Kristýna Lačná

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
180 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
382
Procento vítězství
52.9%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina A DDM Česká Lípa 10 - 4.3 1.9 0.0 0 0.0 0.5/3.2 15.6 - -
2011/12 starší žákyně U15 - divize B DDM Česká Lípa 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - liga A DDM Česká Lípa 10 - 4.2 1.6 0.0 0 0.0 1/3.3 30.3 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga A DDM Česká Lípa 8 - 5.1 2 0.0 0 0.0 1.1/2.9 39.1 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo C DDM Česká Lípa 3 - 7.7 3 0.0 0 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR DDM Česká Lípa 5 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.4/1.2 33.3 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina B DDM Česká Lípa 11 - 7.8 3.5 0.0 0 0.0 0.9/3.5 26.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina B DDM Česká Lípa 12 - 20.8 8.8 0.0 0 0.0 3.1/6.8 45.7 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina A DDM Česká Lípa 10 - 4.3 1.8 0.0 0 0.0 0.7/3 23.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A DDM Česká Lípa 6 - 10.7 4.3 0.0 0 0.0 2/4.2 48.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off DDM Česká Lípa 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/6 25.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo A DDM Česká Lípa 3 - 11.7 4 0.0 0 0.0 3.7/8.3 44.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR DDM Česká Lípa 5 - 10.4 3.4 0.0 0.2 0.0 3/7 42.9 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina B DDM Česká Lípa 3 - 12.3 4.7 0.0 0 0.0 3/5.7 52.9 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR o 5. - 8. místo DDM Česká Lípa 2 - 10.5 4.5 0.0 0 0.0 1.5/6 25.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina B BK Česká Lípa 14 - 16.3 7.1 0.0 0 0.0 2/5 40.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina B BK Česká Lípa 14 - 20.4 8.9 0.0 0 0.0 2.7/5.8 46.9 - -
2013/14 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U17 BK Česká Lípa U17 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Česká Lípa 14 - 11.6 4.6 0.0 0.1 0.0 2.2/4.4 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A BK Česká Lípa 7 - 16.3 6.3 0.0 0.1 0.0 3.3/7 46.9 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off BK Česká Lípa 4 - 9.8 3.5 0.0 0.3 0.0 2/8.3 24.2 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B BK Česká Lípa 3 30.0 11.0 4.3 39.4 0 0.0 2.3/4.3 53.8 3.0 6.0
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství o 5.-8. místo BK Česká Lípa 1 40.0 8.0 2 14.3 0 0.0 4/7 57.1 1.0 8.0
2014/15 kadetky U17 - skupina A BK Č. Lípa 19 - 16.0 5.8 0.0 0.6 0.0 2.7/4.8 55.4 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B BK Česká Lípa 13 - 16.7 6.5 0.0 0.4 0.0 2.6/7 37.4 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga BK Česká Lípa 9 - 19.8 7.4 0.0 0.1 0.0 4.6/7.7 59.4 - -
2014/15 kadetky U17 - play-off BK Č. Lípa 3 - 16.0 6.3 0.0 0.7 0.0 1.3/6.3 21.1 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 20 - 8.3 2.9 /2.9 100.0 0.3 100.0 1.7/2.8 61.8 2.4 4.9
2015/16 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 10 11.7 4.2 1.3 /2.9 44.8 0 0.0 1.6/2.2 72.7 1.1 3.8
2015/16 juniorky U19 - play-off KARA Trutnov 1 16.0 6.0 3 /6 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 3.0
2015/16 kadetky U17 - play-off KARA Trutnov 3 - 6.3 2 /2 100.0 0 0.0 2.3/4 58.3 3.3 1.3
2016/17 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 19 17.2 6.7 2.1 /5.5 38.1 0.4 28.0 1.4/2.2 63.4 1.8 4.4
2016/17 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 20 26.1 11.3 3.7 /11 33.3 0.7 30.2 2/3.8 52.6 1.7 7.1
2016/17 ženy - Základní část TRU 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 ženy - základní část TRU 1 - 3.0 0 0.0 1 100.0 0/0 0.0 2.0 1.0
2016/17 ženy - skupina o udržení BK Loko Trutnov "B" 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 2 10.5 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 2.5 -1.5
2016/17 kadetky U17 - play-out Loko Trutnov 6 27.0 11.7 4 /10.5 38.1 0.2 12.5 3.2/4.7 67.9 2.0 10.7
2017/18 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 11 21.8 10.7 3.5 /6.9 50.0 0.6 41.2 1.9/2.8 67.7 1.7 7.8
2017/18 ženy - Základní část TRU 7 10.7 0.3 0.1 /1.4 10.0 0 0.0 0/0 0.0 0.9 -2.0
2017/18 ženy - základní část TRU 2 11.0 3.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 2/2.5 80.0 0.5 4.0
2017/18 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 3 28.3 10.0 1.3 /6 22.2 1.7 55.6 2.3/4 58.3 2.7 5.3
2017/18 ženy - Play out TRU 6 9.7 2.2 0.7 /1.7 40.0 0.2 16.7 0.3/0.5 66.7 1.5 -0.5
2018/19 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 20 26.7 11.8 3.5 /9 39.1 0.9 30.9 2.3/3.3 68.2 2.6 8.8
2018/19 ženy - skupina A BSK TJ Jičín 2 - 10.0 3.5 0.0 0 0.0 3/3 100.0 - -
2018/19 ženy - Základní část TRU 10 5.5 0.3 0.1 /0.7 14.3 0 0.0 0.1/0.2 50.0 0.8 -0.8
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník TRU 2 8.0 1.5 0.5 /1.5 33.3 0 0.0 0.5/1 50.0 1.5 -
2018/19 juniorky U19 - play-out Loko Trutnov 6 18.7 8.5 2.3 /6.5 35.9 0.8 35.7 1.3/1.5 88.9 1.7 5.5
2020/21 ženy - základní část BC Benešov 2 32.5 15.5 5 /9.5 52.6 1 25.0 2.5/3 83.3 2.5 8.0
2021/22 ženy - základní část BC Benešov 18 29.8 8.7 2.8 /8.6 32.5 0.6 18.3 1.3/2.1 63.2 2.6 2.3
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BC Benešov 1 - 19.0 6 /6 100.0 2 100.0 1/3 33.3 4.0 13.0
2021/22 ženy - play-out BC Benešov 5 24.4 8.8 2.6 /8 32.5 0.6 17.6 1.8/2.4 75.0 2.8 4.6
2022/23 ženy - skupina B BC Benešov 4 - 18.0 6 0.0 1 0.0 3/3.3 92.3 - -
Průměr za kariéru 34.3 8.5 10.2 3.8 90.5 0.3 55.6 1.8/3.7 217.9 2.1 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Ško-Energo MB 8. 1. 2023
2B body 8 BK Brandýs n.L. 7. 1. 2023
3B body 2 Ško-Energo MB 8. 1. 2023
Body 22 Basket Ostrava 22. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SBŠ Ostrava 1. 2. 2015 2014/15
2B body 21 BA Sparta Praha 7. 10. 2012 2012/13
3B body 4 BA Sparta Praha 17. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 9 BK Žďár n. S. 2. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 7 SBŠ Ostrava 9. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 13 SBŠ Ostrava 9. 4. 2017 2016/17
Body 45 BA Sparta Praha 7. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 25 KP Brno 30. 4. 2017 2016/17
Asistence 5 KP Brno 20. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
7. 1. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 20 8 0 4/5 80.0
8. 1. 2023 skupina B Ško-Energo MB 21 5 2 5/5 100.0
22. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 22 7 2 2/2 100.0
5. 2. 2023 skupina B BCKol 9 4 0 1/1 100.0
Celkem 4 72 24 4 12/13 92.3
Průměr 4 18.0 6.0 1.0 3.0/3.3 92.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 4 0:00 23.3 9.0 0.0 0.0 0.0 5.3/9.5 55.3 2.5
BA Sparta Praha 10 23:02 7.9 1.7 29.3 0.7 30.4 2.4/3.4 70.6 2.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 19.3 7.8 0.0 0.8 0.0 1.5/4.5 33.3 1.8
Loko Trutnov 7 0:00 11.0 4.6 0.0 0.0 0.0 1.9/4.4 41.9 2.1
SBŠ Ostrava 6 21:46 12.8 3.7 46.8 0.7 40.0 3.5/5.5 63.6 2.0
BK Strakonice 8 19:06 9.4 2.6 36.8 0.9 46.7 1.5/1.9 80.0 1.9
SBŠ Ostrava 7 21:31 10.6 3.3 44.2 0.6 33.3 2.3/3.6 64.0 2.4
BA Sparta 3 0:00 21.3 9.3 0.0 0.0 0.0 2.7/6.0 44.4 2.7
SBŠ Ostrava 3 0:00 21.0 7.3 0.0 0.0 0.0 6.3/8.7 73.1 2.3
Sokol ZVUS H. Králové 6 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 34.6 2.5
VALOSUN Brno 5 18:44 12.0 4.4 44.9 0.2 25.0 2.6/4.4 59.1 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 29.0 12.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.0
DBaK 5 0:00 11.6 4.4 0.0 0.2 0.0 2.2/4.6 47.8 3.0
USK Praha 7 6:42 8.1 2.9 64.5 0.3 40.0 1.6/2.9 55.0 2.9
HB Basket Praha 5 21:46 11.2 4.0 42.6 0.4 28.6 2.0/2.8 71.4 2.2
Slovan Litoměřice 5 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.2
Studánka Pardubice 4 0:00 13.8 5.3 0.0 0.3 0.0 2.5/5.3 47.6 2.0
BK Strakonice 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 3.3
DBaK 2 0:00 26.0 11.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.5
Sokol Nusle 5 21:25 10.2 3.2 44.4 0.6 30.0 2.0/2.4 83.3 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 8 17:17 6.3 2.1 35.4 0.3 12.5 1.3/2.0 62.5 1.6
OSK Olomouc 3 0:00 16.0 6.3 0.0 0.7 0.0 1.3/6.3 21.1 1.3
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 11.8 4.0 177.8 0.8 300.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 4 0:00 11.5 4.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 3.3
Basket Slovanka 4 0:00 11.3 4.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Havířov 4 11:44 11.3 3.3 48.1 0.5 33.3 3.3/4.0 81.3 1.3
Basket Slovanka 5 22:48 8.6 2.2 42.3 0.2 14.3 3.6/4.2 85.7 1.8
BSK KP Brno 3 33:08 14.3 3.7 35.5 1.3 28.6 3.0/3.3 90.0 3.7
Studánka Pardubice 4 28:56 10.0 2.8 45.8 1.0 36.4 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Strakonice 4 11:48 9.8 3.3 50.0 0.3 20.0 2.5/5.5 45.5 1.8
Valosun KP Brno 4 0:00 9.8 3.5 0.0 0.3 0.0 2.0/8.3 24.2 2.3
DBaK 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
SŠMH Brno 4 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 2.8
USK Praha 6 21:40 6.3 1.8 25.6 0.3 22.2 1.7/3.8 43.5 1.8
HB Aritma 4 31:37 9.5 3.3 38.2 0.8 16.7 0.8/1.3 60.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.5 6.0 0.0 0.5 0.0 5.0/7.0 71.4 1.5
VALOSUN Brno 5 19:09 7.2 3.0 50.0 0.2 20.0 0.6/1.0 60.0 0.6
Žabiny Brno 3 17:01 12.0 4.0 46.2 0.3 20.0 3.0/5.0 60.0 2.3
Studánka Pardubice 4 11:43 8.8 3.0 38.7 0.3 50.0 2.0/4.0 50.0 2.8
BK Brandýs n.L. 3 22:55 11.7 5.0 75.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.3
SŠMH Handicap Brno 4 20:01 8.3 2.8 40.7 0.5 40.0 1.3/1.8 71.4 1.8
Basket Říčany 1 0:00 33.0 13.0 0.0 0.0 0.0 7.0/16.0 43.8 2.0
BSK Jičín 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 15.0 2.5 0.0 1.5 0.0 5.5/8.5 64.7 3.5
Havířov 2 36:23 15.0 4.5 56.3 1.5 50.0 1.5/2.5 60.0 2.5
USK Praha 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.0 0.0 2.5/7.0 35.7 2.0
B. Jablonec n. N. 4 17:38 7.0 2.8 36.7 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.8
HB Basket Praha 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/8.5 17.6 2.0
BK Brandýs n. L. 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 2.3
HB Basket 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.0
BK Havířov 2 27:28 13.0 5.0 58.8 0.5 12.5 1.5/2.0 75.0 2.5
Studánka Pardubice 3 17:27 8.3 1.3 26.7 1.7 71.4 0.7/1.0 66.7 2.7
Sokol Nusle 3 12:21 8.0 2.3 43.8 1.0 42.9 0.3/1.3 25.0 3.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Basket Ostrava 1 0:00 22.0 7.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
OSK Olomouc 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Ško-Energo MB 1 0:00 21.0 5.0 0.0 2.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Žabiny Brno B 2 32:32 10.5 3.0 22.2 0.5 14.3 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 2.0
BA Sparta 3 8:52 6.0 2.3 63.6 0.3 50.0 0.3/1.3 25.0 3.0
HB Basket Praha 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
B. Jablonec n. N. 3 9:53 5.7 2.0 50.0 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 2 30:20 8.0 2.5 20.8 1.0 28.6 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Studánka Pardubic 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
Sokol Kladno 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/6.0 8.3 2.0
Sokol Kladno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
DBaK 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
MČR 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/11.0 45.5 2.0
Basket Slovanka 3 7:59 3.7 1.3 36.4 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/13.0 15.4 4.0
BaK Alkal Plzeň 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 24:54 5.0 1.0 14.3 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BCKol 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Sokol Pečky 1 30:52 8.0 3.0 30.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
KPB 2 17:11 3.0 0.5 16.7 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Nobiles Nusle 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
OVA 4 3:39 1.3 0.5 66.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.3
STR 3 11:34 1.3 0.3 16.7 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
HKR 3 4:36 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
ZAB 4 3:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK 3 13:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLA 2 1:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLO 1 6:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0