Viktorie Juricová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
B. Jablonec n. N.
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
179
Procento vítězství
47.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Biž. Jablonec n. N. 12 - 4.4 2.1 0 0.3/1.1 23.1 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 12 - 7.3 3.2 0.1 0.7/2.1 32.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 10 - 13.8 6.3 0 1.2/2.5 48.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Biž. Jablonec n. N. 10 - 6.4 3 0 0.4/1.4 28.6 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Biž. Jablonec n.N. 6 - 6.2 2.7 0 0.8/1.3 62.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Slovan Varnsdorf 10 - 14.8 6.3 0.1 1.9/2.9 65.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Slovan Varnsdorf 8 - 13.6 6.5 0 0.6/1.5 41.7 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Biž. Jablonec n.N. 6 - 7.0 2.5 0.5 0.5/0.8 60.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 3 - 6.3 2 0 2.3/2.3 100.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 10 - 9.7 3.7 0.1 2/4.6 43.5 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out B B. Jablonec n. N. 3 - 11.3 2.7 1.3 2/3 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Basket Severočesko 10 - 12.6 4.5 0.7 1.5/2.2 68.2 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 3 10.3 2.3 0.7 /2 0 1/1.3 75.0 0.7 1.3
2019/20 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 10 - 9.8 2.9 0.6 2.2/3.3 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 14 - 16.2 5.9 0.4 3.2/4.6 69.2 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina B. Jablonec n. N. 2 - 5.5 0 1 2.5/5 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Basket Severočesko 4 - 13.0 5.3 0 2.5/3.5 71.4 - -
2020/21 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 2 22.5 16.0 3.5 /5.5 2 3/3 100.0 2.0 14.0
2020/21 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 1 - 17.0 7 1 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 4 - 19.5 6.8 /6.8 0.8 3.8/6.5 57.7 2.5 14.3
2021/22 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 11 24.5 7.7 2.5 /6.3 0.5 1.5/2.5 57.1 2.3 4.5
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 20 23.6 12.6 4.2 /9.7 0.7 2.3/4 58.2 2.1 6.5
2021/22 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 5 20.0 9.6 2.6 /6.2 0.4 3.2/4.2 76.2 2.2 7.8
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 2 - 4.5 1.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
Průměr za kariéru 25.4 5.2 10.5 3.9 0.3 1.7/2.8 197.3 2.2 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Ško-Energo MB 8. 10. 2022
2B body 3 Ško-Energo MB 8. 10. 2022
Body 9 Ško-Energo MB 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Brandýs n.L. 3. 11. 2019 2019/20
2B body 14 Loko Trutnov 11. 2. 2017 2016/17
3B body 4 Sluneta Ústí n.L. 11. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 SBŠ Ostrava 23. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 23. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 11 SBŠ Ostrava 23. 4. 2022 2021/22
Body 36 BK Brandýs n.L. 3. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 28 Sluneta Ústí n.L. 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 5 Sokol Nusle 13. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
8. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 9 3 0 3/5 60.0
9. 10. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 0 0 0 0/0 0
Celkem 2 9 3 3/5 60.0
Průměr 2 4.5 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lokomotiva Trutnov 8 0:00 12.8 5.5 0.0 0.1 0.0 1.4/2.0 68.8 2.1
USK Praha B 6 0:00 13.7 5.0 0.0 0.3 0.0 2.7/4.7 57.1 2.7
Loko Trutnov 4 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 18.3 4.7 175.0 2.0 300.0 3.0/3.3 90.0 2.3
Lokomotiva Liberec 4 0:00 13.3 6.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 17.7 5.7 0.0 0.0 0.0 6.3/9.3 67.9 2.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 9.8 3.2 0.0 0.6 0.0 1.6/3.0 53.3 2.6
BK Brandýs n.L. 4 0:00 12.0 4.0 0.0 0.3 0.0 3.3/4.5 72.2 2.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 14.3 5.3 177.8 0.7 200.0 1.7/4.7 35.7 0.3
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 9.8 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.5
Levhartice Chomutov 3 16:43 11.7 4.3 48.1 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.3
Žabiny Brno B 3 23:47 10.3 3.0 42.9 0.7 22.2 2.3/2.3 100.0 1.0
Loko Trutnov 2 27:24 15.5 4.0 38.1 2.0 26.7 1.5/4.5 33.3 2.5
Studánka Pardubice 4 21:37 7.5 2.0 38.1 0.5 50.0 2.0/3.0 66.7 3.3
KP Brno 2 25:43 14.5 4.5 52.9 0.5 20.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BA Sparta Praha 2 26:20 14.0 4.5 60.0 1.0 33.3 2.0/3.5 57.1 3.0
USK Praha 2 28:00 13.5 5.0 45.5 0.5 33.3 2.0/3.5 57.1 2.0
Válečnice Děčín 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 3.3
SBŠ Ostrava 2 16:00 11.5 2.5 35.7 1.5 42.9 2.0/5.0 40.0 3.0
HB Basket 2 13:22 11.5 5.5 61.1 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BC Benešov 3 21:25 7.3 2.3 41.2 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 1.7
DBaK 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
BSK KP Brno 2 25:16 11.0 1.5 42.9 2.5 41.7 0.5/1.0 50.0 2.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 9.5 3.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
BK Havířov 1 25:58 17.0 5.0 38.5 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 3.0
HB Aritma 2 21:08 8.5 3.0 46.2 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
DBaK 2 0:00 8.5 3.0 100.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Havířov 1 31:43 16.0 5.0 50.0 1.0 33.3 3.0/4.0 75.0 3.0
Studánka Pardubice 1 31:30 16.0 4.0 40.0 2.0 40.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 1 21:28 15.0 5.0 35.7 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta 2 18:42 7.0 2.0 36.4 0.5 50.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Basket Slovanka 1 22:40 14.0 3.0 50.0 1.0 25.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 31:03 13.0 5.0 45.5 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
BK Strakonice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol H. Králové 2 11:43 5.0 2.0 30.8 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
HB Basket Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.5
Basket Slovanka B 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
BC Kolín 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BSK Jičín 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
DBaK 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 10:37 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Říčany 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 9:06 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 21:48 2.0 1.0 12.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 1 11:25 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0