2. liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
TJ Sokol Kladno
BC Slaný
9. 12. 2023
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Filip Hackl
86
51
20
10
40
24
63
41
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 12. 2023
12:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Vladislav Lunhul
82
59
18
17
39
32
58
43
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
9. 12. 2023
13:00
SH Benešov Dominik Kočovský
Michal Dub
79
55
29
21
50
36
57
43
Review
skupina A 1. kolo 1
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Lokomotiva Liberec I
9. 12. 2023
16:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Horník
Vitaliy Shumskyy
52
54
13
9
27
31
39
45
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
9. 12. 2023
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Pavel Šenk
Jan Lejčko
53
87
11
18
29
43
39
65
Review
skupina A 2. kolo 9
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
16. 9. 2023
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Marek Vondráček
Tomáš Benda
55
60
9
18
27
32
40
46
Review
skupina A 2. kolo 10
BC Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 9. 2023
09:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Jindřich Nesper
40
88
12
35
19
48
28
70
Review
skupina A 2. kolo 7
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
16. 9. 2023
10:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. František Syrovátka
Ondřej Melzer
78
53
20
13
39
27
58
39
Review
skupina A 2. kolo 6
Slovanka Roudnice nad Labem
BK Lokomotiva Karlovy Vary
7. 1. 2024
12:00
SH Budyně nad Ohří Michal Horník
Jindřich Nesper
63
53
20
20
32
28
51
45
Review
skupina A 2. kolo 8
TJ Lokomotiva Liberec I
Tigers Basketball České Budějovice
16. 9. 2023
17:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Melzer
Štěpán Beran
83
47
15
2
42
22
65
35
Review
skupina A 3. kolo 12
Bižuterie Jablonec n.N.
Tigers Basketball České Budějovice
17. 9. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Štěpán Beran
Ondřej Melzer
82
60
27
13
44
29
65
42
Review
skupina A 3. kolo 15
BC Slaný
BK Lvice Litoměřice
17. 9. 2023
10:30
Víceúčelová sportovní hala Pavel Šenk
Jindřich Nesper
44
89
12
33
20
52
29
67
Review
skupina A 3. kolo 14
TJ Sokol Kladno
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 9. 2023
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Barbora Toboláková
Michal Bukovský
58
68
12
13
27
29
52
50
Review
skupina A 3. kolo 13
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Benešov
17. 9. 2023
14:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Melzer
Štěpán Beran
70
65
21
18
38
31
57
52
Review
skupina A 3. kolo 11
Slovanka Roudnice nad Labem
DBaK
6. 1. 2024
19:30
SH Budyně nad Ohří Michal Horník
Jindřich Nesper
61
69
18
13
29
31
46
52
Review
skupina A 4. kolo 20
Slovanka Roudnice nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
21. 1. 2024
10:00
SH Budyně nad Ohří Jan Hošek
Barbora Jiroušková
49
67
15
21
23
33
37
52
Review
skupina A 4. kolo 19
Tigers Basketball České Budějovice
BC Slaný
30. 9. 2023
16:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Richard Gottfried
76
40
26
8
48
25
67
31
Review
skupina A 4. kolo 18
BC Benešov
TJ Sokol Kladno
30. 9. 2023
17:00
SH Benešov Dennis Billík
Jakub Petrák
55
40
20
9
34
20
49
29
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Lvice Litoměřice
30. 9. 2023
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
42
74
8
13
15
31
26
54
Review
skupina A 4. kolo 17
DBaK
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 9. 2023
19:00
Tělocvična 25. ZŠ František Syrovátka
Jakub Hejduk
57
44
16
17
28
25
47
37
Review
skupina A 5. kolo 22
DBaK
BK Lvice Litoměřice
1. 10. 2023
11:00
Tělocvična 25. ZŠ František Syrovátka
Jakub Hejduk
62
55
18
17
29
33
48
42
Review
skupina A 5. kolo 23
BC Benešov
BC Slaný
1. 10. 2023
11:00
SH Benešov Jakub Petrák
Adam Križanský
76
39
22
11
43
21
56
31
Review
skupina A 5. kolo 24
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Sokol Kladno
1. 10. 2023
11:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Richard Gottfried
70
60
17
18
35
35
54
48
Review
skupina A 5. kolo 25
Slovanka Roudnice nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
20. 1. 2024
11:00
SH Budyně nad Ohří Jan Hošek
Barbora Toboláková
43
68
9
16
17
38
31
52
Review
skupina A 5. kolo 21
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 10. 2023
11:45
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
34
65
15
20
17
38
26
49
Review
skupina A 6. kolo 28
TJ Sokol Kladno
Slovanka Roudnice nad Labem
14. 10. 2023
13:15
Hala 5. ZŠ Kladno Klaudia Aleksandra Karwowska
Jáchym Povolný
87
53
20
11
39
23
59
40
Review
skupina A 6. kolo 30
SLUNETA Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
14. 10. 2023
14:30
SPŠ spojů Jan Kout
Adéla Zemancová
70
54
19
17
38
29
57
42
Review
skupina A 6. kolo 26
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
14. 10. 2023
16:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Ivo Melichárek
Pavel Matys
89
50
19
13
44
23
70
38
Review
skupina A 6. kolo 27
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
14. 10. 2023
17:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Benda
59
71
14
12
32
24
48
40
Review
skupina A 6. kolo 29
BK Lvice Litoměřice
BC Benešov
14. 10. 2023
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Lejčko
Jindřich Nesper
69
53
18
13
37
26
50
45
Review
skupina A 7. kolo 31
Bižuterie Jablonec n.N.
DBaK
15. 10. 2023
09:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Ivo Melichárek
Pavel Matys
76
61
24
15
41
31
64
43
Review
skupina A 7. kolo 32
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Lokomotiva Karlovy Vary
15. 10. 2023
09:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Balicz
Pavel Velda
77
32
19
13
40
19
65
26
Review
skupina A 7. kolo 34
BK Lvice Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
15. 10. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Lejčko
Tomáš Morávek
76
39
21
13
41
16
59
28
Review
skupina A 7. kolo 35
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Benešov
15. 10. 2023
10:00
SPŠ spojů Jan Kout
Adéla Zemancová
69
49
14
9
32
23
48
32
Review
skupina A 7. kolo 33
BC Slaný
Slovanka Roudnice nad Labem
15. 10. 2023
11:30
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Benda
David Volný
39
86
8
28
21
53
30
66
Review
skupina A 8. kolo 38
Slovanka Roudnice nad Labem
BK Lvice Litoměřice
25. 2. 2024
14:00
Mondi Arena Vladislav Lunhul
Vitaliy Shumskyy
70
64
20
18
32
32
40
43
61
61
Review
skupina A 8. kolo 39
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Sokol Kladno
4. 11. 2023
16:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Tomáš Tejček
Martin Koudela
63
48
17
13
30
24
48
39
Review
skupina A 8. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Benešov
4. 11. 2023
17:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
39
74
6
19
15
40
29
55
Review
skupina A 8. kolo 37
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
4. 11. 2023
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Matys
Daniel Chvála
85
68
27
19
39
34
63
52
Review
skupina A 8. kolo 40
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Slaný
4. 11. 2023
18:30
Hala TJ Lokomotiva Dennis Billík
Albert Jilg
89
34
24
6
45
13
76
18
Review
skupina A 9. kolo 43
Slovanka Roudnice nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 11. 2023
09:00
SH Budyně nad Ohří Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
51
53
15
14
20
28
41
40
Review
skupina A 9. kolo 45
TJ Lokomotiva Liberec I
TJ Sokol Kladno
5. 11. 2023
09:30
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Tejček
Martin Koudela
66
51
19
14
38
26
56
44
Review
skupina A 9. kolo 44
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Slaný
5. 11. 2023
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Dennis Billík
Albert Jilg
74
40
20
10
35
25
57
29
Review
skupina A 9. kolo 42
DBaK
BC Benešov
5. 11. 2023
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Matys
Daniel Chvála
57
70
3
18
21
38
40
59
Review
skupina A 9. kolo 41
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tigers Basketball České Budějovice
5. 11. 2023
13:15
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
63
67
5
14
25
25
43
45
Review
skupina A 10. kolo 48
BK Lvice Litoměřice
Bižuterie Jablonec n.N.
18. 11. 2023
12:00
Hala 6. ZŠ Jakub Petrák
Adéla Zemancová
55
58
16
14
34
22
41
41
Review
skupina A 10. kolo 49
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
18. 11. 2023
13:00
SPŠ spojů Ladislav Neuman
Vojta Kočárník
34
69
9
13
21
32
25
55
Review
skupina A 10. kolo 46
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 11. 2023
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Barbora Toboláková
Michal Bukovský
71
44
16
14
39
28
53
35
Review
skupina A 10. kolo 50
BC Benešov
Slovanka Roudnice nad Labem
18. 11. 2023
17:00
SH Benešov Petr Blahout
Jan Neubauer
65
76
10
12
24
22
40
37
55
55
63
63
Review
skupina A 10. kolo 47
BC Slaný
DBaK
18. 11. 2023
19:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Bukovský
Barbora Toboláková
55
78
12
22
29
42
40
62
Review
skupina A 11. kolo 53
BK Lvice Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
19. 11. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Matej Kovačovič
Jakub Petrák
43
40
8
16
24
24
32
36
Review
skupina A 11. kolo 54
SLUNETA Ústí nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
19. 11. 2023
09:30
SPŠ spojů Ladislav Neuman
Vojta Kočárník
54
65
12
17
30
31
46
42
Review
skupina A 11. kolo 51
TJ Sokol Kladno
DBaK
19. 11. 2023
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Buršík
Miloslav Jon
65
89
13
17
34
39
49
73
Review
skupina A 11. kolo 55
Tigers Basketball České Budějovice
Slovanka Roudnice nad Labem
19. 11. 2023
12:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Ondřej Koc
66
86
15
21
33
40
53
67
Review
skupina A 11. kolo 52
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 11. 2023
12:15
Víceúčelová sportovní hala Lucie Moravcová
Barbora Toboláková
51
52
12
10
18
24
34
41
Review
skupina A 12. kolo 56
TJ Lokomotiva Liberec I
Bižuterie Jablonec n.N.
10. 12. 2023
09:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Kučírek
Dominik Kočovský
59
67
14
15
31
34
40
45
Review
skupina A 12. kolo 59
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
10. 12. 2023
10:00
SH ZŠ Kubatova Michal Kuncl
Martin Kozel
67
76
18
19
30
40
47
61
Review
skupina A 12. kolo 60
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2023
12:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Horník
Pavel Matys
101
56
25
18
56
31
78
44
Review
skupina A 12. kolo 57
BC Slaný
TJ Sokol Kladno
10. 12. 2023
12:15
Víceúčelová sportovní hala Fedor Lysov
Lucie Moravcová
51
73
10
20
31
33
40
52
Review
skupina A 12. kolo 58
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
10. 12. 2023
15:00
SPŠ spojů Tomáš Mašek
Petr Eisner
42
68
11
19
21
36
32
51
Review
skupina A 13. kolo 64
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kladno
6. 1. 2024
09:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Jan Kout
72
63
27
18
45
35
53
48
Review
skupina A 13. kolo 61
DBaK
Slovanka Roudnice nad Labem
17. 9. 2023
12:15
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kuncl
Jiří Jodl
62
49
15
8
29
20
37
33
Review
skupina A 13. kolo 63
BC Benešov
TJ Lokomotiva Liberec I
6. 1. 2024
13:00
SH Benešov Michal Dub
Fedor Lysov
57
58
16
15
31
29
42
39
Review
skupina A 13. kolo 62
Tigers Basketball České Budějovice
Bižuterie Jablonec n.N.
6. 1. 2024
17:00
SH ZŠ Kubatova Daniel Chvála
Jiří Mazur
58
85
16
23
28
44
41
65
Review
skupina A 13. kolo 65
BK Lvice Litoměřice
BC Slaný
6. 1. 2024
18:30
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Jan Hejnic
98
26
21
8
49
13
75
22
Review
skupina A 14. kolo 66
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Slovanka Roudnice nad Labem
16. 9. 2023
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jakub Petrák
Jan Neubauer
46
104
12
28
21
57
35
84
Review
skupina A 14. kolo 68
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Lokomotiva Liberec I
7. 1. 2024
12:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Pavel Matys
36
66
9
23
16
36
24
47
Review
skupina A 14. kolo 67
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
7. 1. 2024
13:00
SH Benešov Ivo Melichárek
Fedor Lysov
72
56
23
12
41
30
62
40
Review
skupina A 14. kolo 69
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
7. 1. 2024
13:00
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Jan Hejnic
98
59
31
13
38
31
63
37
Review
skupina A 14. kolo 70
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Slaný
7. 1. 2024
14:00
SPŠ spojů Matej Kovačovič
Jan Kout
67
50
16
6
40
23
51
36
Review
skupina A 15. kolo 71
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 1. 2024
12:00
SPŠ spojů Jan Musil
Natálie Kunclová
71
68
19
19
34
35
50
47
60
60
Review
skupina A 15. kolo 75
TJ Lokomotiva Liberec I
Slovanka Roudnice nad Labem
1. 10. 2023
15:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Jan Kout
68
46
15
10
34
24
49
32
Review
skupina A 15. kolo 74
TJ Sokol Kladno
Tigers Basketball České Budějovice
20. 1. 2024
15:45
Hala 5. ZŠ Kladno Barbora Toboláková
Petr Frána
106
55
31
21
55
32
81
45
Review
skupina A 15. kolo 73
BC Slaný
BC Benešov
20. 1. 2024
16:15
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
50
101
10
29
24
53
36
77
Review
skupina A 15. kolo 72
BK Lvice Litoměřice
DBaK
20. 1. 2024
20:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Adéla Zemancová
58
47
15
11
25
31
40
40
Review
skupina A 16. kolo 77
SLUNETA Ústí nad Labem
DBaK
21. 1. 2024
10:00
SPŠ spojů Jakub Hejduk
Jindřich Nesper
50
57
13
15
26
34
39
41
Review
skupina A 16. kolo 80
Bižuterie Jablonec n.N.
Slovanka Roudnice nad Labem
30. 9. 2023
14:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Adam Križanský
Michal Bakajsa
84
42
29
11
46
20
67
28
Review
skupina A 16. kolo 79
BC Slaný
Tigers Basketball České Budějovice
21. 1. 2024
14:15
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
56
64
13
16
21
26
36
37
Review
skupina A 16. kolo 76
BK Lvice Litoměřice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
21. 1. 2024
15:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Adéla Zemancová
71
39
20
9
37
23
54
32
Review
skupina A 16. kolo 78
TJ Sokol Kladno
BC Benešov
21. 1. 2024
16:45
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Benda
David Volný
52
86
8
21
26
49
35
69
Review
skupina A 17. kolo 84
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lvice Litoměřice
10. 3. 2024
11:00
SH ZŠ Kubatova Jáchym Povolný
Daniel Chvála
54
86
13
23
29
40
42
64
Review
skupina A 17. kolo 82
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Liberec I
10. 2. 2024
13:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
46
76
13
24
25
50
31
60
Review
skupina A 17. kolo 81
DBaK
Bižuterie Jablonec n.N.
10. 2. 2024
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Adam Križanský
70
75
17
19
33
37
48
59
Review
skupina A 17. kolo 85
BC Benešov
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 2. 2024
15:00
SH Benešov Daniel Chvála
Jáchym Povolný
79
49
20
10
41
22
66
31
Review
skupina A 17. kolo 83
Slovanka Roudnice nad Labem
BC Slaný
13. 3. 2024
19:30
Mondi Arena Jan Renc
Ondřej Koc
78
50
21
8
35
19
59
36
Review
skupina A 18. kolo 86
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bižuterie Jablonec n.N.
11. 2. 2024
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
46
60
16
10
24
29
36
44
Review
skupina A 18. kolo 87
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
11. 2. 2024
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Dub
Jan Lejčko
59
49
22
14
35
30
47
41
Review
skupina A 18. kolo 89
BC Benešov
BK Lvice Litoměřice
11. 2. 2024
13:00
SH Benešov Jan Neubauer
Ondřej Koc
61
44
18
8
33
21
53
36
Review
skupina A 18. kolo 90
Tigers Basketball České Budějovice
SLUNETA Ústí nad Labem
9. 3. 2024
15:00
SH ZŠ Kubatova Jáchym Povolný
Daniel Chvála
64
82
18
15
31
28
46
55
Review
skupina A 18. kolo 88
Slovanka Roudnice nad Labem
TJ Sokol Kladno
7. 3. 2024
19:30
Mondi Arena Jan Hendrych
Jindřich Nesper
66
64
11
17
27
29
41
44
60
60
Review
skupina A 19. kolo 94
BC Slaný
Bižuterie Jablonec n.N.
24. 2. 2024
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
38
77
11
20
16
39
28
53
Review
skupina A 19. kolo 91
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 2. 2024
11:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Svejkovský
Daniel Chvála
43
63
11
18
19
30
27
49
Review
skupina A 19. kolo 93
SLUNETA Ústí nad Labem
Slovanka Roudnice nad Labem
24. 2. 2024
11:00
SPŠ spojů Petr Eisner
Adéla Zemancová
73
54
12
16
32
30
54
45
Review
skupina A 19. kolo 95
TJ Sokol Kladno
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 2. 2024
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Michal Dub
Jan Lejčko
46
65
10
16
23
39
33
51
Review
skupina A 19. kolo 92
BC Benešov
DBaK
24. 2. 2024
19:00
SH Benešov Dominik Kočovský
David Volný
64
40
20
12
25
24
54
29
Review
skupina A 20. kolo 100
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I
25. 2. 2024
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Neubauer
Jan Lejčko
31
77
10
24
15
40
25
63
Review
skupina A 20. kolo 96
BC Benešov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 2. 2024
11:00
SH Benešov Pavel Šenk
Michal Mainuš
69
52
19
10
39
24
49
40
Review
skupina A 20. kolo 97
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
25. 2. 2024
13:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Svejkovský
Daniel Chvála
55
105
7
18
28
49
45
84
Review
skupina A 20. kolo 98
BK Lvice Litoměřice
Slovanka Roudnice nad Labem
4. 11. 2023
18:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vojta Kočárník
71
42
20
14
34
23
52
35
Review
skupina A 20. kolo 99
TJ Sokol Kladno
Bižuterie Jablonec n.N.
23. 2. 2024
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lucie Moravcová
Fedor Lysov
66
78
19
18
30
39
47
56
Review
skupina A 21. kolo 101
DBaK
TJ Sokol Kladno
16. 3. 2024
15:00
Tělocvična 25. ZŠ Fedor Lysov
Jan Lejčko
91
59
24
16
45
34
71
43
Review
skupina A 21. kolo 102
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
16. 3. 2024
16:45
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
62
42
9
13
25
21
43
28
Review
skupina A 21. kolo 104
Bižuterie Jablonec n.N.
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 3. 2024
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Neubauer
Jiří Šlaj
60
64
20
17
36
35
53
43
Review
skupina A 21. kolo 103
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Lvice Litoměřice
16. 3. 2024
18:00
Hala TJ Lokomotiva František Syrovátka
Pavel Matys
56
64
19
21
31
40
41
54
Review
skupina A 21. kolo 105
Slovanka Roudnice nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
16. 3. 2024
18:00
Mondi Arena Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
66
42
13
10
38
24
55
32
Review
skupina A 22. kolo 108
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lvice Litoměřice
17. 3. 2024
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Neubauer
Jiří Šlaj
63
58
16
17
35
35
53
46
Review
skupina A 22. kolo 109
TJ Lokomotiva Liberec I
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 3. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Pavel Matys
Miloslav Jon
74
56
22
9
46
23
59
41
Review
skupina A 22. kolo 110
Slovanka Roudnice nad Labem
BC Benešov
17. 3. 2024
10:00
Mondi Arena Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
58
62
17
8
34
28
46
44
Review
skupina A 22. kolo 106
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
17. 3. 2024
11:45
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
55
57
17
11
29
34
46
46
Review
skupina A 22. kolo 107
DBaK
BC Slaný
17. 3. 2024
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Fedor Lysov
Jan Lejčko
82
33
16
17
41
20
67
27
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Brůžková Tigers Basketball ČB 22 20 1.0 20.4 7.1 0.3 5.3/8.5 62.7 1.9
12 Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 31 22 1.0 18.4 5.6 1.5 2.5/3.7 69.1 1.4
Kristýna Herinková B. Jablonec n. N. 26 25 1.0 16.1 6.1 0.1 3.5/4.9 71.5 1.8
Eliška Misíková BC Benešov 24 26 1.0 14.1 2.8 2.2 1.9/2.6 73.1 1.7
Zuzana Čermáková BK Lvice Litoměřice 26 22 1.0 15.5 5.5 0.3 3.6/5.5 65.6 3.0
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 21 22 1.0 13.8 4.5 0.7 2.5/3.5 71.8 2.0
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 25 1.0 11.9 5.1 0.0 1.6/2.6 60.6 1.4
9 Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 14 1.0 20.6 3.4 3.7 2.7/3.6 74.5 2.4
11 Pavlína Vitovská Ško-Energo MB 21 18 1.0 15.8 4.4 0.8 4.4/7.8 56.7 2.7
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 35 22 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/1.9 0.0* 3.0
23 Eliška Malíková Sokol Kladno 22 22 1.0 11.9 2.0 1.6 2.9/4.2 67.7 2.9
Monika Fučíková BC Benešov 22 14 1.0 18.5 5.0 2.1 2.1/2.9 70.7 1.1
Simona Pazourková Slovanka Roudnice 18 19 1.0 13.4 3.5 1.0 3.4/5.2 65.7 2.2
Melánie Štréblová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 12.1 3.0 1.5 1.4/2.3 61.2 2.3
Daniela Kyselová DBaK 25 20 1.0 12.5 3.9 1.4 0.7/1.5 0.0* 1.6
Natálie Budilová BC Benešov 23 25 1.0 9.9 2.7 0.7 2.3/3.4 67.1 2.4
4 Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 17 1.0 14.5 3.4 2.1 1.6/2.7 58.7 1.9
Adéla Morávková SK Renocar Podolí 29 20 1.0 11.9 3.1 1.1 2.7/4.9 54.1 2.4
Natálie Juhászová DBaK 23 20 1.0 11.9 5.1 0.2 1.2/2.2 55.8 1.2
Leona Kořínková Slovanka Roudnice 18 20 1.0 11.6 3.5 1.2 1.1/2.1 52.4 2.8
Nikola Švambergová DBaK 23 22 1.0 10.2 3.1 0.8 1.7/3.2 54.3 2.9
Alžběta Seifrtová Pod 20 22 1.0 10.2 2.9 0.8 2.1/4.5 48.0 1.8
Marie Riegertová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 10.1 3.1 0.8 1.6/3.0 54.0 2.0
Eliška Urbanová Pod 20 19 1.0 11.2 4.1 0.0 3.1/4.3 70.7 2.1
Martina Míková BC Benešov 31 24 1.0 8.6 3.6 0.0 1.3/2.2 61.5 2.9
Michaela Potočková Pod 28 18 1.0 11.4 2.8 1.3 1.9/2.6 72.3 0.8
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 22 25 1.0 8.0 1.5 1.4 0.7/0.9 0.0* 1.7
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 19 1.0 10.4 4.3 0.3 1.0/2.3 44.2 2.3
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 19 17 1.0 11.6 4.4 0.4 1.9/2.6 72.7 2.0
88 Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 11 1.0 17.2 5.4 0.5 5.1/8.7 58.3 2.5
16 Eliška Strnadová Sokol Kladno 22 22 1.0 8.4 1.1 1.8 0.8/1.1 0.0* 1.5
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov B 18 16 1.0 11.6 3.6 0.4 3.2/4.6 69.9 2.3
22 Michaela Mocová Ško-Energo MB 29 14 1.0 13.1 4.9 0.0 3.3/6.4 51.1 2.1
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 21 18 1.0 10.1 2.5 0.9 2.2/3.1 71.4 0.9
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 9.0 3.1 0.3 1.9/3.8 50.0 2.3
8 Zuzana Motúzová Ško-Energo MB 37 13 1.0 13.7 4.8 0.7 2.1/2.5 81.8 1.3
Lucie Kadlecová Tigers Basketball ČB 30 20 1.0 8.8 2.0 1.2 1.3/1.6 0.0* 3.2
Klára Vondřičková SLUNETA Ústí n. L. 20 17 1.0 10.3 3.7 0.4 1.8/3.4 54.4 2.8
Eva Frajerová Sla 18 19 1.0 9.1 2.2 1.0 1.7/2.6 64.0 1.8
Viola Zajícová SLUNETA Ústí n. L. 20 20 1.0 8.7 2.8 0.6 1.3/1.9 0.0* 0.9
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 8.6 2.8 0.8 0.6/0.9 0.0* 2.7
Eliška Hálová BC Benešov 22 9 1.0 18.8 5.8 0.7 5.2/7.1 73.4 2.3
Darina Peterková Tigers Basketball ČB 20 10 1.0 16.8 4.8 1.6 2.4/4.1 58.5 2.4
16 Adéla Hlavová Lokomotiva Liberec 24 22 1.0 7.6 2.0 0.5 1.9/3.4 54.7 1.7
Monika Hamplová BK Brandýs n.L. 31 18 1.0 9.2 2.9 0.7 1.4/2.1 68.4 1.9
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 20 20 1.0 8.3 3.5 0.0 1.4/2.2 61.4 2.0
10 Adéla Jiránková Lokomotiva Liberec 24 21 1.0 7.7 3.0 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.8
22 Barbora Krausová BCKol 19 18 1.0 8.9 0.9 2.1 0.9/1.2 0.0* 2.2
7 Tereza Strýčková Loko Trutnov B 18 17 1.0 9.4 2.8 0.8 1.2/1.9 0.0* 1.2
Agáta Novotná Slovanka Roudnice 18 18 1.0 8.7 2.6 1.1 0.4/1.0 0.0* 2.1
Tereza Ryšavá Pod 20 22 1.0 7.1 2.9 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.1
Anna Benešová SK Renocar Podolí 20 18 1.0 8.7 1.6 1.6 0.8/1.1 0.0* 1.4
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 25 1.0 6.2 1.7 0.7 0.8/1.5 0.0* 2.7
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 34 13 1.0 11.9 3.8 0.5 3.0/3.8 78.0 2.6
8 Nela Michálková Lokomotiva Liberec 24 16 1.0 9.5 1.8 1.6 1.3/2.0 65.6 2.0
Klára Buňková DBaK 26 22 1.0 6.9 2.2 0.5 0.8/1.2 0.0* 0.7
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 7.6 2.8 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.5
Alžběta Matasová Slovanka Roudnice 18 9 1.0 16.4 4.3 1.4 3.4/6.1 56.4 3.3
Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 24 20 1.0 7.3 1.2 1.2 1.5/1.9 0.0* 1.5
Adéla Bernáthová Slovanka Roudnice 18 17 1.0 8.6 2.3 0.8 1.5/2.3 66.7 1.5
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 22 18 1.0 8.1 3.4 0.2 0.8/1.6 0.0* 0.5
Andrea Jurašek Vlčice Žďár 38 15 1.0 9.7 2.9 1.1 0.5/0.8 0.0* 2.0
13 Markéta Dřevová Ško-Energo MB 36 13 1.0 11.2 2.7 0.9 3.0/4.2 72.2 2.2
Klára Aubrechtová DBaK 18 18 1.0 8.0 1.6 1.3 0.9/1.4 0.0* 1.8
Tereza Rosůlková SK Renocar Podolí 21 15 1.0 9.6 3.7 0.0 2.1/3.1 68.1 2.6
14 Tereza Fekarová BCKol 25 18 1.0 7.8 1.8 0.9 1.4/1.8 0.0* 2.2
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 21 15 1.0 9.2 2.9 0.5 2.1/3.1 66.0 2.3
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 1.0 6.2 1.8 0.7 0.4/0.6 0.0* 2.3
16 Barbora Bušková BCKol 22 16 1.0 8.4 3.3 0.1 1.7/4.1 40.9 2.3
Denisa Klimenková SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 8.3 1.4 0.9 2.8/4.2 65.7 1.4
Kateřina Michalová SK Renocar Podolí 23 20 1.0 6.5 1.4 0.8 1.6/2.6 60.8 1.5
Tereza Ješkeová B. Jablonec n. N. 25 11 1.0 11.7 5.4 0.0 1.0/3.5 28.2 1.2
75 Aneta Finková Loko Trutnov B 21 11 1.0 11.7 3.0 1.2 2.2/2.5 85.7 2.5
Kamila Knopová BC Benešov 23 22 1.0 5.9 1.8 0.5 0.7/1.0 0.0* 1.6
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 13 1.0 9.8 3.5 0.0 2.8/3.6 76.6 1.5
Anna Svobodová BK Lvice Litoměřice 26 17 1.0 7.5 1.2 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.4
Barbora Pešatová Sla 21 16 1.0 7.9 2.6 0.3 1.9/2.8 66.7 1.5
Natálie Benešová SK Renocar Podolí 20 18 1.0 7.0 2.2 0.3 1.8/3.2 56.9 2.2
9 Dominika Máchová BCKol 28 18 1.0 6.9 1.4 1.1 0.9/2.0 44.4 2.3
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 6.7 2.2 0.1 1.9/3.6 53.8 1.8
Adéla Krejčová SLUNETA Ústí n. L. 21 22 1.0 5.5 1.8 0.2 1.1/1.8 0.0* 2.5
Kateřina Ebenhöhová BK Brandýs n.L. 20 7 1.0 16.9 5.7 0.9 2.9/3.7 76.9 2.6
Kateřina Kaiserová DBaK 21 16 1.0 7.4 2.4 0.3 1.6/2.1 73.5 1.9
Diana Soukupová Tigers Basketball ČB 21 17 1.0 6.8 2.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.6
Žaneta Gucko Tigers Basketball ČB 19 20 1.0 5.8 2.2 0.2 0.9/1.4 0.0* 2.6
Lucie Lucáková DBaK 21 19 1.0 6.1 2.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.4
Ema Jetelinová SK Renocar Podolí 20 20 1.0 5.7 1.6 0.5 1.1/1.9 0.0* 1.2
Anna Ženíšková DBaK 19 14 1.0 8.1 2.9 0.2 1.6/2.4 66.7 2.1
Kristýna Helebrantová Pod 22 19 1.0 5.9 1.2 0.8 1.3/1.4 0.0* 2.4
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.6 2.2 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.8
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 21 11 1.0 10.2 3.4 0.5 2.1/3.1 67.6 1.7
17 Tereza Králová Loko Trutnov B 23 7 1.0 15.7 5.7 0.7 2.1/2.6 83.3 1.6
3 Veronika Borsová Loko Trutnov B 21 10 1.0 11.0 3.3 0.9 1.7/1.9 0.0* 0.6
Bára Hopjanová SBŠ Ostrava B 22 15 1.0 7.2 0.9 1.7 0.1/0.7 0.0* 1.4
Tereza Kazdová Vlčice Žďár 23 14 1.0 7.7 2.2 0.6 1.4/1.7 0.0* 2.9
16 Viktorie Kulichová Loko Trutnov B 17 13 1.0 8.2 2.2 0.8 1.2/2.4 48.4 2.0
Věra Stočková Vlčice Žďár 46 15 1.0 7.1 2.5 0.0 2.1/3.5 60.4 1.5
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 22 1.0 4.8 1.0 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.3
32 Zuzana Hašková Sokol Kladno 22 17 1.0 6.1 2.1 0.0 1.8/2.6 68.9 0.8
33 Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 15 1.0 6.9 2.3 0.5 0.8/2.7 30.0 3.6
82 Eliška Linhartová Loko Trutnov B 21 11 1.0 9.1 3.2 0.5 1.4/2.2 62.5 2.3
Agáta Seidelová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
79 Barbora Keliarová Loko Trutnov B 20 18 1.0 5.2 2.1 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.2
Julie Gončárová Sla 20 18 1.0 5.2 1.4 0.3 1.6/3.7 42.4 1.6
Sofie Šturmová BC Benešov 19 22 1.0 4.2 1.1 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.4
Adéla Zápotocká BC Benešov 20 26 1.0 3.5 0.7 0.5 0.7/0.8 0.0* 0.4
Kateřina Stará SLUNETA Ústí n. L. 35 18 1.0 5.1 1.3 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
Sabrina Svobodová Tigers Basketball ČB 23 20 1.0 4.6 1.5 0.2 1.1/2.0 0.0* 1.9
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 21 10 1.0 9.1 3.5 0.4 0.9/1.2 0.0* 2.5
Kristýna Mináriková SK Renocar Podolí 28 17 1.0 5.4 0.7 1.1 0.8/1.1 0.0* 1.7
Petra Janderová B. Jablonec n. N. 23 23 1.0 3.9 1.3 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.7
Alice Najmanová BK Brandýs n.L. 22 19 1.0 4.6 1.4 0.2 1.2/1.6 0.0* 1.9
33 Viola Kratochvílová Sokol Kladno 22 17 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.8
Veronika Rozmajzlová Slovanka Roudnice 19 15 1.0 5.6 2.1 0.1 1.1/1.6 0.0* 1.5
Nela Sadílková Sla 20 10 1.0 8.2 2.9 0.3 1.5/2.2 68.2 1.0
8 Renata Šinovská Basket Ostrava 18 17 1.0 4.8 1.2 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.2
Kateřina Gregarová Vlčice Žďár 26 13 1.0 6.3 1.2 0.9 1.1/2.1 51.9 2.0
Romana Urbanová Pod 30 22 1.0 3.7 0.6 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.7
53 Lenka Křivská Loko Trutnov B 17 18 1.0 4.4 1.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.1
Petra Havlínová Sla 19 19 1.0 4.2 0.9 0.3 1.6/2.4 68.9 2.7
14 Jana Pilařová Sokol Kladno 25 22 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.6
Viktorie Urbánková SLUNETA Ústí n. L. 20 18 1.0 4.3 1.5 0.1 1.0/2.2 45.0 1.3
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava B 18 15 1.0 5.2 1.3 0.5 1.1/2.0 56.7 1.9
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. 21 23 1.0 3.3 1.1 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.4
Štěpánka Teršlová DBaK 21 17 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Tereza Stará SK Renocar Podolí 26 17 1.0 4.5 1.0 0.7 0.4/0.9 0.0* 1.2
Lucie Mühlfeitová BK Lvice Litoměřice 25 20 1.0 3.8 1.1 0.4 0.4/0.8 0.0* 0.6
Barbora Kuhnová Vlčice Žďár 28 15 1.0 5.1 1.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 3.3
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 18 15 1.0 4.9 1.7 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 18 15 1.0 4.9 1.3 0.1 1.9/2.8 66.7 2.1
Aneta Chmielová SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 4.6 1.5 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.7
Karolína Šplíchalová Slovanka Roudnice 19 4 1.0 18.3 7.0 0.8 2.0/3.5 57.1 3.3
Veronika Varmužková SK Renocar Podolí 21 17 1.0 4.3 1.4 0.4 0.4/0.7 0.0* 2.3
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 26 15 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.7
Miriam Ištoňová SK Renocar Podolí 22 15 1.0 4.8 1.4 0.5 0.6/0.8 0.0* 1.7
Veronika Kuderová SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 4.5 0.8 0.9 0.4/1.0 0.0* 3.0
Lucie Kopicová Vlčice Žďár 27 13 1.0 5.5 1.8 0.2 1.2/1.5 0.0* 1.2
Jana Opravilová Sla 19 17 1.0 4.2 1.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.0
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 12 1.0 5.8 1.6 0.6 0.9/1.7 0.0* 2.5
35 Daniela Kronusová Sokol Kladno 25 18 1.0 3.9 1.2 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.6
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 10 1.0 6.9 1.3 1.2 0.7/0.9 0.0* 1.1
Barbora Valachová SLUNETA Ústí n. L. 19 6 1.0 11.5 2.5 1.3 2.5/3.2 78.9 1.8
Johanka Kindermannová Sla 20 15 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.1
15 Aneta Zimolová Sokol Kladno 23 11 1.0 6.2 1.5 0.6 1.2/1.6 0.0* 2.5
24 Kateřina Latová BCKol 26 16 1.0 4.2 1.1 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.3
10 Radka Štěpánková BCKol 28 9 1.0 7.4 1.6 0.9 1.7/3.0 55.6 1.8
Nikola Caňkářová Pod 19 14 1.0 4.7 0.9 0.9 0.1/0.1 0.0* 0.6
6 Adéla Vítová Ško-Energo MB 21 11 1.0 6.0 1.3 0.9 0.7/0.8 0.0* 2.0
Hana Caldová Pod 29 16 1.0 4.1 1.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.5
