Marie Riegertová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n.L.
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
243
Procento vítězství
58%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 - 4.2 1.8 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 10 - 5.8 2.7 0.0 0 0.0 0.4/1.6 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 - 10.5 5.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Sluneta Ústí n.L. 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Sluneta Ústí n.L. 14 - 10.0 3.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.9 44.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 8 - 9.4 3.6 0.0 0.1 0.0 1.8/2.8 63.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 13 - 12.2 4.8 0.0 0.2 0.0 2/4.5 44.8 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 12 - 12.1 4.6 0.0 0.3 0.0 1.9/5.1 37.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 3 - 9.0 2.3 0.0 0 0.0 4.3/8 54.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo SLUNETA Ústí nad Labem 2 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/5.5 27.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 9 - 12.9 4.9 /4.9 100.0 0.6 100.0 1.4/2.9 50.0 1.7 9.8
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 6 19.2 3.0 1.3 /4 33.3 0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0 2.2
2018/19 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 13 - 10.5 4 0.0 0.3 0.0 1.5/2.8 54.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Sluneta Ústí n.L. 12 - 9.6 3.2 /3.2 100.0 0.4 100.0 2/3.9 51.1 1.8 5.8
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 8 - 8.3 3.4 0.0 0.1 0.0 1.1/2.4 47.4 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 3 17.0 4.3 1.7 /4.7 35.7 0.3 20.0 0/0.7 0.0 1.7 2.0
2018/19 starší žákyně U15 - MČR Sluneta Ústí n.L. 3 17.0 8.0 2.7 /6.3 42.1 0.3 20.0 1.7/2 83.3 2.0 5.0
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 - 6.7 2.7 0.0 0 0.0 1.3/1.3 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SLUNETA Ústí n. L. 3 - 10.0 3 0.0 0.3 0.0 3/4.3 69.2 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 11 - 13.3 5.1 0.0 0.3 0.0 2.3/4 56.8 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 12 - 11.3 4.4 0.0 0.3 0.0 1.4/2.6 54.8 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 2 - 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3 83.3 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sluneta Ústí n.L. 4 - 13.5 3.8 0.0 1 0.0 3/4.5 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 3 - 17.0 4.7 0.0 1.7 0.0 2.7/3.7 72.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 2 - 15.5 5.5 0.0 1 0.0 1.5/4 37.5 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 - 5.5 1.8 /1.8 100.0 0.3 100.0 1.3/3.5 35.7 1.5 1.8
2021/22 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 18 - 8.1 2.4 0.0 0.5 0.0 1.7/3.2 52.6 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 6 - 5.8 1.5 0.0 0.5 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 6 - 15.5 7 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník SLUNETA Ústí n. L. 1 - 14.0 4 /4 100.0 0 0.0 6/8 75.0 1.0 11.0
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Sluneta Ústí n.L. 10 - 11.5 4.1 0.0 0.3 0.0 2.4/4.3 55.8 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 4 - 12.0 4.5 0.0 0 0.0 3/6 50.0 - -
2021/22 ženy - play-off A SLUNETA Ústí n. L. 4 - 12.3 3.5 0.0 0.8 0.0 3/5 60.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 2 - 10.0 3.5 /3.5 100.0 0.5 100.0 1.5/3.5 42.9 2.0 6.0
2022/23 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 9.3 3.7 0.0 0 0.0 2/3.7 54.5 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 9 29.3 9.3 3 /8 37.5 0.6 20.8 1.7/3.3 50.0 2.1 6.9
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník SLUNETA Ústí n. L. 1 - 23.0 7 /7 100.0 2 100.0 3/3 100.0 - 23.0
Průměr za kariéru 34.7 2.0 9.9 3.6 106.9 0.3 80.1 1.6/3.2 288.7 2.0 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Levhartice Chomutov B 22. 10. 2022
2B body 7 Pod 26. 10. 2022
3B body 3 Basket Slovanka 20. 11. 2022
Obranné doskoky 10 BK Strakonice 5. 11. 2022
Útočné doskoky 2 Levhartice Chomutov 17. 11. 2022
Doskoky celkem 10 BK Strakonice 5. 11. 2022
Body 23 Pod 26. 10. 2022
Užitečnost 23 Pod 26. 10. 2022
Asistence 5 Basket Slovanka 20. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 HB Basket 20. 1. 2019 2018/19
2B body 11 ASK Lovosice 15. 10. 2021 2021/22
3B body 3 USK Praha 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 10 BK Strakonice 5. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 4 Basket Slovanka 24. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 10 BK Strakonice 5. 11. 2022 2022/23
Body 26 Sokol H. Králové B 8. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 23 Pod 26. 10. 2022 2022/23
Asistence 5 Basket Slovanka 20. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 0:00 11 5 100.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 5. 2022 o postup do extraligy KP Brno 0:00 9 2 100.0 1 100.0 2/5 40.0
28. 9. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 25:43 8 3 33.3 0 0.0 2/3 66.7
1. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 24:25 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 29:12 7 3 60.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 skupina A Sla 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A DBaK 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/6 50.0
15. 10. 2022 skupina A USK Praha 34:30 8 2 22.2 1 33.3 1/4 25.0
16. 10. 2022 skupina A HB Basket 32:34 15 6 40.0 0 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/5 60.0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník Pod 0:00 23 7 100.0 2 100.0 3/3 100.0
5. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 31:48 7 2 40.0 0 0.0 3/4 75.0
17. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 25:34 7 3 30.0 0 0.0 1/1 100.0
19. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 28:34 11 4 80.0 1 25.0 0/2 0.0
20. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 31:31 16 2 28.6 3 50.0 3/8 37.5
Celkem 15 263:51 155 52 60.5 8 29.6 27/51 52.9
Průměr 15 17:35 10.3 3.5 60.5 0.5 29.6 1.8/3.4 52.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Levhartice Chomutov B 6 0:00 11.5 3.5 525.0 0.5 0.0 3.0/4.2 72.0 1.5
USK Praha 6 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.8
BA K. Vary 5 0:00 11.6 5.2 0.0 0.2 0.0 0.6/2.0 30.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 9.0 3.0 600.0 0.5 0.0 1.5/2.7 56.3 1.7
HB Basket 5 4:03 10.8 4.2 100.0 0.2 50.0 1.8/3.2 56.3 2.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 13.3 5.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.5
Válečnice Děčín 5 0:00 10.0 3.4 0.0 0.2 0.0 2.6/4.6 56.5 1.8
BK Brandýs n.L. 5 0:00 9.8 4.0 0.0 0.4 0.0 0.6/1.8 33.3 1.8
Tygři Praha 6 9:37 8.0 2.7 160.0 0.5 50.0 1.2/2.3 50.0 2.0
BA Sparta Praha 6 0:00 8.0 2.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.8 47.1 1.3
BA Sparta 4 3:30 11.3 4.5 257.1 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 1.8
BSK Jičín 2 0:00 21.5 8.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Ško-Energo MB 3 0:00 13.0 4.0 0.0 0.3 0.0 4.0/7.3 54.5 2.3
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 19.0 6.5 100.0 1.0 100.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Slovan Litoměřice 6 0:00 6.2 2.7 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 2.2
Basket Říčany 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
K2 Prostějov 3 0:00 12.0 3.7 220.0 0.3 0.0 3.7/5.3 68.8 1.7
USK Praha B 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.3 0.0 3.0/4.7 64.3 2.7
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 7.5 2.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.5 50.0 2.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 15.0 7.0 200.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Strakonice 5 0:00 5.6 1.4 0.0 0.4 0.0 1.6/3.4 47.1 2.8
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové B 1 0:00 26.0 8.0 0.0 1.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
BKHAV 2 0:00 12.5 5.0 100.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
USK Praha 2 0:00 12.5 3.5 100.0 1.5 100.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Sla 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
KP Brno 2 8:05 11.5 3.5 70.0 1.0 66.7 1.5/2.0 75.0 2.5
Pod 1 0:00 23.0 7.0 100.0 2.0 100.0 3.0/3.0 100.0 -
HB Basket 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/9.0 38.9 1.5
Levhartice Chomutov 3 17:05 7.0 2.7 38.1 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.0
Basket Slovanka 2 27:58 10.5 2.0 28.6 1.5 30.0 2.0/5.0 40.0 3.0
DBaK 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
SBŠ Ostrava 3 7:23 6.0 2.0 200.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Strakonice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.3 0.0 1.7/5.3 31.3 2.7
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
DBaK 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.3
BK Beroun 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Studánka Pardubice 2 8:46 8.0 2.5 83.3 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/3.0 33.3 0.5
BC Slaný 1 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
HB Basket 1 32:34 15.0 6.0 40.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TB Č. Budějovice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
Tygři Praha 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Strakonice B 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
DBaK 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Strakonice 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 0:00 6.0 1.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Havířov 1 28:43 11.0 4.0 36.4 1.0 25.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 9.0 2.0 100.0 1.0 100.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Chomutov 1 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/6.0 16.7 4.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
USK Praha 1 34:30 8.0 2.0 22.2 1.0 33.3 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Basket Slovanka 1 27:13 7.0 3.0 27.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
KP Brno 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 5.0
BK Strakonice 1 31:48 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Lokomotiva Liberec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 23:45 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
DBaK 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
HB Basket 1 18:39 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 1 28:04 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -