Markéta Dřevová

Národnost
CZE
Ročník narození
1987 - 36 let
Aktuální klub
Ško-Energo MB
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
18
Zápasy
429
Procento vítězství
66%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2006/07 ženy - základní část SLV 16 12.5 3.1 1.3 0.1 0.4/0.7 54.5 1.4 2.4
2006/07 ženy - Skupina A 2 SLV 9 9.7 3.1 1.4 0 0.2/0.2 100.0 1.8 1.4
2006/07 ženy - Play-off SLV 2 24.5 9.0 4 0 1/1 100.0 2.0 5.5
2007/08 ženy - základní část SLV 16 13.5 2.2 0.7 0 0.8/1.1 72.2 1.5 1.2
2007/08 ženy - Skupina A2 SLV 9 10.4 1.8 0.6 0 0.7/0.9 75.0 1.7 0.1
2007/08 ženy - play-out SLV 3 9.0 3.7 1.7 0 0.3/0.3 100.0 0.3 6.0
2008/09 ženy - základní část SLV 18 28.9 9.2 2.5 0.7 2/2.7 75.0 3.1 7.3
2008/09 ženy - Skupina A2 SLV 7 19.4 6.6 1.4 1 0.7/1.1 62.5 1.9 5.7
2008/09 ženy - play-off SLV 7 28.0 8.1 3 0.1 1.7/2.4 70.6 1.7 7.9
2008/09 ženy - Český pohár SLV 1 - 9.0 3 1 0/2 0.0 - -
2011/12 ženy - skupina A Sokol Kladno 5 - 14.6 5 0.2 4/6.4 62.5 - -
2011/12 ženy - play-off Sokol Kladno 1 - 22.0 7 1 5/5 100.0 - -
2009/10 ženy - základní část SLV 16 12.3 3.5 1 0.3 0.8/0.9 85.7 1.4 2.0
2009/10 ženy - Skupina A1 SLV 6 15.8 3.8 1.3 0 1.2/2 58.3 1.2 3.0
2009/10 ženy - Play-off SLV 7 7.7 2.4 0.6 0.4 0/0 0.0 0.4 1.1
2009/10 ženy - Český pohár SLV 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 ženy - Krajský přebor žen AŠMB 24 - 18.8 6.4 0.9 3.3/4.8 68.4 - -
2016/17 ženy - Krajský přebor žen AŠMB 20 - 26.9 9.1 1.3 5.1/6.9 73.2 - -
2010/11 ženy - Základní část SLO 10 6.9 1.2 0.5 0 0.2/0.2 100.0 0.5 0.7
2010/11 ženy - Český pohár BMB 1 - 16.0 4 0 8/10 80.0 - -
2010/11 ženy - skupina B BMB 11 - 14.7 5.2 0.4 3.3/4.3 76.6 - -
2010/11 ženy - play-off BMB 10 - 7.1 1.7 0.7 1.6/2.3 69.6 - -
2011/12 ženy - Základní část AŠ M.B. 18 - 14.0 5.3 0.6 1.6/2.7 59.2 - -
2011/12 ženy - Finále AŠ M.B. 6 - 18.3 5.5 1.7 2.3/3.3 70.0 - -
2012/13 ženy - Soutěž AŠ M.B. 19 - 13.7 4.1 1.2 2/2.7 74.5 - -
2013/14 ženy - skupina A AŠ M.B. 5 - 14.6 3 1.6 3.8/4.8 79.2 - -
2013/14 ženy - Krajský přebor žen AŠ M.B. 10 - 12.1 3.4 0.9 2.6/4.1 63.4 - -
2013/14 ženy - Skupina o 1-3 místo AŠ M.B. 3 - 11.7 3 1.3 1.7/2.3 71.4 - -
2014/15 ženy - skupina A AŠ M.B. 18 - 11.8 3.4 0.9 2.3/3.2 73.7 - -
2014/15 ženy - play-out A AŠ M.B. 6 - 15.5 3 1.7 4.5/6 75.0 - -
2017/18 ženy - skupina A Ško-Energo MB 16 - 22.8 7.4 1.2 4.5/5.9 75.8 - -
2017/18 ženy - finálová skupina Ško-Energo MB 8 - 25.3 8.4 0.9 5.9/8.6 68.1 - -
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník Ško-Energo MB 2 16.5 21.5 6.5 /8.5 1 5.5/5.5 100.0 2.5 23.5
2018/19 ženy - základní část Ško-Energo MB 22 30.5 16.7 5.8 /11.7 0.5 3.6/5.6 65.0 2.7 17.8
2018/19 ženy - play-off Ško-Energo MB 11 33.5 12.7 4.4 /10 0.5 2.6/4.1 64.4 1.7 14.2
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník Ško-Energo MB 1 - 15.0 6 /6 1 0/0 0.0 2.0 13.0
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 21 32.7 15.3 4.3 /9 1.3 2.7/4 68.7 2.2 16.0
2020/21 ženy - skupina A Ško-Energo MB 4 - 13.3 5 0 3.3/5.8 56.5 - -
2021/22 ženy - skupina A Ško-Energo MB 15 - 17.5 6.5 0.5 3.2/4.8 66.7 - -
2021/22 ženy - play-off A Ško-Energo MB 4 - 24.0 6.8 1.8 5.3/7.5 70.0 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Ško-Energo MB 2 - 21.5 6.5 1 5.5/9 61.1 - -
2022/23 ženy - skupina B Ško-Energo MB 15 - 20.7 7.5 0.7 3.5/6.3 56.4 - -
2022/23 ženy - play-off B Ško-Energo MB 4 - 11.3 4.5 0.3 1.5/3.3 46.2 - -
2022/23 ženy - play-off 3. kolo Ško-Energo MB 2 - 9.5 1.5 1.5 2/2 100.0 - -
2023/24 ženy - skupina B Ško-Energo MB 11 - 10.0 2.5 0.8 2.6/3.8 69.0 - -
Průměr za kariéru 22.3 8.7 12.8 4.1 0.7 2.5/3.6 161.5 1.9 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Sojky Pelhřimov 16. 9. 2023
2B body 4 Basket Ostrava 10. 2. 2024
3B body 3 BCKol 6. 1. 2024
Body 16 BK Sojky Pelhřimov 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Dob "A" 11. 3. 2017 2016/17
2B body 14 BCKol 3. 4. 2016 2015/16
3B body 5 Sla 10. 11. 2012 2012/13
Obranné doskoky 16 HB Aritma 16. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 6 BA Sparta 24. 2. 2019 2018/19
Doskoky celkem 16 HB Aritma 18. 11. 2018 2018/19
Body 38 BraC 12. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 33 OLM 26. 1. 2019 2018/19
Asistence 5 BSK KP Brno 6. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BK Sojky Pelhřimov 16 4 1 5/11 45.5
17. 9. 2023 skupina B BCKol 7 0 1 4/6 66.7
30. 9. 2023 skupina B SK Renocar Podolí 14 2 2 4/4 100.0
1. 10. 2023 skupina B Vlčice Žďár 10 4 0 2/4 50.0
14. 10. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 6 2 0 2/4 50.0
15. 10. 2023 skupina B Basket Ostrava 15 2 2 5/8 62.5
6. 1. 2024 skupina B BCKol 13 2 3 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B Vlčice Žďár 12 3 1 3/3 100.0
10. 2. 2024 skupina B Basket Ostrava 10 4 0 2/2 100.0
11. 2. 2024 skupina B SBŠ Ostrava B 9 4 0 1/2 50.0
24. 2. 2024 skupina B Pod 10 4 0 2/3 66.7
25. 2. 2024 skupina B BK Brandýs n.L. 4 0 0 4/6 66.7
Celkem 12 126 31 10 34/53 64.2
Průměr 12 10.5 2.6 0.8 2.8/4.4 64.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCKol 8 0:00 25.4 8.8 0.0 1.6 0.0 3.0/5.1 58.5 1.4
BraB 11 0:00 17.9 5.8 0.0 1.0 0.0 3.3/4.6 70.6 1.6
BK Lvice Litoměřice 10 0:00 17.4 4.9 0.0 1.3 0.0 3.7/5.2 71.2 1.4
BA Sparta 8 18:38 18.1 5.8 97.9 0.9 36.8 4.0/6.1 65.3 2.1
HB Aritma 9 26:43 15.3 4.7 59.2 0.9 40.0 3.3/4.3 76.9 2.7
DBaK 8 0:00 16.3 5.3 0.0 0.4 0.0 4.6/6.0 77.1 3.0
Sla 9 0:00 14.3 5.0 0.0 0.7 0.0 2.3/3.1 75.0 1.2
BC Benešov 7 0:00 18.3 6.4 750.0 0.6 200.0 3.7/5.1 72.2 2.1
B. Jablonec n. N. 8 16:51 15.5 4.5 100.0 1.1 60.0 3.1/5.1 61.0 2.6
Pliska Pardubice 10 25:21 11.6 3.5 48.6 0.8 42.1 2.2/4.1 53.7 1.6
BenB 9 0:00 12.2 4.4 0.0 0.4 0.0 2.0/3.1 64.3 1.9
PodB 7 0:00 15.6 5.0 0.0 0.4 0.0 4.3/5.9 73.2 2.0
Pod 5 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.6 65.2 1.4
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 24.5 6.0 0.0 2.5 0.0 5.0/7.5 66.7 2.5
OLM 4 14:13 22.8 7.5 107.1 0.8 150.0 5.5/8.3 66.7 2.5
Lokomotiva Liberec 6 0:00 15.2 5.3 0.0 0.5 0.0 3.0/5.3 56.3 1.3
VSP 10 24:47 8.8 2.7 39.1 0.3 21.4 2.5/3.5 71.4 1.4
BK Brandýs n.L. 10 0:00 8.6 2.7 0.0 0.4 0.0 2.0/3.2 62.5 2.2
Basket Ostrava 4 0:00 20.8 7.3 0.0 1.0 0.0 3.3/5.5 59.1 3.3
BA Čel 3 0:00 26.7 7.3 0.0 2.7 0.0 4.0/5.7 70.6 1.7
Valosun Brno B 5 21:56 15.2 4.8 66.7 0.4 18.2 4.4/5.6 78.6 1.8
HKR 13 0:00 5.5 1.7 0.0 0.2 0.0 1.5/2.1 70.4 1.2
Vlčice Žďár 4 0:00 17.3 6.5 0.0 0.3 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
BK Klatovy 2 0:00 34.0 12.0 0.0 1.0 0.0 7.0/8.5 82.4 2.5
Žabiny Brno B 4 28:53 16.8 4.3 45.9 1.5 46.2 3.8/6.0 62.5 3.0
Havířov 4 31:50 16.5 5.8 39.7 1.0 36.4 2.0/3.3 61.5 2.0
Sokol Nusle 4 33:34 15.5 6.3 50.0 0.5 16.7 1.5/2.3 66.7 3.8
Levhartice Chomutov B 4 0:00 15.3 6.0 400.0 0.5 200.0 1.8/3.3 53.8 1.5
USK 12 0:00 5.1 1.5 0.0 0.4 0.0 0.8/1.3 66.7 2.0
STR 14 0:00 4.2 0.6 0.0 0.7 0.0 0.8/1.0 78.6 1.6
Sokol Kladno 4 0:00 12.3 2.5 0.0 1.3 0.0 3.5/5.0 70.0 2.8
Sokol Pečky 4 27:10 10.5 3.8 40.5 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 1.5
TRU 14 0:00 2.1 0.8 0.0 0.1 0.0 0.3/0.4 80.0 1.1
KPB 7 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 75.0 2.0
SLO 1 32:32 19.0 7.0 63.6 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Sojky Pelhřimov 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/11.0 45.5 3.0
SBŠ Ostrava B 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SK Renocar Podolí 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0