Tereza Zahradníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Bižuterie Jablonec n.N.
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
222
Procento vítězství
45.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín "B" 8 - 2.1 0.9 0 0.4/1 37.5 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.5 0 0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 9 - 1.0 0.4 0 0.1/0.3 33.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ J 11 - 0.4 0.2 0 0/0.2 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 1.8 0.7 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BSK Continental TJ J 2 - 0.5 0 0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK TJ Jičín 23 - 3.0 1.3 0 0.3/1.2 21.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 2.2 0.8 0 0.5/1.2 42.9 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 8 - 4.0 1.8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 6 - 2.3 1 0 0.3/1.5 22.2 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 11-12 BSK Jič.U13 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 7 - 0.4 0.1 /0.1 0 0.1/0.3 50.0 1.9 -1.6
2018/19 mladší žáci U14 - základní BSK Continental TJ J 9 - 4.1 1.8 0 0.6/2.6 21.7 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 7 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/1.1 62.5 2.4 0.4
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 12 - 1.6 0.4 0 0.8/1.3 56.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - o 9.-12.místo BSK Continental TJ J 3 - 3.0 1.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 3.0 1.3 0 0.3/1 33.3 2.3 -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 0.5 0 0 0.5/3 16.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 14 - 4.4 1.4 0 1.6/3.2 51.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C BSK TJ Jičín 9 - 3.3 1.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 9 - 5.9 1.6 0.7 0.8/1.8 43.8 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 5 - 3.6 0.4 0.6 1/1.6 62.5 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BSK CTJ Jičín 4 - 3.3 0.5 0.8 0/0.5 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 18.0 5.5 2 1/3.5 28.6 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 10 11.7 2.7 0.7 /2.1 0.4 0.1/0.2 50.0 1.9 -1.3
2021/22 kadetky U17 - play-out A Bižuterie Jablonec n.N. 8 - 9.5 2.4 1 1.8/4 43.8 - -
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 4 - 0.8 0 0.3 0/0.5 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B B. Jablonec n. N. 10 - 5.8 1.5 0.4 1.6/2.6 61.5 - -
2022/23 juniorky U19 - play-out A B. Jablonec n. N. 1 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 26.3 0.6 3.2 1.1 0.2 0.6/1.4 147.6 2.0 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Brandýs n.L. 15. 10. 2022
2B body 8 BK Brandýs n.L. 16. 10. 2022
3B body 2 BK Lvice Litoměřice 19. 11. 2022
Body 18 BK Brandýs n.L. 16. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Brandýs n.L. 15. 10. 2022 2022/23
2B body 9 BC Kolín 19. 6. 2021 2021/22
3B body 3 BK Klatovy 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 SBŠ Ostrava 23. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 KP Brno 30. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 4 Levhartice Chomutov 19. 3. 2022 2021/22
Body 22 BC Kolín 19. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 5 Sokol Nusle 2. 3. 2019 2018/19
Asistence 2 BK Strakonice 8. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2022 skupina B Vlčice Žďár 0 0 0 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 1 0 0 1/2 50.0
2. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0 0 0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 8 1 0 6/8 75.0
16. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 18 8 0 2/3 66.7
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 0 0 0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 4 1 0 2/3 66.7
6. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 0 1 3/4 75.0
19. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 6 0 2 0/0 0
20. 11. 2022 Skupina B Sokol Nusle 1 0 0 1/4 25.0
3. 12. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 3 0 1 0/2 0.0
14. 1. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 7 2 1 0/0 0
15. 1. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 7 3 0 1/2 50.0
28. 1. 2023 play-out A Sokol Kladno 10 4 0 2/4 50.0
5. 2. 2023 skupina B Basket Ostrava 0 0 0 0/0 0
Celkem 15 71 19 5 18/32 56.3
Průměr 15 4.7 1.3 0.3 1.2/2.1 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Nusle 4 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.3 61.5 4.0
USK Praha B 4 0:00 7.8 2.3 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.8
BK Brandýs n.L. 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 2.3
BK Klatovy 3 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BC Vysočina 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Lokomotiva Trutnov 7 0:00 3.1 1.3 300.0 0.1 0.0 0.1/0.4 33.3 2.3
BC Kolín 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Sokol Nová Paka 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.3
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 1.7
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SK Týniště nad Orlic 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
BK Strakonice 1 17:40 8.0 1.0 50.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13G(ms) 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
USK Praha 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.5
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Nobiles 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 22:33 6.0 0.0 0.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
HB Basket 2 6:37 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Žabiny Brno B 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Sokol Hradec 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
DBaK 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Skuteč 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.7
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 5.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Žabiny Brno B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 7:50 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
KP Brno B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Liberec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Havířov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 11:00 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Levhartice Chomutov 2 13:32 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KMČR 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
MČR 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Hradec "B" 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Vlčice Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 1 6:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5