Klára Šmídová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Sokol Kladno
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
393
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž SKla U12G 22 - 1.2 0.5 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále KL U12 6 - 0.5 0.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Soutěž KlaU11G(kv) 2 - 3.0 1 0 1/4 25.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 KlS U13G 16 - 3.8 1.9 0 0.1/0.4 16.7 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKla U12G 10 - 10.2 5.1 0 0/0.7 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - řípravná soutěž mladších minižákyň U12 (3na3) SKla U12G 6 - 13.5 6.7 0 0.2/0.2 100.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále KL U12 6 - 9.5 4.7 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A Sokol Kladno 8 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 KlS U13G 30 - 6.1 2.8 0 0.4/1.5 28.9 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SKla U12G 8 - 16.3 7.8 0 0.8/2.8 27.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A Sokol Kladno 7 - 2.7 1 0 0.7/1.4 50.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina A KL U12 4 - 11.0 5.5 0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Sokol Kladno 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Sokol Kladno 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 5.- 8. místo Sokol Kladno 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo D KlS U13G 3 - 7.0 3 0 1/3.3 30.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Sokol Kladno 11 - 2.1 0.7 0.1 0.4/1 36.4 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Sokol Kladno 12 - 10.7 4.2 0.3 1.6/3.8 42.2 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 8 - 11.3 5.5 0 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G KlS U13G 2 - 10.0 4.5 0 1/4.5 22.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. A Sokol Kladno 5 - 1.6 0.8 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina A 6. - 8. místo Sokol Kladno 2 - 9.5 2.5 0.5 3/6 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B HB Basket Praha 3 - 11.0 5.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 5.7 2.7 0 0.3/3 11.1 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 10.5 4.5 0 1.5/4 37.5 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Kladno 3 - 11.7 5 0.3 0.7/2 33.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Sokol Kladno 9 - 10.8 4 0.6 1.1/3.3 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C HB Basket Praha 8 - 19.5 9 0.1 1.1/1.9 60.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket Praha 11 - 8.5 3.5 0.2 1/2.5 40.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol Kladno 16 - 9.9 4 0.2 1.4/3.4 40.7 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina TJ Sokol Kladno 3 - 6.3 2.3 0.3 0.7/2 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A HB Basket Praha 3 - 10.7 4 0.3 1.7/3 55.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 14 - 13.1 5.5 0.2 1.4/2.4 60.6 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 6 11.8 4.3 1.2 /2.2 0.2 1.5/2 75.0 1.2 4.0
2017/18 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 12 - 9.9 4.3 0.3 0.7/1.7 40.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 13 - 11.4 4.9 0.1 1.3/2.5 53.1 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 5 - 15.6 6.2 0.6 1.4/2.6 53.8 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 17.7 2.0 1 /5 0 0/0 0.0 0.7 -2.0
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A HB Basket 3 - 11.7 5.3 0 1/3 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 17 14.3 5.6 2 /4.2 0.3 0.7/1.3 54.5 1.7 4.8
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 8 - 8.9 3.6 0.3 0.9/1.5 58.3 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 2 - 19.0 6 1.5 2.5/5 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 3 - 7.3 3 0 1.3/2 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 16.0 6.0 2.7 /4.7 0 0.7/1.3 50.0 1.0 7.3
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 13.0 1.0 0.5 /2 0 0/0 0.0 2.0 0.5
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 11 6.5 1.6 0.6 /1.6 0.1 0.1/0.4 25.0 0.5 1.4
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 12 - 11.8 4.9 0.3 1.2/2.8 41.2 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 7 - 17.0 6.6 0.1 3.4/5.9 58.5 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 5 - 21.0 7.8 0.6 3.6/5.6 64.3 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A TJ Sokol Kladno 5 - 22.0 8.4 1.2 1.6/3.4 47.1 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 2 - 23.0 9.5 0 4/5.5 72.7 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen TJ Sok.Kl. 8 - 13.3 5.6 0 2/2.8 72.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 4 - 11.0 4 0.3 2.3/3.5 64.3 - -
Průměr za kariéru 38.7 1.3 8.4 3.6 0.1 0.9/1.9 227.4 1.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Tygři Praha 7. 11. 2021
2B body 8 Kralupy junior 14. 11. 2021
3B body 1 Slovan Litoměřice 16. 10. 2021
Body 21 Kralupy junior 14. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Loko Trutnov 8. 10. 2016 2016/17
2B body 14 HB Basket B 16. 2. 2020 2019/20
3B body 3 Sokol Nusle 1. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 Studánka Pardubice 9. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 5 Žabiny Brno 2. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 8 Levhartice Chomutov 10. 3. 2019 2018/19
Body 35 HB Basket B 16. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 14 BA Sparta 23. 1. 2019 2018/19
Asistence 3 KP Brno 6. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
10. 10. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BCKol 16 6 0 4/4 100.0
16. 10. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 18 6 1 3/4 75.0
17. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 6 3 0 0/2 0.0
23. 10. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BenB 12 6 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 6 3 0 0/1 0.0
7. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 14 4 0 6/7 85.7
13. 11. 2021 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 13 6 0 1/2 50.0
14. 11. 2021 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 21 8 0 5/6 83.3
27. 11. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BA Čel 14 5 0 4/6 66.7
28. 11. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BraB 16 7 0 2/2 100.0
11. 12. 2021 Středočeská basketbalová liga žen BCKol 6 3 0 0/2 0.0
9. 1. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BenB 8 4 0 0/0 0
Celkem 12 150 61 1 25/36 69.4
Průměr 12 12.5 5.1 0.1 2.1/3.0 69.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygřice Louny 5 0:00 20.8 8.0 0.0 0.8 0.0 2.4/4.6 52.2 1.2
Sokol Nusle 5 0:00 16.2 5.0 0.0 1.2 0.0 2.6/5.2 50.0 1.6
Loko Karlovy Vary 7 0:00 11.0 4.9 0.0 0.1 0.0 0.9/2.0 42.9 1.7
HB Basket B 4 0:00 16.8 6.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.3 44.4 0.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 16.5 7.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
BA Sparta 5 0:00 13.2 5.4 0.0 0.4 0.0 1.2/1.8 66.7 2.2
Loko Karlovy Vary 7 0:00 8.6 3.0 0.0 0.4 0.0 1.3/2.1 60.0 1.0
BS Č. Brod 3 0:00 19.7 7.3 0.0 0.3 0.0 4.0/6.7 60.0 0.7
Sokol ZVUS H. Králové 6 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.8
Pod U12G 4 0:00 14.3 6.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 0.8
AŠ MB U12 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Slovan Litoměřice 3 0:00 16.3 6.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
Aritma Praha 3 0:00 15.7 7.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.3
BSK TJ Jičín 5 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.2/3.0 40.0 2.6
Pří U13G 4 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 4 0:00 10.8 4.8 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
USK Praha 6 0:00 7.2 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.2
Basket Slovanka 7 0:00 6.0 2.4 0.0 0.1 0.0 0.7/1.9 38.5 2.1
Loko Trutnov 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 0.7
Lokomotiva Liberec I 2 0:00 19.5 9.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BK Strakonice 4 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.3
Basket Slovanka 3 0:00 12.3 5.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 53.8 0.7
DBaK 7 0:00 5.3 2.0 0.0 0.1 0.0 0.9/2.1 40.0 0.9
Kralupy junior 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BKHAV 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.0 0.0 1.8/5.0 35.0 2.3
Studánka Pardubice 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BC Slaný 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
KP Brno 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BA Říč U13G 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.8
Levhartice Chomutov 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.3
BSK Jičín 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 2.3
KP Brno 7 13:29 3.7 1.7 46.2 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 1.3
BA Sparta Praha 5 0:00 5.0 1.8 0.0 0.2 0.0 0.8/2.4 33.3 2.0
SBŠ Ostrava 3 6:42 8.0 2.0 60.0 0.3 50.0 3.0/4.3 69.2 1.7
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BA Sparta 3 14:02 7.7 3.0 75.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
Basket Slovanka 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
DBaK 5 0:00 4.6 2.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
BCKol 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
USK Praha B 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BASlov U13 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 0.5
Tygři Praha 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BenB 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 3 17:11 6.0 2.0 42.9 0.7 66.7 0.0/0.3 0.0 2.0
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
DBaK 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Tygři Praha 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Bra U12G(kv) 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
BraB 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Kral-JuniorU12G 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 1.3
Sla U13G 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.5
Basket Říčany 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Čel 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Strakonice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Bra U12G 5 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.4
HB Basket 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
OSK Olomouc 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Klatovy U15 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 10:55 2.6 1.0 50.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 0.4
Loko Karlovy Vary 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
DBaK 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Studánka Pardubice 1 18:36 12.0 6.0 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 6 13:17 1.8 0.8 29.4 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5
USK Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Strakonice 3 6:29 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
KP Brno 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Bra U13G 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
USK Praha 2 21:31 4.0 1.0 22.2 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Žabiny Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 3 9:27 2.3 0.7 20.0 0.3 50.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Kra 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Slovanka B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Levhartice Chomutov 2 9:20 2.5 0.5 16.7 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 9:35 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Biž. Jablonec n. N. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0