Eliška Fejfarová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK Loko Trutnov "B"
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
208
Procento vítězství
43.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní BK KARA Trutnov 6 - 2.5 1.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní BK KARA Trutnov 16 - 4.9 2 0 0.9/2.2 42.9 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní Loko Trutnov-kval 4 - 2.5 1 0 0.5/0.8 66.7 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Final four BK KARA Trutnov 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B Loko Trutnov 7 - 0.3 0.1 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Loko Trutnov 19 - 4.5 1.9 0 0.7/1.4 50.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. B Loko Trutnov 9 - 1.7 0.7 0.1 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina B 6. - 8. místo Loko Trutnov 2 - 9.0 3 0 3/6 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Lokomotiva Trutnov 13 - 5.3 2.5 0 0.4/1.6 23.8 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Lokomotiva Trutnov 12 - 5.5 2.3 0 0.8/2.1 40.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 9 2.3 0.2 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 0.1 -0.1
2017/18 kadetky U17 - skupina B Loko Trutnov B 4 - 6.5 2.3 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
2017/18 kadetky U17 - Turnaj Loko Trutnov B 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR Loko Trutnov 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 6 7.3 2.0 0.3 /1.5 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 -1.8
2018/19 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 20 8.5 2.2 0.4 /1.8 0.4 0.4/0.5 77.8 0.8 -0.4
2018/19 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov B 14 - 17.4 6.1 0.9 2.5/3.7 67.3 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out Loko Trutnov 1 2.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 3.0
2018/19 kadetky U17 - play-off Loko Trutnov 4 7.5 1.3 0.3 /1.5 0.3 0/0 0.0 0.5 -0.3
2018/19 juniorky U19 - skupina B - Final 4 Loko Trutnov B 1 - 7.0 1 1 2/4 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B - Finále Loko Trutnov B 1 - 29.0 8 4 1/2 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 2 3.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2019/20 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov B 14 - 5.9 1.1 1.1 0.6/0.9 66.7 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Loko Trutnov B 7 - 9.0 1.9 1.7 0.1/0.4 33.3 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 3 9.7 2.0 0 /0 0.7 0/0 0.0 1.0 2.3
2020/21 ženy - základní BK Loko Trutnov "B" 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2021/22 ženy - základní BK Loko Trutnov "B" 17 - 3.3 1.2 0.1 0.6/1 64.7 - -
2022/23 ženy - základní BK Loko Trutnov "B" 6 - 3.5 1.2 0.2 0.7/1.3 50.0 - -
Průměr za kariéru 18.9 1.5 4.7 1.6 0.3 0.6/1.2 92.4 1.3 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK NAPOS Vysoká n.L. 2. 10. 2022
2B body 3 Sokol Nová Paka 15. 10. 2022
3B body 1 BK Přelouč 1. 10. 2022
Body 7 Sokol Nová Paka 15. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 TJ Sokol Stěžery 13. 10. 2018 2018/19
2B body 14 KP Brno B 17. 3. 2019 2018/19
3B body 4 TJ Sokol Stěžery 14. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 USK Praha 27. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 Sokol Nilfisk H. Králové 28. 4. 2019 2018/19
Doskoky celkem 3 USK Praha 27. 9. 2020 2020/21
Body 34 KP Brno B 17. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 5 USK Praha 27. 9. 2020 2020/21
Asistence 2 USK Praha 27. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 základní BK Přelouč 6 1 1 1/2 50.0
2. 10. 2022 základní BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0 0 1/2 50.0
15. 10. 2022 základní Sokol Nová Paka 7 3 0 1/2 50.0
16. 10. 2022 základní BSK TJ Jičín 0 0 0 0/0 0
5. 11. 2022 základní TJ Pardubičky 1 0 0 1/2 50.0
19. 11. 2022 základní Kanonýři Josefov 6 3 0 0/0 0
Celkem 6 21 7 1 4/8 50.0
Průměr 6 3.5 1.2 0.2 0.7/1.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KP Brno B 4 0:00 20.8 8.8 0.0 0.5 0.0 1.8/2.8 63.6 2.3
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 8.7 1.0 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Sojky Pelhřimov 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
TJ Sokol Stěžery 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/1.7 100.0 1.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Kanonýři Josefov 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol Nusle 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SŠB Pardubice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
DBaK 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 1.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 4.7 0.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
USK Praha 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Basket Říčany 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 5 9:40 1.8 0.8 50.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.6
BA Sparta Praha 1 20:07 9.0 2.0 40.0 1.0 20.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 3 8:49 3.0 0.3 14.3 0.7 25.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Přelouč 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
TJ Pardubičky 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Strakonice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Žabiny Brno 3 5:46 2.7 0.3 25.0 0.7 66.7 0.0/0.0 0.0 0.3
HB Basket 2 8:11 4.0 0.5 33.3 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 2 13:22 3.0 0.0 0.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.7
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Nilfisk H. Králové 7 4:53 0.7 0.1 14.3 0.1 100.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Basket Slovanka 3 10:17 1.7 0.0 0.0 0.3 25.0 0.7/0.7 100.0 0.3
BSK TJ Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec "B" 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.0
FM 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Havířov 3 5:08 1.0 0.0 0.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Basket Slovanka 2 5:52 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 2:23 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Strakonice 2 1:52 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 2 4:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Valosun KP Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sokol Nilfisk H. Králové 1 9:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 3 1:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 6:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 3 1:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -