Sandra Mádlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Basket Slovanka B
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
211
Procento vítězství
49.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov d. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Sojky Pelhřimov d 4 - 4.5 2 0 0.5/2.8 18.2 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 5 - 2.8 1.4 0 0/0.4 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B "3x3" Sojky Pelhřimov 1 - 0.0 0 0 0/4 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F2 (o 4. - 6. místo) Sojky Pelhřimov d 4 - 4.0 1.8 0 0.5/1.8 28.6 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A BK Sojky Pelhřimov 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A BK Sojky Pelhřimov U13d 6 - 4.8 1.8 0 1.2/2 58.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - zákl. sk. A BK Sojky Pelhřimov d 2 - 9.0 4.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov U13d 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) BK Sojky Pelhřimov U13d 6 - 8.0 3.7 0 0.7/2.5 26.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Sojky Pelhřimov 10 - 6.6 2.7 0.1 0.9/2.4 37.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Sojky Pelhřimov 14 - 6.0 1.6 0.1 2.3/4.3 53.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Sojky Pelhřimov 3 - 5.3 2.3 0 0.7/2.7 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E BK Sojky Pelhřimov 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Říčany 11 - 4.6 1.5 0.1 1.3/2.1 60.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina E BC Vysočina 11 - 16.6 5.9 0.3 4/7.6 52.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 23.2 7.9 1 4.4/9.1 48.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Říčany 12 - 10.2 3 0.8 1.7/3.4 48.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 14 - 12.6 4 /4 0.9 1.9/3.2 57.8 2.8 8.5
2018/19 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 4 2.8 1.5 0.3 /0.8 0.3 0.3/0.5 50.0 0.3 0.8
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A Basket Slovanka 12 - 16.2 4.9 1 3.3/4.9 67.8 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Slovanka 9 - 13.7 3.3 /3.3 1.7 2/4 50.0 3.0 8.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basket Slovanka 13 - 13.3 3.9 1.2 1.8/4 44.2 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A Basket Slovanka B 2 - 4.5 0.5 1 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 1 6.0 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 1.0 2.0
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR Basket Slovanka 1 4.0 3.0 0 /0 0 3/4 75.0 1.0 6.0
2019/20 kadetky U17 - skupina D BS Č. Brod 3 - 11.3 2.3 1.3 2.7/3.7 72.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 8 - 10.4 3.1 0.5 2.6/4.3 61.8 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část BA Sparta 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 6 - 14.3 4 1 3.3/4.8 69.0 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 3 - 18.3 3.7 2.7 3/5.3 56.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 4 - 26.5 6.5 2.3 6.8/9.5 71.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka B 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Basket Slovanka B 10 - 16.9 5.2 1 3.5/5 70.0 - -
Průměr za kariéru 25.0 0.1 10.7 3.4 0.6 2.1/3.8 156.7 1.8 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BC Kolín 21. 12. 2021
2B body 8 Studánka Pardubice 10. 11. 2021
3B body 3 BSK TJ Jičín 24. 10. 2021
Body 29 Studánka Pardubice 10. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Sokol Nilfisk H. Králové B 31. 1. 2018 2017/18
2B body 13 SKB Tišnov 17. 11. 2017 2017/18
3B body 6 BK Brandýs n.L. 2. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 1 Loko Trutnov 2. 12. 2018 2018/19
Útočné doskoky 1 Sokol Nilfisk H. Králové 11. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 2 Sokol Nilfisk H. Králové 11. 5. 2019 2018/19
Body 33 SKB Tišnov 17. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 29 BSK TJ Jičín 15. 9. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
15. 10. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 4 1 0 2/3 66.7
23. 10. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 15 5 0 5/6 83.3
24. 10. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 24 7 3 1/2 50.0
10. 11. 2021 skupina B Studánka Pardubice 29 8 3 4/6 66.7
13. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 19 7 0 5/8 62.5
14. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 13 4 1 2/4 50.0
27. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 10 3 1 1/4 25.0
28. 11. 2021 skupina B Tygři Praha B 20 6 1 5/6 83.3
18. 12. 2021 skupina A Sokol Kladno 8 4 0 0/0 0
21. 12. 2021 skupina B BC Kolín 17 4 1 6/6 100.0
3. 1. 2022 skupina B Studánka Pardubice 18 7 0 4/5 80.0
Celkem 11 177 56 10 35/50 70.0
Průměr 11 16.1 5.1 0.9 3.2/4.5 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠBK P-H Sadská 5 0:00 14.4 3.2 100.0 1.0 125.0 5.0/8.0 62.5 3.8
BK Brandýs n.L. 3 0:00 20.7 5.3 0.0 2.3 0.0 3.0/5.3 56.3 3.0
BA K. Vary 5 0:00 12.2 3.0 166.7 1.2 120.0 2.6/5.4 48.1 1.2
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 15.0 4.3 242.9 1.0 200.0 3.5/5.0 70.0 0.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 19.0 5.3 0.0 1.3 0.0 4.3/7.3 59.1 1.7
BSK TJ Jičín 3 0:00 19.0 6.7 125.0 1.7 100.0 0.7/2.3 28.6 1.7
DBaK 6 0:00 8.7 1.8 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.7
Studánka Pardubice 3 0:00 16.7 4.7 0.0 0.7 0.0 5.3/8.0 66.7 3.7
BK Strakonice 4 0:00 12.3 3.3 0.0 1.0 0.0 2.8/3.5 78.6 2.8
DBaK 3 0:00 16.3 4.7 350.0 1.3 133.3 3.0/3.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 4 0:00 12.0 3.0 0.0 1.3 0.0 2.3/5.5 40.9 3.0
USK Praha B 3 0:00 15.7 4.0 0.0 0.7 0.0 5.7/8.3 68.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 23.5 7.5 0.0 1.5 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
Lions J. Hradec m 6 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.2
Žabiny Brno B 2 0:00 22.0 7.0 0.0 0.5 0.0 6.5/13.0 50.0 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.5 38.1 3.0
HB Basket Praha 4 0:00 9.8 2.5 0.0 0.5 0.0 3.3/5.0 65.0 3.3
USK Praha 5 0:00 7.8 2.6 144.4 0.4 100.0 1.4/2.6 53.8 2.2
Loko Karlovy Vary 3 0:00 12.7 3.0 0.0 1.3 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
BSK Č. Budějovice mix 6 0:00 6.2 2.5 0.0 0.0 0.0 1.2/2.5 46.7 1.2
Slovan Litoměřice 2 0:00 17.0 2.5 0.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
KP Brno 4 0:00 8.3 1.8 0.0 0.8 0.0 2.5/4.3 58.8 0.8
DBaK 2 0:00 16.0 3.0 0.0 1.5 0.0 5.5/8.5 64.7 2.5
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 31.0 8.0 0.0 3.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 13.5 2.5 0.0 1.5 0.0 4.0/7.0 57.1 0.5
Sokol Písek Sršni h B 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 24.0 7.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 8.0 2.3 0.0 0.3 0.0 2.3/3.3 70.0 0.7
BSK Jičín 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 10.5 3.5 100.0 1.0 100.0 0.5/0.5 100.0 4.5
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 5.3 1.3 166.7 0.5 0.0 1.3/2.3 55.6 2.3
BK Brandýs n. L. 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
Tygři Praha B 1 0:00 20.0 6.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.0
BC Kolín 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
KP Brno 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
TJ Sokol Kladno 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Žabiny Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Sokol H. Počernice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Basket Ostrava 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BC Kolín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Pastelka MB(ms) 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Tábor h 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Loko Trutnov 1 8:05 5.0 1.0 33.3 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice d 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
HB Basket B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 6:10 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 3:58 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Tábor 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 1:22 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BKDěč U17G 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 1:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 3:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -