Štěpánka Láníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Bižuterie Jablonec n.N.
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
237
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín 8 - 6.5 3.1 0 0.3/1 25.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 3.3 1.3 0 0.7/1.5 44.4 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BSK Continental TJ Jičín 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 12 - 4.6 2.2 0 0.3/0.7 37.5 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ J 12 - 1.7 0.8 0 0/0.1 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 3.2 1.3 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 7.5 3 0 1.5/3.5 42.9 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BSK Continental TJ J 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK Jičín 12 - 4.2 1.8 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK TJ Jičín 18 - 5.4 2.4 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 7.0 3.2 0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 4 - 5.5 2.3 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 4 - 5.8 2.5 0 0.8/1 75.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 13 - 3.1 1.4 0 0.3/0.7 44.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 13 - 2.8 1.2 /1.2 0 0.4/1 38.5 1.5 0.8
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 9 - 10.4 4.6 0 1.3/2.6 52.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 13 - 12.8 5.5 /5.5 0 1.9/3.6 53.2 1.6 9.5
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 13 - 12.9 5.2 0 2.6/4.1 64.2 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 7.7 3 0 1.7/2 83.3 0.7 6.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 12 - 14.3 6.7 0 0.9/1.7 55.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C BSK TJ Jičín 14 - 10.9 4.4 0.1 1.9/2.4 79.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 9 - 13.1 5.7 0.2 1.1/1.6 71.4 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 5 - 12.8 5.2 0.2 1.8/2 90.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BSK CTJ Jičín 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Bižuterie Jablonec n.N. 2 - 5.0 2.5 /2.5 0 0/0.5 0.0 2.0 2.5
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 5 10.2 0.6 0.2 /1 0 0.2/0.4 50.0 1.2 -0.4
2021/22 kadetky U17 - skupina A Bižuterie Jablonec n.N. 13 - 5.9 2.5 0.1 0.6/1.5 40.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A Bižuterie Jablonec n.N. 8 - 7.5 2.9 0 1.8/2.5 70.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina B B. Jablonec n. N. 7 - 5.6 2.6 0 0.4/1 42.9 - -
Průměr za kariéru 29.6 0.2 7.0 3.0 0.0 0.9/1.6 191.8 1.7 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Brandýs n.L. 15. 10. 2022
2B body 6 Basketbal Sokol Horní Počernice 5. 11. 2022
Body 12 Basketbal Sokol Horní Počernice 5. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Havířov 23. 3. 2019 2018/19
2B body 16 Sluneta Ústí n.L. 13. 10. 2019 2019/20
3B body 1 Žabiny Brno B 14. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 Sokol H. Králové 2. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 SBŠ Ostrava 23. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 2 Sokol H. Králové 2. 4. 2022 2021/22
Body 34 Sluneta Ústí n.L. 13. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 21 BC Vysočina 3. 2. 2019 2018/19
Asistence 1 BK Havířov 18. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 3 1 0 1/2 50.0
2. 10. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 2 1 0 0/2 0.0
15. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 6 2 0 2/3 66.7
16. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 6 3 0 0/0 0
5. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 12 6 0 0/0 0
6. 11. 2022 Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 3 0 0/0 0
19. 11. 2022 Skupina B BK Lvice Litoměřice 4 2 0 0/0 0
Celkem 7 39 18 3/7 42.9
Průměr 7 5.6 2.6 0.0 0.4/1.0 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
USK Praha 8 0:00 8.6 3.4 0.0 0.0 1.9/2.9 65.2 1.9
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 16.3 7.8 775.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.5
BC Vysočina 4 0:00 14.8 6.0 200.0 0.3 2.0/3.5 57.1 1.5
Žabiny Brno B 3 0:00 15.0 5.3 0.0 0.7 2.3/2.3 100.0 1.3
Lokomotiva Trutnov 6 0:00 7.3 3.5 175.0 0.0 0.3/1.5 22.2 1.7
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 10.5 5.0 333.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.8
BK Havířov 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
Basket Ostrava 3 0:00 12.0 5.7 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Studánka Pardubice 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 2.7/2.7 100.0 3.3
USK Praha B 4 0:00 8.8 4.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.1 87.5 1.9
OSK Olomouc 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
OSK Olomouc 2 0:00 15.5 6.5 100.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Sokol Nusle 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 1.5
KP Brno 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
K2 Prostějov 3 0:00 9.7 4.7 350.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Pod U13G(ms) 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.3 0.3/0.5 50.0 1.8
Nobiles 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 5.8 2.5 500.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
Loko Karlovy Vary 4 0:00 5.5 1.5 0.0 0.3 1.8/3.5 50.0 2.8
Sokol Nová Paka 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.8
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Ostrava 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
USK Praha 4 0:00 4.3 1.5 600.0 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
KMČR 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Hradec "B" 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Basketbal Sokol Horní Počernice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
MČR 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové B 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
DBaK 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
TJ Sokol Nusle 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Hradec 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nusle 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 6:53 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BK Strakonice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 16:21 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Havířov 1 9:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 11:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0