Ondřej Výcha

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Výška
196 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
392
Procento vítězství
56.1%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 žáci U15 - divize A Thermia K. Vary 8 - 18.3 8.8 0.0 0 0.0 0.8/3.1 24.0 - -
2011/12 junioři U19 - U 19 TJ Thermia K. Vary "B" 4 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - divize A2 Thermia K. Vary 4 - 13.5 6.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BA Sparta Praha 13 - 16.5 7.5 0.0 0 0.0 1.5/3.8 38.8 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BA Sparta Praha 8 - 14.3 6.8 0.0 0 0.0 0.8/3.1 24.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 25.0 11.7 0.0 0 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 5 26.8 18.6 8.2 52.6 0 0.0 2.2/7.2 30.6 2.8 31.2
2013/14 kadeti U17 - skupina A Thermia K. Vary - MS 18 - 15.6 6.3 0.0 0 0.0 3/6.2 48.6 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A BA Sparta 13 - 16.5 7.8 0.0 0 0.0 0.9/3.8 24.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BA Sparta 16 - 14.7 6 0.0 0 0.0 2.7/5.9 45.3 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BA Sparta 3 31.0 17.3 7 51.2 0 0.0 3.3/6.3 52.6 2.3 33.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BA Sparta 2 28.0 19.0 8 55.2 0 0.0 3/6 50.0 1.5 40.0
2014/15 junioři U19 - skupina A Thermia K. Vary (MS) 18 - 12.8 5 0.0 0 0.0 2.8/5.9 47.2 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 20 - 15.2 6.4 0.0 0.1 0.0 2.2/4.3 51.2 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A Thermia K. Vary (MS) 4 - 14.0 6.5 0.0 0 0.0 1/2.3 44.4 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 - 17.2 7.4 0.0 0 0.0 2.4/4.6 52.2 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Thermia K. Vary (MS) 7 - 12.6 5.3 0.0 0 0.0 2/3.3 60.9 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 24.8 11.4 4.4 /9.6 46.0 0 25.0 2.5/3.7 66.7 2.5 18.5
2015/16 junioři U19 - play-out A Thermia K. Vary (MS) 2 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - skupina A Thermia K. Vary 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 21 23.3 11.0 4.7 /10 47.1 0 0.0 1.6/2.2 72.3 2.9 13.9
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 3 17.3 5.0 2 /4 50.0 0.3 100.0 0/0 0.0 2.0 7.3
2016/17 muži - základní část Thermia K. Vary 1 - 8.0 3 /3 100.0 0 0.0 2/3 66.7 5.0 2.0
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 1 27.0 3.0 1 /2 50.0 0 0.0 1/2 50.0 3.0 8.0
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 3 32.0 7.0 3 /9.7 31.0 0 0.0 1/1.3 75.0 3.3 4.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 8 18.9 5.3 2.5 /4.1 60.6 0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8 8.3
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 20 29.4 11.2 4.3 /9.3 46.2 0 0.0 2.6/3.4 76.1 2.5 19.4
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 4 26.0 2.8 1.3 /6.5 19.2 0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8 2.3
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 29.4 12.8 5.4 /10.4 51.9 0 0.0 2/3.6 55.6 2.4 19.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 18 27.8 13.6 5.4 /11.1 49.2 0.2 25.0 2/2.7 75.0 2.4 17.8
2018/19 muži - Základní část PCE 7 1.7 0.4 0.1 /0.6 25.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 0.1 -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PCE 2 4.0 1.0 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0/0 0.0 0.5 0.5
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 4 28.8 10.8 4.5 /9.3 48.6 0.3 50.0 1/1.3 80.0 4.0 17.5
2018/19 muži - Skupina A1 PCE 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2018/19 muži - Play off PCE 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 18 29.3 10.8 4.2 /9.2 45.5 0.3 21.4 1.4/1.9 76.5 1.8 16.2
2019/20 muži - Základní část PCE 3 5.0 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 0.7 -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PCE 2 2.0 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 1.0
2019/20 muži - skupina A1 PCE 2 1.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 4 26.3 11.8 4 /7.5 53.3 0.8 33.3 1.5/2.3 66.7 2.3 16.3
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 29.3 12.0 5.3 /11.3 47.1 0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3 13.0
2020/21 muži - základní část PCE 6 3.3 0.0 0 /0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.3 -0.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár PCE 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Skupina A1 PCE 2 4.5 2.5 0.5 /1 50.0 0.5 100.0 0/0.5 0.0 - 3.0
Průměr za kariéru 31.9 12.2 11.9 5.0 108.3 0.1 35.5 1.7/3.2 167.0 2.2 7.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BC Benešov 8. 2. 2015 2014/15
2B body 18 Lokomotiva Cheb 20. 11. 2011 2011/12
3B body 2 BC Nový Jičín 8. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 12 Kondoři Liberec 21. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 9 BCM Orli Prostějov 22. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 17 Slavoj Litoměřice 1. 5. 2016 2015/16
Body 39 Lokomotiva Cheb 20. 11. 2011 2011/12
Užitečnost 44 BCM Orli Prostějov 8. 11. 2019 2019/20
Asistence 13 Sokol Písek 15. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 9 10:46 15.8 6.9 126.5 0.0 0.0 2.0/3.4 58.1 2.3
BCM Orli Prostějov 9 28:10 12.1 4.9 47.8 0.0 0.0 2.3/3.6 65.6 2.4
BCM Orli Prostějov 6 29:37 17.8 7.3 53.0 0.2 33.3 2.7/3.7 72.7 1.8
Slavoj Litoměřice 7 12:42 11.1 4.6 103.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Nový Jičín 5 27:59 12.6 4.8 51.1 0.4 28.6 1.8/2.4 75.0 1.2
SAM BŠM Brno 4 31:01 15.3 6.3 41.0 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 1.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 20.3 9.0 0.0 0.0 0.0 2.3/6.7 35.0 0.3
BK Loko Plzeň 4 8:03 15.0 6.8 128.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
ZLN 7 19:12 8.4 2.6 51.4 0.4 50.0 2.0/3.0 66.7 1.7
BK Brandýs n. L. 2 0:00 27.5 11.0 0.0 0.0 0.0 5.5/11.0 50.0 1.5
Snakes Ostrava 4 32:30 13.5 5.8 50.0 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 25.5 11.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
USK 4 14:00 12.3 5.3 87.5 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 3.3
Basketbal Olomouc 4 30:28 12.3 4.5 40.0 0.8 75.0 1.0/1.3 80.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 23.5 9.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 15.3 5.7 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
BK Opava B 5 27:38 9.0 4.0 44.4 0.2 20.0 0.4/0.4 100.0 2.0
Sokol Pražský 4 14:45 11.0 4.8 105.6 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BK Sokolov 3 0:00 14.3 6.7 0.0 0.0 0.0 1.0/4.7 21.4 1.3
BC Benešov 3 0:00 14.3 5.3 0.0 0.0 0.0 3.7/5.3 68.8 1.7
BC Nový Jičín 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.3
SNAK A 5 28:03 8.6 3.6 45.0 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 2.4
Sokol pražský 4 25:48 10.5 5.0 46.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 24:00 20.5 8.5 65.4 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
BK Děčín 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 3.0
Synthesia Pardubice 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.0 0.0 2.7/6.0 44.4 2.7
Basket Opava 2010 3 32:48 12.7 5.0 50.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 2.0
Sokol Žižkov 4 0:00 9.0 3.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Sokol Písek 3 20:10 11.0 4.0 70.6 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
SP BASKET 4 26:12 8.0 2.8 45.8 0.3 33.3 1.8/2.8 63.6 2.5
Sokol Písek 2 28:20 16.0 6.5 59.1 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 3.5
NH Ostrava 2 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
OLM 4 23:05 7.5 3.8 55.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 0.5
USK 4 30:42 7.3 3.0 31.6 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 3.5
BK Pardubice 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.7
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
WBA 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 3.0
BC Vysočina 2 7:19 13.0 6.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Josefov 2 20:30 12.5 4.5 60.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
BC Vysočina 4 23:28 5.8 2.8 42.3 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 2.0
USK Praha 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
USK Praha 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 17:35 9.0 3.0 54.5 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 14:49 5.0 2.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
Jiskra Domažlice 2 0:00 7.0 3.0 200.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
VYS 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
Sokol H. Králové 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
PLZ 3 27:10 4.0 1.7 25.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.7
Válečníci Děčín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
LJH 1 28:04 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK Praha B 1 28:01 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NBK 9 1:58 0.6 0.1 50.0 0.1 100.0 0.0/0.1 0.0 0.2
OVA 7 2:55 0.6 0.3 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
KOL 9 1:08 0.3 0.1 100.0 0.0 0.0 0.1/0.1 100.0 0.2
UNL 6 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DEC 7 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OPA 10 0:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 6 0:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 13 0:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 11 1:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
SVI 8 0:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 9 0:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -