Karolína Šplíchalová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
189 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
191
Procento vítězství
57.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 12 - 3.6 1.5 0.0 0 0.0 0.6/0.9 63.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 10 - 2.8 1.1 0.0 0 0.0 0.6/1.8 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 11 - 5.5 2.7 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 8 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A Loko Karlovy Vary 11 - 12.2 4.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.5 64.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Loko Karlovy Vary 9 - 10.1 3.6 0.0 0.4 0.0 1.7/2.1 78.9 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 2 17.0 3.0 1 /5 20.0 0 0.0 1/2 50.0 3.5 2.5
2018/19 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A Loko Karlovy Vary 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 8 - 13.5 5.9 0.0 0.1 0.0 1.4/2.6 52.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Loko Karlovy Vary 1 - 6.0 1 0.0 1 0.0 1/4 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA K. Vary 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A BA K. Vary 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BA K. Vary 10 - 8.5 2.4 /2.4 100.0 0.9 100.0 1/2.4 41.7 2.1 5.0
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA K. Vary 10 - 10.3 3.8 /3.8 100.0 0.5 100.0 1.2/1.9 63.2 2.8 6.8
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A BA K. Vary 3 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - 2. kolo BA K. Vary 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BK Loko K. Vary 12 - 13.3 5.7 0.0 0 0.0 1.9/3.8 51.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BK Loko K. Vary 6 - 4.7 2.2 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Loko Karlovy Vary 8 - 21.8 8.8 0.0 0.5 0.0 2.8/4.1 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 11 - 15.5 6.6 0.0 0 0.0 2.3/4.8 47.2 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A Loko Karlovy Vary 10 - 22.1 9.2 0.0 0.6 0.0 1.9/3.7 51.4 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka 10 26.6 16.0 5.7 /13.9 41.0 0.5 27.8 3.1/4.1 75.6 2.5 12.7
2022/23 juniorky U19 - Skupina A BK Loko Karlovy Vary 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Basket Slovanka 6 23.7 12.8 4.5 /10.5 42.9 0.2 50.0 3.3/4.2 80.0 2.3 12.5
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina BK Loko Karlovy Vary 3 - 15.7 6.3 0.0 0 0.0 3/4.3 69.2 - -
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 2 20.0 14.5 3 /6 50.0 1.5 60.0 4/5.5 72.7 2.5 12.0
2023/24 juniorky U19 - Skupina B Basket Slovanka 5 - 19.2 7.6 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2023/24 ženy - skupina A Slovanka Roudnice 4 - 18.3 7 0.0 0.8 0.0 2/3.5 57.1 - -
2023/24 juniorky U19 - základní část Tygři Praha 8 17.3 10.3 4.5 /8.3 54.5 0.1 25.0 0.9/1.4 63.6 1.9 10.8
2023/24 juniorky U19 - finálová skupina Basket Slovanka 3 - 17.3 6.7 0.0 1 0.0 1/3 33.3 - -
Průměr za kariéru 15.9 3.2 11.1 4.4 34.0 0.3 30.2 1.5/2.5 122.8 2.3 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 KP Brno 20. 5. 2023
2B body 14 BK Pelhřimov 7. 10. 2023
3B body 2 ŠBK P-H Sadská 13. 1. 2024
Obranné doskoky 5 BK Strakonice 23. 9. 2023
Útočné doskoky 5 Levhartice Chomutov 11. 11. 2023
Doskoky celkem 10 BK Strakonice 23. 9. 2023
Body 32 BK Pelhřimov 7. 10. 2023
Užitečnost 21 BK Strakonice 23. 9. 2023
Asistence 3 HB Basket 24. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Klatovy 10. 10. 2021 2021/22
2B body 14 BA Tygřice Louny 23. 4. 2022 2021/22
3B body 3 HB Basket 13. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Body 35 BA Tygřice Louny 23. 4. 2022 2021/22
Užitečnost 25 Sluneta Ústí n.L. 1. 10. 2022 2022/23
Asistence 3 BK Havířov 29. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu KP Brno 26:44 18 3 42.9 2 100.0 6/6 100.0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 13:17 11 3 60.0 1 33.3 2/5 40.0
16. 9. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 0:00 26 9 0.0 1 0.0 5/6 83.3
17. 9. 2023 skupina A DBaK 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/2 0.0
23. 9. 2023 základní část BK Strakonice 17:25 15 7 53.8 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 základní část HB Basket 28:00 17 6 37.5 1 100.0 2/4 50.0
30. 9. 2023 skupina A B. Jablonec n. N. 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2023 skupina A Lokomotiva Liberec 0:00 15 7 0.0 0 0.0 1/4 25.0
8. 10. 2023 základní část SBŠ Ostrava 12:03 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
7. 10. 2023 Skupina B BK Pelhřimov 0:00 32 14 0.0 1 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 základní část USK Praha 10:40 11 5 83.3 0 0.0 1/1 100.0
22. 10. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov 19:15 14 7 87.5 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 16:14 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 12. 2023 základní část Loko Trutnov 16:54 8 4 50.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 základní část Sokol H. Králové 17:05 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 25 9 0.0 2 0.0 1/4 25.0
14. 1. 2024 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
27. 1. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/3 33.3
28. 1. 2024 finálová skupina Sokol Nusle 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/6 33.3
17. 2. 2024 finálová skupina BSK TJ Jičín 0:00 21 9 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 22 177:37 332 128 164.1 15 166.7 31/55 56.4
Průměr 22 8:04 15.1 5.8 164.1 0.7 166.7 1.4/2.5 56.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Bižuterie Jablonec n.N. 4 0:00 18.0 7.3 0.0 0.3 0.0 2.8/5.0 55.0 2.5
DBaK 4 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 4.3
Sokol Nusle 5 0:00 12.2 4.8 0.0 0.2 0.0 2.0/4.4 45.5 2.8
BŠ Tygři Praha B 3 0:00 19.3 8.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
HB Basket 3 24:33 18.3 7.0 39.6 0.7 50.0 2.3/3.3 70.0 3.0
USK Praha B 3 0:00 18.3 8.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 3.3
BA Sparta 4 0:00 13.5 5.0 1.000.0 0.8 100.0 1.3/3.0 41.7 3.8
DBaK 9 0:00 5.3 1.6 0.0 0.3 0.0 1.2/2.0 61.1 0.7
BSK TJ Jičín 3 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
DBaK 5 0:00 9.6 3.6 128.6 0.6 100.0 0.6/1.8 33.3 2.4
BK Chomutov 4 0:00 11.8 4.3 850.0 0.3 100.0 2.5/4.5 55.6 2.3
BA Tygřice Louny 2 0:00 23.0 9.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Levhartice Chomutov 3 23:42 15.3 6.0 54.5 0.3 33.3 2.3/2.3 100.0 3.0
HB Basket 3 0:00 15.0 5.7 566.7 1.0 100.0 0.7/2.3 28.6 3.3
Sluneta Ústí n.L. 3 25:18 14.7 4.7 51.9 0.7 33.3 3.3/4.3 76.9 2.3
Basket Slovanka 4 0:00 10.8 4.3 212.5 0.0 0.0 2.3/5.3 42.9 2.8
Basket Slovanka B 2 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha 3 21:10 13.7 5.0 38.5 0.3 33.3 2.7/3.3 80.0 1.3
Sokol Nusle 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.5 7.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 32.0 14.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
KP Brno 2 13:22 16.0 4.5 128.6 1.0 100.0 4.0/5.5 72.7 3.5
Válečnice Děčín 3 0:00 10.0 2.0 150.0 1.0 100.0 3.0/3.7 81.8 2.7
SBŠ Ostrava 3 22:24 10.0 3.3 34.5 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 2.0
Sokol Kladno 5 0:00 5.8 2.4 0.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.6
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 14.5 6.0 300.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
BK Strakonice 6 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.8
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 26.0 9.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Basket Slovanka 3 0:00 8.7 3.0 0.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 2.3
BK Strakonice 2 21:59 12.5 6.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
K2 Prostějov 2 22:23 11.0 3.5 38.9 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
USK Praha 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Basket Ostrava 2 6:38 10.5 3.0 120.0 0.5 33.3 3.0/5.0 60.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 9.0 3.5 140.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
DBaK 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 5.3 2.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
TJ Sokol Kladno 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 29:41 11.0 4.0 30.8 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 2.3
Loko Trutnov 1 16:54 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Havířov 1 17:16 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Nusle 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 1 17:05 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 16:37 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3