Kateřina Kaiserová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
DBaK
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
237
Procento vítězství
49.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor DBaK 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Krajský přebor 5na5 DBaK 1 - 12.0 6 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A DBaK 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A DBaK 15 - 5.0 1.9 0.1 0.7/1.8 40.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina A 9. - 11. místo DBaK 2 - 5.0 2 0 1/2.5 40.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A DBaK 3 - 10.3 4 0 2.3/3.3 70.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A DBaK 4 - 7.0 2.5 0 2/3.5 57.1 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A DBaK 5 - 5.2 2.2 0 0.8/2.4 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A DBaK 12 - 11.2 3.5 0.8 1.7/3 55.6 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A DBaK 13 - 8.3 2.9 0.4 1.3/2.6 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 14 - 10.9 2.8 1.1 2.1/3.8 54.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A DBaK 12 - 6.9 2.2 0.6 0.8/1.6 52.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga DBaK 16 - 7.3 2.3 0.5 1.3/1.6 76.9 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 3 - 11.7 3 1.7 0.7/2 33.3 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A DBaK 12 - 9.5 2.9 0.8 1.2/1.9 60.9 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A DBaK 12 - 10.3 3.5 0.7 1.3/2.4 51.7 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 9 - 6.6 1.7 0.8 0.9/1.6 57.1 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A DBaK 14 - 10.7 2.4 1.5 1.4/2.1 65.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A DBaK 12 - 13.8 4.2 1.3 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina DBaK 6 - 9.0 2 1.2 1.5/2.3 64.3 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 4 - 7.8 1.8 0.8 2/3.3 61.5 - -
2020/21 ženy - skupina A DBaK 3 - 3.7 1 0.3 0.7/0.7 100.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A DBaK 4 - 12.0 3 1.5 1.5/2 75.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A DBaK 4 - 8.5 2 /2 0.8 2.3/2.8 81.8 2.8 5.3
2021/22 ženy - Základní část BaK Plzeň "B" 3 - 9.7 3 0.3 2.7/6 44.4 - -
2021/22 ženy - skupina A DBaK 16 - 5.3 1.6 0.3 1.3/2.1 60.6 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 8 3.8 0.3 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 0.5 0.1
2021/22 juniorky U19 - skupina B DBaK 5 - 7.2 1.8 0.4 2.4/3.2 75.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník DBaK 1 - 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 3.0 2.0
2021/22 juniorky U19 - play-out A DBaK 6 - 8.3 3 0.3 1.3/1.8 72.7 - -
2021/22 ženy - play-off A DBaK 2 - 6.0 1 1 1/2 50.0 - -
2022/23 ženy - skupina A DBaK 1 - 13.0 5 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.8 0.1 8.0 2.4 0.6 1.3/2.2 158.1 2.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 5 Sla 24. 9. 2022
3B body 1 Sla 24. 9. 2022
Body 13 Sla 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 HB Basket B 19. 1. 2020 2019/20
2B body 9 BK Klatovy 11. 11. 2018 2018/19
3B body 5 Sokol Kladno 23. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 1 B. Jablonec n. N. 1. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Levhartice Chomutov 4. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 Levhartice Chomutov 4. 12. 2021 2021/22
Body 28 Sojky Pelhřimov 28. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 11 Levhartice Chomutov 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 Basket Slovanka 2. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Sla 13 5 1 0/0 0
Celkem 1 13 5 1 / 0.0
Průměr 1 13.0 5.0 1.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Levhartice Chomutov 7 1:07 10.1 2.6 450.0 1.0 700.0 2.0/2.4 82.4 2.1
Basket Slovanka B 5 0:00 12.4 4.4 0.0 1.0 0.0 0.6/1.0 60.0 2.4
Loko Karlovy Vary 5 0:00 11.6 3.8 0.0 0.6 0.0 2.2/4.0 55.0 2.8
Sokol Nusle 5 0:00 10.4 2.6 0.0 1.4 0.0 1.0/2.0 50.0 2.2
Sokol Kladno 5 0:00 10.2 2.0 0.0 1.6 0.0 1.4/1.6 87.5 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 15.7 4.7 0.0 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BA Sparta 4 0:00 9.3 2.5 0.0 1.0 0.0 1.3/3.0 41.7 1.8
BK Strakonice 5 0:00 6.6 2.0 0.0 0.4 0.0 1.4/2.6 53.8 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.5 0.0 3.0/6.5 46.2 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 15.0 3.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
HB Basket 3 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Sla 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.0 33.3 3.3
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 2.7 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
SKB Strakonice 5 0:00 5.6 1.0 0.0 0.6 0.0 1.8/2.2 81.8 2.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 7.0 1.3 0.0 1.0 400.0 1.5/2.3 66.7 2.8
BA K. Vary 2 0:00 13.5 4.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
USK Praha 3 0:00 9.0 2.3 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.8
Tygři Praha 3 0:00 8.3 1.3 0.0 1.7 0.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BK Brandýs n.L. 5 0:00 4.8 1.0 0.0 0.6 0.0 1.0/1.2 83.3 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Basket Slovanka 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.8
HB Basket B 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
B. Jablonec n. N. 3 1:47 6.7 0.7 100.0 1.0 300.0 2.3/3.7 63.6 1.0
HB Basket Praha 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BSK Jičín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
BK Klatovy 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
BK Žďár n. S. 1 0:00 16.0 3.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Loko Karlovy Vary 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
HB Basket 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.5 46.2 3.0
BK Strakonice B 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.7
SBŠ Ostrava 2 2:30 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
TB Č. Budějovice 2 0:00 6.0 1.5 300.0 1.0 200.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
DBaK Blovice (mix) 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 0.5
BK Strakonice 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Basket Říčany 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BCM Sokolov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Ško-Energo MB 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Strakonice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BKHAV 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Žabiny Brno B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
KP Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kladno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov B 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
USK Praha B 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BC Slaný 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lokomotiva Liberec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 2 2:17 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 2:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 1 5:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -