Adéla Kynclová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 25 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
276
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 7.9 3.5 0 0.9/2.3 37.5 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Brandýs n.L. 7 - 6.6 3 0 0.6/2.3 25.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A ŠBK P-H Sadská 4 - 5.3 1.8 0 1.8/3.3 53.8 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Soutěž BS ČB 22 - 23.7 10.6 0 2.5/5.2 49.1 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga ŠBK P-H Sadská 9 - 4.9 1.9 0 1.1/2.4 45.5 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off A ŠBK P-H Sadská 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off ŠBK P-H Sadská 2 - 3.5 1 0 1.5/2.5 60.0 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina A BK Brandýs n.L. 19 - 11.2 4.4 0 2.4/3.2 75.4 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A BK Brandýs n.L. 20 - 15.0 6.2 0.1 2.5/4.4 56.8 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off BK Brandýs n.L. 2 - 8.5 3.5 0 1.5/3 50.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část Studánka Pardubice 4 - 2.3 1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina A BK Brandýs n.L. 20 - 14.6 5.9 0 2.9/4.6 63.7 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina A BK Brandýs n.L. 19 - 17.3 7.1 0 3.1/5.5 56.2 - -
2014/15 juniorky U19 - předkolo play-off A BK Brandýs n.L. 2 - 11.5 3.5 0 4.5/7 64.3 - -
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A BK Brandýs n.L. 3 - 13.3 5.7 0 2/3.7 54.5 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off BK Brandýs n.L. 3 - 13.3 4 0 5.3/7 76.2 - -
2015/16 ženy - skupina A BK Brandýs n.L. 8 - 7.3 2.9 0 1.5/2.6 57.1 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 16 - 13.3 4.8 0 3.8/5.8 64.5 - -
2015/16 ženy - finálová skupina BK Brandýs n.L. 5 - 10.6 4 0 2.6/3 86.7 - -
2015/16 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 5 - 14.2 6.4 0 1.4/3.2 43.8 - -
2016/17 ženy - skupina A BK Brandýs n.L. 17 - 8.6 3.4 0 1.8/3 58.8 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 3 - 14.7 6.7 0 1.3/1.3 100.0 - -
2016/17 ženy - skupina A2 (o 5.-7. místo) BK Brandýs n.L. 4 - 10.5 5 0 0.5/1.8 28.6 - -
2017/18 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 5 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2017/18 ženy - skupina B2 BK Brandýs n.L. 2 - 6.0 2.5 0 1/2.5 40.0 - -
2019/20 ženy - skupina A BK Brandýs n.L. 6 - 8.3 2.8 0 2.7/3.5 76.2 - -
2019/20 ženy - A2 BK Brandýs n.L. 2 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2020/21 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 4 14.3 5.0 1.8 /3 0 1.5/1.8 85.7 3.3 4.5
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 16 7.8 2.9 1.1 /2 0 0.8/1.3 60.0 2.3 2.1
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BK Brandýs n.L. 3 4.7 3.7 1.7 /1.7 0 0.3/0.3 100.0 2.3 3.3
2021/22 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 1 6.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2022/23 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 11 - 6.3 2.6 0 1/1.3 78.6 - -
Průměr za kariéru 23.7 0.8 11.2 4.6 0.0 2.0/3.4 168.0 2.7 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Basket Ostrava 2. 12. 2022
2B body 7 Basket Ostrava 2. 12. 2022
Body 17 Basket Ostrava 2. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 Jiskra Kyjov 27. 9. 2015 2015/16
2B body 17 Pří U15 23. 2. 2013 2012/13
3B body 1 Aritma Praha 1. 2. 2014 2013/14
Obranné doskoky 5 BSK KP Brno 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 BSK KP Brno 4. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 8 BSK KP Brno 4. 10. 2020 2020/21
Body 39 Nym 26. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 12 Studánka Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 1 Havířov 8. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 skupina B BC Benešov 9 4 0 1/1 100.0
9. 10. 2022 skupina B B. Jablonec n. N. 0 0 0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 9 4 0 1/2 50.0
22. 10. 2022 skupina B Vlčice Žďár 2 1 0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 8 4 0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina B BCKol 5 1 0 3/4 75.0
2. 12. 2022 skupina B Basket Ostrava 17 7 0 3/4 75.0
7. 1. 2023 skupina B BC Benešov 8 4 0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B BCKol 4 1 0 2/2 100.0
21. 1. 2023 skupina B B. Jablonec n. N. 0 0 0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina B Lokomotiva Liberec 7 3 0 1/1 100.0
Celkem 11 69 29 11/14 78.6
Průměr 11 6.3 2.6 0.0 1.0/1.3 78.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
DBaK 4 0:00 20.8 9.0 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 3.3
DBaK 4 0:00 18.3 7.5 0.0 0.0 3.3/4.3 76.5 1.5
USK Praha B 4 0:00 16.8 7.3 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 2.0
Sokol Nusle 6 0:00 10.8 3.3 0.0 0.0 4.2/5.7 73.5 3.0
Sokol Kladno 4 0:00 14.5 5.3 0.0 0.0 4.0/5.8 69.6 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 17.7 7.7 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 3.7
BaK Plzeň 7 0:00 7.4 3.3 0.0 0.0 0.9/1.4 60.0 2.9
Bor 2 0:00 24.5 9.5 0.0 0.0 5.5/8.0 68.8 2.5
Slovan Litoměřice 3 0:00 14.7 6.3 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 2.0
BK Klatovy 2 0:00 22.0 9.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.5
HB Basket Praha 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.0 3.7/6.3 57.9 3.0
BC Benešov 5 5:14 7.4 2.8 155.6 0.0 1.8/2.2 81.8 3.2
BC Benešov 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
Lokomotiva Liberec 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 3.0
Ben U15 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Levhartice Chomutov 3 0:00 9.3 4.0 400.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
DDM Česká Lípa 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 4.5
Pod 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 6.3 1.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.3
BK Klatovy 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.5
Sokol Nusle 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Žabiny Brno B 1 0:00 18.0 5.0 0.0 0.0 8.0/10.0 80.0 4.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.5
BK Havířov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Basket Ostrava 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Nobiles Nusle 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 5 2:14 2.6 1.0 250.0 0.0 0.6/1.0 60.0 3.2
BSK KP Brno 2 15:32 6.5 3.0 54.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Studánka Pardubice 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.0
Loko Trutnov 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.3
Studánka Pardubice 2 8:55 5.5 1.5 100.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Kladno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
HB Aritma 2 1:52 5.0 2.5 250.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
DBaK 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Valosun KP Brno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Žabiny Brno B 4 10:48 2.3 0.8 30.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.3
BCKol 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
VSP 2 10:46 4.5 2.0 80.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BK Havířov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
HB Basket 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Basket Slovanka 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Strakonice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Žďár nad Sáz 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pečky 3 5:57 2.0 0.3 100.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SŠMH Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Nusle 3 4:58 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
HKR 1 8:13 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VALOSUN Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Havířov 1 5:15 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SŠMH Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -