Anna Ženíšková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
DBaK
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
254
Procento vítězství
61%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A DBaK 12 - 8.5 3.8 0.0 0.1 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A DBaK 14 - 7.7 3.2 0.0 0.1 0.0 1.1/1.9 57.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 12 - 7.3 2.9 /2.9 100.0 0.2 100.0 1/2.3 44.4 2.5 3.6
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A DBaK 12 - 9.2 3.9 /3.9 100.0 0.1 100.0 1.1/3.3 33.3 1.9 5.1
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C DBaK 2 - 10.0 4.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 14 - 7.5 3.1 0.0 0.1 0.0 0.8/1.7 45.8 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga DBaK 10 - 9.4 3.4 0.0 0.6 0.0 0.8/1.8 44.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A DBaK 12 - 7.9 3 0.0 0.4 0.0 0.7/1.5 44.4 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 4 - 6.5 2.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A DBaK 3 - 3.0 1 0.0 0.3 0.0 0/2.3 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A DBaK 2 - 12.0 5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A DBaK U13 12 - 4.6 2 0.0 0 0.0 0.6/1.9 30.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A DBaK U13 12 - 9.2 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.4 47.1 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 6.3 4.8 0.8 /1.5 50.0 0.5 100.0 1.8/3.5 50.0 2.8 1.8
2021/22 juniorky U19 - skupina A DBaK 4 - 7.8 3 /3 100.0 0.5 100.0 0.3/0.5 50.0 2.0 5.5
2021/22 kadetky U17 - skupina B DBaK 2 25.5 16.0 6.5 /14.5 44.8 1 22.2 0/0.5 0.0 1.0 7.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo DBaK 2 - 15.5 4.5 /4.5 100.0 1.5 100.0 2/2 100.0 3.0 12.5
2021/22 juniorky U19 - skupina B DBaK 6 - 7.0 2.7 0.0 0.2 0.0 1.2/2 58.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A DBaK 7 - 10.1 4 0.0 0.4 0.0 0.9/2 42.9 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 17.1 6.7 2.2 /5.3 41.5 0.6 27.3 0.5/1.4 33.3 3.2 2.6
2021/22 juniorky U19 - play-out A DBaK 8 - 9.5 3.6 0.0 0.5 0.0 0.8/1.9 40.0 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 7 - 9.9 3.9 0.0 0.6 0.0 0.4/1.6 27.3 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 3 20.0 4.3 1.3 /5.3 25.0 0.3 12.5 0.7/2.3 28.6 2.3 -2.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina A DBaK 3 - 20.3 7.7 0.0 1.3 0.0 1/2.7 37.5 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 12 12.6 3.9 1 /3.3 30.0 0.5 54.5 0.4/0.7 62.5 1.4 1.7
2022/23 ženy - skupina A DBaK 12 - 8.8 2.7 0.0 0.5 0.0 1.9/3.2 60.5 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A HB Basket 4 19.5 1.8 0.3 /4.3 5.9 0 0.0 1.3/2.8 45.5 1.8 -3.8
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 2 - 16.0 6.5 0.0 0 0.0 3/6.5 46.2 - -
2022/23 ženy - play-off A DBaK 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - play-off HB Basket 3 12.7 4.3 1.3 /3.3 40.0 0.3 20.0 0.7/1.7 40.0 2.3 0.3
2022/23 juniorky U19 - MČR HB Basket 3 10.3 2.3 0.7 /3.3 20.0 0 0.0 1/1.3 75.0 1.7 -0.7
2023/24 ženy - skupina A DBaK 12 - 7.8 2.9 0.0 0.2 0.0 1.4/2.3 63.0 - -
2023/24 juniorky U19 - Skupina A DBaK 13 - 14.1 4.8 0.0 0.9 0.0 1.6/3.2 51.2 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen DBaK 1 - 5.0 1 /1 100.0 0 0.0 3/4 75.0 1.0 3.0
2023/24 juniorky U19 - play-out A DBaK 3 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
Průměr za kariéru 31.8 3.1 8.1 3.1 94.7 0.3 79.6 0.9/2.0 189.7 2.3 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Karlovy Vary 21. 10. 2023
2B body 10 HB Basket B 24. 9. 2023
3B body 2 BK Klatovy 12. 11. 2023
Body 21 BK Karlovy Vary 21. 10. 2023
Užitečnost 3 Levhartice Chomutov B 28. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Karlovy Vary 21. 10. 2023 2023/24
2B body 12 BC Slaný 5. 4. 2018 2017/18
3B body 4 Sokol Kladno 17. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 5 Tygři Praha 7. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Basket Ostrava 23. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Tygři Praha 7. 12. 2021 2021/22
Body 34 Sokol Kladno 17. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 24 Basket Ostrava 23. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 Tygři Praha 7. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2023 skupina A Slovanka Roudnice 6 2 0.0 0 2/4 50.0
23. 9. 2023 Skupina A BK Lvice Litoměřice 18 8 0.0 0 2/4 50.0
24. 9. 2023 Skupina A HB Basket B 21 10 0.0 0 1/2 50.0
30. 9. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 8 4 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 2 0 0.0 0 2/2 100.0
28. 9. 2023 Český pohár žen Levhartice Chomutov B 5 1 100.0 0 3/4 75.0
7. 10. 2023 Skupina A BŠ Tygři Praha B 14 5 0.0 0 4/9 44.4
8. 10. 2023 Skupina A Sokol Nusle 11 3 0.0 1 2/7 28.6
14. 10. 2023 skupina A Lokomotiva Liberec 4 1 0.0 0 2/2 100.0
15. 10. 2023 skupina A B. Jablonec n. N. 2 0 0.0 0 2/4 50.0
21. 10. 2023 Skupina A BK Karlovy Vary 21 5 0.0 1 8/11 72.7
22. 10. 2023 Skupina A BA Tygřice Louny 12 3 0.0 2 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A Tigers Basketball ČB 10 5 0.0 0 0/1 0.0
5. 11. 2023 skupina A BC Benešov 3 1 0.0 0 1/4 25.0
11. 11. 2023 Skupina A BK Klatovy 7 2 0.0 1 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina A BK Klatovy 15 4 0.0 2 1/1 100.0
18. 11. 2023 skupina A Sla 13 5 0.0 0 3/3 100.0
2. 12. 2023 Skupina A HB Basket B 11 4 0.0 1 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina A BK Lvice Litoměřice 14 4 0.0 2 0/0 0
10. 12. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 7 3 0.0 0 1/1 100.0
16. 12. 2023 Skupina A Sokol Nusle 20 7 0.0 2 0/3 0.0
17. 12. 2023 Skupina A BŠ Tygři Praha B 13 5 0.0 0 3/4 75.0
6. 1. 2024 skupina A Slovanka Roudnice 18 7 0.0 1 1/2 50.0
13. 1. 2024 Skupina A BA Tygřice Louny 6 3 0.0 0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out A HB Basket B 12 6 0.0 0 0/3 0.0
28. 1. 2024 play-out A BŠ Tygři Praha B 15 7 0.0 0 1/2 50.0
10. 2. 2024 skupina A B. Jablonec n. N. 6 1 0.0 1 1/2 50.0
25. 2. 2024 skupina A Tigers Basketball ČB 14 6 0.0 0 2/2 100.0
2. 3. 2024 play-out A BK Karlovy Vary 12 5 0.0 0 2/4 50.0
Celkem 29 320 117 11.700.0 14 44/81 54.3
Průměr 29 11.0 4.0 11.700.0 0.5 1.5/2.8 54.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket B 7 0:00 13.3 5.9 0.0 0.4 0.0 0.3/1.7 16.7 1.4
Sokol Kladno 3 0:00 21.0 7.0 0.0 1.7 0.0 2.0/2.3 85.7 1.7
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 10.4 4.0 666.7 0.6 300.0 0.6/1.2 50.0 1.4
ŠBK P-H Sadská 4 8:36 10.8 3.3 81.3 1.0 80.0 1.3/1.8 71.4 3.5
HB Basket 4 0:00 10.5 4.8 271.4 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.0
BŠ Tygři Praha B 3 0:00 14.0 5.7 0.0 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 2.7
Basket Slovanka 4 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.8
Basket Slovanka 4 0:00 9.8 4.8 211.1 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
Levhartice Chomutov B 5 0:00 6.8 2.0 1.000.0 0.2 0.0 2.2/4.8 45.8 1.4
BC Slaný 2 0:00 16.5 8.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Karlovy Vary 2 0:00 16.5 5.0 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 2.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 10.7 5.0 100.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
Basket Ostrava 2 18:56 15.5 3.5 53.8 2.0 80.0 2.5/6.5 38.5 4.5
Sokol Nusle 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.5 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
Tygři Praha 6 8:33 5.0 2.2 54.2 0.2 11.1 0.2/1.0 16.7 1.2
BK Strakonice 4 0:00 7.5 2.8 220.0 0.3 100.0 1.3/3.3 38.5 2.0
DBaK 4 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 54.5 2.0
Sluneta Ústí n.L. 6 10:55 4.7 1.7 52.6 0.3 28.6 0.3/0.8 40.0 2.3
Basket Slovanka B 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 5 9:22 5.4 1.6 57.1 0.4 200.0 1.0/1.6 62.5 1.4
Slovanka Roudnice 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sla 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 2.7
BA Sparta 4 0:00 6.0 2.3 150.0 0.3 100.0 0.8/1.8 42.9 3.8
Tigers Basketball ČB 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 1.3
K2 Prostějov 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 0.3
Válečnice Děčín 3 0:00 7.3 3.3 166.7 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 3.3
BK Klatovy 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Chomutov 4 0:00 5.5 1.8 350.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 3.3
FASTAV Zlín 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Nusle 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.5 0.0 0.3/1.3 20.0 2.0
Studánka Pardubice 1 25:55 20.0 7.0 50.0 2.0 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 5.0
Loko Trutnov 2 22:02 9.5 2.5 33.3 1.0 28.6 1.5/2.5 60.0 3.0
BA Tygřice Louny 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SBŠ Ostrava 2 26:04 9.0 3.0 37.5 1.0 40.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
KP Brno 3 6:30 5.3 1.3 44.4 0.7 40.0 0.7/2.0 33.3 3.0
HB Basket 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 2.5
Tygři Praha 2 14:47 7.5 1.0 20.0 1.5 75.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Sparta 3 11:52 5.0 1.7 50.0 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 3.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Žabiny Brno 4 12:06 3.5 1.3 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.8
BSK TJ Jičín 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
TJ Sokol Kladno 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 5:52 6.0 2.0 57.1 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Strakonice 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
USK Praha 2 18:10 5.0 1.5 27.3 0.5 20.0 0.5/3.5 14.3 4.0
KP Brno 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 2 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
B. Jablonec n. N. 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 13:52 3.5 1.0 40.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Basket Slovanka 2 15:07 3.5 1.0 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 16:55 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sokol H. Králové 1 22:43 5.0 1.0 16.7 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
Sokol H. Králové 2 14:00 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
USK Praha 3 8:43 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Žabiny Brno 1 18:03 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Levhartice Chomutov 1 19:19 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 9:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 27:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0