Johana Hnízdilová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Basket Ostrava
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
266
Procento vítězství
57.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 6 - 4.3 1.5 0.0 0.2 0.0 0.8/1.7 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C OP Prostějov 12 - 7.4 2.3 /2.3 100.0 0.4 100.0 1.5/3.8 40.0 2.7 2.5
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 14 - 9.3 3.6 /3.6 100.0 0.5 100.0 0.6/2 32.1 2.4 5.6
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F OP Prostějov 12 - 8.4 3.1 0.0 0.1 0.0 2/4.3 46.2 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B OP Prostějov 9 - 3.2 1.6 0.0 0 0.0 0.1/0.9 12.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E OP Prostějov 11 - 14.0 5.1 0.0 0.9 0.0 1.1/2.6 41.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D OP Prostějov 9 - 14.7 5.9 0.0 0.4 0.0 1.6/3.7 42.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 4 - 7.5 3.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 3 - 10.3 3.3 0.0 0.7 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 14 - 14.7 4.9 0.0 0.6 0.0 3.1/4.6 67.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga K2 Prostějov 9 - 15.7 4.4 0.0 1.4 0.0 2.4/4.8 51.2 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 3 - 21.7 9.3 0.0 0.3 0.0 2/3.3 60.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E K2 Prostějov 14 - 21.9 7.4 0.0 1.6 0.0 2.4/5.6 41.8 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B K2 Prostějov 7 - 13.4 4.4 0.0 0.7 0.0 2.4/3.1 77.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A K2 Prostějov 2 - 19.5 7.5 /7.5 100.0 0 0.0 4.5/5 90.0 3.5 15.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo K2 Prostějov 1 - 13.0 5 /5 100.0 0 0.0 3/4 75.0 1.0 11.0
2021/22 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 8 - 14.5 6.4 0.0 0.1 0.0 1.4/3 45.8 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C K2 Prostějov 12 - 13.8 4.9 0.0 0.8 0.0 1.8/3.1 56.8 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Ostrava 18 29.1 11.4 4.6 /10.2 45.1 0.2 13.0 1.7/3.7 45.5 2.6 11.0
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina K2 Prostějov 10 - 10.5 4.1 0.0 0.4 0.0 1.1/2.6 42.3 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 6 - 21.2 9 0.0 0.5 0.0 1.7/2.5 66.7 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy K2 Prostějov 1 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/2 100.0 3.0 1.0
2022/23 juniorky U19 - skupina B K2 Prostějov 11 25.0 8.6 3.1 /8.8 35.1 0.4 26.7 1.4/3 45.5 3.0 6.1
2022/23 kadetky U17 - skupina B Basket Ostrava 11 22.5 8.6 3.4 /6.4 52.9 0.5 31.3 0.5/1.1 50.0 1.9 8.5
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B K2 Prostějov 3 23.3 11.0 4.3 /9 48.1 0.7 33.3 0.3/1.3 25.0 3.0 6.3
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A Basket Ostrava 8 29.6 12.3 4.4 /9.4 46.7 0.4 17.6 2.4/3.8 63.3 2.6 10.9
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina Basket Ostrava 7 - 9.4 3.6 0.0 0.3 0.0 1.4/2.1 66.7 - -
2022/23 kadetky U17 - MČR Basket Ostrava 3 27.0 14.7 5.3 /10 53.3 0.7 66.7 2/2.7 75.0 2.7 14.7
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 2 23.0 6.5 2 /7 28.6 0.5 50.0 1/1.5 66.7 2.5 4.5
2023/24 juniorky U19 - Skupina C Basket Ostrava 13 - 15.5 6.5 0.0 0.4 0.0 1.3/2.1 63.0 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen OLM 2 - 5.0 2 /2 100.0 0 0.0 1/1 100.0 - 5.0
2023/24 ženy - základní část OLM 14 13.3 2.2 0.9 /2.5 34.3 0 0.0 0.5/1 50.0 1.6 2.7
2023/24 ženy - skupina B Basket Ostrava 3 - 11.3 4 0.0 1 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2023/24 juniorky U19 - finálová skupina Basket Ostrava 3 - 16.3 6.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2 83.3 - -
Průměr za kariéru 22.2 6.3 11.6 4.3 78.7 0.5 36.6 1.5/2.9 156.1 2.2 2.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 K2 Prostějov 17. 12. 2023
2B body 10 Žabiny Brno B 16. 12. 2023
3B body 2 Pod 7. 1. 2024
Obranné doskoky 5 VSP 10. 2. 2024
Útočné doskoky 3 Studánka Pardubice 25. 2. 2024
Doskoky celkem 7 VSP 10. 2. 2024
Body 26 Studánka Pardubice 12. 1. 2024
Užitečnost 14 Sokol Nusle 20. 1. 2024
Asistence 4 KP Brno 19. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SBŠ Ostrava 28. 9. 2019 2019/20
2B body 16 BK Klatovy 19. 3. 2022 2021/22
3B body 4 Basketbal Sokol H. Počernice 7. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 17 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 ŠBK P-H Sadská 27. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 18 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Body 35 BK Klatovy 19. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 24 Loko Trutnov 11. 12. 2021 2021/22
Asistence 7 Žabiny Brno 28. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu KP Brno 26:35 9 2 28.6 1 100.0 2/3 66.7
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 19:31 4 2 28.6 0 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 Skupina C Sokol Hradec Králové B 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/1 100.0
28. 9. 2023 Český pohár žen Vlčice Žďár 0:00 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
30. 9. 2023 základní část HB Aritma 12:47 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 základní část Sokol Nusle 8:39 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
7. 10. 2023 Skupina C K2 Prostějov 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 10. 2023 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 základní část STR 4:40 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
15. 10. 2023 základní část VSP 4:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina C Basket Vlamez 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina C FASTAV Zlín 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2023 Český pohár žen Havířov 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 základní část Studánka Pardubice 2:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 základní část Sokol Pečky 14:46 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 12. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 základní část BA Sparta 13:52 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 13:45 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 12. 2023 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 12. 2023 Skupina C K2 Prostějov 0:00 14 5 0.0 0 0.0 4/6 66.7
6. 1. 2024 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 24 10 0.0 1 0.0 1/2 50.0
5. 1. 2024 Skupina C Sokol Hradec Králové B 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
12. 1. 2024 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 26 9 0.0 2 0.0 2/4 50.0
13. 1. 2024 Skupina C Basket Vlamez 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/4 75.0
14. 1. 2024 Skupina C FASTAV Zlín 0:00 20 7 0.0 2 0.0 0/1 0.0
20. 1. 2024 základní část Sokol Nusle 25:06 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 základní část HB Aritma 22:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 finálová skupina Žabiny Brno B 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 základní část VSP 19:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 základní část STR 14:55 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 finálová skupina Sokol Nusle 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/3 66.7
18. 2. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 20 7 0.0 1 0.0 3/3 100.0
24. 2. 2024 základní část Sokol Pečky 13:54 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 2. 2024 základní část Studánka Pardubice 14:49 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 37 232:15 339 136 256.6 11 275.0 34/54 63.0
Průměr 37 6:16 9.2 3.7 256.6 0.3 275.0 0.9/1.5 63.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 4 0:00 22.0 8.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Žabiny Brno 7 0:00 12.1 3.0 0.0 1.1 0.0 2.7/5.3 51.4 2.9
SBŠ Ostrava 6 0:00 13.3 3.8 766.7 0.7 400.0 3.7/6.0 61.1 3.2
Žabiny Brno B 5 0:00 15.8 6.0 0.0 0.8 0.0 1.4/1.6 87.5 1.6
BKHAV 5 0:00 14.6 5.8 580.0 0.4 0.0 1.8/2.6 69.2 2.4
KP Brno 5 0:00 14.4 4.0 0.0 1.2 0.0 2.8/5.8 48.3 1.2
ŠBK P-H Sadská 5 19:30 12.4 5.2 65.0 0.2 25.0 1.4/2.2 63.6 2.2
Levhartice Chomutov 4 30:57 14.5 5.8 53.5 0.3 14.3 2.3/3.8 60.0 1.5
USK Praha 4 28:33 14.3 5.0 50.0 0.5 33.3 2.8/4.0 68.8 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 14.0 5.3 0.0 0.8 0.0 1.3/3.5 35.7 1.5
Sluneta Ústí n.L. 4 7:34 14.0 5.8 209.1 0.3 33.3 1.8/3.3 53.8 2.8
ŠBK P-H Sadská 6 0:00 9.2 3.8 0.0 0.2 0.0 1.0/1.7 60.0 2.7
OSK Olomouc 4 0:00 13.5 5.0 222.2 0.5 100.0 2.0/3.8 53.3 2.8
Studánka Pardubice 5 0:00 9.4 3.8 158.3 0.2 100.0 1.2/4.6 26.1 1.8
KP Brno 4 0:00 11.8 4.3 242.9 0.8 150.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Loko Trutnov 4 29:04 11.3 3.8 44.1 0.8 37.5 1.5/3.5 42.9 3.0
SKB Zlín 2 0:00 22.5 9.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Basket Ostrava 5 0:00 8.8 2.6 0.0 0.4 0.0 2.4/4.8 50.0 1.0
Žabiny Brno 4 29:24 10.8 4.0 45.7 0.3 50.0 2.0/3.8 53.3 1.8
SBŠ Ostrava 4 23:01 10.0 3.8 62.5 0.5 33.3 1.0/2.0 50.0 2.3
Sokol Nusle 3 0:00 13.3 5.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
FASTAV Zlín 2 0:00 20.0 8.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
HB Basket 3 30:42 13.0 5.0 42.9 0.3 14.3 2.0/4.0 50.0 3.7
Basket Slovanka 4 25:47 9.5 3.5 46.7 0.5 22.2 1.0/1.5 66.7 2.0
FASTAV Zlín 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
DBaK 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Sokol H. Králové 4 21:12 9.0 3.8 55.6 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.3
Sokol H. Králové 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 16.5 6.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
K2 Prostějov 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
SK Bruntál 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
Basket Vlamez 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Basket Ostrava 4 0:00 8.0 2.0 100.0 0.8 100.0 1.8/3.3 53.8 1.5
BK Havířov 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 1.5
Basketbal Sokol H. Počernice 2 0:00 14.5 2.0 0.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Žabiny Brno 4 0:00 7.3 2.3 300.0 0.5 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
SKB Tišnov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Sokol Hradec Králové B 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SBŠ Ostrava B 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 23.0 9.0 100.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 27:11 10.5 3.0 37.5 0.5 50.0 3.0/6.5 46.2 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 20:00 10.5 3.5 50.0 0.5 25.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Sokol Nusle 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Loko Trutnov 2 24:47 9.0 4.5 40.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 3.0 120.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BA Sparta 2 29:45 8.5 3.5 31.8 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Žabiny Brno B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Strakonice 1 20:19 16.0 6.0 85.7 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
KP Brno 2 13:17 6.5 2.0 57.1 0.5 100.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Tygři Praha 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
KP Brno 2 28:36 6.5 3.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 2 26:44 5.5 1.0 12.5 0.5 33.3 2.0/5.0 40.0 2.0
Pod 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nusle 2 16:52 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 1 29:22 10.0 5.0 29.4 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Basket Slovanka 2 19:37 4.0 2.0 23.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Vlčice Žďár 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta 1 13:52 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol H. Králové 1 19:43 5.0 2.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
STR 2 9:47 2.5 0.5 25.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Sokol Pečky 2 14:20 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Havířov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
HB Aritma 2 17:34 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 8:40 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov B 1 13:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 2 12:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -