Veronika Trieblová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
SLUNETA Ústí n. L.
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
126
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 11 - 3.0 1.4 0 0.3/0.9 30.0 - -
2018/19 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, otevřená soutěž SLUNETA Ústí n.L. 8 - 1.8 0.8 0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B SLUNETA Ústí nad Labem 8 - 3.9 1.8 0 0.4/0.8 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 13 - 3.4 1.2 0.1 0.8/1.5 55.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C SLUNETA Ústí nad Labem 10 - 13.3 5.9 0.1 1.2/2.2 54.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 8 - 11.1 4.1 0.3 2.1/4.3 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 6 - 11.2 4.3 0.2 2/4.2 48.0 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 1. - 4. místo SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 2 - 7.0 3.5 0 0/0.5 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A BKDěč U17G 14 - 12.0 4.4 0.3 2.3/7.4 31.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 6 - 10.5 4.8 0.2 0.3/2.2 15.4 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A BKDěč U17G 8 - 9.5 3.1 0.1 2.9/7.8 37.1 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 2 - 5.0 2.5 /2.5 0 0/1.5 0.0 2.0 1.5
2022/23 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 5 24.8 8.0 3.4 /6 0 1.2/3.8 31.6 1.2 9.0
2022/23 kadetky U17 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 11 - 12.4 5.5 0 1.3/2.8 45.2 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Sluneta Ústí n.L. 3 21.0 7.7 3 /5.3 0 1.7/4 41.7 3.7 8.0
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 5 - 19.8 7.6 0 4.6/8.4 54.8 - -
Průměr za kariéru 25.0 1.5 8.5 3.4 0.1 1.3/3.3 148.9 1.9 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BSK TJ Jičín 26. 2. 2023
2B body 11 Studánka Pardubice 25. 2. 2023
Obranné doskoky 5 Basket Slovanka 20. 11. 2022
Útočné doskoky 6 USK Praha 11. 12. 2022
Doskoky celkem 10 USK Praha 11. 12. 2022
Body 28 Studánka Pardubice 25. 2. 2023
Užitečnost 16 Basket Slovanka 20. 11. 2022
Asistence 2 Basket Slovanka 20. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Levhartice Chomutov 7. 3. 2020 2019/20
2B body 11 Studánka Pardubice 25. 2. 2023 2022/23
3B body 2 Sokol Kladno 12. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 5 Basket Slovanka 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 6 USK Praha 11. 12. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 USK Praha 11. 12. 2022 2022/23
Body 28 BK Levhartice Chomutov 7. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 16 Basket Slovanka 20. 11. 2022 2022/23
Asistence 2 Basket Slovanka 20. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 0:00 4 2 100.0 0 0/0 0
28. 5. 2022 o postup do extraligy KP Brno 0:00 6 3 100.0 0 0/3 0.0
24. 9. 2022 Skupina A BC Slaný 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 7 2 0.0 0 3/8 37.5
9. 10. 2022 Skupina A DBaK 0:00 12 6 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2022 Skupina A BCM Sokolov 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 22 10 0.0 0 2/4 50.0
5. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 22:55 7 3 60.0 0 1/2 50.0
12. 11. 2022 Skupina A USK Praha B 0:00 18 7 0.0 0 4/7 57.1
13. 11. 2022 Skupina A USK Praha B 0:00 14 7 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 24:25 10 4 57.1 0 2/4 50.0
20. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 26:28 8 4 57.1 0 0/2 0.0
3. 12. 2022 Skupina A Tygři Praha B 0:00 12 6 0.0 0 0/3 0.0
11. 12. 2022 skupina A USK Praha 26:58 7 3 50.0 0 1/6 16.7
7. 1. 2023 Skupina A DBaK 0:00 18 8 0.0 0 2/2 100.0
8. 1. 2023 Skupina A BK Klatovy 0:00 11 5 0.0 0 1/1 100.0
15. 1. 2023 skupina A BK Strakonice 23:10 8 3 60.0 0 2/5 40.0
21. 1. 2023 Skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 14 6 0.0 0 2/6 33.3
4. 2. 2023 finálová skupina Žabiny Brno B 0:00 17 7 0.0 0 3/5 60.0
5. 2. 2023 finálová skupina K2 Prostějov 0:00 16 7 0.0 0 2/5 40.0
18. 2. 2023 nadstavba B BK Havířov 25:28 10 4 57.1 0 2/5 40.0
19. 2. 2023 nadstavba B SBŠ Ostrava 23:30 9 3 60.0 0 3/7 42.9
25. 2. 2023 finálová skupina Studánka Pardubice 0:00 28 11 0.0 0 6/8 75.0
26. 2. 2023 finálová skupina BSK TJ Jičín 0:00 19 6 0.0 0 7/13 53.8
11. 3. 2023 finálová skupina Loko Karlovy Vary 0:00 19 7 0.0 0 5/11 45.5
17. 3. 2023 nadstavba B K2 Prostějov 13:55 4 2 50.0 0 0/0 0
Celkem 26 186:49 308 130 254.9 48/107 44.9
Průměr 26 7:11 11.8 5.0 254.9 0.0 1.8/4.1 44.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 7 0:00 13.0 4.7 0.0 0.0 3.6/9.7 36.8 2.3
USK Praha B 5 0:00 12.8 5.4 0.0 0.4 0.8/3.2 25.0 2.2
Bižuterie Jablonec n.N. 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 2.3/4.8 47.4 3.0
DBaK 4 0:00 11.8 5.3 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
Sokol Nusle 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.3 2.5/7.8 32.3 2.3
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
BK Klatovy 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.3 1.5/4.8 31.6 2.8
Loko Trutnov 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
Studánka Pardubice 1 0:00 28.0 11.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
BSK Jičín 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.7/1.7 40.0 3.0
Sokol Kladno 1 0:00 24.0 9.0 0.0 2.0 0.0/2.0 0.0 -
Válečnice Děčín 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0/1.3 0.0 1.3
BSK TJ Jičín 1 0:00 19.0 6.0 0.0 0.0 7.0/13.0 53.8 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Žabiny Brno B 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Strakonice 2 23:02 7.5 3.0 60.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Loko Liberec 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Tygři Praha B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 24:25 10.0 4.0 57.1 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Havířov 1 25:28 10.0 4.0 57.1 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 23:30 9.0 3.0 60.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
K2 Prostějov 2 6:57 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 26:28 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha 1 26:58 7.0 3.0 50.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BK Strakonice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BCM Sokolov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
KP Brno 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
HB Basket 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HB Basket 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -