Lenka Bočková

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
294
Procento vítězství
51.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Říčany 12 - 5.1 2.4 0 0.3/0.3 100.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 a mladších žákyň U14 Basket Říčany U14 13 - 11.1 5.3 0 0.5/1.4 33.3 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Skupina o 1-3 místo Basket Říčany U14 4 - 11.0 4.5 0 2/3.5 57.1 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B Basket Říčany 14 - 6.6 3.1 0 0.5/1.4 36.8 - -
2014/15 starší žákyně U15 - liga sk. A Basket Říčany 14 - 10.1 4.1 0.1 1.7/3.4 51.1 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 22 - 11.5 4.8 0.1 1.5/2.5 59.3 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off B Basket Říčany 2 - 15.0 7 0 1/1.5 66.7 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B Basket Říčany 14 - 10.1 4.3 0.1 1.4/2.4 55.9 - -
2016/17 ženy - Základní fáze BLC Sparta 11 - 5.7 2.6 0 0.5/0.6 71.4 - -
2016/17 ženy - Základní fáze Basket Říčany 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B Basket Říčany 10 - 12.6 5.2 0 2.2/3.3 66.7 - -
2017/18 ženy - skupina A BC Benešov 15 - 5.2 2.2 0.1 0.6/1.1 52.9 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina B BC Benešov 12 - 10.0 4.3 0.1 1.3/2.4 51.7 - -
2017/18 ženy - Základní fáze BLC Sparta 18 - 6.0 2.6 0 0.8/1.2 63.6 - -
2017/18 ženy - základní část BC Benešov 1 - 4.0 2 /2 0 0/2 0.0 3.0 -1.0
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina BC Benešov 10 - 7.7 3.3 0 1.1/1.5 73.3 - -
2017/18 ženy - skupina A2 BC Benešov 6 - 8.8 4 0.2 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 20 21.9 5.9 2.4 /6.7 0.1 1/1.4 74.1 2.8 4.2
2018/19 ženy - skupina A BC Benešov 13 - 7.2 2.8 0.1 1.4/1.9 72.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B BC Benešov 10 - 10.1 3.4 0.5 1.8/3.1 58.1 - -
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník BC Benešov 2 - 9.0 4.5 /4.5 0 0/0 0.0 4.0 5.0
2018/19 juniorky U19 - play-out B BC Benešov 4 - 11.8 4.3 0.3 2.5/3 83.3 - -
2018/19 ženy - finálová skupina BC Benešov 7 - 2.7 0.9 0.1 0.6/0.9 66.7 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out Sokol Nusle 6 20.7 6.2 1.7 /5.5 0.5 1.3/1.3 100.0 3.0 3.5
2019/20 ženy - skupina A BC Benešov 12 - 6.2 1.8 0.5 1/1.4 70.6 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník BC Benešov 1 - 10.0 3 /3 0 4/6 66.7 3.0 5.0
2019/20 ženy - Základní fáze Sokol Nusle B 18 - 6.4 2.2 0.3 1.2/1.5 81.5 - -
2019/20 ženy - finálová skupina BC Benešov 4 - 6.3 1.8 0.8 0.5/1 50.0 - -
2021/22 ženy - základní část BC Benešov 8 15.8 4.3 1.9 /4.3 0 0.5/0.5 100.0 1.5 4.4
2021/22 ženy - play-out BC Benešov 3 16.3 0.7 0.3 /2.7 0 0/0 0.0 0.7 -0.7
2022/23 ženy - skupina B BC Benešov 6 - 8.5 3.2 0.3 1.2/1.5 77.8 - -
Průměr za kariéru 29.3 2.5 7.8 3.2 0.1 1.1/1.7 184.1 2.2 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BCKol 22. 10. 2022
2B body 7 ADFORS Basket Litomyšl 3. 12. 2022
3B body 1 ADFORS Basket Litomyšl 3. 12. 2022
Body 19 ADFORS Basket Litomyšl 3. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Biž. Jablonec n.N. 26. 3. 2017 2016/17
2B body 13 Sokol Nusle 9. 4. 2017 2016/17
3B body 2 BK Strakonice 17. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 USK Praha 9. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 6 SBŠ Ostrava 13. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 11 SBŠ Ostrava 13. 10. 2018 2018/19
Body 26 Sokol Nusle 9. 4. 2017 2016/17
Užitečnost 15 SBŠ Ostrava 13. 10. 2018 2018/19
Asistence 3 BK Brandýs n.L. 27. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
22. 10. 2022 skupina B BCKol 8 2 0 4/4 100.0
28. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 10 5 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B B. Jablonec n. N. 2 1 0 0/1 0.0
13. 11. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 1 0 0 1/2 50.0
3. 12. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 19 7 1 2/2 100.0
4. 12. 2022 skupina B Vlčice Žďár 11 4 1 0/0 0
Celkem 6 51 19 2 7/9 77.8
Průměr 6 8.5 3.2 0.3 1.2/1.5 77.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Litomyšl 6 0:00 13.5 5.7 0.0 0.2 0.0 1.7/2.2 76.9 1.7
DBaK 9 0:00 7.3 2.6 766.7 0.2 0.0 1.6/2.2 70.0 2.3
USK Praha B 4 0:00 15.5 7.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
BC Kolín 6 0:00 9.5 4.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.0 58.3 2.5
BC Kolín 5 0:00 8.8 3.4 0.0 0.0 0.0 2.0/2.8 71.4 3.4
BK Brandýs n.L. 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.8
Sokol Nusle 4 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.8
BK Lvice Litoměřice 8 0:00 5.1 1.8 0.0 0.4 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Prosek A 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
B. Jablonec n. N. 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.7 0.0 2.0/4.3 46.2 2.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
DSK Basketball B 5 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.8
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
BK Brandýs n.L. 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
OSK Olomouc 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Strakonice 4 19:03 7.8 2.3 45.0 0.8 75.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Havířov 4 11:26 7.5 3.5 82.4 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Loko Karlovy Vary 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Aritma Praha B 5 0:00 5.8 1.8 0.0 0.2 0.0 1.6/1.6 100.0 1.8
Ško-Energo MB 3 0:00 9.3 4.7 233.3 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
SBŠ Ostrava 4 22:32 7.0 2.5 37.0 0.0 0.0 2.0/2.3 88.9 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Strakonice B 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.0
TJ ČZU Praha 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
Babynec 5 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 2.4
Žabiny Brno B 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Nobiles 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Dolní Počernice A 5 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 0.6
BK Pirelli A 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Libo 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.8
Legendy Litoměřice B 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Basket Říčany 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
HB Basket 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Brandýs n.L. 3 5:38 5.3 2.3 233.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 23:06 8.0 3.0 54.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Strakonice 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Basket Slovanka 2 21:16 7.5 2.0 33.3 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 4.5
KP Brno 2 22:09 7.5 3.5 43.8 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Lokomotiva Liberec 4 0:00 3.8 1.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Pod 4 0:00 3.3 1.3 166.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Stavební fakulta 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Loko Trutnov 3 19:59 3.7 1.7 29.4 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BK Česká Lípa 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Vlčice Žďár 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 26:50 5.0 1.5 23.1 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Studánka Pardubice 2 23:12 5.0 2.5 26.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BLC Sparta 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nusle B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
BCKol 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
HB Aritma 1 21:04 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VSK Iuridica 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Havířov 2 8:29 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Žabiny Brno B 1 23:37 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BSK KP Brno 1 22:18 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
SLO 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
HB Basket Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 3 8:55 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 2 10:51 1.0 0.5 20.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Žabiny Brno 1 23:37 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 16:20 1.0 0.5 11.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 1 25:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0