66.7 2.8 2.8
2015/16 junioři U19 - základní část BA Nymburk 14 27.2 9.6 2.6 /5.4 0.4 3.4/4.4 77.4 3.6 12.4
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 4 18.8 7.0 2 /3.3 0.5 1.5/2 75.0 3.0 8.0
2015/16 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 33.0 12.3 2.7 /5 0.3 6/8 75.0 3.0 21.3
2015/16 muži - Předkolo Play-off Basketball Nymburk B 1 19.0 8.0 3 /3 0 2/2 100.0 2.0 11.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 32.5 11.0 2.5 /4.5 0.5 4.5/4.5 100.0 3.5 11.0
2015/16 muži - Play-off Basketball Nymburk B 2 20.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 2.5 -4.5
2016/17 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 27.2 13.2 3.8 /6.6 0.7 3.7/4.5 83.1 2.1 19.6
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 14 25.2 5.6 1.4 /2.7 0.5 1.4/1.7 83.3 1.8 10.1
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 6 19.0 6.2 1.8 /2.5 0.5 1/1.3 75.0 1.7 10.0
2016/17 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 30.5 9.0 2.5 /4.8 0.3 3.3/5 65.0 2.3 14.5
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR BA Nymburk 2 33.5 10.5 3.5 /5.5 0 3.5/6 58.3 3.5 5.0
2016/17 muži - Play-off Basketball Nymburk B 2 28.0 10.5 2 /3 1.5 2/2 100.0 1.5 14.0
2016/17 muži - Final Four Basketball Nymburk B 2 6.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.5
2017/18 muži - Základní část SVI 14 9.4 3.6 0.9 /1.5 0.2 1.3/1.6 81.8 1.1 4.8
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo OLM 6 27.7 16.3 3.2 /5.8 2.5 2.5/2.8 88.2 2.2 16.2
2017/18 muži - Skupina A1 SVI 7 11.9 4.0 1.1 /2.3 0.4 0.4/0.9 50.0 1.0 6.1
2017/18 muži - Play off SVI 9 10.4 2.9 0.6 /1 0.4 0.4/0.4 100.0 1.2 3.9
2017/18 muži - Baráž o I. LM OLM 3 12.3 19.3 4.3 /4.7 1.7 5.7/6.7 85.0 3.0 18.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 9 30.1 15.2 3.7 /5.7 1.6 3.2/4.4 72.5 1.7 24.9
2018/19 muži - Základní část SVI 17 11.2 3.2 0.5 /1.1 0.4 1/1.4 73.9 1.8 3.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SVI 2 12.5 4.0 1 /1.5 0.5 0.5/1 50.0 3.0 3.5
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 3 26.0 9.3 2.7 /4 1 1/1.3 75.0 1.3 20.3
2018/19 muži - Skupina A1 SVI 4 13.5 3.8 0.8 /1 0.5 0.8/1 75.0 1.5 4.5
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 7 20.1 8.7 2.1 /3.3 0.9 1.9/2.9 65.0 1.9 14.6
2019/20 muži - Základní část SVI 20 14.6 3.8 0.5 /1.2 0.6 1/1.2 87.0 1.8 4.0
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SVI 2 19.0 4.0 0.5 /1.5 0 3/3 100.0 1.0 5.5
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four SVI 2 19.0 6.5 1 /2 1 1.5/2 75.0 3.0 7.0
2019/20 muži - skupina A1 SVI 5 17.4 7.4 1.6 /2.4 0.8 1.8/1.8 100.0 2.4 6.2
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 1 28.0 11.0 3 /4 1 2/4 50.0 2.0 14.0
2020/21 muži - základní část DEC 21 26.9 8.2 1.3 /3.2 1 2.4/2.8 86.4 2.7 8.7
2020/21 muži - Hyundai Český pohár DEC 2 24.5 8.0 2 /2 0.5 2.5/2.5 100.0 2.5 9.5
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 6 19.3 4.0 0.5 /1.8 0.3 2/2.5 80.0 2.2 5.0
2020/21 muži - Předkolo PO DEC 2 20.5 4.0 0.5 /2.5 1 0/0 0.0 2.5 -
2021/22 muži - Základní část DEC 6 24.7 5.2 1.3 /3.8 0.3 1.5/2.3 64.3 3.7 5.3
Průměr za kariéru 37.1 12.6 9.1 2.6 0.5 2.4/3.3 341.1 2.1 5.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 HKR 9. 10. 2021
2B body 2 HKR 9. 10. 2021
3B body 1 HKR 9. 10. 2021
Obranné doskoky 4 PCE 22. 9. 2021
Útočné doskoky 2 HKR 9. 10. 2021
Doskoky celkem 5 PCE 22. 9. 2021
Body 11 HKR 9. 10. 2021
Užitečnost 13 NBK 25. 9. 2021
Asistence 6 PCE 22. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Pražský 16. 12. 2012 2012/13
2B body 17 SlŠ14 12. 11. 2011 2011/12
3B body 6 GBA 23. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 11 Basket Košíře 3. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 UNL 23. 1. 2021 2020/21
Doskoky celkem 12 Basket Košíře 3. 2. 2019 2018/19
Body 42 SlŠ14 12. 11. 2011 2011/12
Užitečnost 40 Basket Košíře 3. 2. 2019 2018/19
Asistence 14 SP BASKET 7. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část OVA 21:49 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část PCE 27:01 5 1 20.0 1 50.0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část NBK 22:16 6 2 66.7 0 0.0 2/4 50.0
29. 9. 2021 Základní část OLO 23:47 5 1 33.3 0 0.0 3/6 50.0
2. 10. 2021 Základní část BRN 24:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část HKR 27:50 11 2 40.0 1 33.3 4/4 100.0
Celkem 6 147:28 31 8 34.8 2 20.0 9/14 64.3
Průměr 6 24:34 5.2 1.3 34.8 0.3 20.0 1.5/2.3 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 8 0:00 13.9 4.3 0.0 0.5 0.0 3.9/5.4 72.1 2.3
SP BASKET 9 27:58 10.6 2.4 59.5 1.1 31.3 2.3/3.4 67.7 2.8
Sokol pražský 9 26:23 9.4 2.0 52.9 0.4 25.0 4.1/5.1 80.4 2.7
OPA 13 14:34 5.6 0.7 50.0 1.0 50.0 1.2/1.5 80.0 1.5
VYS 5 23:38 14.4 3.6 75.0 1.2 35.3 3.6/5.2 69.2 2.2
Sokol Písek 6 23:34 11.5 2.3 46.7 1.2 26.9 3.3/3.7 90.9 2.5
Slavoj Litoměřice 8 21:24 8.5 2.1 60.7 0.9 38.9 1.6/2.1 76.5 1.9
BK Loko Plzeň 6 17:15 11.2 3.8 95.8 0.2 33.3 3.0/4.8 62.1 2.2
WBA 5 0:00 13.0 3.6 0.0 0.8 0.0 3.4/5.2 65.4 3.2
TOROLA BT Příbor 4 0:00 14.8 4.3 0.0 0.5 0.0 4.8/6.5 73.1 1.5
BCM Orli Prostějov 6 28:38 9.7 3.2 59.4 0.2 12.5 2.8/4.2 68.0 2.2
HKR 14 17:45 4.1 0.9 40.0 0.4 35.3 1.1/1.4 80.0 2.1
USK 5 0:00 11.6 3.2 0.0 1.0 0.0 2.2/2.8 78.6 3.2
USK Praha B 6 27:47 9.3 2.3 51.9 0.8 29.4 2.2/2.7 81.3 2.0
UNL 11 15:14 5.0 0.6 36.8 0.7 44.4 1.5/1.8 85.0 1.7
KOL 10 18:01 5.4 0.7 43.8 1.0 35.7 1.0/1.1 90.9 2.1
USK 6 25:51 8.7 2.0 44.4 0.5 27.3 3.2/3.5 90.5 3.2
BA Sparta 3 0:00 17.3 5.7 0.0 0.3 0.0 5.0/6.7 75.0 3.0
NBK 17 11:50 3.0 0.6 42.3 0.3 29.4 0.8/1.2 66.7 1.4
Sokol Vyšehrad 3 0:00 17.0 6.3 0.0 0.7 0.0 2.3/5.7 41.2 1.7
Slavoj Litoměřice 5 0:00 10.0 2.4 0.0 0.8 0.0 2.8/3.8 73.7 2.6
Sokol HK Josefov 3 0:00 16.0 5.3 0.0 0.3 0.0 4.3/8.0 54.2 2.0
BK Klatovy 3 0:00 16.0 4.7 0.0 1.0 0.0 3.7/4.7 78.6 1.0
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 9.6 2.6 0.0 0.4 0.0 3.2/4.4 72.7 3.4
PCE 16 11:37 2.9 0.5 38.1 0.2 21.4 1.4/1.6 88.0 1.1
OLO 12 12:46 3.8 1.0 57.1 0.3 30.8 0.8/1.3 66.7 1.9
BC Nový Jičín 3 0:00 15.0 4.0 0.0 0.3 0.0 6.0/7.3 81.8 2.7
Sokol Pražský 2 0:00 22.5 3.5 0.0 2.0 0.0 9.5/12.5 76.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 22.0 6.5 0.0 0.5 0.0 7.5/8.5 88.2 3.0
USK 9 18:37 4.9 1.0 52.9 0.4 23.5 1.6/1.7 93.3 1.6
Sokol Žižkov 4 30:33 11.0 2.8 55.0 1.0 22.2 2.5/3.0 83.3 2.5
OVA 10 14:32 4.3 1.0 52.6 0.2 16.7 1.7/1.9 89.5 2.1
Snakes Ostrava 3 34:46 14.3 4.3 68.4 1.0 37.5 2.7/4.7 57.1 3.0
Sokol Pražský 4 0:00 10.5 2.0 0.0 0.5 0.0 5.0/6.3 80.0 3.8
DEC 19 5:25 2.2 0.5 71.4 0.3 35.7 0.3/0.3 100.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 0:00 10.3 2.5 0.0 0.8 0.0 3.0/3.8 80.0 2.3
BRN 10 16:51 4.0 0.9 36.0 0.3 33.3 1.3/1.8 72.2 2.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 18.0 4.0 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
BK Pardubice 4 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.3 69.0 2.3
Sršni Sokol Písek 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.3 0.0 1.5/3.0 50.0 1.8
BC Nový Jičín 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
SAM BŠM Brno 2 36:10 17.0 5.5 47.8 0.5 25.0 4.5/5.5 81.8 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 15.0 4.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 2.0
LJH 4 17:56 7.5 1.8 63.6 0.8 37.5 1.8/2.0 87.5 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 29.0 6.0 100.0 2.0 100.0 11.0/12.0 91.7 4.0
Sokol Písek 4 23:47 7.3 1.8 41.2 0.3 9.1 3.0/4.0 75.0 2.3
BK Opava B 6 19:26 4.5 1.0 42.9 0.5 42.9 1.0/1.5 66.7 1.8
BK B&W Opava 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
PCE 5 21:55 4.8 1.2 37.5 0.0 0.0 2.4/2.4 100.0 1.6
PLZ 4 25:03 6.0 0.8 42.9 0.5 15.4 3.0/3.3 92.3 2.0
SVI 4 23:58 5.8 1.0 50.0 0.8 33.3 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Kladno 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.5
USK Praha 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
SKB Zlín 2 11:05 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Lions J. Hradec 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BC Vysočina 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 -
OLM 2 25:58 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Děčín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
ZLN 2 13:58 6.0 1.0 66.7 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BC Vysočina 2 33:51 6.0 1.5 33.3 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Baník Most 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
BC Vysočina 2 11:42 5.5 1.0 50.0 0.5 33.3 2.0/2.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 27:51 11.0 3.0 75.0 1.0 50.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 12:52 5.5 2.0 80.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav U19B 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
SAM BŠM Brno 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 2.0
Královští Sokoli 1 20:43 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Basketbal Olomouc 1 9:08 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
VYS 2 14:13 3.0 0.5 20.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BC Nový Jičín 1 34:49 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
GBA Sparta Praha 5 10:19 0.4 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.4