Šárka Lindovská

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
180 cm
Pozice
Pivot

Největší individuální úspěchy:

- výběr do repre U16

 

Reprezentace:

- výběr U16

 

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
208
Procento vítězství
39.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina D SBŠ Ostrava U13 4 - 7.3 3.3 0 0.8/1.5 50.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - liga B SBŠ Ostrava U13 2 - 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo B SBŠ Ostrava 3 - 4.7 1.7 0 1.3/4.3 30.8 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A SBŠ Ostrava 3 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR o 5. - 8. místo SBŠ Ostrava 2 - 3.5 1 0 1.5/3 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina D SBŠ Ostrava U14 13 - 8.2 3.8 0 0.7/1.5 47.4 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 6 - 8.3 3.7 0 1/3.3 30.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 6 - 8.0 3 0 2/3 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 9 - 0.4 0.2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 12 - 9.8 4 0 1.8/2.6 67.7 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina C SBŠ Ostrava 14 - 9.7 4.1 0 1.4/2.9 48.8 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga SBŠ Ostrava 16 - 10.4 4.6 0 1.1/2.1 52.9 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 5 - 12.2 5.2 0 1.8/3.4 52.9 - -
2015/16 ženy - Základní část OVA 1 6.0 2.0 1 /3 0 0/0 0.0 - 1.0
2015/16 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 - 7.5 3 /3 0 1.4/2 69.8 2.2 4.6
2015/16 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 2 - 11.0 4 0 3/4 75.0 - -
2015/16 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 13 6.1 1.2 0.4 /1.1 0 0.5/0.5 85.7 0.4 1.8
2015/16 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava B 16 - 9.4 4.1 0 1.3/1.7 74.1 - -
2015/16 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 2 3.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 1.0
2015/16 juniorky U19 - play-out B SBŠ Ostrava B 5 - 12.2 5.4 0 1.4/2.6 53.8 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 8.8 4 /4 0 0.8/1.5 55.6 1.5 6.7
2016/17 kadetky U17 - skupina D Basket Ostrava 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 4 3.0 0.5 0.3 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 0.3
2016/17 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 8 - 8.1 3.4 0 1.4/1.8 78.6 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 22.0 6.8 2.7 /7 0 1.4/2.3 60.8 1.8 8.1
2016/17 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 4 - 8.3 4 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 ženy - základní část BSK KP Brno 6 6.7 2.2 0.8 /2.5 0 0.5/0.7 75.0 0.8 1.2
Průměr za kariéru 34.5 3.0 7.3 3.1 0.0 1.1/1.9 204.3 1.5 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 USK Praha 4. 10. 2015 2015/16
2B body 13 USK Praha 29. 3. 2015 2014/15
Obranné doskoky 9 BA Sparta 9. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 11 KP Brno 22. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 16 KP Brno 22. 10. 2016 2016/17
Body 26 USK Praha 29. 3. 2015 2014/15
Užitečnost 23 KP Brno 22. 10. 2016 2016/17
Asistence 2 HB Basket Praha 25. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
VALOSUN Brno 7 8:34 10.1 4.4 62.0 0.0 1.3/2.3 56.3 0.9
Studánka Pardubice 4 0:00 11.8 5.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.3
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 11.3 5.0 100.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.3
USK Praha 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 0.7
BA Sparta 4 12:12 8.8 3.8 57.7 0.0 1.3/1.8 71.4 2.8
Studánka Pardubice 5 9:47 7.0 2.8 70.0 0.0 1.4/1.6 87.5 2.0
SŠMH Brno 6 10:09 5.2 2.2 52.0 0.0 0.8/1.7 50.0 2.8
BK Brandýs n.L. 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Žabiny Brno B 4 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.0
USK Praha 5 5:08 5.8 1.8 90.0 0.0 2.2/2.6 84.6 0.6
OSK Olomouc 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
DBaK 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
OSK Olomouc 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Havířov 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
HB Basket 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Frýdek-Místek U19 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Česká Lípa 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
KARA Trutnov 5 9:28 4.4 2.2 57.9 0.0 0.0/0.4 0.0 1.4
BK Havířov 4 9:40 5.5 2.0 72.7 0.0 1.5/2.0 75.0 2.8
SŠMH Brno B 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
SŠMH Brno 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 0.5
BK Strakonice 5 8:11 3.8 1.6 36.4 0.0 0.6/1.2 50.0 1.2
Loko Krnov 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Valosun KP Brno 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 19:53 8.5 3.0 54.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Basket Slovanka 4 11:31 4.3 1.8 46.7 0.0 0.8/1.5 50.0 2.3
BA Sparta 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Havířov 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.7
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
USK Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lokomotiva Krnov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Valosun KP Brno 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SŠMH Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 8:55 3.5 0.5 14.3 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
Sokol Nusle 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 3 8:30 2.0 0.7 28.6 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
HB Basket Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 15:45 5.0 2.0 66.7 0.0 1.0/1.0 100.0 -
B. Jablonec n. N. 3 7:21 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Havířov 1 4:54 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 1 9:10 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 2:52 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KPB 1 6:18 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 8:37 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 5:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 3:31 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Strakonice 1 8:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VALOSUN Brno 1 0:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KARA Trutnov 2 2:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 1:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
STR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
MČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -