Viktorie Urbánková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n.L.
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
121
Procento vítězství
62%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 14 - 5.1 2.3 0.0 0.1 0.0 0.4/0.7 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 13 - 2.2 1 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 3 - 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo SLUNETA Ústí nad Labem 2 - 2.0 0.5 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 10 - 2.8 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.1 1.3
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Sluneta Ústí n.L. 9 - 1.3 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0/0.2 0.0 0.9 0.2
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 7 - 4.0 1.7 0.0 0 0.0 0.6/0.9 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 14 - 16.6 7.2 0.0 0.4 0.0 1.1/2.6 43.2 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 1. - 4. místo SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 9 - 4.3 1.9 0.0 0 0.0 0.6/1.4 38.5 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 8 - 13.1 5.4 0.0 0.3 0.0 1.6/2.5 65.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Sluneta Ústí n.L. 10 - 4.0 1.2 0.0 0.4 0.0 0.4/0.6 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2022/23 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 10 18.8 2.5 1 /3.8 26.3 0.1 50.0 0.2/0.8 25.0 1.0 1.5
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Sluneta Ústí n.L. 1 26.0 7.0 2 /7 28.6 0 0.0 3/6 50.0 5.0 6.0
Průměr za kariéru 17.3 1.8 5.5 2.3 36.4 0.1 7.1 0.5/1.1 105.2 1.1 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 K2 Prostějov 28. 1. 2023
2B body 2 USK Praha 11. 12. 2022
3B body 1 HB Basket 10. 12. 2022
Obranné doskoky 5 K2 Prostějov 28. 1. 2023
Útočné doskoky 5 Basket Slovanka 1. 10. 2022
Doskoky celkem 6 Levhartice Chomutov 28. 9. 2022
Body 7 K2 Prostějov 28. 1. 2023
Užitečnost 11 BK Strakonice 5. 11. 2022
Asistence 3 HB Basket 10. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 K2 Prostějov 28. 1. 2023 2022/23
2B body 15 DBaK B 20. 10. 2019 2019/20
3B body 2 BK M. Lázně 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 K2 Prostějov 28. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 5 Basket Slovanka 1. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 6 Levhartice Chomutov 28. 9. 2022 2022/23
Body 30 DBaK B 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 11 BK Strakonice 5. 11. 2022 2022/23
Asistence 3 HB Basket 10. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy K2 Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 5. 2022 o postup do extraligy KP Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 24:00 2 1 11.1 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 20:19 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 12:30 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A USK Praha 24:16 5 2 33.3 0 0.0 1/4 25.0
16. 10. 2022 skupina A HB Basket 16:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 19:49 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 9:55 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A HB Basket 22:36 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A USK Praha 18:49 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 1. 2023 skupina A BK Strakonice 19:16 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
28. 1. 2023 nadstavba B K2 Prostějov 26:14 7 2 28.6 0 0.0 3/6 50.0
Celkem 13 214:05 32 12 26.7 1 50.0 5/14 35.7
Průměr 13 16:28 2.5 0.9 26.7 0.1 50.0 0.4/1.1 35.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Beroun 2 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Sokol Kladno 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Válečnice Děčín 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.3
K2 Prostějov 4 6:33 4.8 1.0 57.1 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Loko Liberec 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nusle 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Tygři Praha 5 2:30 2.2 0.8 400.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Slaný 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 21:32 5.0 2.0 36.4 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BC Slaný 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BSK Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Říčany 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Strakonice 2 19:32 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Chomutov 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
HB Basket 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 16:57 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 19:28 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 1 20:19 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKHAV 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -