Eliška Prokýšková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
KP Brno
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
214
Procento vítězství
46.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižactvo U13 - základní skupina C I Sojky Pelhřimov d. 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Sojky Pelhřimov d 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - kvalifikace o P-MČ BK Sojky Pelhřimov 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F3 (o 7. - 9. místo) Sojky Pelhřimov d. 6 - 3.7 1.7 0 0.3/1.3 25.0 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - F2 (o 4. - 6. místo) Sojky Pelhřimov d 4 - 5.5 2.8 0 0/1 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A BK Sojky Pelhřimov 3 - 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Sojky Pelhřimov 14 - 2.9 1.2 0 0.5/1.7 29.2 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A BK Sojky Pelhřimov U13d 6 - 10.2 4.3 0 1.5/3.2 47.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - B + Sokolov Bor 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - o postup na NF BK Sojky Pelhřimov U13d 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) BK Sojky Pelhřimov U13d 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Sojky Pelhřimov 8 - 10.6 4 0.1 2.3/3.5 64.3 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B BK Sojky Pelhřimov 5 - 5.2 2.4 0 0.4/1.8 22.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Sojky Pelhřimov 14 - 7.8 3.1 0 1.6/4.1 39.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Sojky Pelhřimov 12 - 7.7 3.1 0 1.5/3.8 40.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E BK Sojky Pelhřimov 3 - 5.3 2.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BK Sojky Pelhřimov 14 - 9.9 4.1 0 1.8/3.4 53.2 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část KP Brno 2 2.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - 0.5
2017/18 kadetky U17 - skupina B Sojky Pelhřimov 14 - 15.6 6.6 0.1 2.3/4.1 55.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B BK Sojky Pelhřimov 8 - 15.8 7.1 0 1.5/2.8 54.5 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out KP Brno 1 14.0 2.0 1 /5 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2017/18 kadetky U17 - Turnaj Sojky Pelhřimov 2 - 27.5 12 0 3.5/5.5 63.6 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část KP Brno 22 12.3 3.4 1.2 /3.2 0.1 0.6/0.8 77.8 1.7 2.2
2018/19 kadetky U17 - skupina B Sojky Pelhřimov 2 - 7.5 3.5 0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out C Jiskra Kyjov 9 - 7.3 1.7 0.9 1.3/1.8 75.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off KP Brno 3 21.7 2.7 1.3 /5.7 0 0/0 0.0 1.3 -1.0
2019/20 juniorky U19 - základní část KP Brno 2 2.5 1.5 0 /0 0.5 0/0 0.0 - 0.5
2019/20 kadetky U17 - základní část KP Brno 15 17.5 3.5 1 /3.9 0.3 0.7/1.2 61.1 2.8 -0.9
2019/20 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 7 - 5.7 1.7 0.1 1.9/2.4 76.5 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C KP Brno B 6 - 7.3 1.8 0.8 1.2/1.8 63.6 - -
2020/21 ženy - základní část KP Brno junior 4 21.0 3.3 0.5 /1.5 0.5 0.8/1 75.0 1.5 1.8
2020/21 juniorky U19 - základní část KP Brno 4 7.3 4.0 0 /0.3 1 1/1.3 80.0 0.3 3.5
2021/22 ženy - základní část KP Brno junior 2 7.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2021/22 juniorky U19 - základní část KP Brno 5 16.2 3.0 0.8 /2.8 0 1.4/1.6 87.5 1.8 2.6
2021/22 juniorky U19 - skupina C KP Brno B 1 - 16.0 6 0 4/5 80.0 - -
Průměr za kariéru 25.8 4.0 6.8 2.6 0.1 1.1/2.2 168.2 2.1 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BC Vysočina 20. 11. 2021
2B body 6 BC Vysočina 20. 11. 2021
Obranné doskoky 5 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021
Útočné doskoky 1 BK Strakonice 16. 10. 2021
Doskoky celkem 5 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021
Body 16 BC Vysočina 20. 11. 2021
Užitečnost 7 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021
Asistence 2 Levhartice Chomutov 7. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 HB Basket 12. 1. 2020 2019/20
2B body 15 Loko Trutnov B 14. 4. 2018 2017/18
3B body 4 SKB Tišnov 1. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 6 HB Basket 27. 4. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 USK Praha 21. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 8 SBŠ Ostrava 5. 12. 2018 2018/19
Body 30 Loko Trutnov B 14. 4. 2018 2017/18
Užitečnost 13 SBŠ Ostrava 5. 12. 2018 2018/19
Asistence 3 Levhartice Chomutov 10. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 základní část Žabiny Brno 19:21 1 0 0.0 0 1/2 50.0
25. 9. 2021 základní část VSP 5:52 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 základní část BK Strakonice 21:40 4 1 25.0 0 2/2 100.0
17. 10. 2021 základní část HB Basket 7:27 4 2 66.7 0 0/0 0
6. 11. 2021 základní část USK Praha 16:19 2 1 20.0 0 0/0 0
7. 11. 2021 základní část Levhartice Chomutov 16:02 4 0 0.0 0 4/4 100.0
14. 11. 2021 základní část Sokol Nusle 8:34 0 0 0.0 0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 16 6 0.0 0 4/5 80.0
Celkem 8 95:15 31 10 71.4 11/13 84.6
Průměr 8 11:54 3.9 1.3 71.4 0.0 1.4/1.6 84.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 6 0:00 10.2 2.8 0.0 0.7 0.0 2.5/3.3 75.0 2.3
SŠB Pardubice 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.8
DBaK 3 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.3
BK Strakonice 2 0:00 17.0 5.0 0.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 3.5
Studánka Pardubice 4 0:00 8.3 2.8 0.0 0.3 0.0 2.0/4.8 42.1 1.5
BSK Č. Budějovice mix 6 0:00 5.2 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 1.5
BA Sparta 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 2.0
BA K. Vary 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 4.5
BC Kolín 1 0:00 28.0 14.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek Sršni h B 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 4 17:24 6.5 2.0 36.4 0.5 40.0 1.0/2.0 50.0 2.8
Lions J. Hradec m 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.5
BA Sparta 4 14:40 5.8 1.3 38.5 0.5 66.7 1.8/2.3 77.8 3.3
Studánka Pardubice 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 4.5
Basket Slovanka 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.5
Basket Ostrava 4 0:00 5.3 1.3 0.0 0.5 0.0 1.3/1.5 83.3 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.3
KP Brno 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 4.5
Spartak Kaplice 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
HB Basket 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
SBŠ Ostrava 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
HB Basket 6 18:57 2.7 1.0 25.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
HB Basket 2 3:43 8.0 2.0 133.3 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
SBŠ Ostrava 3 12:23 5.0 1.7 41.7 0.3 50.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
DBaK 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SKB Tišnov 2 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Studánka Pardubice 3 13:13 4.0 2.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 3 12:54 3.7 1.3 44.4 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 2.7
Sokol Nusle 2 16:14 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 4 11:59 2.5 0.8 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.3
BK Vyškov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Havířov 1 12:28 8.0 0.0 0.0 2.0 66.7 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek Sršni h 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 4 10:43 1.8 0.5 18.2 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.8
Loko Trutnov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Žabiny Brno 4 11:44 1.8 0.8 33.3 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
Slovan Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Žabiny Brno B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Loko Trutnov 1 14:28 6.0 0.0 0.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Říčany 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha 3 15:10 1.3 0.7 15.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 21:40 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 16:02 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 1 4:34 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 16:19 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 14:52 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 15:11 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 21:42 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 19:21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 17:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol H. Králové 1 2:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 23:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 1 5:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -