Adéla Hlavová

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BSK TJ Jičín
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
448
Procento vítězství
55.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižákyně - OP nejmladších minižákyň - Sever BSK Continental TJ Jičín 16 - 18.1 8 0 2.1/5.8 36.6 - -
2010/11 mladší minižákyně - základní část BSK Continental TJ Jičín 16 - 7.6 3.3 0 1.1/2.7 39.5 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR starších minižákyň BSK Continental TJ Jičín-kval 2 - 2.0 0.5 0 1/3 33.3 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR mladších minižákyň BSK TJ Jičín - kval 8 - 3.4 1.1 0 1.1/3.1 36.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižákyň KMČR 6 - 8.0 3.2 0 1.7/3.7 45.5 - -
2010/11 nejmladší minižákyně - O Přeborníka oblasti BSK Continental TJ Jičín 3 - 11.3 3.3 0 4.7/11 42.4 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - základní část BSK Continental TJ Jičín 20 - 6.3 2.6 0 1.2/3.4 33.8 - -
2011/12 mladší minižákyně U12 - základní část BSK Continental TJ Jičín 22 - 9.6 4.3 0 1/2.3 44.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - základní část BSK Continental TJ Jičín "B" 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - nadstavba BSK Continental TJ Jičín "B" 2 - 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - základní část BSK Continental TJ Jičín-kval 6 - 1.8 0.7 0 0.5/2.5 20.0 - -
2011/12 mladší minižákyň U12 - základní část BSK TJ Jičín - kval 6 - 8.2 2.2 0 3.8/6 63.9 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní BSK Continental TJ Jičín "B" 1 - 22.0 7 0 8/17 47.1 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - skupina B BSK Continental TJ Jičín 12 - 7.2 3.1 0 1/1.6 63.2 - -
2012/13 starší žákyně U15 - divize B BSK TJ Jičín 11 - 2.8 1.1 0 0.6/1.5 43.8 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina C BSK Jičín 14 - 2.2 0.7 0 0.8/1.4 55.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - divize B finale BSK TJ Jičín 3 - 4.0 1 0 2/2.7 75.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga B BSK Jičín 8 - 2.4 0.8 0 0.9/1.3 70.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - kvalifikace o MČR KMČR 6 - 4.5 1 0 2.5/4.8 51.7 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - o 1. - 4. místo BSK Continental TJ Jičín 4 - 10.8 4.8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina B BSK TJ Jičín 14 - 2.9 0.8 0 1.4/2.7 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina B BSK Jičín 14 - 10.6 4.1 0 2.4/4.9 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - liga sk. B BSK TJ Jičín 14 - 5.7 1.9 0 2/3.8 52.8 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A BSK Jičín 8 - 11.1 3.4 0 4.4/6 72.9 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off BSK Jičín 1 - 6.0 1 0 4/6 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 20 - 5.8 1.9 0.1 1.9/3.5 53.6 - -
2014/15 kadetky U17 - základní BSK Continental TJ Jičín 3 - 9.3 4 0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B BSK TJ Jičín 14 - 8.9 2.8 0.1 3.1/5.3 58.1 - -
2014/15 starší žákyně U15 - liga sk. A BSK TJ Jičín 14 - 10.6 3.6 0 3.5/6.5 53.8 - -
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off B BSK TJ Jičín 2 - 14.5 5 0 4.5/6.5 69.2 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 22 - 8.6 3 0 2.6/4.3 60.6 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B BSK CTJ Jičín 20 - 7.2 2.5 0.1 2/3.4 59.7 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off B BSK CTJ Jičín 3 - 4.3 2 0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off BSK TJ Jičín 3 - 8.0 3.3 0 1.3/3.7 36.4 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A BSK TJ Jičín 1 - 18.0 5 0 8/9 88.9 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina B BSK CTJ Jičín 11 - 7.3 2.6 0.3 1.2/1.9 61.9 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 18 14.9 2.1 0.7 /2.1 0 0.7/1.2 57.1 1.3 2.0
2016/17 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 13 - 9.4 3.5 0.1 2.1/3.4 61.4 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out B BSK CTJ Jičín 7 - 9.3 4.1 0 1/2 50.0 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 10 - 11.0 3.3 0.4 3.2/4.5 71.1 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out Loko Trutnov 3 9.7 2.3 0.7 /1.7 0 1/1.3 75.0 0.7 2.7
2017/18 juniorky U19 - skupina B BSK CTJ Jičín 12 - 11.5 4.3 0.3 1.8/2.8 64.7 - -
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina BSK CTJ Jičín 10 - 8.7 3 0.4 1.5/2.5 60.0 - -
2018/19 ženy - skupina A BSK TJ Jičín 13 - 7.4 2.8 0.2 1.2/2.5 46.9 - -
2018/19 ženy - skupina A2 BSK TJ Jičín 5 - 11.6 4.6 0 2.4/3.6 66.7 - -
2019/20 ženy - skupina A Lokomotiva Liberec 12 - 2.2 0.7 0 0.8/2.2 38.5 - -
2019/20 ženy - finálová skupina Lokomotiva Liberec 4 - 9.0 2.5 0.8 1.8/2 87.5 - -
2020/21 ženy - skupina A Lokomotiva Liberec 1 - 3.0 1 0 1/6 16.7 - -
2020/21 ženy - základní BSK TJ Jičín 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2021/22 ženy - základní BSK TJ Jičín 3 - 12.7 5.7 0 1.3/1.7 80.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Lokomotiva Liberec 5 - 9.6 3 0.4 2.4/3.6 66.7 - -
Průměr za kariéru 37.3 0.7 7.5 2.8 0.1 1.8/3.4 231.1 1.6 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sluneta Ústí n. L. 26. 9. 2021
2B body 9 Sla 24. 10. 2021
3B body 1 Sla 24. 10. 2021
Body 23 Sla 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 TU Josefov 1. 4. 2012 2011/12
2B body 14 Bižuterie Jablonec nad Nisou 11. 12. 2010 2010/11
3B body 2 SK Bruntál 16. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 3 KP Brno 20. 11. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 HB Basket Praha 5. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 4 KP Brno 20. 11. 2016 2016/17
Body 28 Bižuterie Jablonec nad Nisou 11. 12. 2010 2010/11
Užitečnost 9 Studánka Pardubice 16. 11. 2016 2016/17
Asistence 2 Sokol ZVUS H. Králové 9. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 2 0 0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 11 3 0 5/8 62.5
3. 10. 2021 základní TJ Jiskra Havlíčkův 10 4 0 2/3 66.7
9. 10. 2021 skupina A TB Č. Budějovice 9 2 1 2/2 100.0
16. 10. 2021 základní SŠB Pardubice 16 8 0 0/0 0
17. 10. 2021 základní TJ Pardubičky 12 5 0 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 3 1 0 1/3 33.3
24. 10. 2021 skupina A Sla 23 9 1 2/3 66.7
Celkem 8 86 32 2 16/23 69.6
Průměr 8 10.8 4.0 0.3 2.0/2.9 69.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Nusle 6 0:00 11.0 3.8 0.0 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 2.0
BK Brandýs n.L. 8 0:00 7.8 3.4 0.0 0.1 0.0 0.6/1.3 50.0 2.1
HB Basket 6 0:00 10.0 3.5 0.0 0.3 0.0 2.0/2.7 75.0 0.3
Žabiny Brno B 4 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.5
BC Kolín 4 0:00 13.0 5.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.8
Basket Říčany 4 0:00 12.5 4.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.0 65.0 4.3
BK Litomyšl 8 0:00 6.3 2.4 0.0 0.0 0.0 1.5/2.4 63.2 1.8
Slovan Litoměřice 7 0:00 6.1 2.0 0.0 0.1 0.0 1.7/3.1 54.5 1.6
USK Praha 7 0:00 5.6 1.6 0.0 0.1 0.0 2.0/3.0 66.7 0.7
Slovan Litoměřice 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.5 63.2 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 0.5
Basket Říčany 4 0:00 8.3 2.3 0.0 0.0 0.0 3.8/6.5 57.7 1.8
BK Havířov 4 0:00 8.0 2.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.8 60.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 15.5 4.5 0.0 0.0 0.0 6.5/8.0 81.3 2.0
DBaK 6 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 43.8 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.3
Klatovy U15 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
KP Brno B 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 8:10 6.3 2.5 333.3 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.3
Basket Slovanka 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
DBaK 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
DBaK 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 3.0
SŠMH Brno B 4 0:00 5.8 1.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Frýdek-Místek 4 0:00 5.8 1.8 0.0 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 1.5
Sla 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Basket Pastelka MB 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Loko Trutnov 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 0.5
USK Praha B 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 9.5 2.0 0.0 0.0 0.0 5.5/7.0 78.6 3.5
OSK Olomouc 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Pastelka MB(ms) 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
HB Basket Praha 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
TJ Sokol Kladno 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
SŠB Pardubice 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Valosun KP Brno 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BK Havířov 4 6:56 3.3 0.5 50.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 0.3
BK Příbor 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
TJ Pardubičky 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
DBaK 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
BK Česká Lípa 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
BK Strakonice 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
TB Č. Budějovice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Studánka Pardubice B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Studánka Pardubice 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
Lokomotiva Liberec 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
FM 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
KP Brno 2 14:02 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Pod 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Havířov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Strakonice B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
MČR 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
HB Basket Praha 3 11:26 2.3 0.7 40.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Studánka Pardubice 2 13:53 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Valosun KP Brno 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Levhartice Chomutov 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 9:39 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 20:38 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
USK Praha 1 15:11 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 18:05 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 2 13:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SŠMH Handicap Brno 1 17:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketball Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0