Barbora Loudová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
234
Procento vítězství
53.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 kadetky U17 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 13 - 13.3 4.3 1.1 1.5/3 48.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A BKj. Kralupy n.V. 5 - 14.2 4.6 1.6 0.2/0.8 25.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 3 - 8.0 3 0.7 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - 2. kolo BKj. Kralupy n.V. 2 - 9.5 1.5 1 3.5/8 43.8 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 2 - 13.0 3.5 2 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BKj. Kralupy n.V. 14 - 2.9 1 0.1 0.6/1.6 40.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A BKj. Kralupy n.V. 10 - 5.3 1.7 0.4 0.7/1 70.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BKj. Kralupy n.V. 12 - 11.3 3.2 1.2 1.4/2.6 54.8 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BKj. Kralupy n.V. 8 - 13.0 3.3 1.8 1.3/3.3 38.5 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 3 30.0 14.7 3.3 /6.3 2.7 0/0 0.0 3.7 13.0
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B BKj. Kralupy n.V. 4 - 16.8 4.3 2.3 1.5/2 75.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 6 - 19.7 8 0.5 2.2/3.5 61.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A2 BKj. Kralupy n.V. 4 - 16.5 6.5 0.8 1.3/1.8 71.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" Kral-JuniorU12G 8 - 9.0 4.1 0 0.8/1.6 46.2 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 Kral-JuniorU12G 8 - 8.6 4.3 0 0.1/0.5 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Kral-JuniorU12G 4 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Kral-JuniorU12G 4 - 5.0 2.3 0 0.5/1.3 40.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BK Kralupy junior 9 - 3.1 1.2 0 0.7/1.9 35.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina A Kr.jun.U12G(kv) 4 - 7.0 2.5 0 2/4.8 42.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Basketbal Sokol H. Počernice 14 - 11.9 5 0.3 1/1.6 60.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Basketbal Sokol H. Počernice 10 - 11.8 3.9 1 1/2.1 47.6 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 9 19.6 6.4 1.6 /4 0.9 0.7/0.8 85.7 2.8 1.8
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 23 31.3 17.2 4.4 /8.2 2.3 1.5/1.9 79.5 2.9 12.1
2021/22 kadetky U17 - skupina B BKj. Kralupy n.V. 7 - 22.3 7.6 1.9 1.6/2.6 61.1 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Basket Slovanka 3 27.7 13.3 4.3 /7 1.3 0.7/0.7 100.0 4.7 3.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka 12 27.3 11.2 2.8 /7.5 1.6 0.9/1.3 68.8 2.5 3.4
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Basket Slovanka 6 27.3 13.3 3.8 /7.5 1.3 1.7/2 83.3 2.5 8.3
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 2 27.5 9.0 2.5 /5.5 1 1/1 100.0 1.5 7.5
2023/24 juniorky U19 - Skupina B Basket Slovanka 13 - 17.4 5.5 1.7 1.4/1.7 81.8 - -
2023/24 ženy - Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 6 - 14.0 3.2 2.3 0.7/1.2 57.1 - -
2023/24 ženy - skupina A Slovanka Roudnice 1 - 34.0 10 4 2/2 100.0 - -
2023/24 juniorky U19 - finálová skupina Basket Slovanka 3 - 16.0 4.7 2 0.7/0.7 100.0 - -
Průměr za kariéru 17.9 6.9 11.8 3.7 1.1 1.1/1.8 138.0 2.3 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Basketbal Sokol Horní Počernice 12. 11. 2023
2B body 11 ŠBK P-H Sadská 22. 10. 2023
3B body 4 BK Loko Karlovy Vary 16. 9. 2023
Obranné doskoky 5 KP Brno 20. 5. 2023
Doskoky celkem 5 KP Brno 20. 5. 2023
Body 34 BK Loko Karlovy Vary 16. 9. 2023
Užitečnost 11 Basket Ostrava 21. 5. 2023
Asistence 4 Basket Ostrava 21. 5. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Slovan Litoměřice B 23. 9. 2017 2017/18
2B body 13 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021 2021/22
3B body 5 Basket Poděbrady 19. 5. 2019 2019/20
Obranné doskoky 10 SBŠ Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 15 SBŠ Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Body 36 Slavoj BK Litoměřice 10. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 34 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021 2021/22
Asistence 7 Sluneta Ústí n.L. 20. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu KP Brno 35:08 11 4 40.0 1 20.0 0/0 0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 19:24 7 1 100.0 1 50.0 2/2 100.0
16. 9. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 0:00 34 10 0.0 4 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
24. 9. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín "B" 0:00 19 2 0.0 4 0.0 3/4 75.0
7. 10. 2023 Skupina B BK Pelhřimov 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/6 66.7
21. 10. 2023 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 25 11 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 14 3 0.0 2 0.0 2/2 100.0
11. 11. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BA Čel 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BraB 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/1 0.0
12. 11. 2023 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 20 5 0.0 2 0.0 4/4 100.0
2. 12. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BenB 0:00 15 3 0.0 3 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 31 11 0.0 3 0.0 0/0 0
13. 12. 2023 Skupina B BK Pelhřimov 0:00 34 10 0.0 4 0.0 2/3 66.7
16. 12. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina B ŠBK P-H Sadská 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín "B" 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 23 5 0.0 3 0.0 4/5 80.0
27. 1. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 21 6 0.0 3 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 finálová skupina Sokol Nusle 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 2. 2024 finálová skupina BSK TJ Jičín 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 25 54:32 410 119 1.081.8 48 685.7 28/35 80.0
Průměr 25 2:10 16.4 4.8 1.081.8 1.9 685.7 1.1/1.4 80.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SBŠ Ostrava 3 31:07 23.7 5.3 61.5 3.3 38.5 3.0/3.3 90.0 2.0
TJ Sokol Kladno 4 0:00 17.3 6.8 0.0 1.0 0.0 0.8/3.5 21.4 3.5
Tygři Praha 7 13:36 9.1 1.7 66.7 1.7 52.2 0.6/0.9 66.7 3.6
B. Jablonec n. N. 3 5:54 19.3 5.0 300.0 2.7 88.9 1.3/1.3 100.0 2.3
Basket Poděbrady 3 0:00 18.7 6.7 0.0 1.7 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Žabiny Brno 3 30:44 17.7 5.0 60.0 2.0 27.3 1.7/2.3 71.4 3.0
USK Praha 3 33:58 17.7 4.3 61.9 2.7 24.2 1.0/1.0 100.0 3.7
Levhartice Chomutov 2 29:38 25.5 8.5 50.0 2.0 40.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BK Pelhřimov 2 0:00 23.5 6.5 0.0 2.5 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
BC Slaný 3 0:00 15.3 6.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Strakonice 3 28:16 14.3 2.7 28.6 2.7 38.1 1.0/1.3 75.0 3.7
HB Basket 4 17:50 10.3 3.5 53.8 0.8 25.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Loko Liberec 2 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket 2 33:48 19.0 5.5 55.0 2.0 33.3 2.0/2.5 80.0 4.0
Loko Trutnov 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
KP Brno 2 32:22 18.5 3.5 70.0 3.5 35.0 1.0/2.0 50.0 4.0
K2 Prostějov 2 30:32 18.0 5.0 58.8 1.5 42.9 3.5/4.5 77.8 2.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 11.7 2.7 0.0 1.7 0.0 1.3/1.7 80.0 3.7
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 3 0:00 11.3 4.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.7
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 34.0 10.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 32:26 16.5 4.5 60.0 2.0 30.8 1.5/2.5 60.0 2.5
Basket Ostrava 2 30:02 16.5 4.5 52.9 2.5 41.7 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Kladno 5 0:00 6.6 1.8 0.0 0.8 0.0 0.6/1.8 33.3 2.4
BC Kolín "B" 2 0:00 16.5 3.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 7.8 1.8 0.0 0.8 0.0 2.0/3.5 57.1 1.8
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 9.7 3.0 0.0 1.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.3
SokKla U12G(kv) 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 0.5
SKla U12G 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.0
Tygři Praha 2 30:21 13.0 3.0 35.3 2.0 44.4 1.0/1.5 66.7 3.0
BC Slaný 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.3
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 12.0 1.5 0.0 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 28:14 12.0 3.0 37.5 1.5 23.1 1.5/2.0 75.0 2.0
Bra U12G 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
AŠ MB U12 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.5
SBŠ Ostrava 2 28:11 11.5 2.0 40.0 2.0 28.6 1.5/1.5 100.0 4.0
ŠSK Příb U12G 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 22.0 3.0 0.0 4.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
Válečnice Děčín 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Klatovy 1 0:00 21.0 6.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol H. Králové 2 32:00 10.5 2.5 55.6 1.5 17.6 1.0/1.0 100.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
USK Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
DBaK 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.5
Sokol Nusle 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Strakonice 1 21:49 19.0 4.0 80.0 3.0 60.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
USK Praha 2 25:58 8.5 2.5 38.5 1.0 22.2 0.5/1.0 50.0 2.5
DBaK 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BraB 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
BK Havířov 1 30:24 16.0 5.0 55.6 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 5.0
BA Sparta 2 27:18 8.0 2.5 38.5 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 2.0
BenB 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 2 30:04 7.0 2.0 40.0 1.0 15.4 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
DBaK 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Čel 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 22:23 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BA Sparta Praha 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol H. Králové 1 28:10 8.0 1.0 12.5 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
HB Basket 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK ČB 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 1 19:24 7.0 1.0 100.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 22:36 5.0 1.0 16.7 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 1 17:07 5.0 1.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
HB Basket Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 1 25:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 1 20:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0