Natálie Mádlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
TB Č. Budějovice
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
240
Procento vítězství
59.2%
Počet klubů
8

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov d. 2 - 4.5 1.5 0 1.5/4.5 33.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F3 (o 7. - 9. místo) Sojky Pelhřimov d. 8 - 16.8 7.9 0 1/1.9 53.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A BK Sojky Pelhřimov 3 - 6.0 2.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B BC Benešov B 14 - 2.5 0.7 0.1 0.6/1.1 56.3 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 19 - 15.4 5.8 0.4 2.7/5.4 51.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga BC Benešov B 16 - 2.4 0.6 0.3 0.6/0.7 81.8 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 9. - 11. místo Sojky Pelhřimov 2 - 16.5 6 0 4.5/6 75.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Říčany 14 - 12.9 4.7 0.6 1.7/2.9 58.5 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 7 - 5.0 1.6 0 1.9/3.1 59.1 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B BC Vysočina 5 - 4.2 1.6 0.2 0.4/1.2 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga BSK TJ Jičín 14 - 4.9 1.8 0.1 1.1/1.8 64.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 7 - 11.1 4.6 0.4 0.7/1 71.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina A BSK TJ Jičín 3 - 3.7 1 0 1.7/3.3 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo BSK TJ Jičín 2 - 6.5 2 0 2.5/4 62.5 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část USK Praha 4 11.3 3.0 1.3 /2.3 0 0.5/0.5 100.0 1.3 2.0
2017/18 kadetky U17 - základní část USK Praha 18 10.3 2.7 0.7 /1.9 0.2 0.6/0.9 62.5 1.4 2.0
2017/18 kadetky U17 - skupina A USK Praha B 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 3.7 0.7 0.3 /1 0 0/0 0.0 1.0 -
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR USK Praha 2 4.5 1.0 0 /0.5 0 1/2 50.0 0.5 -
2018/19 juniorky U19 - základní část USK Praha 15 8.9 2.3 0.7 /1.9 0.2 0.3/0.5 71.4 1.1 1.5
2018/19 kadetky U17 - základní část USK Praha 22 18.1 4.5 1.4 /3.7 0.4 0.6/1.1 56.0 2.0 3.8
2018/19 juniorky U19 - play-off USK Praha 5 4.8 0.4 0.2 /1.4 0 0/0.4 0.0 0.8 -3.4
2018/19 kadetky U17 - play-off USK Praha 3 20.3 10.3 4 /6 0.3 1.3/2.7 50.0 2.0 10.7
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR USK Praha 2 9.0 1.0 0 /0 0 1/1 100.0 1.0 3.5
2019/20 ženy - základní část BA Sparta 20 16.8 4.9 1.4 /3.1 0.4 1/1.3 76.9 1.5 2.8
2019/20 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 20 21.6 5.6 1.9 /4.1 0.4 0.7/1.1 66.7 1.9 3.0
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník BA Sparta 2 - 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 1.0 4.0
2020/21 ženy - základní část BA Sparta 2 20.5 7.0 0.5 /3 2 0/0 0.0 3.0 3.0
2020/21 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 2 29.0 6.5 2.5 /5.5 0.5 0/0 0.0 1.5 5.5
2021/22 ženy - skupina A TB Č. Budějovice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.0 7.3 6.1 2.1 0.3 1.0/1.7 191.6 1.9 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 USK Praha B 14. 1. 2017 2016/17
2B body 13 SKB Strakonice 11. 4. 2015 2014/15
3B body 4 BA Sparta Praha 21. 2. 2016 2015/16
Obranné doskoky 6 Basket Slovanka 27. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 OSK Olomouc 26. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 8 KP Brno 23. 2. 2020 2019/20
Body 29 Slovan Litoměřice 4. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 19 BA Sparta 7. 4. 2019 2018/19
Asistence 6 SBŠ Ostrava 2. 12. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan Litoměřice 3 0:00 20.7 8.0 0.0 0.3 0.0 3.7/5.3 68.8 3.7
TJ Sokol Nusle 2 0:00 24.0 10.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 3.0
Basket Slovanka 5 0:00 9.2 2.8 0.0 0.2 0.0 3.0/3.4 88.2 1.4
USK Praha B 4 0:00 11.3 4.3 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 1.8
Loko Trutnov 2 0:00 19.5 6.0 0.0 0.5 0.0 6.0/9.0 66.7 4.5
Sokol Nusle 5 17:25 7.6 2.2 61.1 0.8 40.0 0.8/1.2 66.7 1.4
Loko Trutnov 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
BA Sparta 9 12:34 4.1 1.7 48.4 0.1 14.3 0.4/0.9 50.0 1.6
Studánka Pardubice 4 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BC Kolín 3 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BA Sparta Praha 2 0:00 14.0 2.5 0.0 2.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.0
USK Praha 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 2.5
HB Basket 5 16:04 5.4 1.2 42.9 0.4 33.3 1.8/2.4 75.0 2.4
Studánka Pardubice 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.0
KP Brno 5 13:10 5.0 1.6 66.7 0.6 27.3 0.0/0.4 0.0 1.6
Studánka Pardubice 8 10:07 3.1 1.1 36.0 0.1 14.3 0.5/0.9 57.1 2.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.8
Basket Slovanka 5 14:46 4.0 1.2 46.2 0.4 16.7 0.4/0.4 100.0 1.6
HB Basket 5 0:00 3.8 1.4 0.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 2.4
Sokol Nilfisk H. Králové 4 15:02 4.8 1.0 33.3 0.8 42.9 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 3.0
Sokol Pečky 2 18:37 9.0 2.0 66.7 1.5 42.9 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
SŠMH Brno 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
Sokol Kladno 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
SBŠ Ostrava 5 0:00 3.4 1.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Ško-Energo MB 2 18:52 8.0 2.0 80.0 0.5 33.3 2.5/4.0 62.5 1.0
Studánka Pardubice 3 17:50 5.3 0.3 16.7 1.3 44.4 0.7/0.7 100.0 1.7
BSK KP Brno 2 19:16 7.5 2.0 30.8 0.5 50.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Studánka Pardubice 3 14:24 5.0 2.3 53.8 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.0
Basket Slovanka 4 20:37 3.5 1.8 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Havířov 3 14:20 4.7 1.0 42.9 0.7 22.2 0.7/0.7 100.0 1.7
BA K. Vary 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
KP Brno 4 16:47 3.3 1.0 40.0 0.3 16.7 0.5/1.0 50.0 1.8
USK Praha 2 26:44 5.5 2.0 40.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 4 11:26 2.5 0.8 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.3
BKHAV 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Havířov 3 14:48 3.3 1.0 30.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.0
Loko Trutnov 5 12:54 2.0 0.8 44.4 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
B. Jablonec n. N. 2 17:39 5.0 2.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 4 15:17 2.3 0.5 22.2 0.3 33.3 0.5/0.5 100.0 2.3
Loko Trutnov 3 14:10 3.0 1.0 37.5 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 16:52 4.5 1.0 20.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Pod 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 2.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 3 14:03 2.7 0.3 14.3 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 1.7
SŠB Pardubice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 14:16 2.3 0.7 50.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Aritma Praha 1 19:43 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 16:43 3.0 1.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Žabiny Brno 5 8:34 1.2 0.0 0.0 0.2 14.3 0.6/1.2 50.0 1.6
BK Strakonice 1 16:19 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
B. Jablonec n. N. 1 11:24 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BA Sparta Praha 1 6:16 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
VSP 1 19:24 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
SLO 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 17:47 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
SBŠ Ostrava 1 15:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0