Zuzana Čermáková

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 26 let
Aktuální klub
BK Lvice Litoměřice
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
420
Procento vítězství
53.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 kadetky U17 - skupina A BK Lvice Litoměřice 3 - 16.0 6 0.3 3/3.7 81.8 - -
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A BK Lvice Litoměřice 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina A BK Lvice Litoměřice 18 - 11.1 4.4 0.1 1.9/2.7 71.4 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off BK Lvice Litoměřice 3 - 8.3 2.3 0.7 1.7/3.3 50.0 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina A BK Lvice Litoměřice 5 - 7.8 2.8 0.4 1/1.4 71.4 - -
2016/17 juniorky U19 - finálová skupina BK Lvice Litoměřice 10 - 10.8 3.1 0.7 2.5/3.1 80.6 - -
2015/16 ženy - základní část BK Lvice Litoměřice 1 - 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 1.0 4.0
2015/16 ženy - základní část BK Lvice Litoměřice 22 22.4 5.6 2 /4.9 0.4 0.4/0.7 56.3 3.0 4.7
2015/16 ženy - play-out BK Lvice Litoměřice 5 18.8 6.0 1.6 /5.4 0.8 0.4/0.4 100.0 2.8 2.8
2016/17 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 16 - 7.3 2.5 0.3 1.6/2.4 65.8 - -
2016/17 ženy - finálová skupina BK Lvice Litoměřice 8 - 6.8 2.4 0.1 1.6/2.8 59.1 - -
2017/18 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 16 - 8.7 2 1 1.7/2.6 64.3 - -
2017/18 ženy - skupina A2 BK Lvice Litoměřice 3 - 12.3 5.3 0 1.7/2.7 62.5 - -
2018/19 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 13 - 9.8 3.2 0.6 1.6/3.4 47.7 - -
2018/19 ženy - skupina A2 BK Lvice Litoměřice 6 - 20.8 6.7 1.3 3.5/4.2 84.0 - -
2019/20 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 11 - 14.1 4.7 0.9 1.9/2.5 75.0 - -
2019/20 ženy - finálová skupina BK Lvice Litoměřice 4 - 12.3 2.5 1.3 3.5/5 70.0 - -
2020/21 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 2 - 6.5 2.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 12 22.6 5.0 2.1 /5.9 0 0.8/1.8 47.6 2.7 4.5
2016/17 juniorky U19 - play-out B. Jablonec n. N. 1 21.0 4.0 1 /3 0 2/3 66.7 3.0 3.0
2011/12 kadetky U17 - play-out BK DE Prosek 6 - 6.0 2.2 0 1.7/4.2 40.0 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina A BK DE Prosek 14 - 3.5 1.4 0 0.8/1.4 55.0 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina B BK DE Prosek 2 - 8.0 3.5 0 1/4 25.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C BK DE Prosek 8 - 8.3 3.6 0 1/2.4 42.1 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga B BK DE Prosek 8 - 7.5 3.3 0 1/1.6 61.5 - -
2010/11 starší žákyně - skupina A BK DE Prosek 8 - 3.1 1 0 1.1/2.6 42.9 - -
2010/11 starší žákyně - skupina D BK DE Prosek 2 - 0.5 0 0 0.5/3 16.7 - -
2010/11 starší žákyně - 2. kolo BK DE Prosek 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina B BK DE Prosek 6 - 4.3 2 0 0.3/2 16.7 - -
2011/12 starší žákyně U15 - liga B BK DE Prosek 11 - 5.7 1.9 0 1.9/3.6 52.5 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina A BK Prosek 18 - 9.9 3.7 0.2 2.1/3.8 54.4 - -
2013/14 juniorky U19 - play-out A BK Prosek 4 - 5.8 2.3 0 1.3/1.5 83.3 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina A BK Prosek 19 - 13.4 4.9 0.5 2.2/2.6 82.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off BK Prosek 4 - 15.8 6.5 0.3 2/2.5 80.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A BK Prosek 17 - 6.5 2.6 0 1.2/3 41.2 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off A BK Prosek 4 - 6.8 2.8 0 1.3/2 62.5 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A BK Prosek 19 - 12.8 5.3 0.2 1.7/3.2 55.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off A BK Prosek 1 - 8.0 2 1 1/2 50.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off BK Prosek 4 - 8.5 3 0 2.5/2.8 90.9 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část BK Prosek 22 - 9.5 3.3 0.3 2.1/3.2 64.8 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out BK Prosek 5 - 9.6 3.8 0.2 1.4/2.2 63.6 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A BK Prosek 14 - 11.1 3.9 0 3.4/5.7 58.8 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina A BK Prosek 14 - 11.1 4.8 0 1.5/3.6 42.0 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 11 - 15.5 5.7 0.6 2.2/3.4 64.9 - -
2020/21 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 1 - 11.0 1 0 9/10 90.0 - -
2022/23 ženy - Základní fáze Legendy Litoměřice B 11 - 12.7 4.1 0.7 2.4/4.9 48.1 - -
2022/23 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 5 - 13.0 4.8 0 3.4/4.4 77.3 - -
2022/23 ženy - play-off A BK Lvice Litoměřice 4 - 15.8 4.3 0.5 5.8/6.8 85.2 - -
2023/24 ženy - skupina A BK Lvice Litoměřice 16 - 16.2 5.6 0.4 3.9/6 65.6 - -
Průměr za kariéru 16.8 2.1 9.6 3.4 0.3 1.8/3.0 123.0 3.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 SLUNETA Ústí n. L. 9. 12. 2023
2B body 9 Slovanka Roudnice 4. 11. 2023
3B body 1 BC Benešov 14. 10. 2023
Body 24 Sokol Kladno 7. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Nusle 16. 1. 2016 2015/16
2B body 13 Studánka Pardubice 18. 4. 2015 2014/15
3B body 4 BC Benešov 27. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 9 Junior Kralupy 13. 12. 2015 2015/16
Útočné doskoky 8 OP Prostějov 15. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 12 Junior Kralupy 13. 12. 2015 2015/16
Body 29 HB Basket 6. 4. 2019 2018/19
Užitečnost 16 Junior Kralupy 13. 12. 2015 2015/16
Asistence 5 Basket Slovanka 12. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sokol Kladno 19 7 0 5/10 50.0
17. 9. 2023 skupina A Sla 15 6 0 3/4 75.0
30. 9. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 23 7 1 6/9 66.7
1. 10. 2023 skupina A DBaK 13 6 0 1/2 50.0
14. 10. 2023 skupina A BC Benešov 20 6 1 5/7 71.4
15. 10. 2023 skupina A Tigers Basketball ČB 11 4 0 3/3 100.0
4. 11. 2023 skupina A Slovanka Roudnice 21 9 0 3/4 75.0
18. 11. 2023 skupina A B. Jablonec n. N. 13 4 0 5/8 62.5
19. 11. 2023 skupina A Lokomotiva Liberec 14 4 0 6/11 54.5
9. 12. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 15 4 0 7/7 100.0
10. 12. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 17 6 1 2/3 66.7
6. 1. 2024 skupina A Sla 8 4 0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Sokol Kladno 24 7 1 7/11 63.6
20. 1. 2024 skupina A DBaK 12 4 0 4/6 66.7
21. 1. 2024 skupina A BK Loko Karlovy Vary 22 7 1 5/9 55.6
11. 2. 2024 skupina A BC Benešov 12 4 1 1/2 50.0
Celkem 16 259 89 6 63/96 65.6
Průměr 16 16.2 5.6 0.4 3.9/6.0 65.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BaK Plzeň 13 0:00 12.6 4.2 0.0 0.8 0.0 1.6/2.8 58.3 2.2
BC Benešov 11 0:00 11.5 3.5 0.0 0.8 0.0 2.2/3.5 63.2 2.8
DBaK 10 0:00 12.3 4.3 0.0 0.6 0.0 1.9/2.7 70.4 3.2
Sokol Nusle 7 0:00 10.1 2.9 0.0 0.1 0.0 4.0/4.9 82.4 3.6
Studánka Pardubice 6 0:00 11.5 4.8 0.0 0.2 0.0 1.3/1.7 80.0 2.8
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 16.8 5.8 0.0 0.3 0.0 4.5/6.8 66.7 2.5
BC Libo 4 0:00 14.0 3.5 0.0 0.5 0.0 5.5/8.0 68.8 1.8
Sokol Kladno 4 0:00 13.8 4.5 0.0 0.3 0.0 4.0/6.8 59.3 3.0
BK Strakonice 6 0:00 9.0 3.8 0.0 0.2 0.0 0.8/2.2 38.5 3.0
Lokomotiva Liberec 5 0:00 10.4 3.4 0.0 0.4 0.0 2.4/4.6 52.2 2.6
Levhartice Chomutov B 3 0:00 17.0 6.7 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 2.0
USK Praha B 5 0:00 9.4 4.2 0.0 0.2 0.0 0.4/1.0 40.0 3.4
BK Loko Karlovy Vary 2 0:00 22.5 7.0 0.0 1.0 0.0 5.5/9.0 61.1 2.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 11.0 4.0 0.0 0.3 0.0 2.3/2.8 81.8 3.5
Sokol Kladno 4 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.8 54.5 2.5
TJ Sokol Kladno 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 3.3
ŠBK P-H Sadská 5 0:00 8.2 3.4 0.0 0.0 0.0 1.4/2.0 70.0 1.8
Studánka Pardubice 5 0:00 8.0 3.2 0.0 0.0 0.0 1.6/4.0 40.0 3.8
DBaK 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 1.8
Sokol H. Králové 4 0:00 9.8 3.5 0.0 0.0 0.0 2.8/4.3 64.7 2.5
DBaK 2 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 2.5
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 9.3 3.0 0.0 0.3 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
HB Basket Praha 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.0 58.3 3.3
BK Brandýs n.L. 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/3.3 76.9 2.3
Aritma Praha B 2 0:00 18.0 6.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Nobiles Nusle 6 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.8 36.4 3.2
B. Jablonec n. N. 7 10:38 5.0 1.6 73.3 0.1 20.0 1.4/2.1 66.7 3.4
Sokol Nusle B 2 0:00 17.5 6.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 1.5
SŠMH Brno B 4 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.8 90.9 2.0
Sla 3 0:00 11.3 4.3 0.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.3
OLM 3 26:35 11.0 3.7 44.0 1.0 42.9 0.7/0.7 100.0 1.3
Pod 3 0:00 10.7 1.7 0.0 1.0 0.0 4.3/7.0 61.9 3.3
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.5 0.0 4.5/5.0 90.0 1.5
BC Benešov 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Slovan Varnsdorf 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.5 0.0 0.3/1.3 20.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 15.0 5.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
Valosun Brno 4 0:00 7.5 1.8 0.0 0.5 0.0 2.5/3.8 66.7 3.3
SŠMH Brno 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BLC Sparta 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
DSK Basketball B 3 0:00 9.3 3.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BK Prosek A 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
BK Pirelli A 1 0:00 24.0 5.0 0.0 3.0 0.0 5.0/10.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BA Sparta Praha 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.0
BK Klatovy 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
BK Strakonice 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.8
Slovanka Roudnice 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 5.0
Sokol Nusle 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.7
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
KARA Trutnov 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
BC Benešov 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 5.0
VALOSUN KP Brno B 4 20:15 3.8 0.8 25.0 0.5 25.0 0.8/1.5 50.0 2.3
Ško-Energo MB 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Babynec 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Nusle 2 24:00 7.0 3.5 58.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BC Benešov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 3 24:18 4.3 1.7 25.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
Žabiny Brno B 2 22:59 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
TJ ČZU Praha 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Studánka Pardubice 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.0
Studánka Pardubice 2 20:12 5.5 0.5 20.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Tigers Basketball ČB 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
USK Praha 2 23:47 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
B. Jablonec n. N. 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
Frisco Brno 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.5
Loko Trutnov 1 26:20 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kladno 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Loko Trutnov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Strakonice 1 24:47 7.0 3.0 42.9 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta 2 21:43 3.0 1.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pečky 2 20:10 2.5 0.5 16.7 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.5
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
OSK Olomouc 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Strakonice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SBŠ Ostrava 1 20:22 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 25:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Frisco Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0