Klára Votrubová

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
345
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 0.6 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Skupina B Bra U13G 20 - 8.4 3.9 0 0.7/1.5 44.8 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Brandýs n.L. 8 - 1.3 0.5 0 0.3/0.8 33.3 - -
2011/12 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace Bra U12G 6 - 15.7 7 0 1.7/3.3 50.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Finále Bra U13G 6 - 8.5 4 0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo B Bra U13G 3 - 1.3 0.7 0 0/0.7 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina B BK Brandýs n. L. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 4.1 1.7 0 0.7/1.5 47.6 - -
2012/13 starší žákyně U15 - divize A finale BK Brandýs n. L. 8 - 7.8 3.1 0.1 1.1/1.5 75.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Brandýs n.L. 8 - 2.0 0.6 0 0.8/1.5 50.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off BK Brandýs n.L. 3 - 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A BK Brandýs n.L. 13 - 1.2 0.5 0 0.1/0.2 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina B BK Brandýs n. L. 14 - 3.1 1.1 0.1 0.6/1 57.1 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Brandýs n. L. 14 - 1.7 0.6 0.1 0.4/0.7 50.0 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina A BK Brandýs n.L. 21 - 1.9 0.8 0 0.2/0.6 33.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina A Basket Slovanka 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A BK Brandýs n.L. 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A BK Brandýs n.L. 22 - 7.3 1.5 0.9 1.7/2.6 64.9 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 17 - 4.9 1 0.6 1.2/1.8 66.7 - -
2015/16 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 6 - 5.2 0.8 1.2 0/0 0.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out A BK Brandýs n.L. 6 - 8.8 2.3 1 1.2/2 58.3 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 12 - 7.2 2.4 0.4 1.1/1.7 65.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 10.4 3.3 0.6 1.9/2.5 77.1 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 8 - 6.6 2.4 0.4 0.8/0.8 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B BK Brandýs n.L. 10 - 9.6 2.6 0.9 1.7/1.9 89.5 - -
2017/18 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 3 - 5.0 0.7 1 0.7/0.7 100.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 3 - 5.7 1.3 0.7 1/1.3 75.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out B BK Brandýs n.L. 8 - 11.6 3.1 1.6 0.5/0.6 80.0 - -
2017/18 ženy - skupina B2 BK Brandýs n.L. 5 - 10.8 1.4 2.6 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 10 - 11.3 3.3 1.3 0.8/1.4 57.1 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 10 - 5.9 2 0.5 0.4/0.9 44.4 - -
2019/20 ženy - skupina A BK Brandýs n.L. 12 - 5.7 0.9 0.9 1.1/1.7 65.0 - -
2019/20 ženy - A2 BK Brandýs n.L. 2 - 7.5 0.5 2 0.5/1 50.0 - -
2020/21 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 3 13.0 1.0 0 /1 0.3 0/0 0.0 1.0 -1.3
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 18 11.6 1.6 0.4 /1.4 0.2 0.2/0.2 100.0 0.9 -0.5
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BK Brandýs n.L. 4 7.8 1.3 0.3 /0.5 0.3 0/0 0.0 0.8 0.8
2021/22 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 3 4.3 2.0 0 /0.3 0.7 0/0 0.0 0.7 1.3
2021/22 ženy - final4 BK Brandýs n.L. 2 9.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -0.5
2022/23 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 7 - 6.7 0.7 1.4 1/1.1 87.5 - -
Průměr za kariéru 28.8 0.9 5.3 1.6 0.4 0.7/1.2 156.0 1.3 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 ADFORS Basket Litomyšl 23. 10. 2022
2B body 2 Vlčice Žďár 22. 10. 2022
3B body 2 Lokomotiva Liberec 8. 10. 2022
Body 11 Vlčice Žďár 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Basket Říčany 25. 3. 2017 2016/17
2B body 10 ČBrU13G 13. 11. 2011 2011/12
3B body 5 SK Bruntál 24. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 3 BA Sparta 25. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 VSP 20. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 3 BA Sparta 25. 2. 2022 2021/22
Body 22 Loko Karlovy Vary 20. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 6 Sokol Nusle 12. 3. 2022 2021/22
Asistence 1 VSP 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 skupina B BC Benešov 10 1 2 2/2 100.0
9. 10. 2022 skupina B B. Jablonec n. N. 5 1 1 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 6 0 2 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Vlčice Žďár 11 2 2 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 6 1 0 4/4 100.0
27. 11. 2022 skupina B BCKol 6 0 2 0/0 0
2. 12. 2022 skupina B Basket Ostrava 3 0 1 0/0 0
Celkem 7 47 5 10 7/8 87.5
Průměr 7 6.7 0.7 1.4 1.0/1.1 87.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha B 10 0:00 6.5 1.8 0.0 0.7 0.0 0.8/1.2 66.7 1.3
Sokol Nusle 8 0:00 6.5 2.4 0.0 0.4 0.0 0.6/1.1 55.6 1.5
ČBrU13G 4 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.5
Loko Karlovy Vary 6 0:00 8.0 1.3 0.0 1.0 0.0 2.3/3.7 63.6 1.2
BC Kolín 4 0:00 11.8 3.8 0.0 1.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Pod U13G(ms) 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
BC Kolín 4 0:00 8.8 1.5 0.0 1.3 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Kol U12G 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Žďár nad Sáz 4 0:00 8.5 1.5 0.0 1.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
Sad U12G 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
DBaK 5 0:00 5.8 1.2 0.0 1.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.4
Lokomotiva Liberec 3 0:00 8.3 0.7 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Žabiny Brno B 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
HB Basket 4 0:00 5.8 1.5 0.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 4.0
BC Benešov 4 4:06 5.3 0.5 200.0 1.3 125.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Nusle 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Levhartice Chomutov 4 0:00 3.5 0.5 200.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
HB Basket Praha 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
DBaK 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HBU13G 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Žabiny Brno B 5 8:01 2.0 0.4 50.0 0.4 33.3 0.0/0.0 0.0 1.2
BA Sparta 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 12:43 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Nusle 2 12:08 4.0 0.5 33.3 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
VSP 4 18:24 1.8 0.5 22.2 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Pod 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BCKol 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Lokomotiva Liberec 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Havířov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 1:03 1.7 0.3 100.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Slovan Litoměřice 4 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Česká Lípa 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
DBaK 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HKR 1 9:42 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BSK KP Brno 3 15:09 1.0 0.0 0.0 0.3 10.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SŠMH Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Strakonice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 5:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 1 12:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Nobiles Nusle 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Aritma 2 13:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 3 6:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pečky 2 4:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -