Zuzana Havelková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Basket Pastelka MB
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
223
Procento vítězství
60.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 AŠ MB U12 11 - 2.5 1.1 0 0.3/0.8 33.3 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - řípravná soutěž mladších minižákyň U12 (3na3) AŠ MB U12 10 - 3.1 1.5 0 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Pas U13G 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pas U12(mix) 32 - 13.6 6.1 0 1.4/3 46.4 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B MB U12G (kv) 4 - 18.8 8.3 0 2.3/4 56.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Finále o NF U12G MB U12G (kv) 4 - 5.3 2.5 0 0.3/1 25.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - skupina C Pas MB U14 3 - 6.3 3 0 0.3/3.7 9.1 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pas U13G 24 - 11.6 5.1 0 1.3/2.9 45.7 - -
2015/16 starší žákyně U15 - Skupina C + USK"B" Pas MB U14 3 - 3.0 1.3 0 0.3/2 16.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR D Pas U13G 3 - 4.7 2 0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Pas MB U14 11 - 16.8 6.9 0 3/5.1 58.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Pas MB U14 10 - 16.6 7 0 2.6/4.4 59.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Pastelka MB(ms) 12 - 12.9 4.8 0 3.3/5 65.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 4 - 4.5 1.8 0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Pastelka MB(ms) 10 - 15.3 6 0.4 2.1/3.1 67.7 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Pastelka MB 2 - 15.0 6 0.5 1.5/2 75.0 - -
2018/19 ženy - základní část Ško-Energo MB 10 6.0 2.2 0.9 /1.9 0 0.4/0.6 66.7 0.5 0.5
2018/19 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 14 - 19.1 7.1 0.4 3.7/6.2 59.8 - -
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník Ško-Energo MB 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Pastelka MB 10 - 12.7 4.9 0.1 2.6/4.7 55.3 - -
2018/19 ženy - play-off Ško-Energo MB 9 6.1 1.2 0.4 /1.6 0 0.3/0.4 75.0 0.6 -0.3
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 2 - 18.5 7 0.5 3/4 75.0 - -
2020/21 ženy - skupina A Ško-Energo MB 4 - 4.0 1.5 0 1/1.5 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 3 - 18.3 6.3 0 5.7/9 63.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Ško-Energo MB 10 - 6.9 3 0 0.9/1.6 56.3 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 4 19.5 4.8 1 /3.5 0 2.8/3.5 78.6 1.5 4.5
2021/22 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 9 - 14.9 6.4 0 2/3.6 56.3 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A Basket Pastelka MB 1 - 7.0 2 0 3/4 75.0 - -
Průměr za kariéru 24.8 0.9 10.7 4.4 0.1 1.7/3.0 169.5 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 HB Basket B 5. 12. 2021
2B body 11 Aritma Praha 19. 9. 2021
Obranné doskoky 5 BK Havířov 16. 10. 2021
Útočné doskoky 1 SBŠ Ostrava 17. 10. 2021
Doskoky celkem 5 BK Havířov 16. 10. 2021
Body 24 Aritma Praha 19. 9. 2021
Užitečnost 7 Studánka Pardubice 5. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BKj. Kralupy n.V. 3. 11. 2018 2018/19
2B body 16 BŠ Pha U12 (mix) 2. 11. 2014 2014/15
3B body 2 BKj. Kralupy n.V. 3. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 5 BK Havířov 16. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 VSP 12. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 BK Havířov 16. 10. 2021 2021/22
Body 37 BŠ Pha U12 (mix) 2. 11. 2014 2014/15
Užitečnost 8 BA Sparta 24. 2. 2019 2018/19
Asistence 1 Studánka Pardubice 7. 4. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B USK Praha B 0:00 14 6 0.0 0 2/2 100.0
19. 9. 2021 skupina B Aritma Praha 0:00 24 11 0.0 0 2/2 100.0
24. 9. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 7 3 0.0 0 1/4 25.0
26. 9. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 4 1 0.0 0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina B HB Basket B 0:00 17 7 0.0 0 3/8 37.5
3. 10. 2021 skupina B DBaK 0:00 16 7 0.0 0 2/4 50.0
10. 10. 2021 skupina A TB Č. Budějovice 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 základní část BK Havířov 17:12 3 1 20.0 0 1/2 50.0
17. 10. 2021 základní část SBŠ Ostrava 27:46 5 1 33.3 0 3/4 75.0
24. 10. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
5. 11. 2021 základní část Studánka Pardubice 12:21 8 2 50.0 0 4/4 100.0
6. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 12 5 0.0 0 2/2 100.0
13. 11. 2021 skupina A DBaK 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 10 4 0.0 0 2/2 100.0
20. 11. 2021 základní část Žabiny Brno 20:36 3 0 0.0 0 3/4 75.0
21. 11. 2021 skupina B USK Praha B 0:00 13 6 0.0 0 1/4 25.0
27. 11. 2021 skupina A SKB Strakonice 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A BK Strakonice B 0:00 10 5 0.0 0 0/2 0.0
4. 12. 2021 skupina B DBaK 0:00 16 8 0.0 0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B HB Basket B 0:00 11 3 0.0 0 5/8 62.5
8. 1. 2022 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 6 2 0.0 0 2/4 50.0
9. 1. 2022 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 8 4 0.0 0 0/0 0
16. 1. 2022 play-out A Slovan Litoměřice 0:00 7 2 0.0 0 3/4 75.0
Celkem 24 77:55 229 94 671.4 41/66 62.1
Průměr 24 3:14 9.5 3.9 671.4 0.0 1.7/2.8 62.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 24.0 7.8 0.0 0.5 0.0 7.0/12.5 56.0 2.3
Basket Říčany 4 0:00 22.8 9.8 0.0 0.3 0.0 2.5/3.8 66.7 1.0
Lokomotiva Liberec I 4 0:00 21.0 9.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 1.3
Basket Říčany 4 0:00 18.8 7.0 0.0 0.8 0.0 2.5/3.3 76.9 3.5
Loko Trutnov 4 0:00 18.0 7.3 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
KlS U13G 6 0:00 10.7 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.5
SKla U12G 8 0:00 7.5 3.4 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 46.2 1.3
Pod U12G 4 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.8 73.7 3.0
BA Říč U13G 4 0:00 13.8 6.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 25.0 8.5 0.0 0.0 0.0 8.0/13.5 59.3 3.5
USK Praha B 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 3.0
Bra U12G 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
DBaK 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Bra U13G 4 0:00 7.8 3.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 1.8
Pří U13G 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 0.3
BK Brandýs n. L. 4 0:00 7.3 2.5 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 1.8
HB Basket B 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
USK Praha B 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Aritma Praha 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
Bra U12G(kv) 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
BSK Jičín 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Basket Slovanka B 1 0:00 15.0 4.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
DBaK 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 1 20:06 10.0 5.0 62.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA K. Vary 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sojky Pelhřimov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Strakonice B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Pastelka MB(ms) 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Studánka Pardubice 1 12:21 8.0 2.0 50.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
SKB Strakonice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Aritma Praha 4 9:03 1.8 0.5 22.2 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/10.0 30.0 4.0
Kral-JuniorU12G 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
OLM 1 10:00 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TB Č. Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov B 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 27:46 5.0 1.0 33.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 4 2:52 1.0 0.3 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
VSP 5 5:20 0.8 0.4 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
HB Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 17:12 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 1 20:36 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Havířov 1 5:00 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno junior 1 5:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -