Adéla Bernáthová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha B
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
224
Procento vítězství
62.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 14 - 1.3 0.6 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" HBB U12G(MS) 5 - 2.6 1.2 0 0.2/0.4 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 4 - 2.3 0.8 0 0.8/1.5 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 20 - 6.4 2.7 0 1/1.3 73.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 HBB U12G(MS) 5 - 4.0 1.8 0 0.4/0.6 66.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - S - 5.-8. místo HB Basket Praha 9 - 3.7 1.8 0 0.1/0.7 16.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 HBB U12G(MS) 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) HBB U12G(MS) 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" HBU13G(ms) 7 - 4.0 1.9 0 0.3/1.1 25.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 14 - 1.5 0.6 0 0.2/0.7 30.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket 20 - 4.1 1.9 0 0.3/0.4 62.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 HBU13G(ms) 9 - 6.7 3 0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" BŠ Tygři U13(mix)(ms 1 - 11.0 5 0 1/3 33.3 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" BŠ Tygři U13(mix)(ms 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha B 12 - 2.8 1.2 0 0.4/0.6 71.4 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 19 - 2.1 1 0 0.1/0.3 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BŠ Tygři Praha B 10 - 2.8 1.2 0 0.4/0.6 66.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Slovan Litoměřice 10 - 3.7 1.5 0 0.7/1.1 63.6 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D Tygři Praha 12 - 6.9 3.3 0.1 0/0.3 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Slovan Litoměřice 7 - 3.0 0.9 0.3 0.4/0.6 75.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Tygři Praha 7 - 3.7 1.3 0.1 0.7/1.3 55.6 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 5 - 11.4 5 0.4 0.2/1.2 16.7 - -
2020/21 kadetky U17 - Skupina A Tygři Praha B 2 - 16.0 4.5 2 1/2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 6 - 5.8 1.2 1.2 0/0.2 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 9 8.0 2.4 0.7 /1.1 0.3 0.1/0.2 50.0 0.4 1.6
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha B 8 - 17.6 6.8 0.6 2.3/3.1 72.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 5.0 1 1 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Tygři Praha B 1 - 17.0 7 0 3/9 33.3 - -
Průměr za kariéru 31.4 0.3 4.6 1.9 0.1 0.4/0.8 155.0 0.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Brandýs n.L. 27. 11. 2021
2B body 17 BK Brandýs n.L. 26. 9. 2021
3B body 4 Sokol Nusle 3. 10. 2021
Obranné doskoky 2 USK Praha 8. 1. 2022
Útočné doskoky 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021
Doskoky celkem 3 Basket Slovanka 14. 11. 2021
Body 34 BK Brandýs n.L. 26. 9. 2021
Užitečnost 9 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021
Asistence 3 Basket Ostrava 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Wizards DDM P10 8. 4. 2017 2016/17
2B body 17 BK Brandýs n.L. 26. 9. 2021 2021/22
3B body 4 Sokol Nusle 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 2 USK Praha 8. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Body 34 BK Brandýs n.L. 26. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 9 ŠBK P-H Sadská 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 3 Basket Ostrava 24. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 základní část BA Sparta 2:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 11:10 9 3 100.0 1 33.3 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 34 17 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Basket Slovanka B 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/1 0.0
3. 10. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 základní část Sokol H. Králové 2:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 11:51 4 0 0.0 1 25.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 1:15 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 základní část Basket Ostrava 14:03 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 0:00 18 6 0.0 2 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B ASK Lovosice 0:00 10 0 0.0 3 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 základní část Basket Slovanka 4:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 15 3 0.0 2 0.0 3/4 75.0
13. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/4 75.0
27. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 21 7 0.0 1 0.0 4/5 80.0
28. 11. 2021 skupina B Basket Slovanka B 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/5 60.0
4. 12. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A Basket Slovanka B 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B Loko Liberec 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/3 66.7
5. 12. 2021 skupina B Válečnice Děčín 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/4 50.0
7. 12. 2021 základní část HB Basket 11:56 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 1. 2022 základní část USK Praha 12:56 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
7. 1. 2022 skupina B BC Kolín 0:00 21 8 0.0 1 0.0 2/3 66.7
15. 1. 2022 finálová skupina K2 Prostějov 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/1 0.0
23. 1. 2022 play-out B BK Brandýs n.L. 0:00 17 7 0.0 0 0.0 3/9 33.3
Celkem 29 71:52 275 91 910.0 22 137.5 27/47 57.4
Průměr 29 2:28 9.5 3.1 910.0 0.8 137.5 0.9/1.6 57.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 3 0:00 24.0 10.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.7 50.0 2.7
USK Praha 8 0:00 4.4 2.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 0.8
Basket Slovanka 6 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.5
Studánka Pardubice 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
BA Říč U13G 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Sokol H. Počernice 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BA Sparta 5 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.0 60.0 0.2
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sla U13G 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
Basket Slovanka 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.3
Sokol Nusle 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Liberec 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BC Kolín 1 0:00 21.0 8.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Loko K. Vary 3 0:00 6.7 1.7 0.0 1.0 0.0 0.3/1.7 20.0 0.3
USK Praha 6 0:00 3.2 1.5 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n. L. B 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
BA Sparta 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nusle 8 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.9
BK M. Lázně 1 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DBaK 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA Sparta 5 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.0
USK Praha 6 0:00 2.3 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
BSK TJ Jičín 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basket Slovanka B 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
DBaK B 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Stud.Pard.U13G 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basket Slovanka B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
KlS U13G 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BA Sparta 7 0:00 1.4 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.9
BASlov U13 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Sokol H. Králové B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
HB Basket 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 7 0:00 1.4 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
ASK Lovosice 1 0:00 10.0 0.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 1 11:10 9.0 3.0 100.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Klatovy U15 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BC Kolín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Kral-JuniorU12G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Válečnice Děčín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Loko Trutnov 1 11:51 4.0 0.0 0.0 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Ostrava 1 14:03 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCSlaU12G 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 12:56 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 1 2:19 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKla U12G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 11:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 1:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 2:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -