Kristýna Herinková

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 25 let
Aktuální klub
B. Jablonec n. N.
Výška
182 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Největší týmové úspěchy:

- 3. místo na MČR 2011, 2013 v mládeži

 

Největší individuální úspěchy:

- dostala jsem se do ligového týmu žen, přestup do Trutnova

 

Reprezentace:

- širší výběr U15, U16, U18

 

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
425
Procento vítězství
50.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 starší žákyně - základní část Biž. Jablonec n. N. 24 - 6.3 2.8 0.0 0 0.0 0.7/3.1 21.6 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň BK KARA Trutnov 6 - 6.7 2.8 0.0 0 0.0 1/2.7 37.5 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina B Biž. Jablonec n. N. 12 - 9.3 3.9 0.0 0 0.0 1.5/5.2 29.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C Loko Trutnov 12 - 10.4 4.8 0.0 0 0.0 0.8/3.1 24.3 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Loko Trutnov 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B Loko Trutnov 8 - 6.8 2.4 0.0 0 0.0 2/2.5 80.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - play-off Loko Trutnov 3 - 10.7 3.3 0.0 0 0.0 4/5.3 75.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Loko Trutnov 5 - 6.4 2 0.0 0 0.0 2.4/3 80.0 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1 75.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A Basket Poděbrady 14 - 20.5 7.8 0.0 0 0.0 4.9/8.6 57.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina B Loko Trutnov 14 - 11.2 4.6 0.0 0 0.0 2.1/3.4 60.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Loko Trutnov 8 - 7.9 2.9 0.0 0 0.0 2.1/2.9 73.9 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out KARA Trutnov 4 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. A Loko Trutnov 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí Loko Trutnov 3 - 8.0 2.7 0.0 0 0.0 2.7/4 66.7 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 17 17.0 4.4 1.6 /3.9 41.8 0 0.0 1.1/1.8 58.1 2.0 3.7
2013/14 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 19 - 10.0 3.7 0.0 0 0.0 2.5/4.2 60.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out KARA Trutnov 6 - 6.2 1.8 0.0 0 0.0 2.5/3.7 68.2 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 21 - 9.3 3.9 0.0 0 0.0 1.5/2.4 62.7 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 22 26.9 9.5 3.8 /8.7 43.2 0 0.0 2/3.2 62.0 2.8 8.5
2014/15 juniorky U19 - play-out KARA Trutnov 6 29.5 9.2 3.2 /9.3 33.9 0 0.0 2.8/4.3 65.4 2.0 10.2
2014/15 kadetky U17 - play-off KARA Trutnov 3 - 6.0 1.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2014/15 kadetky U17 - Mistrovství ČR KARA Trutnov 2 28.0 8.5 2.5 41.7 0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5 6.5
2015/16 ženy - Základní část TRU 9 7.0 2.7 1.1 /2.8 40.0 0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.1 1.4
2015/16 ženy - skupina A Lokomotiva Liberec 9 - 6.0 2.1 0.0 0.1 0.0 1.4/2 72.2 - -
2015/16 juniorky U19 - základní část KARA Trutnov 20 26.4 9.3 3.6 /8.6 41.9 0.1 15.4 1.8/2.4 76.6 2.3 9.9
2015/16 ženy - finálová skupina Lokomotiva Liberec 1 - 14.0 7 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off KARA Trutnov 3 30.3 9.7 4 /8.7 46.2 0.3 25.0 0.7/1 66.7 2.3 6.3
2015/16 ženy - Play off TRU 4 3.0 0.3 0 /0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -0.8
2015/16 ženy - čtvrtfinále BK KARA Trutnov "B" 2 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2015/16 ženy - final-four BK KARA Trutnov "B" 1 - 6.0 1 0.0 0 0.0 4/4 100.0 - -
2016/17 ženy - skupina B BK Loko Trutnov "B" 4 - 10.0 3.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.5 64.3 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 16 21.3 6.2 2.4 /6.5 37.5 0 0.0 1.3/2.4 55.3 1.2 5.0
2016/17 ženy - Základní část TRU 10 11.5 2.9 1.3 /3.2 40.6 0 0.0 0.3/0.6 50.0 1.3 0.5
2016/17 ženy - finálová skupina Pod 3 - 6.7 3.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 ženy - Play off TRU 2 5.0 1.5 0.5 /2 25.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -0.5
2016/17 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 2 12.5 4.0 1 /3.5 28.6 0 0.0 2/3 66.7 1.5 3.5
2017/18 ženy - play-off B. Jablonec n. N. 6 4.0 0.7 0.3 /0.5 66.7 0 0.0 0/0.2 0.0 - 0.8
2018/19 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 16 11.4 2.4 1 /3 33.3 0 0.0 0.4/0.9 40.0 1.1 1.1
2018/19 ženy - play-off B. Jablonec n. N. 3 25.3 5.0 2 /4.3 46.2 0 0.0 1/1 100.0 1.0 3.7
2018/19 ženy - Play off TRU 1 16.0 4.0 1 /2 50.0 0 0.0 2/4 50.0 1.0 6.0
2019/20 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 13 24.8 8.0 3.3 /7.5 44.3 0 0.0 1.4/2.1 66.7 2.0 6.5
2019/20 ženy - Základní část TRU 11 12.9 1.7 0.5 /2.5 22.2 0.1 100.0 0.4/0.5 66.7 1.5 0.1
2020/21 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 2 19.5 6.0 2 /5 40.0 0 0.0 2/2.5 80.0 1.5 8.5
2021/22 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 18 25.8 7.9 3.1 /6.6 47.5 0 0.0 1.7/3.1 53.6 1.5 7.3
2021/22 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 6 28.8 7.2 2.8 /8.8 32.1 0 0.0 1.5/2.3 64.3 2.0 4.8
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 12 - 13.3 5.7 0.0 0 0.0 2/3.9 51.1 - -
Průměr za kariéru 30.0 9.6 7.7 3.0 61.7 0.0 10.8 1.6/2.8 209.5 2.1 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Lokomotiva Liberec 3. 12. 2022
2B body 10 Basket Ostrava 22. 10. 2022
Body 24 Basket Ostrava 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BK Klatovy 6. 10. 2012 2012/13
2B body 14 BK Lvice Litoměřice 4. 11. 2012 2012/13
3B body 1 OVA 27. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 8 B. Jablonec n. N. 29. 3. 2015 2014/15
Útočné doskoky 7 Sokol ZVUS H. Králové 28. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 14 Sokol ZVUS H. Králové 28. 10. 2015 2015/16
Body 38 BK Klatovy 6. 10. 2012 2012/13
Užitečnost 25 BC Benešov 30. 1. 2022 2021/22
Asistence 4 Havířov 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 20 9 0 2/4 50.0
25. 9. 2022 skupina B Vlčice Žďár 11 5 0 1/1 100.0
8. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 5 2 0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 14 7 0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 24 10 0 4/8 50.0
12. 11. 2022 skupina B BC Benešov 6 3 0 0/2 0.0
13. 11. 2022 skupina B BCKol 8 3 0 2/8 25.0
3. 12. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 13 3 0 7/9 77.8
7. 1. 2023 skupina B Vlčice Žďár 12 6 0 0/3 0.0
8. 1. 2023 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 20 9 0 2/2 100.0
21. 1. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 9 3 0 3/5 60.0
22. 1. 2023 skupina B Ško-Energo MB 18 8 0 2/3 66.7
Celkem 12 160 68 24/47 51.1
Průměr 12 13.3 5.7 0.0 2.0/3.9 51.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VALOSUN Brno 9 25:49 8.8 3.3 43.5 0.1 25.0 1.8/2.1 84.2 2.1
SBŠ Ostrava 7 23:47 10.1 3.7 40.0 0.1 100.0 2.3/3.6 64.0 2.3
Sokol H. Králové 6 30:39 11.0 4.7 46.7 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.3
BK Strakonice 6 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 3.0
BC Benešov 6 13:40 10.2 3.3 69.0 0.2 25.0 3.0/4.7 64.3 2.3
BA Sparta Praha 8 20:57 7.5 2.9 46.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.6
SBŠ Ostrava 8 0:00 7.5 2.4 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 1.6
Sokol H. Králové 4 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.5
Basket Slovanka 7 25:24 7.9 3.1 38.6 0.0 0.0 1.6/3.0 52.4 1.4
Studánka Pardubice 4 0:00 13.8 6.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 3.5
BK Strakonice 8 20:59 6.6 2.8 41.5 0.0 0.0 1.1/2.0 56.3 1.5
USK Praha 7 0:00 7.1 3.0 0.0 0.0 0.0 1.1/1.9 61.5 2.4
B. Jablonec n. N. 7 23:14 7.0 2.7 33.9 0.0 0.0 1.6/2.6 61.1 2.6
HB Aritma 7 18:04 6.7 3.0 48.8 0.0 0.0 0.7/1.6 45.5 1.4
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 22.5 10.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
SK-EKO Sokol H. Králové 4 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.0 46.4 3.5
Havířov 5 22:30 8.2 2.8 42.4 0.0 0.0 2.6/3.8 68.4 2.0
DDM Česká Lípa 4 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.8/4.5 38.9 4.3
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Klatovy 1 0:00 38.0 13.0 0.0 0.0 0.0 12.0/26.0 46.2 5.0
Basket Slovanka 7 0:00 5.4 1.7 0.0 0.1 0.0 1.6/2.7 57.9 2.4
BA Sparta Praha 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/6.5 23.1 2.0
DBaK 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 5.0
BK Brandýs n.L. 6 6:39 6.0 2.5 250.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 12.0 4.3 0.0 0.0 0.0 3.3/4.0 83.3 2.0
SŠMH Brno 6 25:23 6.0 2.0 34.3 0.0 0.0 2.0/2.8 70.6 2.5
Žďár nad Sáz 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Sokol Nusle 7 14:26 4.7 1.7 50.0 0.0 0.0 1.3/1.6 81.8 1.3
BK Žďár n. S. 2 0:00 16.5 5.5 0.0 0.0 0.0 5.5/10.5 52.4 2.5
Sokol Kladno 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.0 0.0 4.0/5.3 75.0 1.7
USK Praha 9 18:54 3.6 1.1 26.3 0.1 50.0 1.0/2.1 47.4 2.3
Slovan Litoměřice 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/5.8 21.7 3.8
Loko Karlovy Vary 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.0 0.0 2.8/3.8 73.3 2.0
VSP 8 22:09 3.9 1.8 34.1 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.3
Ško-Energo MB 3 6:05 10.3 4.7 350.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
Žabiny Brno B 9 12:50 3.3 1.2 42.3 0.0 0.0 0.9/2.1 42.1 0.6
BK Strakonice 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Brno 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Sokol Pečky 3 17:03 9.0 4.0 52.2 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
BSK KP Brno 6 19:17 4.3 1.7 38.5 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 5.0
Basket Ostrava 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BA Sparta 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Studánka Pardubice 6 24:30 3.8 1.5 31.0 0.0 0.0 0.8/1.5 55.6 1.2
BaK Plzeň 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Basket Slovanka B 1 0:00 22.0 7.0 0.0 0.0 0.0 8.0/14.0 57.1 2.0
Basket Slovanka 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 3.0
USK Praha B 1 0:00 20.0 5.0 0.0 0.0 0.0 10.0/10.0 100.0 4.0
BA Sparta 5 21:28 4.0 1.6 32.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 1.6
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.7
HB Basket 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
DBaK 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
VALOSUN Brno 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
OVA 4 8:29 4.0 1.0 44.4 0.3 100.0 1.3/1.5 83.3 0.3
Sokol Nusle 1 0:00 15.0 3.0 0.0 0.0 0.0 9.0/10.0 90.0 4.0
Valosun Brno 3 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 2.3
Studánka Pardubice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Frisco Brno 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Lokomotiva Liberec 1 0:00 13.0 3.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Studánka Pardubice 1 24:10 12.0 5.0 55.6 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Valosun KP Brno 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Loko Karlovy Vary 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
OLM 2 9:58 5.5 2.5 55.6 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Havířov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Liberec 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
BCKol 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
ZAB 7 5:58 1.1 0.4 27.3 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 0.7
STR 5 7:58 1.4 0.6 42.9 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2
HKR 9 5:19 0.7 0.2 16.7 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.1
B. Jablonec n. N. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KPB 8 5:26 0.8 0.4 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Basket Slovanka 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
USK 6 6:08 0.5 0.2 12.5 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.8
SLA 5 5:41 0.4 0.2 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
SLO 1 9:25 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
CHO 1 8:36 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0