Terezie Zirmová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
256
Procento vítězství
48%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL +/-
2019/20 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 4 - 7.5 0.8 0.0 1 0.0 3/3.5 85.7 - - 0.0
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina B. Jablonec n. N. 5 - 2.8 0.8 0.0 0.4 0.0 0/0.4 0.0 - - 0.0
2020/21 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 1 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - - 0.0
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D B. Jablonec n. N. 12 - 13.6 5.6 0.0 0.3 0.0 1.7/4.1 40.8 - - 0.0
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B B. Jablonec n. N. 12 - 19.0 7.5 0.0 0.9 0.0 1.3/3.6 34.9 - - 0.0
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Biž. Jablonec n. N. 20 - 14.3 5 0.0 0.7 0.0 2.3/4.5 50.6 - - 0.0
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C-Final 4 Biž. Jablonec n. N. 1 - 6.0 1 0.0 1 0.0 1/3 33.3 - - 0.0
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C - o 3.místo Biž. Jablonec n. N. 1 - 12.0 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - - 0.0
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Slovan Varnsdorf 10 - 2.9 1.1 0.0 0 0.0 0.7/1.4 50.0 - - 0.0
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Slovan Varnsdorf 8 - 5.6 2.1 0.0 0.4 0.0 0.3/0.6 40.0 - - 0.0
2016/17 starší minižákyně U13 - základní Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 14 - 3.2 1.4 0.0 0 0.0 0.4/0.9 41.7 - - 0.0
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 2 - 7.5 3 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - - 0.0
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 11 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0.1/0.2 50.0 - - 0.0
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 8 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - - 0.0
2018/19 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 14 - 6.2 2.2 0.0 0.3 0.0 0.9/1.8 52.0 - - 0.0
2018/19 kadetky U17 - play-out B Basket Severočesko 10 - 7.4 2.3 0.0 0.5 0.0 1.3/2.2 59.1 - - 0.0
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 14 - 9.1 3.1 0.0 0.6 0.0 1.2/2.3 53.1 - - 0.0
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Basket Severočesko 4 - 8.3 3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.8 42.9 - - 0.0
2020/21 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 2 - 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4 37.5 - - 0.0
2021/22 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 4 - 5.0 1.3 /1.3 100.0 0.8 100.0 0.3/0.5 50.0 2.3 2.5 0.0
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 24 21.1 5.2 1.5 /4.5 34.6 0.4 19.6 0.8/1.4 58.8 2.7 1.8 0.0
2021/22 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 12 12.7 1.0 0.4 /1.3 33.3 0 0.0 0.2/0.3 50.0 2.3 -0.8 0.0
2021/22 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 4 8.3 2.3 0.5 /0.8 66.7 0.3 50.0 0.5/1 50.0 2.3 1.8 0.0
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 13 - 4.5 1.3 0.0 0.3 0.0 0.9/1.1 85.7 - - 0.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina B B. Jablonec n. N. 10 - 9.8 2.5 0.0 0.8 0.0 2.4/3.2 75.0 - - 0.0
2022/23 juniorky U19 - play-out A B. Jablonec n. N. 10 - 14.9 3.5 0.0 1.5 0.0 3.4/4.7 72.3 - - 0.0
2023/24 ženy - skupina A B. Jablonec n. N. 19 - 6.6 1.9 0.0 0.6 0.0 0.9/1.8 52.9 - - 0.0
2023/24 ženy - play-off A B. Jablonec n. N. 4 - 3.8 1 0.0 0.5 0.0 0.3/1 25.0 - - 0.0
2023/24 ženy - play-off 3.kolo B. Jablonec n. N. 2 - 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0/0 0.0 - - 0.0
Průměr za kariéru 21.3 2.7 7.3 2.4 19.6 0.5 14.1 1.1/2.0 113.5 2.8 0.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 24. 9. 2017 2017/18
2B body 17 PORG Basket 11. 3. 2018 2017/18
3B body 6 Basket Poděbrady 16. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 Studánka Pardubice 18. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Studánka Pardubice 16. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 7 Studánka Pardubice 18. 9. 2021 2021/22
Body 40 PORG Basket 11. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 6 BK Lvice Litoměřice 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 3 Basket Slovanka 19. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n. L. 5 0:00 11.6 4.6 0.0 0.2 0.0 1.8/4.4 40.9 3.4
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 8.8 1.5 300.0 1.0 600.0 2.8/4.0 70.8 2.8
USK Praha B 7 0:00 7.6 2.3 0.0 0.6 0.0 1.3/2.3 56.3 3.1
Basket Slovanka 2 0:00 24.5 9.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BŠ Tygři Praha B 2 0:00 22.0 5.5 0.0 2.5 0.0 3.5/3.5 100.0 2.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.8 0.0 1.0/2.5 40.0 3.3
BK Brandýs n.L. 3 0:00 12.7 3.3 0.0 1.3 0.0 2.0/2.7 75.0 2.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.5 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.2 30.8 3.2
BC Benešov 6 4:42 4.2 1.2 700.0 0.3 100.0 0.8/1.7 50.0 2.3
BSK TJ Jičín 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Sokol Kladno 4 0:00 5.0 1.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.8 33.3 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 4.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
HB Basket 3 7:43 5.7 2.7 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
USK Praha 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
Sokol Nusle 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
Studánka Pardubice 2 21:02 8.5 3.0 50.0 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 3.5
HB Basket B 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
SBŠ Ostrava 4 12:13 4.0 0.8 30.0 0.8 37.5 0.3/0.8 33.3 2.3
Lokomotiva Liberec 4 0:00 3.8 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 80.0 3.3
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.5
BCKol 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
DBaK 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.8
Levhartice Chomutov 3 14:07 3.7 1.3 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Basket Slovanka 2 20:40 5.5 0.5 20.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 200.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Loko Trutnov 2 23:45 5.0 1.0 25.0 0.5 16.7 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
BA Sparta Praha 1 15:13 9.0 4.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
USK Praha 2 24:02 3.5 1.0 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
DBaK 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Strakonice 1 18:18 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Vlčice Žďár 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Žabiny Brno 2 22:11 2.5 0.5 14.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol H. Králové 2 18:29 2.5 0.5 11.1 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
KP Brno 2 21:07 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Aritma 3 6:35 1.0 0.0 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Havířov 1 16:34 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VSP 1 15:04 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta 1 15:16 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Žabiny Brno B 2 9:11 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Trutnov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Pečky 1 6:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 9:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK KP Brno 1 15:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečnice Děčín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
HB Basket Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0