Valerie Hocková
Národnost
CZE
Ročník narození
2006 -
18 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
9
Zápasy
259
Procento vítězství
36.3%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B2 | BC Benešov B | 1 | - | 3.0 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A | BC Benešov | 12 | - | 6.4 | 2.9 | 0 | 0.6/1.8 | 31.8 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. C | BC Benešov | 5 | - | 12.4 | 4.6 | 0.4 | 2/5 | 40.0 | - | - |
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B | Basket Slovanka | 6 | - | 6.7 | 2.2 | 0.3 | 1.3/3 | 44.4 | - | - |
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G | BC Benešov | 20 | - | 0.2 | 0.1 | 0 | 0.1/0.3 | 16.7 | - | - |
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G | BC Benešov | 10 | - | 1.6 | 0.7 | 0 | 0.2/0.8 | 25.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A" | BC Benešov | 8 | - | 9.3 | 4.5 | 0 | 0.3/1 | 25.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A1" | BC Benešov | 7 | - | 8.4 | 3.9 | 0 | 0.7/1.9 | 38.5 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 | BC Benešov | 4 | - | 3.0 | 1.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 3-4 | BC Benešov | 2 | - | 6.0 | 3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G | BenU11G | 6 | - | 1.5 | 0.3 | 0 | 0.8/1.3 | 62.5 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B | BenU11G | 6 | - | 1.8 | 0.8 | 0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo | BenU11G | 3 | - | 6.7 | 3 | 0 | 0.7/2.3 | 28.6 | - | - |
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo "B" | BenU11G | 3 | - | 2.7 | 1.3 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | BenU11G | 9 | - | 6.3 | 3.1 | 0 | 0.1/1.3 | 8.3 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B | BenU11G | 8 | - | 6.4 | 3 | 0 | 0.4/1.4 | 27.3 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 | BenU11G | 2 | - | 8.0 | 4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále | BCBenU11G(kv) | 4 | - | 7.5 | 3.5 | 0 | 0.5/2.5 | 20.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" | BCBenU12G | 7 | - | 8.6 | 4.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1" | BCBenU12G | 7 | - | 7.0 | 3.3 | 0 | 0.4/0.6 | 75.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 | BCBenU12G | 4 | - | 3.5 | 1.8 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) | BCBenU12G | 4 | - | 9.0 | 4.3 | 0 | 0.5/0.8 | 66.7 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G | BC Benešov U12G | 1 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B | BC Benešov | 4 | - | 3.8 | 1.8 | 0 | 0.3/1 | 25.0 | - | - |
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 | BC Benešov | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B | BC Benešov | 3 | - | 11.3 | 4.7 | 0 | 2/4 | 50.0 | - | - |
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B1 | BC Benešov | 2 | - | 14.0 | 6.5 | 0 | 1/1 | 100.0 | - | - |
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A | BC Benešov | 2 | - | 24.0 | 9.5 | 1.5 | 0.5/2.5 | 20.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G skupina B | BCBenU13G | 2 | - | 6.5 | 3 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina A | BC Benešov | 3 | - | 3.7 | 1 | 0.3 | 0.7/1.7 | 40.0 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina C | BC Benešov | 14 | - | 8.1 | 1.8 | 1.1 | 1.1/2.5 | 45.7 | - | - |
2021/22 juniorky U19 - skupina A | Basket Slovanka B | 7 | - | 5.6 | 0.7 | 1.3 | 0.3/0.6 | 50.0 | - | - |
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník | BC Benešov | 1 | - | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | 1.0 | -1.0 |
2021/22 ženy - základní část | BC Benešov | 3 | 4.3 | 0.0 | 0 /0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov | 14 | - | 3.6 | 1.3 | 0.2 | 0.4/1.1 | 33.3 | - | - |
2022/23 juniorky U19 - skupina A | BCBenU19G | 15 | - | 9.5 | 2 | 1.3 | 1.5/2.3 | 65.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov "B" | 11 | - | 14.5 | 4.2 | 1.2 | 2.6/4.8 | 54.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - play-out B | BC Benešov | 10 | - | 8.1 | 2 | 1 | 1.1/1.8 | 61.1 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | BC Benešov | 3 | - | 5.3 | 1.3 | 0.7 | 0.7/1.3 | 50.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | BC Benešov | 11 | - | 6.8 | 1.5 | 1.1 | 0.6/1.2 | 53.8 | - | - |
2023/24 ženy - skupina A | BC Benešov | 9 | - | 3.3 | 0.9 | 0.4 | 0.2/0.4 | 50.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out B | BC Benešov | 4 | - | 5.0 | 1.8 | 0.3 | 0.8/1 | 75.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 16.2 | 0.1 | 6.2 | 2.2 | 0.4 | 0.6/1.5 | 89.6 | 1.9 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. 5. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 10 | 2 | 2 | 0/0 | 0 |
20. 5. 2023 | Skupina B | Slovan Varnsdorf | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 5. 2023 | Skupina B | BK Pelhřimov | 4 | 1 | 0 | 2/4 | 50.0 |
16. 9. 2023 | skupina A | B. Jablonec n. N. | 13 | 6 | 0 | 1/2 | 50.0 |
23. 9. 2023 | Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 15 | 4 | 2 | 1/4 | 25.0 |
24. 9. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 6 | 1 | 1 | 1/2 | 50.0 |
7. 10. 2023 | Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 8 | 3 | 0 | 2/3 | 66.7 |
8. 10. 2023 | Skupina B | Basket Slovanka | 7 | 1 | 1 | 2/2 | 100.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | BK Lvice Litoměřice | 9 | 0 | 3 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina B | BK Pelhřimov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina B | BK Pelhřimov | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
18. 11. 2023 | skupina A | Slovanka Roudnice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Skupina B | Basket Slovanka | 14 | 1 | 4 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 10 | 2 | 2 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina A | Lokomotiva Liberec | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
7. 1. 2024 | skupina A | B. Jablonec n. N. | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | skupina A | Sokol Kladno | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out B | ŠBK P-H Sadská | 6 | 2 | 0 | 2/2 | 100.0 |
28. 1. 2024 | play-out B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | play-out B | BK Pelhřimov | 6 | 1 | 1 | 1/2 | 50.0 |
24. 2. 2024 | skupina A | DBaK | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 27 | 141 | 35 | 19 | 14/25 | 56.0 | |
Průměr | 27 | 5.2 | 1.3 | 0.7 | 0.5/0.9 | 56.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sojky Pelhřimov | 4 | 0:00 | 13.5 | 5.8 | 0.0 | 2.0/3.5 | 57.1 | 1.5 |
ŠSK Příb U12G | 4 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
HBU13G(ms) | 4 | 0:00 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0/1.8 | 57.1 | 2.3 |
Pandy Čelákovice | 2 | 0:00 | 20.0 | 6.5 | 1.5 | 2.5/7.5 | 33.3 | 3.5 |
Válečnice Děčín | 4 | 0:00 | 9.3 | 2.3 | 1.3 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.8 |
BC Kolín | 3 | 0:00 | 9.3 | 2.0 | 1.3 | 1.3/1.7 | 80.0 | 1.0 |
SKB Česká Třebová | 3 | 0:00 | 9.0 | 2.7 | 1.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 3.0 |
BK Havířov | 2 | 0:00 | 12.5 | 3.0 | 2.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 4.0 |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 0:00 | 25.0 | 8.0 | 3.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BASlov U13 | 4 | 0:00 | 6.0 | 2.8 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 1.5 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 10.5 | 1.0 | 2.5 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.5 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.7 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.3 |
Basketbal Sokol Horní Počernice | 3 | 0:00 | 6.7 | 2.0 | 0.7 | 0.7/1.0 | 66.7 | 2.0 |
BraU11G | 6 | 0:00 | 3.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 1.5 |
ŠBKSad U11G | 5 | 0:00 | 3.8 | 1.8 | 0.0 | 0.2/1.0 | 20.0 | 1.2 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 4 | 0:00 | 4.8 | 1.0 | 0.8 | 0.5/0.5 | 100.0 | 1.5 |
Sokol Nusle | 4 | 0:00 | 4.8 | 1.5 | 0.3 | 1.0/1.5 | 66.7 | 2.3 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 0:00 | 4.5 | 1.5 | 0.3 | 0.8/2.3 | 33.3 | 1.3 |
B. Jablonec n. N. | 2 | 0:00 | 9.0 | 3.5 | 0.5 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 7.5 | 1.5 | 1.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
TJ Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 7.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 3.0 |
K2 Prostějov | 2 | 0:00 | 7.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 4.0 |
BK Pelhřimov | 4 | 0:00 | 3.3 | 0.8 | 0.3 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.3 |
Sad U12G | 4 | 0:00 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 1.0 |
BK Brandýs n.L. | 2 | 0:00 | 6.5 | 2.5 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
Sluneta Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
Žabiny Brno B | 1 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 2.0/10.0 | 20.0 | 4.0 |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 11.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0/6.0 | 66.7 | 4.0 |
FASTAV Zlín | 2 | 0:00 | 5.5 | 1.0 | 1.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 4.5 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 11.0 | 3.0 | 1.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 4.0 |
DBaK | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 3.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 0:00 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 4.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 4.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 1.5 |
Loko Trutnov | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
HB Basket | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.5 |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 3.5 | 0.5 | 0.0 | 2.5/6.0 | 41.7 | 1.5 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 3.5 |
KP Brno | 1 | 0:00 | 7.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 3.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 1.0 |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 4.0 |
ŠBK P-H Sadská | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.0 |
B. Jablonec n. N. | 1 | 0:00 | 5.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
Bra U12G | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Pod U13G(ms) | 4 | 0:00 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 0.8 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sla U13G | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Slovan Varnsdorf | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
Slovanka Roudnice | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Pas U13G | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
KlS U13G | 4 | 0:00 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 0.5 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Lokomotiva Liberec | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
Sokol Kladno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
DBaK | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 6:13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Brandýs n. L. | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Říč U13G | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha B | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
Havířov | 1 | 4:48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Nusle | 2 | 1:03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Loko Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |