Kateřina Tauchmanová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
361
Procento vítězství
52.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 juniorky U19 - skupina C BSK TJ Jičín 2 - 6.5 2.5 0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 12 - 11.4 5.3 0 0.9/1.9 47.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 14.5 6.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BSK Continental TJ Jičín 11 - 1.5 0.6 0 0.3/0.6 42.9 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BSK Continental TJ Jičín 5 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín 8 - 13.5 6.4 0 0.8/1.9 40.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BSK Continental TJ Jičín 2 - 16.5 8 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 5 - 3.2 1.6 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 4 - 9.0 4.3 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 11.3 5 0 1.3/2.8 47.1 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 3 - 2.0 0.3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 7.5 3.5 0 0.5/1.2 42.9 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 3.2 1 0 1.2/2.3 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina C - 5x5 BSK TJ Jičín 9 - 6.4 2.9 0 0.7/2.2 30.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo BSK TJ Jičín 4 - 5.5 2.8 0 0/1.8 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BSK TJ Jičín 4 - 9.3 4.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BSK TJ Jičín 2 - 7.0 3 0 1/4.5 22.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 7 - 4.0 1.3 /1.3 0.1 1/1.7 58.3 2.4 0.9
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 13 - 6.0 2.5 /2.5 0.2 0.4/1.2 33.3 1.8 3.4
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 13 - 8.8 2.9 0.5 1.3/3.9 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 8 - 14.6 5.8 0.8 0.9/1.8 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK TJ Jičín 12 - 7.2 2.8 0 1.5/3.1 48.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK TJ Jičín 13 - 5.2 1.9 0 1.3/3.2 40.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK TJ Jičín 9 - 6.9 2.9 0.1 0.8/1.9 41.2 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK TJ Jičín 13 - 6.8 2.3 0.2 1.5/3.1 47.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK TJ Jičín 3 - 7.0 3 0 1/4.3 23.1 2.0 1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK TJ Jičín 2 - 4.5 1.5 0.5 0/1 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C BSK TJ Jičín 14 - 7.0 2.2 0.3 1.7/4.4 39.3 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 3 - 9.0 3.3 0.7 0.3/2.3 14.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina C - 5x5 BSK Continental TJ J 8 - 4.0 1.9 0 0.3/1.3 20.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play off 1.kolo BSK Continental TJ J 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 10.-12.místo BSK Continental TJ J 1 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BSK Continental TJ J 11 - 8.1 3.5 0 1.2/2.3 52.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 5.- 7.místo BSK Continental TJ J 2 - 9.0 4.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 7.5 3.3 0 0.8/2.7 31.3 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ J 16 - 5.3 2.3 0 0.6/2.6 23.8 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BSK Continental TJ J 2 - 6.0 2 0 2/4 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 2 20.5 2.5 1 /3 0 0.5/2 25.0 1.0 3.0
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK TJ Jičín 18 - 8.9 4.2 0 0.6/1.3 47.8 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 4 - 13.3 5.5 0.3 1.5/4 37.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 4 - 9.8 4.3 0 1.3/3.5 35.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 16.5 4.5 2.5 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo BSK TJ Jičín 2 - 16.5 6 1 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 13 - 18.8 6.9 0.9 2.2/3.5 62.2 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 1 23.0 5.0 1 /3 1 0/0 0.0 - 8.0
2021/22 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 18 29.0 11.0 3.5 /9.1 0.6 2.2/3.3 65.0 2.0 11.9
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 8 - 14.4 4.6 1.1 1.8/2.8 63.6 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Loko Trutnov 3 6.7 1.7 0.3 /1.3 0 1/1.3 75.0 1.0 2.7
2022/23 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov 10 21.2 5.4 1.3 /3.7 0.4 1.6/2.9 55.2 1.7 6.7
2022/23 ženy - základní BSK TJ Jičín 4 - 7.8 2.8 0.5 0.8/2.3 33.3 - -
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Loko Trutnov 4 21.0 4.5 1.5 /5 0.3 0.8/1 75.0 1.8 1.8
2022/23 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 2 20.5 6.5 2 /4.5 0.5 1/2 50.0 2.5 2.0
2023/24 juniorky U19 - Skupina A BSK TJ Jičín 1 - 17.0 4 2 3/7 42.9 - -
2023/24 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 7 19.4 6.0 1.7 /3.3 0.3 1.7/2.9 60.0 2.0 4.7
2023/24 juniorky U19 - Skupina B BSK TJ Jičín 4 - 9.3 3 0.5 1.8/3.5 50.0 - -
Průměr za kariéru 13.8 3.0 8.0 3.1 0.2 1.1/2.4 86.9 1.5 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Žabiny Brno 23. 9. 2023
2B body 5 ŠBK P-H Sadská 8. 11. 2023
3B body 2 Sokol Hradec Králové B 20. 5. 2023
Obranné doskoky 4 USK Praha 8. 10. 2023
Útočné doskoky 2 BK Strakonice 11. 11. 2023
Doskoky celkem 5 USK Praha 8. 10. 2023
Body 17 ŠBK P-H Sadská 8. 11. 2023
Užitečnost 13 Žabiny Brno 23. 9. 2023
Asistence 2 HB Basket 12. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Studánka Pardubice 15. 12. 2019 2019/20
2B body 16 BK Brandýs n.L. 9. 1. 2022 2021/22
3B body 4 BK Klatovy 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 10 BK Strakonice 28. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 1. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 12 BK Strakonice 28. 4. 2022 2021/22
Body 34 BK Brandýs n.L. 9. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 23 ŠBK P-H Sadská 13. 3. 2022 2021/22
Asistence 3 ŠBK P-H Sadská 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina A Sokol Hradec Králové B 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/7 42.9
23. 9. 2023 základní část Žabiny Brno 16:43 9 1 25.0 0 0.0 7/10 70.0
24. 9. 2023 základní část SBŠ Ostrava 22:49 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2023 základní část USK Praha 18:36 11 4 57.1 1 50.0 0/2 0.0
7. 10. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3
8. 10. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 základní část Levhartice Chomutov 11:46 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 21:58 6 1 100.0 1 20.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 Skupina B Basket Slovanka 0:00 11 3 0.0 0 0.0 5/9 55.6
8. 11. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/2 50.0
11. 11. 2023 základní část BK Strakonice 17:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 základní část HB Basket 26:55 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 12 136:21 96 28 121.7 6 40.0 22/41 53.7
Průměr 12 11:21 8.0 2.3 121.7 0.5 40.0 1.8/3.4 53.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 5 0:00 17.6 6.2 0.0 1.0 0.0 2.2/4.6 47.8 2.4
Pod U13G(ms) 4 0:00 17.8 7.3 0.0 0.3 0.0 2.5/6.5 38.5 2.0
BC Kolín 3 0:00 18.7 7.0 0.0 1.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
USK Praha 8 0:00 6.1 2.3 0.0 0.1 0.0 1.3/3.0 41.7 2.4
Lokomotiva Trutnov 6 0:00 8.0 3.0 450.0 0.5 300.0 0.5/2.2 23.1 2.8
BK Brandýs n.L. 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 10.8 4.0 400.0 0.5 0.0 1.3/3.5 35.7 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 0:00 5.9 2.1 0.0 0.0 0.0 1.6/3.3 47.8 1.6
Basket Ostrava 5 13:11 8.0 2.8 70.0 0.4 18.2 1.2/1.8 66.7 2.4
DBaK 2 0:00 19.5 5.5 0.0 1.5 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
Sokol Hradec "B" 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
Basket Poděbrady 3 0:00 12.7 3.7 0.0 1.7 0.0 0.3/1.3 25.0 3.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
ŠBK P-H Sadská 2 34:44 17.5 5.5 45.8 1.5 27.3 2.0/4.0 50.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 16.5 5.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
BK Studánka Pardubic 5 0:00 6.6 3.0 0.0 0.0 0.0 0.6/2.0 30.0 0.2
K2 Prostějov 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 2.3
KMČR 6 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.3
KP Brno 3 28:12 8.3 1.7 38.5 1.0 50.0 2.0/3.7 54.5 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 3 0:00 8.0 2.0 600.0 0.3 0.0 3.0/6.0 50.0 3.3
SBŠ Ostrava 3 25:26 8.0 2.3 58.3 0.3 16.7 2.3/4.3 53.8 3.0
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.8 0.0 1.0
SŠB Pardubice 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 32:02 11.0 3.5 31.8 0.5 20.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Levhartice Chomutov 2 24:13 10.5 3.5 43.8 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta Praha 3 17:36 6.0 1.3 40.0 0.7 33.3 1.3/1.3 100.0 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 6.0 2.3 100.0 0.3 100.0 0.3/2.3 14.3 2.7
BK Havířov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Hradec Králové B 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
SBŠ Ostrava 2 26:21 8.5 2.0 20.0 0.5 20.0 3.0/4.0 75.0 2.0
USK Praha 2 19:54 8.5 3.5 58.3 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 2 20:59 8.0 4.0 53.3 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Strakonice 4 14:35 3.8 1.3 50.0 0.3 14.3 0.5/1.0 50.0 1.8
B. Jablonec n. N. 2 11:27 7.0 2.5 166.7 0.5 33.3 0.5/1.5 33.3 1.5
BK KARA Trutnov 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
Žabiny Brno 3 16:17 4.3 0.7 18.2 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.7
Nobiles 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.3
Žabiny Brno 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
FASTAV Zlín 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK KARA Trutnov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 30:28 12.0 5.0 45.5 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Žabiny Brno B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Strakonice 2 28:30 5.5 2.0 23.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Basketbal Sokol H. Počernice 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 5:21 5.5 1.5 300.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Basket Slovanka 1 27:33 11.0 3.0 50.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Hradec 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 1.7
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 10:18 3.5 1.0 40.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Levhartice Chomutov 2 18:01 3.5 1.0 20.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BVK Holice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Studánka Pardubic 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 -
Sluneta Ústí n.L. 1 21:58 6.0 1.0 100.0 1.0 20.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
K2 Prostějov 2 19:40 3.0 0.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 2 21:37 2.5 1.0 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
MČR 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 22:25 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 200.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
KP Brno 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
ADFORT Basket Litomy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pce 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0