Natálie Svobodová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
176
Procento vítězství
65.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 - 9.7 4.3 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 6 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 6 - 6.5 3.2 /3.2 100.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 0.8 5.2
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 - 14.0 5.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.3 53.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Sluneta Ústí n.L. 13 - 4.4 1.8 /1.8 100.0 0.1 100.0 0.6/0.8 72.7 1.3 2.8
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B SLUNETA Ústí nad Labem 9 - 14.2 5.6 0.0 0.4 0.0 1.8/3 59.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR Sluneta Ústí n.L. 3 9.3 5.0 1.3 /2.7 50.0 0 0.0 2.3/3.7 63.6 1.0 6.0
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 - 19.7 8 0.0 0 0.0 3.7/5.7 64.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 9 - 24.1 7.8 0.0 0.4 0.0 7.2/9.7 74.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 4 - 10.5 4 0.0 0.3 0.0 1.8/2.8 63.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 4 - 22.5 10 0.0 0.3 0.0 1.8/3.3 53.8 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 8 - 22.1 7.6 0.0 0.6 0.0 5/6.3 80.0 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 1. - 4. místo SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 24.0 10 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 2 - 8.0 3 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 4 35.0 11.3 2.8 /6 45.8 1.3 50.0 2/3 66.7 2.8 14.8
2021/22 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 5.3 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0 4.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 23 17.5 6.3 1.9 /4.7 39.8 0.6 31.0 0.9/1.2 77.8 0.9 5.4
2021/22 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 25 28.8 15.8 5.2 /11.4 45.4 1 27.4 2.4/3.2 73.8 2.1 15.8
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 3 6.0 1.0 0.3 /2 16.7 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 -0.7
2021/22 kadetky U17 - MČR Levhartice Chomutov 3 25.7 5.7 2.3 /6.7 35.0 0 0.0 1/1.7 60.0 0.7 1.7
2022/23 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 7 - 16.4 5.1 0.0 1.1 0.0 2.7/4.6 59.4 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 12 29.8 15.8 4.7 /9.9 47.1 1.6 39.6 1.8/2.3 75.0 1.9 15.9
Průměr za kariéru 25.1 9.9 11.9 4.2 82.8 0.5 35.4 1.9/2.8 207.9 1.6 5.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Lvice Litoměřice 25. 9. 2022
2B body 9 TB Č. Budějovice 13. 11. 2022
3B body 4 BK Lvice Litoměřice 7. 1. 2023
Obranné doskoky 7 Tygři Praha 12. 10. 2022
Útočné doskoky 3 BK Strakonice 14. 1. 2023
Doskoky celkem 9 Sluneta Ústí n.L. 17. 11. 2022
Body 26 BK Lvice Litoměřice 7. 1. 2023
Užitečnost 32 Basket Slovanka 19. 11. 2022
Asistence 2 BK Strakonice 6. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Basket Poděbrady 14. 9. 2019 2019/20
2B body 17 DBaK B 14. 12. 2019 2019/20
3B body 5 BK Strakonice 30. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 10 SBŠ Ostrava 2. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 KP Brno 24. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 12 SBŠ Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Body 46 BSK TJ Jičín 13. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 37 Basket Ostrava 26. 9. 2021 2021/22
Asistence 6 ŠBK P-H Sadská 12. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
25. 9. 2022 skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 24 8 0.0 0 0.0 8/9 88.9
28. 9. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 30:06 25 7 50.0 3 50.0 2/3 66.7
2. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 26:08 15 6 60.0 1 16.7 0/2 0.0
12. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 33:46 11 1 25.0 2 50.0 3/3 100.0
15. 10. 2022 skupina A HB Basket 25:45 13 5 55.6 1 50.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A USK Praha 33:40 12 1 12.5 3 50.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov B 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 25:37 13 2 40.0 3 50.0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina A TB Č. Budějovice 0:00 19 9 0.0 0 0.0 1/1 100.0
17. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 25:04 12 6 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 32:20 24 9 75.0 1 25.0 3/3 100.0
20. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 29:07 18 2 33.3 4 80.0 2/2 100.0
10. 12. 2022 skupina A USK Praha 29:12 14 4 40.0 0 0.0 6/8 75.0
11. 12. 2022 skupina A HB Basket 32:32 15 7 46.7 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 26 7 0.0 4 0.0 0/8 0.0
8. 1. 2023 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2023 skupina A BK Strakonice 33:31 18 6 42.9 1 50.0 3/3 100.0
21. 1. 2023 skupina A DBaK 0:00 20 4 0.0 2 0.0 6/8 75.0
Celkem 19 356:48 305 92 77.3 27 56.3 40/60 66.7
Průměr 19 18:46 16.1 4.8 77.3 1.4 56.3 2.1/3.2 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK TJ Jičín 3 0:00 27.3 9.0 337.5 1.3 0.0 5.3/6.7 80.0 1.7
BKj. Kralupy n.V. 5 0:00 15.0 5.8 0.0 0.6 0.0 1.6/3.6 44.4 1.4
BK Chomutov 4 0:00 16.5 6.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.0 65.0 3.8
BK Strakonice 3 27:45 19.0 4.7 60.9 3.0 69.2 0.7/1.3 50.0 1.7
Sokol Kladno 4 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.8
Loko Trutnov 2 0:00 25.5 8.5 0.0 0.0 0.0 8.5/13.0 65.4 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 25.0 7.5 0.0 2.0 0.0 4.0/8.5 47.1 3.0
BK Strakonice 4 0:00 12.5 4.0 400.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Basket Ostrava 2 28:44 24.5 8.5 58.6 2.0 40.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 3 18:23 15.7 6.0 58.1 1.0 33.3 0.7/1.0 66.7 1.0
Basket Slovanka 5 18:53 9.4 3.4 58.6 0.6 23.1 0.8/1.4 57.1 0.4
KP Brno 3 29:05 13.7 4.0 41.4 1.0 21.4 2.7/3.3 80.0 3.0
HB Basket 3 25:55 13.3 5.3 40.0 0.7 28.6 0.7/2.0 33.3 2.7
HB Basket 4 23:48 10.0 3.8 45.5 0.8 37.5 0.3/0.5 50.0 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.3 90.0 1.0
BK Strakonice 4 24:16 10.0 2.8 33.3 1.0 33.3 1.5/1.8 85.7 1.5
Žabiny Brno 3 35:00 13.0 4.3 31.7 0.3 25.0 3.3/3.3 100.0 2.3
Tygři Praha 3 20:23 12.7 4.3 100.0 0.7 33.3 2.0/3.3 60.0 3.3
Loko Trutnov 2 24:10 18.5 5.5 55.0 1.0 25.0 4.5/6.0 75.0 1.5
USK Praha 2 34:48 18.5 7.0 53.8 0.5 12.5 3.0/4.5 66.7 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
BA Sparta Praha 6 0:00 5.8 2.3 0.0 0.2 0.0 0.7/1.0 66.7 1.2
USK Praha 4 20:22 7.8 1.5 28.6 1.0 44.4 1.8/2.5 70.0 1.5
Sokol Kladno 1 0:00 30.0 13.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Slovan Litoměřice 6 0:00 5.0 1.8 0.0 0.2 0.0 0.8/2.0 41.7 0.7
Tygři Praha 2 31:26 14.5 1.5 30.0 3.0 66.7 2.5/2.5 100.0 4.0
BA Sparta 3 29:57 9.7 3.0 39.1 0.3 20.0 2.7/4.0 66.7 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 27:25 14.5 6.5 54.2 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BC Slaný 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 28:38 13.5 3.5 35.0 1.5 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
HB Basket 2 4:48 12.5 3.5 350.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 8.0 3.3 200.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
Basket Slovanka 2 26:52 12.0 3.0 37.5 1.0 33.3 3.0/3.0 100.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 24:58 11.5 3.5 46.7 0.5 50.0 3.0/3.0 100.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 10.5 4.0 133.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
DBaK 1 0:00 20.0 4.0 0.0 2.0 0.0 6.0/8.0 75.0 5.0
Slavoj BK Litoměřice 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
TB Č. Budějovice 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
HB Basket 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
Sokol H. Králové 3 29:58 5.7 1.7 20.8 0.3 14.3 1.3/2.0 66.7 0.3
BA Sparta 3 2:15 5.0 2.0 85.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
KP Brno 2 20:01 7.0 2.0 44.4 0.5 12.5 1.5/2.0 75.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 13:06 4.7 1.3 30.8 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 3 3:58 4.7 1.3 57.1 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 2 9:16 6.5 2.5 71.4 0.5 33.3 0.0/0.5 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 14:18 6.5 2.5 71.4 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 3 14:39 4.3 2.0 33.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Žabiny Brno 2 14:41 6.0 0.0 0.0 1.5 42.9 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BKHAV 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
DBaK 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 24:37 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Levhartice Chomutov B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 16:44 6.0 1.0 50.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Žabiny Brno 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0