14 Lucie Čejková Basket Ostrava 18 17 1.0 3.7 0.5 0.6 0.7/1.2 0.0* 3.2
16 Tereza Švancarová Ško-Energo MB 30 14 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.0
Žaneta Sirotková Slovanka Roudnice 18 10 1.0 6.1 1.1 1.1 0.6/0.9 0.0* 0.9
Petra Nedbalá Pod 19 19 1.0 3.2 0.1 0.7 0.9/1.3 0.0* 1.2
Tereza Bočková BC Benešov 20 24 1.0 2.5 0.5 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.7
Veronika Špeldová Pod 20 15 1.0 3.9 0.7 0.5 1.0/1.8 0.0* 2.5
11 Dana Fejfarová Lokomotiva Liberec 23 19 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.6
9 Kateřina Všetečková Lokomotiva Liberec 22 13 1.0 4.5 1.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.5
Barbora Davidová SLUNETA Ústí n. L. 20 16 1.0 3.6 0.4 0.8 0.6/1.3 0.0* 1.0
55 Adéla Blažková Loko Trutnov B 21 14 1.0 4.1 1.5 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.0
41 Barbora Šauerová Sokol Kladno 26 9 1.0 6.2 1.9 0.2 1.8/3.2 55.2 2.2
Andrea Michňová SBŠ Ostrava B 24 12 1.0 4.5 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.5
Václava Seifrtová Pod 24 18 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Michaela Mundlová BK Loko Karlovy Vary 18 14 1.0 3.7 1.3 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.9
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 12 1.0 4.3 1.3 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.1
Markéta Šmahelová Loko Trutnov B 23 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.5 46.7 2.3
12 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 21 12 1.0 4.1 1.2 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.0
Anna Kalábová Vlčice Žďár 28 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 15 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Anna Pospíšilová Sla 20 19 1.0 2.5 0.7 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.9
10 Markéta Houšková Ško-Energo MB 35 10 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 2.4
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 5.1 2.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 9 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.1
Drahomíra Košvancová Ško-Energo MB 37 8 1.0 5.6 2.4 0.0 0.9/2.3 38.9 2.0
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 18 17 1.0 2.6 0.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
Oliwia Ewa Růžičková BK Brandýs n.L. 22 18 1.0 2.4 0.5 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.5
17 Anastasiia Zaitseva Lokomotiva Liberec 32 17 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Barbora Turková SBŠ Ostrava B 25 14 1.0 3.1 0.6 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.6
Kristina Vaňková DBaK 18 10 1.0 4.3 1.4 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.4
Kristína Petrovičová SK Renocar Podolí 22 15 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.9
18 Lucie Kolářová Ško-Energo MB 34 13 1.0 3.3 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.7
15 Aneta Dyntarová Lokomotiva Liberec 23 14 1.0 3.0 1.1 0.1 0.5/0.6 0.0* 2.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 18 8 1.0 5.3 2.1 0.1 0.6/1.0 0.0* 2.0
Claudia Heroldová BK Loko Karlovy Vary 22 17 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.4
18 Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 25 17 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.2
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 8 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.1
Jitka Wirsigová B. Jablonec n. N. 35 23 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.3
Aneta Volná SBŠ Ostrava B 22 11 1.0 3.5 0.3 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.0
Marie Žílová Pod 21 3 1.0 12.7 4.0 1.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 20 16 1.0 2.3 0.6 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.7
Petra Klokočníková Ško-Energo MB 19 6 1.0 6.2 1.5 1.0 0.2/0.8 0.0* 3.5
51 Anna Horká BCKol 18 14 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Alžběta Studénková BC Benešov 21 19 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.1
Barbora Dudáčková Sla 21 18 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.9
Klára Haniková SK Renocar Podolí 19 13 1.0 2.8 0.9 0.2 0.5/0.9 0.0* 0.7
13 Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 3 1.0 11.3 4.0 1.0 0.3/0.7 0.0* 3.0
Alena Sopirjáková Ško-Energo MB 44 3 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
Barbora Loudová Slovanka Roudnice 19 1 1.0 34.0 10.0 4.0 2.0/2.0 100.0 2.0
30 Hana Hajnová Loko Trutnov B 22 6 1.0 5.5 1.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Eliška Baumgartnerová Pod 23 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.9
Eva Dolejšová SBŠ Ostrava B 40 12 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.8
Andrea Zíková Tigers Basketball ČB 38 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.8
Renáta Březinová BK Brandýs n.L. 34 3 1.0 10.3 2.3 1.7 0.7/0.7 0.0* 1.7
Tereza Dvořáčková Sla 18 10 1.0 3.1 1.0 0.1 0.8/1.6 0.0* 0.4
2 Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 17 1.0 1.8 0.6 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.1
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 13 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.3
Valerie Hocková BC Benešov 18 9 1.0 3.3 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 2.6
Karolína Tomanová SLUNETA Ústí n. L. 19 12 1.0 2.5 0.6 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.7
Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava B 21 10 1.0 2.9 0.7 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.0
44 Sabina Hartmanová BCKol 26 18 1.0 1.6 0.5 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
14 Eliška Boučková Loko Trutnov B 19 7 1.0 4.0 0.9 0.4 1.0/1.6 0.0* 2.6
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 20 5 1.0 5.4 2.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.4
Kateřina Čejková DBaK 21 9 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Amélie Vopičková Slovanka Roudnice 18 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/0.8 0.0* 2.0
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
96 Viktorie Vltavská Basket Ostrava 25 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.2
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 27 4 1.0 6.3 2.0 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.3
Adéla Sýkorová SBŠ Ostrava B 22 13 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.2
11 Veronika Kuželková Loko Trutnov B 21 5 1.0 4.8 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.0
Dominika Šliková Sokol Kladno 26 5 1.0 4.6 1.0 0.6 0.8/0.8 0.0* 2.2
Veronika Herciková Pod 31 13 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.8
99 Veronika Vargová Loko Trutnov B 18 8 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
9 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov B 18 2 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Kateřina Dolejšová DBaK 23 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Denisa Bezpalcová DBaK 32 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Nikola Klanicová BK Brandýs n.L. 23 9 1.0 2.3 0.7 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.4
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 19 12 1.0 1.8 0.8 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.2
Johana Krausová Sla 21 11 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.5
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
11 Aneta Hoznauerová BCKol 26 8 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.1
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 1.1 0.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.2
Miloslava Šibalová SK Renocar Podolí 40 3 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
Adéla Stiborová Tigers Basketball ČB 23 4 1.0 4.5 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.8
4 Markéta Hudíková Lokomotiva Liberec 39 9 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.8
Iveta Vitovská Ško-Energo MB 41 5 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.6
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 20 11 1.0 1.5 0.4 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.3
Michaela Tintěrová SLUNETA Ústí n. L. 21 11 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
32 Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 3 1.0 5.3 1.0 0.7 1.3/1.3 0.0* 2.0
Eliška Mátlová SK Renocar Podolí 20 5 1.0 3.2 1.0 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.4
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 19 17 1.0 0.9 0.2 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.2
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Kristýna Lačná BC Benešov 24 2 1.0 7.5 2.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Dorota Saviola SBŠ Ostrava B 20 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
24 Michaela Hofmanová Basket Ostrava 21 5 1.0 3.0 0.6 0.2 1.2/2.0 60.0 2.8
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov B 19 1 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Lucie Blažejovská Vlčice Žďár 31 5 1.0 2.8 0.8 0.0 1.2/1.2 0.0* 1.6
4 Dominika Bezoušková BCKol 29 16 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Michaela Martinovská Lokomotiva Liberec 26 4 1.0 3.3 0.8 0.3 1.0/1.5 0.0* 1.8
Anna Chalupecká SLUNETA Ústí n. L. 21 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.1
Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 20 8 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.5
Lucie Stehlíková Tigers Basketball ČB 18 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Lucie Kašparová DBaK 19 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sandra Mádlová Slovanka Roudnice 19 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
6 Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 33 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 20 4 1.0 2.5 0.3 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.8
Antonie Gangurová BK Loko Karlovy Vary 23 7 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.0
Iva Procházková SLUNETA Ústí n. L. 20 9 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
14 Zuzana Havelková Ško-Energo MB 21 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Tereza Zajíčková Sla 20 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov 18 5 1.0 1.8 0.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.8
Lucie Chladová SLUNETA Ústí n. L. 37 4 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 0.5
18 Karolína Mikovcová BCKol 17 1 1.0 9.0 1.0 1.0 4.0/4.0 100.0 1.0
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Freitas Lopesová Pod 19 5 1.0 1.8 0.2 0.2 0.8/1.2 0.0*