Anna Chalupecká

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n.L.
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
183
Procento vítězství
61.2%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 2B % 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 1.7 0.8 0.0 0 0.2/0.5 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 9 2.6 1.1 0.0 0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 2 3.0 1.5 0.0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Sluneta Ústí n.L. 2 3.0 1 0.0 0 1/1 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Sluneta Ústí n.L. 13 1.8 0.8 0.0 0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 10 1.3 0.4 0.0 0 0.5/0.8 62.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 7 1.7 0.7 0.0 0 0.3/0.6 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 7 0.9 0.3 0.0 0 0.3/0.6 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 14 2.8 1.1 0.0 0 0.5/0.7 70.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 13 4.9 1.8 0.0 0.2 0.8/1.4 55.6 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 10 4.0 1.5 0.0 0 1/1.9 52.6 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 7.3 3 0.0 0.3 0.3/1 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SLUNETA Ústí n. L. 3 3.0 0.7 0.0 0 1.7/3.3 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 10 5.1 1.9 0.0 0 1.3/2.8 46.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 7 3.6 1.1 0.0 0 1.3/2.3 56.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 1 10.0 5 0.0 0 0/2 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sluneta Ústí n.L. 4 3.3 0.8 0.0 0 1.8/3 58.3 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 3 3.3 1.7 0.0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 4 4.3 1.5 0.0 0 1.3/1.8 71.4 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 2.3 0.8 /0.8 100.0 0 0.8/1.5 50.0 0.3 1.3
2021/22 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 6 3.5 1 0.0 0 1.5/2.7 56.3 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 8 5.3 2.3 0.0 0 0.8/1.6 46.2 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 9 9.6 3.6 0.0 0.3 1.4/3.1 46.4 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Sluneta Ústí n.L. 9 2.7 1.1 0.0 0 0.4/0.4 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 3 6.3 1.7 0.0 0 3/5.3 56.3 - -
2022/23 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 9 2.1 0.8 0.0 0 0.6/0.9 62.5 - -
Průměr za kariéru 26.0 3.5 1.3 14.3 0.0 0.7/1.5 179.6 1.8 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sla 22. 1. 2023
2B body 2 Sla 8. 10. 2022
Body 6 TB Č. Budějovice 13. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Basket Pastelka MB 22. 2. 2020 2019/20
2B body 8 Válečnice Děčín 1. 12. 2021 2021/22
3B body 1 Wizards P10 20. 1. 2019 2018/19
Body 20 Válečnice Děčín 1. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 4 BK Lvice Litoměřice 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0 0 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BK Lvice Litoměřice 2 1 0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Sla 4 2 0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A DBaK 0 0 0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A TB Č. Budějovice 6 2 0 2/2 100.0
4. 12. 2022 skupina A BK Strakonice B 2 1 0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 0 0 0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina A DBaK 2 1 0 0/2 0.0
22. 1. 2023 skupina A Sla 3 0 0 3/4 75.0
Celkem 9 19 7 5/8 62.5
Průměr 9 2.1 0.8 0.0 0.6/0.9 62.5
Soupeř Z B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Válečnice Děčín 8 5.1 1.8 0.0 0.1 1.3/2.3 55.6 1.9
BK Lvice Litoměřice 6 3.7 1.3 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.5
Sokol Nusle 3 6.0 1.7 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 2.3
BK Strakonice 3 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.7
BK Lvice Litoměřice 4 3.8 1.8 350.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BK Brandýs n.L. 5 2.6 1.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.8
Tygři Praha 3 4.0 1.7 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
OSK Olomouc 2 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Sokol Kladno 1 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
TB Č. Budějovice 2 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA K. Vary 5 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Slaný 1 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 5 1.8 0.6 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 3.0 1.0 300.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Strakonice 3 3.0 1.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sla 2 3.5 1.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
DBaK 3 2.3 0.3 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Sokol Kladno 2 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Brandýs n.L. 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Litoměřice 4 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol H. Králové B 1 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 3 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Lvice Litoměřice 3 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
K2 Prostějov 2 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Klatovy 3 1.3 0.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Lokomotiva Liberec 1 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Ško-Energo MB 1 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Liberec 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice B 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tygři Praha 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SBŠ Ostrava 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BA Sparta Praha 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Říčany 1 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
DBaK 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha B 6 0.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.7
Levhartice Chomutov 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha 3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
BA Sparta 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
DBaK 2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj BK Litoměřice 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0