Kateřina Tauchmanová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
298
Procento vítězství
54%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BSK Continental TJ Jičín 11 - 1.5 0.6 0 0.3/0.6 42.9 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BSK Continental TJ Jičín 5 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 3 - 2.0 0.3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina C - 5x5 BSK Continental TJ J 8 - 4.0 1.9 0 0.3/1.3 20.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina C - 5x5 BSK TJ Jičín 9 - 6.4 2.9 0 0.7/2.2 30.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo BSK TJ Jičín 4 - 5.5 2.8 0 0/1.8 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 5 - 3.2 1.6 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 7.5 3.5 0 0.5/1.2 42.9 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BSK TJ Jičín 4 - 9.3 4.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BSK TJ Jičín 2 - 7.0 3 0 1/4.5 22.2 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo BSK Continental TJ J 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 10.-12.místo BSK Continental TJ J 1 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín 8 - 13.5 6.4 0 0.8/1.9 40.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BSK Continental TJ J 11 - 8.1 3.5 0 1.2/2.3 52.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 4 - 9.0 4.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 3.2 1 0 1.2/2.3 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BSK Continental TJ Jičín 2 - 16.5 8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 5.- 7.místo BSK Continental TJ J 2 - 9.0 4.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 12 - 11.4 5.3 0 0.9/1.9 47.8 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ J 16 - 5.3 2.3 0 0.6/2.6 23.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 11.3 5 0 1.3/2.8 47.1 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 14.5 6.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BSK Continental TJ J 2 - 6.0 2 0 2/4 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK Jičín 12 - 7.2 2.8 0 1.5/3.1 48.6 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK Continental TJ J 18 - 8.9 4.2 0 0.6/1.3 47.8 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 7.5 3.3 0 0.8/2.7 31.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 4 - 13.3 5.5 0.3 1.5/4 37.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 4 - 9.8 4.3 0 1.3/3.5 35.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 13 - 5.2 1.9 0 1.3/3.2 40.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 7 - 4.0 1.3 /1.3 0.1 1/1.7 58.3 2.4 0.9
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 9 - 6.9 2.9 0.1 0.8/1.9 41.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 13 - 6.0 2.5 /2.5 0.2 0.4/1.2 33.3 1.8 3.4
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 13 - 6.8 2.3 0.2 1.5/3.1 47.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 7.0 3 0 1/4.3 23.1 2.0 1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 4.5 1.5 0.5 0/1 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 13 - 8.8 2.9 0.5 1.3/3.9 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C BSK TJ Jičín 14 - 7.0 2.2 0.3 1.7/4.4 39.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 8 - 14.6 5.8 0.8 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 3 - 9.0 3.3 0.7 0.3/2.3 14.3 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BSK CTJ Jičín 2 - 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 2 20.5 2.5 1 /3 0 0.5/2 25.0 1.0 3.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 16.5 4.5 2.5 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo BSK TJ Jičín 2 - 16.5 6 1 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 5 29.4 8.6 2.4 /7.4 0.6 2/3.6 55.6 1.8 9.4
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 9 - 17.9 6.7 1 1.6/2.8 56.0 - -
Průměr za kariéru 33.1 0.6 7.7 3.1 0.2 0.9/2.2 193.2 1.4 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BC Kolín 26. 9. 2021
2B body 12 Studánka Pardubice 25. 9. 2021
3B body 4 BK Klatovy 19. 6. 2021
Obranné doskoky 8 BA Sparta 14. 11. 2021
Útočné doskoky 3 KP Brno 25. 9. 2021
Doskoky celkem 9 BA Sparta 14. 11. 2021
Body 28 Studánka Pardubice 25. 9. 2021
Užitečnost 17 KP Brno 25. 9. 2021
Asistence 3 ŠBK P-H Sadská 13. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Studánka Pardubice 15. 12. 2019 2019/20
2B body 12 Sokol ZVUS Hradec Králové "B" 6. 2. 2016 2015/16
3B body 4 BK Klatovy 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 BA Sparta 14. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 KP Brno 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 BA Sparta 14. 11. 2021 2021/22
Body 28 Studánka Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 17 KP Brno 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 3 ŠBK P-H Sadská 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BK Klatovy 0:00 18 3 0.0 4 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo Sokol H. Počernice 0:00 18 9 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo Sokol H. Počernice 0:00 15 3 0.0 2 0.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 základní část KP Brno 32:13 10 3 75.0 1 50.0 1/4 25.0
25. 9. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 28 12 0.0 1 0.0 1/1 100.0
26. 9. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 20 6 0.0 1 0.0 5/8 62.5
9. 10. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina B Tygři Praha B 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
23. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 základní část BK Strakonice 24:20 5 1 14.3 0 0.0 3/4 75.0
24. 10. 2021 základní část USK Praha 20:36 7 2 40.0 1 33.3 0/0 0
13. 11. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 36:22 16 5 35.7 1 33.3 3/6 50.0
14. 11. 2021 základní část BA Sparta 33:51 5 1 14.3 0 0.0 3/4 75.0
9. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 17 6 0.0 1 0.0 2/3 66.7
13. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 13 3 0.0 2 0.0 1/2 50.0
27. 11. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 21 9 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 24 9 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 18 147:22 270 93 251.4 19 158.3 27/47 57.4
Průměr 18 8:11 15.0 5.2 251.4 1.1 158.3 1.5/2.6 57.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 5 0:00 17.6 6.2 0.0 1.0 0.0 2.2/4.6 47.8 2.4
BC Kolín 3 0:00 18.7 7.0 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
BC Vysočina 4 0:00 13.8 5.8 328.6 0.3 100.0 1.5/2.8 54.5 1.5
USK Praha 8 0:00 6.1 2.3 0.0 0.1 0.0 1.3/3.0 41.7 2.4
Lokomotiva Trutnov 6 0:00 8.0 3.0 450.0 0.5 300.0 0.5/2.2 23.1 2.8
Sokol H. Králové B 4 0:00 11.3 3.8 0.0 0.8 0.0 1.5/3.3 46.2 0.8
Sokol H. Počernice 3 0:00 14.3 5.0 0.0 1.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 10.8 4.0 400.0 0.5 0.0 1.3/3.5 35.7 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 0:00 5.9 2.1 0.0 0.0 0.0 1.6/3.3 47.8 1.6
BK Studánka Pardubic 5 0:00 6.6 3.0 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 30.0 0.2
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.3 1.8 0.0 0.8 0.0 1.5/3.5 42.9 2.3
KMČR 6 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.3
Sokol Hradec 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 3 0:00 8.0 2.0 600.0 0.3 0.0 3.0/6.0 50.0 3.3
SŠB Pardubice 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠB Pardubice 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
BK Studánka Pardubic 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
BK Klatovy 1 0:00 18.0 3.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Havířov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Studánka Pardubice 3 0:00 6.0 2.3 100.0 0.3 100.0 0.3/2.3 14.3 2.7
SKB Česká Třebová 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
ŠBK P-H Sadská 1 36:22 16.0 5.0 35.7 1.0 33.3 3.0/6.0 50.0 -
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.5
Tygři Praha B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Basket Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
TJ Jiskra Heřmanův Městec 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Basket Ostrava 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Skuteč 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK KARA Trutnov 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
KP Brno 2 27:35 6.5 2.0 66.7 0.5 50.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Hradec 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.3
BK KARA Trutnov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
HB Basket 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Žabiny Brno 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Žabiny Brno B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Hradec 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Studánka Pardubic 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 -
USK Praha 1 20:36 7.0 2.0 40.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
MČR 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Strakonice 1 24:20 5.0 1.0 14.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Sparta 1 33:51 5.0 1.0 14.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
KP Brno 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 200.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Pastelka MB(ms) 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 17:37 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Pce 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0