Veronika Vargová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
212
Procento vítězství
48.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BK KARA Trutnov 7 - 3.6 1.7 0 0.1/0.7 20.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BK KARA Trutnov 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní Loko Trutnov 12 - 1.3 0.5 0 0.3/0.4 60.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní Loko Trutnov 9 - 7.8 3.6 0 0.7/1 66.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní Loko Trutnov - kval 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 3.5 1.5 0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Final Four Loko Trutnov 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four Loko Trutnov 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II Loko Trutnov "B" 4 - 3.5 1.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II Loko Trutnov 20 - 3.5 1.7 0 0.2/1 20.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní Loko Trutnov-kval 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní Loko Trutnov - kval 4 - 3.8 1.3 0 1.3/2.3 55.6 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPII Loko Trutnov 18 - 4.7 2.2 0 0.3/1 27.8 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní Loko Trutnov-kval 6 - 2.0 0.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D Loko Trutnov 10 - 2.1 1 0 0.1/0.6 16.7 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Loko Trutnov 10 - 3.2 1.2 0 0.8/2 40.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII F4 Loko Trutnov 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII finále Loko Trutnov 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Loko Trutnov 12 - 1.5 0.7 0 0.2/0.3 66.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C Loko Trutnov 8 - 4.0 1.9 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B Loko Trutnov 9 - 3.1 1 0 1.1/2.2 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Loko Trutnov 8 - 1.9 0.8 0 0.4/1 37.5 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Loko Trutnov 5 - 3.6 1.6 0 0.4/0.8 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 2 9.5 0.5 0 /1.5 0 0.5/1 50.0 0.5 -1.5
2021/22 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 9.7 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 0.7 -
2021/22 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 25 22.4 2.3 0.9 /3.4 0 0.6/1.1 50.0 1.7 3.6
2021/22 kadetky U17 - play-out B Studánka Pardubice 4 - 3.0 1.5 0 0/0.8 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov 5 7.0 0.0 0 /0.6 0 0/0 0.0 0.2 -0.4
2022/23 kadetky U17 - skupina B Loko Trutnov 7 22.0 4.1 1.6 /6.1 0.3 0.1/1 14.3 3.0 1.9
Průměr za kariéru 26.3 3.8 3.0 1.3 0.0 0.4/1.0 109.2 1.2 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 KP Brno 8. 10. 2022
2B body 3 KP Brno 8. 10. 2022
3B body 1 Žabiny Brno 9. 10. 2022
Obranné doskoky 8 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022
Útočné doskoky 3 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022
Doskoky celkem 11 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022
Body 7 KP Brno 8. 10. 2022
Užitečnost 9 Basket Ostrava 23. 10. 2022
Asistence 1 Sokol H. Králové 10. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 BC Vysočina 22. 2. 2020 2019/20
2B body 10 Bižuterie Jablonec nad Nisou 4. 2. 2017 2016/17
3B body 1 Žabiny Brno 9. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 10 Basket Ostrava 11. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 7 Levhartice Chomutov 30. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 Basket Ostrava 11. 12. 2021 2021/22
Body 20 Bižuterie Jablonec nad Nisou 4. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 14 Sokol H. Králové 24. 2. 2022 2021/22
Asistence 3 HB Basket 6. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 28:10 2 1 10.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 15:35 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 4:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B BK Havířov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B KP Brno 18:46 7 3 50.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 15:46 5 1 20.0 1 100.0 0/3 0.0
22. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 17:16 4 2 25.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 27:04 7 2 50.0 1 33.3 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 7:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 23:47 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 22:54 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 7:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 189:09 29 11 23.9 2 40.0 1/7 14.3
Průměr 12 15:45 2.4 0.9 23.9 0.2 40.0 0.1/0.6 14.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Studánka Pardubic 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
TJ Sokol Nusle 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
Basket Ostrava 3 23:24 4.0 1.3 30.8 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 3.3
BK Přelouč 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BC Vysočina 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Levhartice Chomutov 2 20:42 5.0 1.5 37.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Basket Slovanka 2 23:26 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol H. Králové 4 22:49 2.5 1.3 31.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BSK Jičín 6 0:00 1.7 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Žabiny Brno 4 17:26 2.5 0.8 27.3 0.3 100.0 0.3/1.3 20.0 1.3
BK NAPOS Vysoká n.L 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
ŠBK P-H Sadská 3 23:14 2.3 1.0 18.8 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
KP Brno 4 14:09 1.8 0.8 23.1 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Nobiles 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
HB Basket 2 26:42 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BC Kolín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Sokol Hradec "B" 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 3 20:05 2.0 1.0 17.6 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Basket Slovanka B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 20:01 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
MČR 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Sokol Hradec 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Studánka Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
USK Praha 2 26:55 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Tygři Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 28:23 1.0 0.5 11.1 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 11:51 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 11:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 1 4:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ JIčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 18:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 10:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Hradec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
KMČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 7:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -