Veronika Trieblová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n.L.
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
151
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 11 - 3.0 1.4 0.0 0 0.0 0.3/0.9 30.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B SLUNETA Ústí nad Labem 8 - 3.9 1.8 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C SLUNETA Ústí nad Labem 10 - 13.3 5.9 0.0 0.1 0.0 1.2/2.2 54.5 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 6 - 11.2 4.3 0.0 0.2 0.0 2/4.2 48.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, otevřená soutěž SLUNETA Ústí n.L. 8 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 13 - 3.4 1.2 0.0 0.1 0.0 0.8/1.5 55.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 8 - 11.1 4.1 0.0 0.3 0.0 2.1/4.3 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 1. - 4. místo SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A BKDěč U17G 14 - 12.0 4.4 0.0 0.3 0.0 2.3/7.4 31.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 6 - 10.5 4.8 0.0 0.2 0.0 0.3/2.2 15.4 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A BKDěč U17G 8 - 9.5 3.1 0.0 0.1 0.0 2.9/7.8 37.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 2 - 5.0 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 0/1.5 0.0 2.0 1.5
2022/23 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 5 24.8 8.0 3.4 /6 56.7 0 0.0 1.2/3.8 31.6 1.2 9.0
2022/23 kadetky U17 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 11 - 12.4 5.5 0.0 0 0.0 1.3/2.8 45.2 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Sluneta Ústí n.L. 5 22.0 9.2 4 /7 57.1 0 0.0 1.2/3.2 37.5 2.8 9.6
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 10 - 19.7 7.6 0.0 0 0.0 4.5/8.4 53.6 - -
2022/23 juniorky U19 - play-off Sluneta Ústí n.L. 3 27.0 10.0 4.7 /8.3 56.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7 13.7
2023/24 juniorky U19 - základní část Sluneta Ústí n.L. 15 28.0 11.0 4.3 /8.9 47.8 0 0.0 2.5/4.5 55.2 2.9 15.0
Průměr za kariéru 18.8 4.9 9.2 3.7 39.7 0.1 0.0 1.5/3.5 111.8 2.0 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 HB Basket 7. 10. 2023
2B body 9 HB Basket 28. 1. 2024
Obranné doskoky 12 Tygři Praha 12. 11. 2023
Útočné doskoky 6 Sokol H. Králové 18. 2. 2024
Doskoky celkem 17 Žabiny Brno 3. 12. 2023
Body 23 HB Basket 7. 10. 2023
Užitečnost 27 Žabiny Brno 3. 12. 2023
Asistence 4 BK Strakonice 8. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Žabiny Brno B 2. 4. 2023 2022/23
2B body 12 BSK TJ Jičín 3. 5. 2023 2022/23
3B body 2 Sokol Kladno 12. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 12 Tygři Praha 12. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 6 Sokol H. Králové 18. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 17 Žabiny Brno 3. 12. 2023 2023/24
Body 29 BSK TJ Jičín 3. 5. 2023 2022/23
Užitečnost 27 Žabiny Brno 3. 12. 2023 2023/24
Asistence 4 BK Strakonice 8. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
23. 9. 2023 základní část USK Praha 25:18 2 0 0.0 0 2/4 50.0
7. 10. 2023 základní část HB Basket 28:45 23 8 66.7 0 7/10 70.0
8. 10. 2023 základní část BK Strakonice 24:18 6 3 42.9 0 0/2 0.0
21. 10. 2023 základní část Sokol H. Králové 31:31 15 7 70.0 0 1/2 50.0
22. 10. 2023 základní část Loko Trutnov 26:16 15 6 50.0 0 3/7 42.9
12. 11. 2023 základní část Tygři Praha 25:53 8 3 42.9 0 2/2 100.0
29. 11. 2023 základní část BA Sparta Praha 31:46 8 3 50.0 0 2/8 25.0
3. 12. 2023 základní část Žabiny Brno 31:19 16 5 62.5 0 6/10 60.0
16. 12. 2023 základní část Levhartice Chomutov 32:16 17 6 42.9 0 5/7 71.4
17. 12. 2023 základní část Levhartice Chomutov 27:35 7 3 30.0 0 1/2 50.0
4. 1. 2024 základní část SBŠ Ostrava 25:43 12 5 50.0 0 2/2 100.0
27. 1. 2024 základní část BK Strakonice 23:25 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 1. 2024 základní část HB Basket 31:44 20 9 56.3 0 2/3 66.7
17. 2. 2024 základní část Loko Trutnov 31:40 8 4 50.0 0 0/2 0.0
18. 2. 2024 základní část Sokol H. Králové 22:52 8 2 28.6 0 4/6 66.7
Celkem 15 420:21 165 64 47.8 37/67 55.2
Průměr 15 28:01 11.0 4.3 47.8 0.0 2.5/4.5 55.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 8 0:00 13.4 5.0 0.0 0.0 0.0 3.4/9.4 36.0 2.3
HB Basket 5 28:20 14.6 6.2 58.5 0.0 0.0 2.2/3.0 73.3 2.6
USK Praha B 5 0:00 12.8 5.4 0.0 0.4 0.0 0.8/3.2 25.0 2.2
Bižuterie Jablonec n.N. 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 24.0 9.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.5 57.1 1.5
DBaK 4 0:00 11.8 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
Sokol Nusle 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.3 0.0 2.5/7.8 32.3 2.3
Žabiny Brno B 2 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 -
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
SBŠ Ostrava 3 24:55 11.3 4.7 56.0 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.3
Loko Trutnov 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BK Levhartice Chomutov 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
BSK TJ Jičín 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/1.7 40.0 3.0
Levhartice Chomutov 2 29:55 12.0 4.5 37.5 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 4.0
Sokol H. Králové 2 27:11 11.5 4.5 52.9 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
Válečnice Děčín 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Loko Trutnov 2 28:58 11.5 5.0 50.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
BK Strakonice 4 23:27 5.3 2.3 42.9 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
Tygři Praha 2 25:09 9.0 3.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Žabiny Brno 1 31:19 16.0 5.0 62.5 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 3.0
ASK Lovosice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Tygři Praha B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
USK Praha 2 26:08 4.5 1.5 33.3 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 31:46 8.0 3.0 50.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
K2 Prostějov 2 6:57 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 26:28 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basket Poděbrady 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BCM Sokolov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
HB Basket 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -