Eliška Misíková

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 23 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
170 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
402
Procento vítězství
53.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina B SK Zemanky 14 - 5.8 2.5 0 0.8/1.9 40.7 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga A SK Zemanky 8 - 6.0 2.6 0 0.8/1.3 60.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo C Zemanky 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina B SK Zemanky 14 - 11.1 4.6 0.2 1.1/3.5 32.7 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A SK Zemanky 5 - 5.6 2.2 0 1.2/2.4 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A BLK Slavia Praha 13 - 6.4 1.8 0.6 1/1.7 59.1 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BLK Slavia Praha 16 - 5.4 1.4 0.5 1.2/1.6 76.0 - -
2014/15 ženy - základní část BA Sparta 1 8.0 2.0 0 /1 0 2/4 50.0 - 1.0
2014/15 kadetky U17 - základní část BA Sparta 21 - 5.4 1.4 0.4 1.5/2.3 63.3 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 12 9.2 1.2 0.3 /0.7 0.1 0.4/0.5 83.3 0.9 0.8
2014/15 ženy - Základní fáze BA Sparta Praha B 5 - 7.2 1.6 1.2 0.4/2 20.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 5 0.4 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.6 -0.6
2014/15 kadetky U17 - play-off BA Sparta 4 - 4.0 1.8 0 0.5/0.8 66.7 - -
2014/15 kadetky U17 - Mistrovství ČR BA Sparta 2 27.5 4.5 1 0 2.5/4 62.5 2.0 10.5
2014/15 juniorky U19 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 ženy - základní část BA Sparta 3 19.3 1.7 0.3 /1.3 0 1/1.3 75.0 2.7 -
2015/16 kadetky U17 - základní část BA Sparta 19 - 4.9 1.7 /1.7 0.2 0.8/1.2 69.6 2.2 2.4
2015/16 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 16 15.3 3.4 1 /2.6 0.1 1.2/1.9 63.3 1.9 2.1
2015/16 ženy - Základní fáze BA Sparta Juniorky B 6 - 8.0 2.3 0.8 0.8/1.5 55.6 - -
2015/16 ženy - základní část BA Sparta 1 - 2.0 1 /1 0 0/1 0.0 - 1.0
2015/16 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 4 4.3 0.8 0 /0.5 0.3 0/0 0.0 0.8 0.8
2015/16 ženy - play-off BA Sparta 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -
2015/16 kadetky U17 - play-off BA Sparta 3 - 6.3 0.7 /0.7 0.7 3/4.7 64.3 2.7 2.0
2015/16 juniorky U19 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadetky U17 - Mistrovství ČR BA Sparta 2 28.0 5.0 2.5 /6.5 0 0/1 0.0 3.5 -
2016/17 ženy - základní část BA Sparta 15 18.0 3.1 0.9 /2.1 0.3 0.2/0.6 33.3 1.5 2.3
2016/17 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 22 26.3 5.6 1 /4 0.5 1.9/2.8 68.9 2.6 4.8
2016/17 juniorky U19 - skupina A BA Sparta B 2 - 13.5 6 0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out A BA Sparta B 2 - 22.0 7.5 1.5 2.5/4 62.5 - -
2016/17 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 5 20.8 0.6 0 /1.6 0 0.6/0.8 75.0 2.8 -2.4
2016/17 juniorky U19 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 2 28.0 3.0 0 /3 0.5 1.5/2 75.0 2.5 4.5
2017/18 ženy - skupina B BA Sparta 12 - 7.8 1.7 1.2 1/1.5 66.7 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 18 21.8 4.2 1.3 /3.2 0.2 0.9/1.8 51.5 2.2 3.6
2017/18 juniorky U19 - skupina B BA Sparta B 6 - 15.8 4.2 1.8 2/2.3 85.7 - -
2017/18 ženy - Základní část SLO 5 6.0 0.4 0.2 /0.6 0 0/0 0.0 0.2 0.8
2017/18 ženy - základní část BA Sparta 2 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.5/1 50.0 0.5 0.5
2017/18 juniorky U19 - play-out B BA Sparta B 3 - 11.3 4.3 0.7 0.7/1 66.7 - -
2017/18 ženy - finálová skupina BA Sparta 5 - 7.0 3.2 0.2 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-off BA Sparta Praha 3 25.3 4.7 2 /5.3 0 0.7/1.7 40.0 2.3 3.7
2017/18 ženy - Play off SLO 1 4.0 2.0 0 /0 0 2/2 100.0 - 3.0
2017/18 juniorky U19 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 2 25.5 4.5 1.5 /3.5 0.5 0/0.5 0.0 2.0 5.5
2018/19 ženy - základní část BA Sparta 9 11.9 2.8 1.2 /3.1 0 0.3/0.4 75.0 1.7 -
2018/19 ženy - Základní část SLO 16 8.5 0.8 0.1 /0.6 0.1 0.2/0.4 50.0 0.6 -
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník SLO 2 8.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -
2018/19 ženy - play-off BA Sparta 3 24.3 2.7 0.3 /2 0.3 1/1.3 75.0 1.0 2.3
2018/19 ženy - Play off SLO 3 11.3 1.7 0.3 /1.3 0.3 0/0 0.0 0.7 -1.7
2019/20 ženy - Základní část SLO 17 15.3 1.6 0.2 /1.1 0.4 0.2/0.4 66.7 1.5 -0.1
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník SLO 1 - 7.0 2 /2 1 0/0 0.0 1.0 6.0
2019/20 ženy - skupina B SLO 3 11.7 1.3 0.3 /1.7 0 0.7/1 66.7 1.7 -1.0
2020/21 ženy - základní část SLO 17 14.9 2.8 0.5 /1.2 0.4 0.5/1.1 50.0 1.7 0.8
2020/21 ženy - Český pohár žen SLO 1 6.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2020/21 ženy - o 9. místo SLO 2 8.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 0.5 -1.5
2021/22 ženy - základní část BC Benešov 21 31.4 6.1 1.8 /3.9 0.7 0.5/0.6 76.9 2.3 5.0
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BC Benešov 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 2.0 1.0
2021/22 ženy - play-out BC Benešov 4 32.8 10.5 1.3 /3.8 2 2/2.3 88.9 2.0 13.0
2022/23 ženy - skupina B BC Benešov 11 - 14.9 2.9 2.5 1.7/2.5 70.4 - -
Průměr za kariéru 33.1 9.7 5.1 1.5 0.4 0.9/1.4 203.1 1.8 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Lokomotiva Liberec 13. 11. 2022
2B body 6 Ško-Energo MB 8. 1. 2023
3B body 5 BCKol 22. 10. 2022
Body 28 BCKol 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha 14. 12. 2014 2014/15
2B body 10 BK Prosek 18. 11. 2012 2012/13
3B body 6 HB Aritma 10. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 Žabiny Brno B 26. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 Žabiny Brno 22. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 11 BK Žďár n. S. 15. 10. 2016 2016/17
Body 32 BKj. Kralupy n.V. 18. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 25 BSK KP Brno 27. 2. 2022 2021/22
Asistence 6 Sokol Nusle 28. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 16 3 3 1/2 50.0
4. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 14 2 2 4/4 100.0
22. 10. 2022 skupina B BCKol 28 5 5 3/3 100.0
28. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 12 2 2 2/5 40.0
12. 11. 2022 skupina B B. Jablonec n. N. 12 3 2 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 15 1 3 4/5 80.0
3. 12. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 10 2 2 0/0 0
4. 12. 2022 skupina B Vlčice Žďár 23 5 4 1/2 50.0
7. 1. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 6 3 0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B Ško-Energo MB 15 6 0 3/4 75.0
22. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 13 0 4 1/2 50.0
Celkem 11 164 32 27 19/27 70.4
Průměr 11 14.9 2.9 2.5 1.7/2.5 70.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Kolín 2 0:00 27.0 8.5 0.0 2.5 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
Basket Slovanka 6 0:00 8.3 1.5 150.0 1.0 300.0 2.3/3.7 63.6 2.3
BK Brandýs n.L. 6 11:43 8.2 2.5 214.3 1.0 200.0 0.2/0.5 33.3 2.7
HB Aritma 6 28:25 8.2 0.5 18.8 2.2 61.9 0.7/1.0 66.7 2.2
B. Jablonec n. N. 7 18:42 5.6 1.6 57.9 0.6 22.2 0.7/1.1 62.5 1.3
KARA Trutnov 8 19:35 4.6 1.8 43.8 0.1 12.5 0.8/1.5 50.0 1.9
SBŠ Ostrava 8 24:33 4.4 0.6 26.3 0.5 28.6 1.6/2.8 59.1 2.0
Ško-Energo MB 5 2:39 7.0 2.2 550.0 0.4 0.0 1.4/1.6 87.5 1.0
Studánka Pardubice 4 29:08 8.3 1.8 41.2 1.3 55.6 1.0/1.3 80.0 2.8
B. Jablonec n. N. 6 19:30 5.2 1.5 50.0 0.3 28.6 1.2/2.2 53.8 3.0
USK Praha 5 0:00 6.0 1.6 400.0 0.2 0.0 2.2/3.8 57.9 2.6
SŠMH Handicap Brno 7 23:24 4.1 1.1 42.1 0.4 17.6 0.6/0.7 80.0 1.4
Sokol Pečky 6 20:11 4.8 1.2 63.6 0.3 25.0 1.5/2.3 64.3 2.5
BCKol 1 0:00 28.0 5.0 0.0 5.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Žďár nad Sáz 3 0:00 9.0 2.0 0.0 1.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
SŠMH Brno 6 5:06 4.3 1.3 114.3 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
BK Strakonice 5 20:41 5.2 1.6 36.4 0.0 0.0 2.0/2.8 71.4 2.0
SLA 8 12:10 3.3 0.4 75.0 0.8 50.0 0.3/0.4 66.7 1.5
Basket Ostrava 2 0:00 12.5 1.0 0.0 3.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Basket Slovanka 6 24:17 4.2 1.2 30.4 0.2 7.7 1.3/2.0 66.7 1.7
SŠMH Brno 11 14:31 2.2 0.0 0.0 0.3 33.3 1.4/1.7 78.9 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BSK KP Brno 4 26:44 5.8 2.5 40.0 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.3 15.4 2.5
Babynec 2 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Prosek A 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Strakonice 3 0:00 6.7 2.3 233.3 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 9 15:40 2.2 0.3 21.4 0.2 20.0 0.9/1.8 50.0 1.8
Sokol Nusle 2 23:57 9.5 3.5 50.0 0.5 14.3 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Nusle 5 20:17 3.8 1.2 50.0 0.2 16.7 0.8/1.0 80.0 2.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
USK Praha 2 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 19 10:52 0.9 0.2 14.3 0.1 12.5 0.3/0.5 60.0 1.6
VALOSUN Brno 7 19:18 2.6 1.1 28.6 0.0 0.0 0.3/0.4 66.7 2.6
VALOSUN Brno 4 0:00 4.3 2.0 133.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Lokomotiva Liberec 2 2:27 8.5 1.0 200.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.5 100.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Sokol H. Králové 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Pod 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Basket Slovanka 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
SŠMH Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
KARA Trutnov 4 0:00 3.5 0.8 150.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 3.3
Basket Slovanka 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
DBaK 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA Sparta 3 24:41 4.3 1.7 55.6 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 2.7
BK Havířov 2 12:37 6.5 2.5 50.0 0.5 33.3 0.0/1.0 0.0 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
STR 11 8:22 1.2 0.2 28.6 0.2 16.7 0.3/0.7 37.5 1.3
CHO 5 9:14 2.4 0.6 25.0 0.2 20.0 0.6/0.6 100.0 1.0
Havířov 3 25:47 4.0 1.7 41.7 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
DBaK 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK 10 13:08 1.2 0.2 18.2 0.2 16.7 0.2/0.4 50.0 0.9
Studánka Pardubice 4 0:00 2.8 0.5 100.0 0.3 100.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Nobiles Nusle 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Strakonice B 3 4:53 3.7 1.3 0.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Česká Lípa 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 6 16:44 1.7 0.8 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
ZAB 6 16:01 1.7 0.0 0.0 0.3 40.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
OVA 5 15:23 1.8 0.8 80.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.6
KPB 5 15:18 1.8 0.2 16.7 0.4 22.2 0.2/0.4 50.0 1.8
HB Basket 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Strakonice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Slovan Litoměřice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
OLM 2 12:06 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TRU 8 6:19 0.6 0.0 0.0 0.1 16.7 0.3/0.5 50.0 0.6
Sokol Nusle B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
HKR 7 9:51 0.7 0.3 40.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.7
BK Klatovy 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 2 24:29 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Pirelli A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
DSK Basketball B 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 3 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BaK Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BLC Sparta 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0